کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام کاسکویه من به انجیر خیلی علاقه داره اندازه ای ک اگ تو ظرف تخمه ی دونه انجیر بزارم اول انجیر رو میخوره بعد بقیه رو تو خونمون ی درخت انجیر داریم ک برای کاسکو انجیر خشک کردم و فریز کردم اشکالی نداری روزی 1 دونه بهش بدم؟
    سلام
    میتونید استفاده کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    لطفا ب سوالای منم رسیدگی شود .
    مسئولین رسیدگی کنند :ِی

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    والله من کاسکو ب این ترسویی ندیده بودم خود بچه ها هم ک گفتن سنش مناسبه برا آموزش الان فک میکنم مدت خوبی هم باشه ک مثلا حد اقل ترسش کامل ریخته شده باشه ولی اعتماد نکرده باشه ک اینطورم نیست پس حتما روش و اموزش من مشکل داره دیگه ؟
    این دیر اعتمادیش دو دلیل میتونه داشته باشه
    یک : یکی هست که خواسته یا ناخواسته اعتماد پرندتون رو از بین برده
    دو: پرندتون خاطرات نه چندان خوبی از قبل توی ذهنش هست
    اما به هر حال با محبت کردن بهش بلخره یه روز دوست صمیمی شما میشه
    بهترین کار اینه اسباب بازی های رنگی رو با دست بهش بدید
    انگشتتون رو ببرید جلوش و اجازه بدید کمی گاز بگیره تا ترسش از دستتون بریز(اما نه در حدی که دلش بخواد انگشتتون رو قط کنه)
    این روش دادن اسباب بازی رنگی با دست رو به دوستام و اقوام هم گفتن خیلی نتیجه خوبی گرفتن
    بیشتر هم کاسکوهاشون رنگ قرمز و زرد رو قبول کردن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    این دیر اعتمادیش دو دلیل میتونه داشته باشه یک : یکی هست که خواسته یا ناخواسته اعتماد پرندتون رو از بین برده دو: پرندتون خاطرات نه چندان خوبی از قبل توی ذهنش هست اما به هر حال با محبت کردن بهش بلخره یه روز دوست صمیمی شما میشه بهترین کار اینه اسباب بازی های رنگی رو با دست بهش بدید انگشتتون رو ببرید جلوش و اجازه بدید کمی گاز بگیره تا ترسش از دستتون بریز(اما نه در حدی که دلش بخواد انگشتتون رو قط کنه) این روش دادن اسباب بازی رنگی با دست رو به دوستام و اقوام هم گفتن خیلی نتیجه خوبی گرفتن بیشتر هم کاسکوهاشون رنگ قرمز و زرد رو قبول کردن
    آخه هرچیم بی اعتمادی باشه تو این همه مدت باید ترسش ریخته باشه دیگه کم کم دارم ب فکر کار غیر انسانی ب زور اهلی کردن میفتم هرچند ک خودم نفرت دارم و داشتم از این کار ک و کنندش
    شاید بخاطر روش منه ک رام نشده من با دست بهش هروقت بیکار شم غدذا میدم و باهاش حرف میزنم تایم خاص و دقیقی هم نداره در همه ساعات شبانه روز جز وقتی ک دیگه خوابه همین چون دوستان گفتن با دست غذا دادن خبلی تاثیر داره
    ویرایش توسط attacker9626 : 9th August 2014 در ساعت 04:31 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    با دست میگیرم سیب رو از پشت میله ها میاد ازم بگیره میبینه نمیتونه 2.3 بار امتحان میکنه میبینه نمیدم بهش خودشم تیکه نمیکنه ازش یا نمیتونه تیکه کنه پشیمون میشه میذاره میره رو دیواره باز
    والله من کاسکو ب این ترسویی ندیده بودم خود بچه ها هم ک گفتن سنش مناسبه برا آموزش الان فک میکنم مدت خوبی هم باشه ک مثلا حد اقل ترسش کامل ریخته شده باشه ولی اعتماد نکرده باشه ک اینطورم نیست پس حتما روش و اموزش من مشکل داره دیگه ؟
    لطفا ب سوالای منم رسیدگی شود .
    مسئولین رسیدگی کنند :ِی
    آخه هرچیم بی اعتمادی باشه تو این همه مدت باید ترسش ریخته باشه دیگه کم کم دارم ب فکر کار غیر انسانی ب زور اهلی کردن میفتم هرچند ک خودم نفرت دارم و داشتم از این کار ک و کنندش
    شاید بخاطر روش منه ک رام نشده من با دست بهش هروقت بیکار شم غدذا میدم و باهاش حرف میزنم تایم خاص و دقیقی هم نداره در همه ساعات شبانه روز جز وقتی ک دیگه خوابه همین چون دوستان گفتن با دست غذا دادن خبلی تاثیر داره
    عادت کرده که از دست شما غذا بگیره و بره .. با 2 3 بار تغییر روش ، این عادت رو کنار نمیذاره ... میتونه تیکه کنه اما نمیخواد

