کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.فکر میکنم اشتباه میکنید و خیار جزو میوه های ممنوعه هست.
    شاید اینجور باشه یکی دو جا خوندم خیار ب اندازه کم اگه داده بشه خیلی خیلی کم در هفته یکی دو بار مشکلی ایجاد نمیکنه خیار و خربزه و هندوانه رو اینجوری گفته بود .
    به هر حال به نظرم هر غذایی ک روش شک هست و بعضیا اعتقاد دارن مشکلی نداره و بعضیا میگن مشکل داره بهتره داده نشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط rend_ نمایش پست ها
    فعلا خیلی میترسه با بدبختی تونستم قفسس رو تمییز کنم خیلی ترسیده بود روزنامه هم گذاشتم یادم رفته بود بزارم تعذیه هم خوندم ولی خب من خیلی اماتورم و میخوام همه تلاش خودمو بکنم تا بهترین تعذیه رو داشته باشه اگه کسی از دوستان میدونه نخود و کشمش براش ضرر نداره و ارزش غذایی براش داره راهنمایی کنه براش بامیه و موز و کلم هم خریدم البته از موز و خرما اصلا خوشش نیومد از انجیر خشک و فندق هم استقبال نکرد پسته و بادام زمینی و تخمه بیشتر خورد درمورد ماش و عدس ابپز هم اگه کسی میدونه براش خوبه راهنمایی کنه تا براش فراهم کنم دوستان من صبح ها بهش سبزی جات میدم شبا بهش اجیل ( بسته . بادام زمینی . انجیر خشک . فندق . بادام ) میدم سه وعدع بهش غذا بدم یا دو وعده؟ ببخش انقدر سوال میپرسم اخه تاحالا کاسکو نداشتم و نمیدونم چیا باید بهش بدم

عزیز مگه چجور قفسش رو تمیز میکنید ؟ چرا اصلا تمیز میکنید تا 2 هفته اول نباید نزدیکش شید جز آب و غذا اینجوری ک شما پیش میری کاسکوتون روز ب روز بیشتر ازتون میترسه
    درضمن چ قفسی دارید 1033؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    بچه ها ریکی اکثرا ک بخوام با دست بهش غذا بدم مثلا اولین تخمه رو ک دادم میگیره و میره رو دیواره قفس میخوره و منتظر میشه بعدیارو هم بدم بهش همونجا بخوره میخوام بدونم مشکلی نداره رو همون دیواره با دست بدم بهش ؟ یا باید حتما رو نشیمن باشه اگه رو دیواره بدم بهش تو رام شدنش تاثیر داره ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    بچه ها ریکی اکثرا ک بخوام با دست بهش غذا بدم مثلا اولین تخمه رو ک دادم میگیره و میره رو دیواره قفس میخوره و منتظر میشه بعدیارو هم بدم بهش همونجا بخوره میخوام بدونم مشکلی نداره رو همون دیواره با دست بدم بهش ؟ یا باید حتما رو نشیمن باشه اگه رو دیواره بدم بهش تو رام شدنش تاثیر داره ؟
    سلام . اگه روی دیوار رفتنش از ترس باشه بهتره اجازه بدین آروم بگیره بعد با دست غذا بدین . اما اگه از دستتون غذا میگیره مشکلی نیست . اتفاقا یه بازی هم هست که از بیرون قفس جایزه رو در جهات مختلف قفس ، نگه میدارن و طوطی برای گرفتن جایزه دست رو دنبال میکنه . تو بعضی روش های روی دست آوردن این بازی خیلی کمک میکنه . فقط توجه کنید اولش گفتم این روی دیوار رفتن نباید از ترس باشه .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    attacker9626 داداش مرسی خیلی راهنمایی کردی منو پس با حساب دیگه بهش اصلا نزدیک نمیشم و نمیزارم کسی هم بهش نزدیک بشه فقط داداش از دور باهاش حرف زدن من یا داداششم مشکلی نداره؟یا حتی نباید باهاش حرف هم بزنم؟

اره داداش قفس 1033 هستش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    attacker9626 داداش مرسی خیلی راهنمایی کردی منو پس با حساب دیگه بهش اصلا نزدیک نمیشم و نمیزارم کسی هم بهش نزدیک بشه فقط داداش از دور باهاش حرف زدن من یا داداششم مشکلی نداره؟یا حتی نباید باهاش حرف هم بزنم؟

اره داداش قفس 1033 هستش
    سلام اگر کاسکو تازه وارد هست و به محیط عادت نکزده است باید اول قفس را بهتره روی ارتفاع 1.5متری قرار دهید و اکثر قفس های 1033با پایه مخصوص هستند شما این چند هفته که کاسکو درحال

عادت کردن به محیط است فقط آب و غذا عوض کنید و از قفسش دور بشید سعی کنید فقط خودتون کار رو انجام بدی تا کاسکو شما رو بشناسه و کمی زودتر به شما اعتماد کنه و حالا میتوید با فاصله

جایی که کاسکو نمیترسه و سعی نمیکنه از رو چوب نشیمن فرار کنه و به قفس نوردی بپردازه میتونید بنشینید و باهاش همون حین یک کلمه رو تمرین کنید و با این کار کاسکو تمام توجه اش به شما جلب

