صفحه 18 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 283

موضوع: ديسكس

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    این نوشته حاکی از اینه که این غذا رنگ طبیعی بدن ماهی رو تقویت می کنه و او کلمه یو وی هم به معنی انگل کش ،باکتری کش وکه در داخل بدن ماهی هستن و یا وارد میشن هستش محسن جان این غذا یک جواریی کار دستگاه یو وی در تانک های فاقد این دستگاه می کنه

غذا های تخصصی بی تاثیر روی رنگ ماهی نیست
    تنها غذایی که کم ترین تاثیر رو داره و این خاصیت یو وی رو هم داره اسپکتروم هستش که البته تا حدودی هم باعث براق شدن ماهی میشه
    این داستان دیسکس هم مثل خریدن فلاوره ، دیسکس رو هم سعی کن نژاد دار و گرید بالا بخری تا نصف بیشتر مشکلات این چنینیت حل بشه

کاربر موثر

شماره عضویت
    3213
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    این نوشته حاکی از اینه که این غذا رنگ طبیعی بدن ماهی رو تقویت می کنه و او کلمه یو وی هم به معنی انگل کش ،باکتری کش وکه در داخل بدن ماهی هستن و یا وارد میشن هستش محسن جان این غذا یک جواریی کار دستگاه یو وی در تانک های فاقد این دستگاه می کنه

تنها غذایی که کم ترین تاثیر رو داره و این خاصیت یو وی رو هم داره اسپکتروم هستش که البته تا حدودی هم باعث براق شدن ماهی میشه
    این داستان دیسکس هم مثل خریدن فلاوره ، دیسکس رو هم سعی کن نژاد دار و گرید بالا بخری تا نصف بیشتر مشکلات این چنینیت حل بشه
    ممنونم مصطفی جان
    منم همین برداشت رو از این جمله کردم اما حمید همچین گفت فکر کردم سوتی دادم در حد بارسا :smile (117):
    منم دارم همین سعی رو میکنم . راستش اصلا واسه همین یکم خرید دیسکس طول کشید . چون تصمیم گرفتم گرونتر بخرم اما ماهی بهتر و بزرگتر و سالمتر

فکر کنم کلا قید غذا های تترا رو بزنم و یه غذای جی بی ال یا هیکاری مخصوص دیسکس بگیرم
    بازم ممنونم از شما

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4020
    سلام دوستان
    مي خواستم ببينم كسي از محصول ديسكس بافر شركت سيچم استفاده كرده ؟ براي گياهان درون آكواريوم ضرر داره يا نه ؟
    در ضمن اسم مغازه آقاي بابك آژيده چي و آدرسش كجاست؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_m_h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مي خواستم ببينم كسي از محصول ديسكس بافر شركت سيچم استفاده كرده ؟ براي گياهان درون آكواريوم ضرر داره يا نه ؟
    در ضمن اسم مغازه آقاي بابك آژيده چي و آدرسش كجاست؟
    اقای اژیده مغازه ندارند
    اگر قصد خرید از ایشون رو دارید به فروشگاه پارسی پت مراجعه کنید
    www.parsipet.ir/shop

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط hermes_2th نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از همه ی دوستانی که لطف میکنن و برای راهنمایی وقت میذارن .... علی الخصوص مصطفی خان گل که همیشه مزاحمشم و حمید جان که هر وقت آنلاین میشه یه پیام از من داره ! اگه یکم سوال میکنم واسه اینه که بد موقع میخوام خرید کنم ! البته میدونم شورش رو در آوردم از بس دارم تحقیق میکنم اما قول میدم تو این دو سه روزه حتما بخرم تا به امید خدا وارد فاز جدیدی از سوال ها و مزاحمت های من بشیم !!!!
    ضمن اینکه آخر ساله و میترسم بریم توی تعطیلی ها و نیاز به دارو یا غذای خاصی پیدا کنم . ماهی ها که داروخونه ی شبانه روزی ندارن :P

