کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    کدوم دوتا میله قفس؟ متوجه نشدم؟؟
    رنگ ته پرای دمشم هنوز سیاهه چشماشم دودیه و سنشم زیر 1.5 ساله. .درسته؟؟؟
    ممظورم چوب نشیمن هست اشتباه گفتم میله .
    بله حدودا 1 تا 2 سال سن داره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    ممظورم چوب نشیمن هست اشتباه گفتم میله .
    بله حدودا 1 تا 2 سال سن داره

آره راحت میره و میاد.
    تو این سن که شروع کرده به تقلید اما ناواضح تا چندسالگی کاملا حرف میزنه ؟؟
    بعد کاسکو تا چندسالگی تقلید میکنه وآیا تا آخر عمرش حرف میزنه؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    آره راحت میره و میاد.
    تو این سن که شروع کرده به تقلید اما ناواضح تا چندسالگی کاملا حرف میزنه ؟؟
    بعد کاسکو تا چندسالگی تقلید میکنه وآیا تا آخر عمرش حرف میزنه؟؟؟
    خب پس اگه راحت از بین دوتا چوب رد میشه مشکلی نیست .

کاسکو زمانیکه نا واضح حرف بزنه کاملا آماده سخنگویی هست و باید باهاش کار کنید درست تا اون کلمه رو واضح بگه .
    تا آخر عمر صحبت میکنن البته کلماتی که براشون تکرار نشه بعد از مدت زیادی ممکنه فراموش کنن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    خب پس اگه راحت از بین دوتا چوب رد میشه مشکلی نیست .