میشه و زودتر شما رو به عنوان صاحب خود میشناسه این توضیحات ابتدایی بعد از عادت کردن کاسکو به محیط انشالله عمری بود به کمک شما دوست عزیز می شتابیم.موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    فعلا خیلی میترسه با بدبختی تونستم قفسس رو تمییز کنم خیلی ترسیده بود روزنامه هم گذاشتم یادم رفته بود بزارم تعذیه هم خوندم ولی خب من خیلی اماتورم و میخوام همه تلاش خودمو بکنم تا بهترین تعذیه رو داشته باشه اگه کسی از دوستان میدونه نخود و کشمش براش ضرر نداره و ارزش غذایی براش داره راهنمایی کنه براش بامیه و موز و کلم هم خریدم البته از موز و خرما اصلا خوشش نیومد از انجیر خشک و فندق هم استقبال نکرد پسته و بادام زمینی و تخمه بیشتر خورد درمورد ماش و عدس ابپز هم اگه کسی میدونه براش خوبه راهنمایی کنه تا براش فراهم کنم دوستان من صبح ها بهش سبزی جات میدم شبا بهش اجیل ( بسته . بادام زمینی . انجیر خشک . فندق . بادام ) میدم سه وعدع بهش غذا بدم یا دو وعده؟ ببخش انقدر سوال میپرسم اخه تاحالا کاسکو نداشتم و نمیدونم چیا باید بهش بدم
    راستی یک سوال دیگه من شبا جام جهانی رو نگاه میکنم و یک پارچه که از خوده پرنده فروشی گرفتم روش میندازم و چراغ رو خاموش میکنم و با صدای کم بازی نگاه میکنم برای خوابش مشکل ایجاد نمیکنه یا اذیت نمیشه؟

کشمش اگه به صورت شیمیایی خشک نشده باشه مشکلی نداره . یه دونه کافیه در روز چون خیلی شیرینه

بامیه اگه منظورتون اینه

مطمئن نیستم اما سرسری که نگاه کردم مشکلی نداره .

خرما بسیار شیرینه یه دونه کافیه در هفته

عدس و ماش رو هم میتونید آبپز کنید . اگه غذای اصلیش تخمه هست و غذاهای دیگه نمیخوره فعلا تا دو هفته نیازی نیست سختگیر باشید . بذارید غذای خودش رو بخوره . یه میوه مثل سیب رو هم میتونید بدید بهش .

همونطور که دوستان توضیح دادن فعلا تا 2 هفته هیچ کار خاصی انجام ندین تا به محیط خونه و حضور شما عادت کنه . فقط ظرف آب و غذا و روزنامه کف قفس رو تغییر بدین . قفس رو تو یه ارتفاع مناسب بذارید . روی زمین نباشه . یکی دو کلمه کوتاه رو هم توفاصله مناسب بشینید و براش تکرار کنید .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اگه روی دیوار رفتنش از ترس باشه بهتره اجازه بدین آروم بگیره بعد با دست غذا بدین . اما اگه از دستتون غذا میگیره مشکلی نیست . اتفاقا یه بازی هم هست که از بیرون قفس جایزه رو در جهات مختلف قفس ، نگه میدارن و طوطی برای گرفتن جایزه دست رو دنبال میکنه . تو بعضی روش های روی دست آوردن این بازی خیلی کمک میکنه . فقط توجه کنید اولش گفتم این روی دیوار رفتن نباید از ترس باشه .
    نه فک کنم از ترسه ولی رو دیواره ک میره دیگه اونجا ترسش کمتره چون غذا رو میخوره اونجا خب ارامش چجوری پیدا کنه ؟ آخه چجور باید تمرین کنم باهاش راستش من تاحالا چند بار پرسیدم باید چیکار کنم همه میگن کار کن با کاسکوت تا رام شه دقیقا نمیگن چیکار کن جز ی نفر گفت سعی کن با دست غذا بده بهش ک شما هم اینجوری میگی ....
    موندم توش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776

اره داداش قفس 1033 هستش
    دوستان توضیحات لازم رو دادن فقط ی چیز دیگه برا تمیز کردن قفس زیاد عجله نکن ب نظرم یکی دو هفته اول نیازی نیس تمیز کنی فوق فوقش کفی کشویی رو بیار و تمیز کن اونم تو این 2 هفته ک نباید زیاد نزدیک شی 2.3 بار این کارو انجام بده چون با هر بار ترسوندن کاسکوتون یک عقبگرد دارید و ب جای پیرفت پسرفت میکنید.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    نه فک کنم از ترسه ولی رو دیواره ک میره دیگه اونجا ترسش کمتره چون غذا رو میخوره اونجا خب ارامش چجوری پیدا کنه ؟ آخه چجور باید تمرین کنم باهاش راستش من تاحالا چند بار پرسیدم باید چیکار کنم همه میگن کار کن با کاسکوت تا رام شه دقیقا نمیگن چیکار کن جز ی نفر گفت سعی کن با دست غذا بده بهش ک شما هم اینجوری میگی ....
    موندم توش
    منظور از آرامش پیدا کردن این هست که بیاد روی نشیمن بشینه . شما سوال میپرسید ما هم با توجه به سوالتون و شرایطی که شرح میدین راهنمایی میکنیم . طوطی شما هنوز میترسه نمی تونید با عجله رامش کنید که

مکان قفس رو تغییر دادین ؟ یا هنوز تو اتاق شماست؟ تا حالا طوطی رو از قفس بیرون آوردین ؟

صفحه 883 از 1238 نخستنخست ... 383783833864865866867868869870871872873874875876877878879880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900901902933983 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)