در مورد غذا های توصیه شده هم مطالب رو خوندم داداش .... یه اسپکتورم میگیرم و اون غذای میکس هم که گفته بودی درست میکنم ... اصلا بی خیال این غذا ها که دارم
    اما اسپکتورم رو نمیخوام بیشتر از هفته ای دو سه وعده بدم . روزی دو باز صبح و شب میخوام تغذیه شون کنم و یه وعده میکس دل و یک وعده غذای خشک .... فقط خواستم یه غذای خشک معرفی کنید که بعد از یکماه تمام دیسکس های زرد و نارنجی و آبی و ...... رنگ قرمز نگیرن ! یعنی غذا به جای اینکه رنگدونه داشته باشه بیشتر رنگ ماهی رو شفاف کنه . کاری که استاری برای فلاور انجام میده .... چون میخوام فقط یه غذای دیگه تهیه کنم نمیخوام مخصوص دیسکس های قرمز یا آبی باشه .....

راستی لطف کنید به من چنتا دارو که احتمالش هست توی تعطیلات بهش نیاز پیدا کنم رو بگید تا تهیه کنم . یه دفعه دستم تو حنا نمونه ! . ایشالله که استفاده نمیشه اما بودنش بهتر از نبودنشه . ضمنا اگه از محصولات سرا باشه بهتره

اما در مورد یو وی ...... حمید جان حالا یه بار ما اومدیم ادای مصطفی رو در بیاریم و یه چیزی رو ترجمه کنیم ها ...... تو هم صاف بیا این مچ دست ما رو بگیر :66: روی غذای هیکاری بیو گلد یه جمله خوندم که
    که این بود .... Promotes vivid color and natural beauty in uv deficient habitats

خلاصه منم از شم زبان انگلیسیم استفاده کردم :smile (136): و تو کل این جمله همون یو وی رو فقط حدس زدم که معنیش چی میشه !!!!! البته معنی color رو هم میدونم اما دیگه نخواستم ریا بشه !

این بود داستان مقاله ی !!!!!!! ترجمه شده ی من
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hermes_2th نمایش پست ها
    ممنونم مصطفی جان
    منم همین برداشت رو از این جمله کردم اما حمید همچین گفت فکر کردم سوتی دادم در حد بارسا :smile (117):
    منم دارم همین سعی رو میکنم . راستش اصلا واسه همین یکم خرید دیسکس طول کشید . چون تصمیم گرفتم گرونتر بخرم اما ماهی بهتر و بزرگتر و سالمتر

فکر کنم کلا قید غذا های تترا رو بزنم و یه غذای جی بی ال یا هیکاری مخصوص دیسکس بگیرم
    بازم ممنونم از شما
    محسن جان با پيغام قبليت كلي حال كردم و خنديم.
    ان شاء ا.. هميشه شاد باشي.
    با اجازه بزرگترها:
    آخه بابا چرا سوتي ميديد.
    خدا رو شكر هم با تو و هم با مصفي من رفيقم و دوستتون دارم.
    آخه بابا جمله اينه:
    Here are the claims; promotes vivid color & natural beauty in UV deficient habitats, offers stress reduction & increased disease resistance, rapid growth & reduced waste. It also claims to contain beneficial living microorganisms. Also contains garlic, DL-methinine & stabilized vitamin C.
    در اینجا ادعا می کند ؛ ترویج رنگ های زنده & زیبایی های طبیعی در زیستگاه هايی با كمبود اشعه ماوراء بنفش ، باعث كاهش استرس و افزایش مقاومت به بیماری ، رشد سریع و کاهش ضایعات یافته است. همچنین ادعا می کند حاوی میکروارگانیسم های زندگی سودمند است. همچنین حاوی سیر ، DL-methinine و ویتامین C طبيعي و پايدار.

