کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    ببینید بالای 60-70 درصد طوطی های وحشی که میخرید خودشون نمیان از دست غذا بگیرن,جز در موراد محدود که طوطی خودش و با اشتیاق میاد از دست غذا میگیره بقیه طوطی ها ترس دارند و ترسشون این اجازه رو بهشون نمیده,ما باید باهاش کار کنیم که ترسش رو کنار بزاره
    شما شب غذای طوطی رو هنگام خواب بردارید و فردا نزدیک ظهر بشینید کنار قفس و غذایی که طوطی دوست داره رو از پشت میله ها نگه دارید تا بیاد و بگیره؛ممکنه 1 ساعت هم بشینید و نیاد اما باید صبر داشته باشد.
    دلیل برداشتن غذا اینه که گرسنه بشه و الین گرسنگی به ترسش غلبه کنه,بعد از 2-3 روز که فهمید نیتتون خیره دیگه نیازی به گرسنه نگه داشتنش نیست.
    فعلا هم دست تو قفس نبریز فقط از پشت میله ها
    از شب تا ظهر از گرسنگی تلف نمیشه ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    از شب تا ظهر از گرسنگی تلف نمیشه ؟
    سلام
    خیر دوست عزیز ظهر منظور حدودا ساعت 12 هست . ببینید شما دو راه دارید . اولی همون راه بنده توی دوتا پست قبل توضیح دادم که ابتدا توی دستتون غذارو ببینه و بذارید توی ظرفش و ... اینطوری پرنده میفهمه اون چیزی که دستتون هست ترسی براش نداره . راه دوم هم راه گرسنگی کوتاه که آقای وکیلی گفتن . دیگه انتخاب با خودتون هست دوست عزیز . میتونید هر راه که جواب نداد اون یکی رو انتخاب کنید شاید موثر باشه .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    سلام به دوستان عزیز. یه سوال :من برای کاسکوم دو نوبت صدای ظبط شده خودمو میزارم، هر وقت هم که وقت داشته باشم خودم میشینم کنارش باهاش تمرین میکنم.حالا که به حرف اومده هیچ کدوم از کلماتی که براش تکرار میکردم رو نمیگه.یه مشت کلمه ای که تو خونه خیلی تکرار میشده رو الان تقلید میکنه.به نظرتون بازم صدا براش بزارم یا اینکه فایده ای نداره بزارم خودش هر چی یاد گرفت؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز. یه سوال :من برای کاسکوم دو نوبت صدای ظبط شده خودمو میزارم، هر وقت هم که وقت داشته باشم خودم میشینم کنارش باهاش تمرین میکنم.حالا که به حرف اومده هیچ کدوم از کلماتی که براش تکرار میکردم رو نمیگه.یه مشت کلمه ای که تو خونه خیلی تکرار میشده رو الان تقلید میکنه.به نظرتون بازم صدا براش بزارم یا اینکه فایده ای نداره بزارم خودش هر چی یاد گرفت؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    سلام دوست عزیز
    وقتی بعد از حدود دو ماه دیدین که اون کلمه ای شما میخواین رو تکرار نمیکنه در ابتدا کلمه رو عوض کنید چون شاید علاقه به تکرار اون کلمه نداره بعدشم از حرفتون معلومه کاسکو شما علاقه داره حرف هارو از خودتون یاد بگیره نه از صدای ضبط شده . پس شما لطف کنید بیشتر خودتون باهاش کار کنید و صدای ضبط شده رو به یک نوبت در روز کاهش بدین .
    موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    خداییش من به این آقا چی بگم؟ هر چی بهش میدم بخوره اینجوری خودش رو باهاش ناز میده
    بیماری خود کم ناز بینی داره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    خداییش من به این آقا چی بگم؟ هر چی بهش میدم بخوره اینجوری خودش رو باهاش ناز میده
    بیماری خود کم ناز بینی داره

آقا ماکه از خنده بدجور منفجر شدیم ولی لطف کنید یکم نازش کنید بیچاره چه گناهی کرده اخه مهمون شما شده ...
    الان این موضوع رو برای خنده گذاشتین یا راهنمایی کنیم چجوری ترک کنه این عادتش رو ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    این کلا مدلش اینجوری هست هر چیزی بیسکوئیت تخمه هویج ... بهش میدم همین کار رو میکنه نیمه اهلی هست نمیگرازه سرش رو بخارونم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    ببینید بالای 60-70 درصد طوطی های وحشی که میخرید خودشون نمیان از دست غذا بگیرن,جز در موراد محدود که طوطی خودش و با اشتیاق میاد از دست غذا میگیره بقیه طوطی ها ترس دارند و ترسشون این اجازه رو بهشون نمیده,ما باید باهاش کار کنیم که ترسش رو کنار بزاره
    شما شب غذای طوطی رو هنگام خواب بردارید و فردا نزدیک ظهر بشینید کنار قفس و غذایی که طوطی دوست داره رو از پشت میله ها نگه دارید تا بیاد و بگیره؛ممکنه 1 ساعت هم بشینید و نیاد اما باید صبر داشته باشد.
    دلیل برداشتن غذا اینه که گرسنه بشه و الین گرسنگی به ترسش غلبه کنه,بعد از 2-3 روز که فهمید نیتتون خیره دیگه نیازی به گرسنه نگه داشتنش نیست.
    فعلا هم دست تو قفس نبریز فقط از پشت میله ها
    عزیز اگه نیومد بگیره بهش غذا بدم ؟ تو ظرف منظورمه یا بذارم 1 ساعت دیگگه باز بیام بهش بدم ؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    این کلا مدلش اینجوری هست هر چیزی بیسکوئیت تخمه هویج ... بهش میدم همین کار رو میکنه نیمه اهلی هست نمیگرازه سرش رو بخارونم
    من این کارو بیشتر تو کاکادو دیدم که ممکنه دلیل خاصی هم نداشته باشه نگرانش نباشید
    اما قفس بنده خدا رو زمینن چه کار میکنه؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    سلام و درود خدمت اساتید محترم :

پیتر پاش باد کرده الان دیدم !

روی انگشت بزرگ جلو بالای ناخونش یه چیزی مثل شاخک زده بیرون صورتی و کم رنگ با مویی رگ های خونی فکرم کنم پاش یکم باد کرده باشه !

نمیتونم عکس بگیرم دسترسی به دوربین ندارم متاسفانه .

نوک پیتر هم داغ الان با دهن بهش غذا دادم نوکش خیلی داغ بود !

اینم بگم که بازی میکنه و آب و غذارو میخوره !!
    با همون پاش هم سیب رو میگیره و میخوره !

به نظر شما چشه ؟؟ افونت کرده ؟

صفحه 827 از 1238 نخستنخست ... 327727777808809810811812813814815816817818819820821822823824825826827828829830831832833834835836837838839840841842843844845846877927 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)