کاسکو زمانیکه نا واضح حرف بزنه کاملا آماده سخنگویی هست و باید باهاش کار کنید درست تا اون کلمه رو واضح بگه .
    تا آخر عمر صحبت میکنن البته کلماتی که براشون تکرار نشه بعد از مدت زیادی ممکنه فراموش کنن
    ممنونم.
    من این کاسکو را 6 فروردین خریدم و امروز حدود نزدیک 5 ماهه دارم. غذا از دستم میگیره و قار که اصلا نداره و رو دستم میاد و رو شونم میاد و به نوکش دست میزنم و فقط نمیذاره سرشو بخارونم.
    والان حدود 3 هفتس که داره ناواضح حرف میزنه البته از اول خیلی بهتر شده.
    به نظرتون خوب پیشرفت کرده؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    اولین اشتباه این بوده که شما غذارو به پرنده دادی نه اینکه پرنده اونو ازت بگیره . متوجه شدی ؟ ببین قبلا چندین بار گفتم پرنده باید با هیجان با اشتیاق خودش بیاد جلو غذاشو بگیره نه اینکه شما غذا بگیری جلوی دهنش بگیره . کاسکو وقتی با اشتیاق بیاد جلو خیلی زودتر رام و رفیق میشه تا به زور . اینکه شما دستتو جلو بردی اون رفته ردی میله ولی با استرس گرفته از دستت اینکار اشتباهه برای یبار دوبار اول شاید عیبی نداشته باشه ولی تکرارش باعث میشه اون حس اشتیاق پرنده بهتون از بین بره .شما یه تیکه سیب یا تخمه یا هرچی دستت بگیر برو جلو ولی توی قفسش نبر . بذار ببینه دستتو . اگه جلو اومده کمی نزدیکش شو و غذا رو نزدیک کن . پرنده باید جلو بیاد روی ظرف غذاش تا غذا رو بتونه بگیره ازت . شما غذا رو با 5 تا 10 سانت از میله های جلوی قفس نگه دار . پرندخ باید جلو بیاد منقاره از لای میله ها باز کنه تا اونو بگیره . اگه اینکارو کرد تا اینجا مشکلی نیست ولی اگه خیر جلو نیومد معموله راه درست رو در پیش نگرفته بودید . تست کنید نتیجه رو بگید
    ببین من الان غذا رو نمیبرم سمتش ک میگیرم جلو قفس خودش از رو دیواره میاد پایین ازم میگیره میخوره و زود میره بالا دوباره در مورد داخل قفس غذا دادنم همینکارو کنم ؟ یعنی درو باز کنم بعد دستمو نبرم تو همون بیرون بگیرم تا خودش بیاد ازم بگیره دیگه ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام به همه دوستان و استاتید محترم امروز بلاخره کاسکوم از دستم غذا گرفت(بزرگترین دلیلش این میدونم ک جاشو عوض کردم و اوردمش تو اتاقم که خیلی بیشتر منو بیبنه) از وقتی اوردمش اتاقم قار کشیدنش خیلی خیلی کم شده فقط زمانی ک میخواد کاور رو بزارم قار میکشه بقیه وقتا کنارش باشم اصلا قار نمیکشه و بلاخره امروز از دستم غذا گرفت من یک هفته هستش جاشو منتقل کردم و خوشبختانه فقط روز اول ک منتقلش کردم چیزی نخورد از فرداش باز شروع کرد به سوت زدن و خوردن دیشب هم یکم انار بهش دادم و ظرف غذاشو برداشتم تا حدود ساعت 1 امروز هرکاری کردم از دستم غذا نگرفت تا اینکه تخمه رو یکم نزدیک دهنش بردم بازم نگرفت بهش گفتم راجو بیا بخور عزیزم اونم با ترس از دستم گرفت حدود 20 تا تخمه و یک دونه انجیر با دست بهش دادم الانم ظرفشو گذاشتم داره ذرت میخوره اینم از روند کارم تو این چند روزه دوستان اگه اشتباهی مرتکب شدن منو راهنمایی کنن اصلاح کنم
    سوالی که خدمت شما دوستانم دارم اینه که امشب هم ظرف غذاشو بردارم تا از دستم غذا بگیره یا خیر؟و اینکه روزی چندبار با دست بهش غذا بدم تا کم کم براش عادی بشه و اینکه به چه نحوی بهش با دست غذا بدم اگ دوستان توضیح مختصری بدن واقعا ممنون میشم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و استاتید محترم امروز بلاخره کاسکوم از دستم غذا گرفت(بزرگترین دلیلش این میدونم ک جاشو عوض کردم و اوردمش تو اتاقم که خیلی بیشتر منو بیبنه) از وقتی اوردمش اتاقم قار کشیدنش خیلی خیلی کم شده فقط زمانی ک میخواد کاور رو بزارم قار میکشه بقیه وقتا کنارش باشم اصلا قار نمیکشه و بلاخره امروز از دستم غذا گرفت من یک هفته هستش جاشو منتقل کردم و خوشبختانه فقط روز اول ک منتقلش کردم چیزی نخورد از فرداش باز شروع کرد به سوت زدن و خوردن دیشب هم یکم انار بهش دادم و ظرف غذاشو برداشتم تا حدود ساعت 1 امروز هرکاری کردم از دستم غذا نگرفت تا اینکه تخمه رو یکم نزدیک دهنش بردم بازم نگرفت بهش گفتم راجو بیا بخور عزیزم اونم با ترس از دستم گرفت حدود 20 تا تخمه و یک دونه انجیر با دست بهش دادم الانم ظرفشو گذاشتم داره ذرت میخوره اینم از روند کارم تو این چند روزه دوستان اگه اشتباهی مرتکب شدن منو راهنمایی کنن اصلاح کنم
    سوالی که خدمت شما دوستانم دارم اینه که امشب هم ظرف غذاشو بردارم تا از دستم غذا بگیره یا خیر؟و اینکه روزی چندبار با دست بهش غذا بدم تا کم کم براش عادی بشه و اینکه به چه نحوی بهش با دست غذا بدم اگ دوستان توضیح مختصری بدن واقعا ممنون میشم.
    سلام بهتون تبریک میگم عزیز اول اینکه ب نظر من ظرف غذاشو بر ندارید و گشنگی ب بنده خدا ندید دوم اینکه رو نشیمن ازتون میگیره یا شما دستتونو میبرید طرفش ؟ منظورم ااینه که اون میاد ازتون میگیره یا شما دستتونو میبرید سمتش ؟ و اینکه 20
    تا دونه تخمه زیاده سعی کنید در روز چند بار باهاش کار کنید و با دست بهش غذا بدید من خودم ی ابتکاری ک داشتم برا این که مثلا هم کمیت بره بالا هم کیفیت اومدم مثلا ی دونه تخمه رو ک میخواستم بدم مغزشو در میاوردم و ب قسمت تقسیم میکردم ک هم تعداد کمی تخمه بهش داده باشم هم تعداد دفعات غذا گرفتن از دستم بره بالا تر و زود سیر نشه . دفعاتش هم شما هرچی بیشتر با پرنده کار کنید زودتر نتیجه میگیرید سعی کنید قبل از اینکه پرنده خسته بشه و از شما زده شه شما ازش دور شید و کارو تموم کنید تا همیشه ی جذابیت و تازگی برای پرندتون داشته باشید . اینم بگم سعی کنید ب غذایی ک بیشتر علاقه نشون میده رو با دست بهش بدید واقعا تاثیر گذار هست