بابا سوتيا. مصطفي ............ عزيزم ........................ تو .................... ديگه چرا .....................
    عزيزميد
    يووي مخفف كلمه Ultraviolet به معني اشعه ماوراي بنفشه.
    اگه كلي گل و سپاس و اين چيزها نفرستيد ، جفتتون رو مي كشم.:smile (48):

خوب بگذريم.
    ببين عزيز براي ديكس اين دو بار غذادهي بدرد ....... مي خوره.
    ديسكس براي رشد هميشه ما ذكر كرديم مقدار كم و تعداد دفعات بالا. حداقل روزي 4-5 بار.
    راجع به غذاهات هم ديسكسهايي كه خريدي رو عكس بگذار تا رژيمش رو بهت بدم.
    روزي يكوعده ميكس دل براي صبح و بقيه غذاي خشك.
    من شخصا غذاي عموميم سري خانواده تتراهاست. مثل تترا پريما، تترا بيتز، تترا ديسكس، تترا ويتاليتي و پرو كالر تترا. براي جفت انداختن و تحريك هم تترا بريدر.
    پس غذاهات رو بيرون نريز.
    هيكاري رو من خيلي مي پسندم، مخصوصا فرمول جديدش رو كه طعم بهتري داره.
    سرا رو فقط رنگ آبيش رو مي پسندم.
    جي بي ال رو بي خيال.
    اسپكتروم رو چون همش غلات و سبزيجات و ميوه هاس مي پسندم ولي همينطور كه گفتي.
    ديگه ................. به موقع بحثس رو باز مي كنيم.
    راجه به دارو هم امنيپور، جنرال تونيك و كاستاپور رو فعلا بگير. از داروخانه هم مترونيدازول و يكسري انگل كش منفي و مثبت بگير تا داشته باشي.
    الكي دارو بزني :smile (69):
    آسوده بخواب كه ما بيداريم.:smile (135):

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    حمید من بی تقصیرم :smile (127):
    این محسن جمله رو ناقص گذاشته بود

من هم بسته این غذا رو نداشتم که کامل ترجمه اش رو بزارم

شما به بزرگی خودت مرا ببخش :smile (105): این مترجم گوگل هم بی تقصیر نبوده :smile (180):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    4079
    سلام
    چند وقت پیش دیسکس هام تخم گذاشتن بعد از هچ شدن تخم ها یه مقدار از بچه ها سیاه بودن و تعدادی هم سفید سیاه ها همه مردند ولی سفیدها زنده اند دلیلش چیه در ضمن سیاه ها درشت تر از سفیدها بودن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط hector 6889 نمایش پست ها
    سلام
    چند وقت پیش دیسکس هام تخم گذاشتن بعد از هچ شدن تخم ها یه مقدار از بچه ها سیاه بودن و تعدادی هم سفید سیاه ها همه مردند ولی سفیدها زنده اند دلیلش چیه در ضمن سیاه ها درشت تر از سفیدها بودن
    تنها دليلش قارچه.
    شرايط رو كامل توضيح بده تا از موارد بعدي جلوگيري بشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    4079
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavashr نمایش پست ها
    تنها دليلش قارچه.
    شرايط رو كامل توضيح بده تا از موارد بعدي جلوگيري بشه.
    الان شرایط تانک خوبه چون بچه ها رو جدا کردم تو یه تانک دیگن
    حالا اینکه شما میگید از قارچ بوده بچه ها باید چه رنگی باشن یعنی سفیدا طبیعیند یا سیاه ها البته بچه سیاه ها بیشتر شبیه بچه دیسکس بودند:smile (230):

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان بالاخص بابک آزیده عزیز
    از اینکه بالاخره موفق شدم در جمع شما حضور پیدا کنم خوشحالم و امیدوارم حضورم مفید واقع بشه و بتونم از تجربیات دوستان استفاده کافی رو ببرم.
    چندی پیش با اقا بابک صحبت میکردیم در رابطه با هگزامیتا و عدم کارایی مترونیدازول ایشان میفرمودند به علت تغییر و مقاوم شدن انگلها مترو زیاد دیگه موثر نیست !
    سوال: جایگزین چه دارویی است؟

صفحه 18 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)