صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 283

موضوع: ديسكس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    4 تا دیسکس از یه دوست بهم رسیده..متاسفانه 2تاشون از ائن 2تای دیگه 1 سایز بزرگترن و اونیکه بازم از بقیه یه نمه بزرگتره حسابی بقیه رو اذیت میکنه و مخصوصا موقع غذا خوردن باعث میشه که بقیه نتونن خوب تغذیه کنن..
    راهکاری میخواستم بهم بدین..در ضمن تمام تانکهام حتی تانک قرنطینه پره و نمیتونم به جای دیگه ای منتقلشون کنم..
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    باسلام.
    4 تا دیسکس از یه دوست بهم رسیده..متاسفانه 2تاشون از ائن 2تای دیگه 1 سایز بزرگترن و اونیکه بازم از بقیه یه نمه بزرگتره حسابی بقیه رو اذیت میکنه و مخصوصا موقع غذا خوردن باعث میشه که بقیه نتونن خوب تغذیه کنن..
    راهکاری میخواستم بهم بدین..در ضمن تمام تانکهام حتی تانک قرنطینه پره و نمیتونم به جای دیگه ای منتقلشون کنم..
    ممنون
    سلام اقا اشکان
    این مشکل همیشه تو یتانک دیسکس هست یک را ه زیاد شدن تعداد دیسکس هست و راه دیگر هم اینکه تحمل کنیم وقتی بزرگه سیر بشه بخیال میشه و بقیه به ترتیب به فیض غذا خوردن نائل میشند ولی بهترین را زیاد شدن تعداد دیسکس و اضافه کردن دکور توی تانک هست (البته نظر بنده این هست)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    ممنونم جناب فائقی عزیز..
    ولی در مورد اضافه کردن دیسکس چون سایز تانک 70 سانته فکر نمیکنم بشه اضافه کرد ..
    نظرتون چیه ؟اگه امکان اضافه کردن هست چنتا اضافه کنم؟
    در ضمن دیسکسها الان حدود 2 اینچن و بزرگا 3 اینچین..
    مرسی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4092
    ممنونم جناب فائقی عزیز..
    ولی در مورد اضافه کردن دیسکس چون سایز تانک 70 سانته فکر نمیکنم بشه اضافه کرد ..
    نظرتون چیه ؟اگه امکان اضافه کردن هست چنتا اضافه کنم؟
    در ضمن دیسکسها الان حدود 2 اینچن و بزرگا 3 اینچین..
    مرسی

سلام اقا اشکان
    معمولا برای هر دیسکس بالغ 30 لیتر فضا در نظر میگیرند که بعضی حتی تا 40 لیتر هم گفته اند بنا به لیتراژ تانکتون میتونید دیسکس اضافه کنید ولی برای 3 و 2 اینچ میتونید لیتراژ رو تا 20 هم در نظر بگیرید به شرطی که سیفونتون بیشتر باشه ( هفته ای 3 بار برای مثال)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    جناب فائقی عزیز با این اوصاف , حالا اگه بخوام 2 یا 3 تا دیسکس اضافه کنم بنظر حضرتعالی 2 اینچی بگیرم یا 3 اینچی ؟
    چون همونطور که تو پست بالا خدمتتون عرض کردم 2 تا از دیسکسام 2 اینچی و 2 تای دیگه 3 اینچین..
    با سپاس فراوان

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    باسلام.
    جناب فائقی عزیز با این اوصاف , حالا اگه بخوام 2 یا 3 تا دیسکس اضافه کنم بنظر حضرتعالی 2 اینچی بگیرم یا 3 اینچی ؟
    چون همونطور که تو پست بالا خدمتتون عرض کردم 2 تا از دیسکسام 2 اینچی و 2 تای دیگه 3 اینچین..
    با سپاس فراوان

آقای فائقی نژاد مسافرت هستند تا 7 روز
    بهتره 3 اینچی بخرید
    و به این نکته توجه کنید که حتما کم سن باشن... دیسکس 1 ساله هم میتونه 3 اینچی باشه!!!

اگر ریز تر بخرید ممکنه تو دعوا هایی که در حین غذا خوردن و بعد از اون به وجود میاد بترسن و کمتر غذا بخورن که باعث سوء تغذیه و رشد سوز شدن میشه

موفق باشید
    آژیده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4092
    سلام این عکسها دیروز به دستم رسید که مربوط به صادرات این فارم از اول سپتامبر تا 6 سپتامبر2011 هست به امریکا من که ضعف کردم:43:

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    این عکس یکی از 4 دیه که دوست بنده بهم بقولی هدیه کرد که ایکاش نمیکرد و مارو تو حال و هوای دیسکس نمیبرد:smile (65):.. بگذریم:90:
    دوستان از این نژاد هیچی نمیدونم یا بهتره بگم خوشم نمیاد و گفتم حالا که قراره چنتا به اینا اضافه کنم یکدفعه چنتا دیسکس با رنگ و نژآدی بگیرم که علاقه دارم ولی از طرفی هم نمیخوام اینارو رد کنم..
    لطفا بگید این نژاد یا این دیسکسا ارزش وقت و انرژی که باید براشون صرف بشه رو دارن یا نه؟
    ممنون

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558
    باسلام.
    این عکس یکی از 4 دیه که دوست بنده بهم بقولی هدیه کرد که ایکاش نمیکرد و مارو تو حال و هوای دیسکس نمیبرد:smile (65):.. بگذریم:90:
    دوستان از این نژاد هیچی نمیدونم یا بهتره بگم خوشم نمیاد و گفتم حالا که قراره چنتا به اینا اضافه کنم یکدفعه چنتا دیسکس با رنگ و نژآدی بگیرم که علاقه دارم ولی از طرفی هم نمیخوام اینارو رد کنم..
    لطفا بگید این نژاد یا این دیسکسا ارزش وقت و انرژی که باید براشون صرف بشه رو دارن یا نه؟
    ممنون
    سلام آقای تقوی
    اگر خط روی چشم ماهی ثابت بشه از نژاد reflection deep و در غیر اینصورت از نژاد کبالت بلو هستش.راستش اگر به فرم بدنی این ماهی نگاه کنیم متوجه میشیم که بدنی بیضی شکل همراه با چشم های بزرگ داره.انتخاب با خودتون هست ولی این ماهی رشدسوز شده و به نظرم ارزش وقتی که براش بزارین رو نداره.حتما در هنگام خرید دیسکس اولین چیزی که بهش توجه کنید گرد بودن و اندازه ی چشم های اون هست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    ب دوباره..
    ابتدا ممنونم از اقا محسن عزیز بخاطر پاسخ زیباشون..
    و اما سئوال بنده:
    بنظر دوستان نور لامپهای اکتنیک تاثیری در زیباتر شدن دیسکس دارد یا خیر؟
    ممنون

صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)