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    سلام بهتون تبریک میگم عزیز اول اینکه ب نظر من ظرف غذاشو بر ندارید و گشنگی ب بنده خدا ندید دوم اینکه رو نشیمن ازتون میگیره یا شما دستتونو میبرید طرفش ؟ منظورم ااینه که اون میاد ازتون میگیره یا شما دستتونو میبرید سمتش ؟ و اینکه 20
    تا دونه تخمه زیاده سعی کنید در روز چند بار باهاش کار کنید و با دست بهش غذا بدید من خودم ی ابتکاری ک داشتم برا این که مثلا هم کمیت بره بالا هم کیفیت اومدم مثلا ی دونه تخمه رو ک میخواستم بدم مغزشو در میاوردم و ب قسمت تقسیم میکردم ک هم تعداد کمی تخمه بهش داده باشم هم تعداد دفعات غذا گرفتن از دستم بره بالا تر و زود سیر نشه . دفعاتش هم شما هرچی بیشتر با پرنده کار کنید زودتر نتیجه میگیرید سعی کنید قبل از اینکه پرنده خسته بشه و از شما زده شه شما ازش دور شید و کارو تموم کنید تا همیشه ی جذابیت و تازگی برای پرندتون داشته باشید . اینم بگم سعی کنید ب غذایی ک بیشتر علاقه نشون میده رو با دست بهش بدید واقعا تاثیر گذار هست
    سلام مرسی داداش خودش کلشو میاره جلو برمییداره همین الان بادام کنار ظرف غذاش گرفتم و اومد کنار ظرف غذاش و غذا رو گرفت اولین باره از دستم عذا میگیره الان اگ تخمه رو از این کوچکتر کنم فک نکنم بگیره چون بار اوله کم کم اگ این کارو کنم فکر کنم بهتر باشه اینطور نیس چون هنوزم بلاخره ترس داره ازم دوم اینکه اگ گشنگی نداده بودم فکر کنم هیچوقت حاضر نمیشد از دستم غذا بگیره چون خیلی سعی کردم ولی موفق نشدم امروز با دادن گشنگی موفق شدم و الانم ک سیره بازم حاضره بیاد از دستم غذا بگیره . اره رو نیشمین میگیره یعنی مثل ریکی رو سقف نمیره رو نشیمن ایستاده من یکم دستمو با تخمه میرم داخل اونم تخمه رو میگیره و میخوره تکون نمیخوره الانم دستمو کنار ظرف غذاش بردم و اومد گرفت . داداش شما تجربه دادن غذاتون خیلی بیشتر خیلی از شما ممنون میشم بیشتر منو راهنمایی کنید ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    اولین اشتباه این بوده که شما غذارو به پرنده دادی نه اینکه پرنده اونو ازت بگیره . متوجه شدی ؟ ببین قبلا چندین بار گفتم پرنده باید با هیجان با اشتیاق خودش بیاد جلو غذاشو بگیره نه اینکه شما غذا بگیری جلوی دهنش بگیره . کاسکو وقتی با اشتیاق بیاد جلو خیلی زودتر رام و رفیق میشه تا به زور . اینکه شما دستتو جلو بردی اون رفته ردی میله ولی با استرس گرفته از دستت اینکار اشتباهه برای یبار دوبار اول شاید عیبی نداشته باشه ولی تکرارش باعث میشه اون حس اشتیاق پرنده بهتون از بین بره .شما یه تیکه سیب یا تخمه یا هرچی دستت بگیر برو جلو ولی توی قفسش نبر . بذار ببینه دستتو . اگه جلو اومده کمی نزدیکش شو و غذا رو نزدیک کن . پرنده باید جلو بیاد روی ظرف غذاش تا غذا رو بتونه بگیره ازت . شما غذا رو با 5 تا 10 سانت از میله های جلوی قفس نگه دار . پرندخ باید جلو بیاد منقاره از لای میله ها باز کنه تا اونو بگیره . اگه اینکارو کرد تا اینجا مشکلی نیست ولی اگه خیر جلو نیومد معموله راه درست رو در پیش نگرفته بودید . تست کنید نتیجه رو بگید
    سلام من مطلب و توضیحات مفید شمارو خوندم و خواستم بیبنم کاسکوی من اشتیاق داره یا نه من بار اول غذارو نزدیک دهنش میبردمش میگرفت یعنی امروز بار اول بعد اینکه غذاشو تو ظرفش دادم تا الان ک حدود یک ساعت میگذره بادام رو نزدیک ظرف غذاش گرفتم یعنی داخل نبردم کاسکو اومد جلو ک غذارو بگیره منم بادام و بعدش بسته رو نزدیک تر بردم اونم گرفت و خورد این روشم درست بوده؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام من مطلب و توضیحات مفید شمارو خوندم و خواستم بیبنم کاسکوی من اشتیاق داره یا نه من بار اول غذارو نزدیک دهنش میبردمش میگرفت یعنی امروز بار اول بعد اینکه غذاشو تو ظرفش دادم تا الان ک حدود یک ساعت میگذره بادام رو نزدیک ظرف غذاش گرفتم یعنی داخل نبردم کاسکو اومد جلو ک غذارو بگیره منم بادام و بعدش بسته رو نزدیک تر بردم اونم گرفت و خورد این روشم درست بوده؟
    سلام
    بادام زمینی اصلا مصرف نکنید براش .
    تقریبا از گفته های شما برمیاد که درست بوده . باید رفتار های بعدش رو کنترل کنید . ظرف غذارو به هیچوجه برندارید دیگه که گرسنگی بدین . الان میوه جات دیگه رو هم امتحان کنید فقط به تخمه محدود نشید .
    درضمن توی اینکار زیاده روی نکنید . میدونم خیلی دوس دارید با دست بهش غذا بدین اما سعی کنید پرنده رو مشتاق نگهدارید و خسته اش نکنید . هر چند ساعت چندتا دونه تخمه یا یه تیکه میوه که خودتون میحورید و جازه بهش بدین اونم بخوره
    موفق باشید

صفحه 972 از 1238 نخستنخست ... 47287292295395495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397497597697797897998098198298398498598698798898999099110221072 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)