از قفس بیرون آوردین ؟ نتیجه رو نگفتید ...

اگه به فکر کار غیر انسانی به روز اهلی کردن افتادین بهتره کلا بیخیالش بشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    سلام
    اینکه میگن رنگ چشم کاسکو در نور طبیعی باید دید یعنی باید در زیر آفتاب ببینیم چون الان کاسکوی من رنگ چشماش در خونه یه رنگه در بیرون توی حیاط یه رنگ دیگه میخوره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    سلام
    اینکه میگن رنگ چشم کاسکو در نور طبیعی باید دید یعنی باید در زیر آفتاب ببینیم چون الان کاسکوی من رنگ چشماش در خونه یه رنگه در بیرون توی حیاط یه رنگ دیگه میخوره؟
    سلام
    زیر نور سفید مثل مهتابی مشخص میشه فقط مقدار نور به قدر کافی باشه چون گاهی کمبود نور باعث میشه طرف فکر کنه چشم دودی هست . زیر نور خورشید هم معلوم میشه اما ذره ای (قده اپسیلون ) زردی بیشتر دیده میشه .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام
    زیر نور سفید مثل مهتابی مشخص میشه فقط مقدار نور به قدر کافی باشه چون گاهی کمبود نور باعث میشه طرف فکر کنه چشم دودی هست . زیر نور خورشید هم معلوم میشه اما ذره ای (قده اپسیلون ) زردی بیشتر دیده میشه .
    چرا پس وقتی که من زیر نور مهتابی میبینم فکر میکنی کرمه اما وقتی زیر نور آفتاب میبینم تقریبا سفیده با رگه هایی از خاکستری، اینطوری که میشه متضاد حرف شما!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها
    چرا پس وقتی که من زیر نور مهتابی میبینم فکر میکنی کرمه اما وقتی زیر نور آفتاب میبینم تقریبا سفیده با رگه هایی از خاکستری، اینطوری که میشه متضاد حرف شما!
    ببخشید من حرفم رو برعکس گفتم . زیر نور خورشید سفیدی بیشتره . مثلا شما یه شی زرد پر رنگ رو توی آفتاب بگیری کمی رنگش سفید تر و روشن تر نشون داده میشه و اون دلیل خودش رو داره . درضمن زیاد تفاوت سنی بین این دورنگ نیست حالا هر کدوم باشه .
    زیر مهتابی به نظرم طبیعی تر هست .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    عادت کرده که از دست شما غذا بگیره و بره .. با 2 3 بار تغییر روش ، این عادت رو کنار نمیذاره ... میتونه تیکه کنه اما نمیخواد

از قفس بیرون آوردین ؟ نتیجه رو نگفتید ...

اگه به فکر کار غیر انسانی به روز اهلی کردن افتادین بهتره کلا بیخیالش بشید
    عزیز نگفتم میخوام این کارو کنم آخه وقتی میبینم اکثرا کاسکو هاشون 2.3 ماهه حد اقل صمیمی ن ولی رام شده اونوقت ماله من این مدت ..... خب ادم حق بدین یکم نا امید شه .
    این بار درو باز گذاشتم هرچیم گذاشتم نیومد بیرون

صفحه 965 از 1238 نخستنخست ... 46586591594694794894995095195295395495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397497597697797897998098198298398410151065 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)