کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خیلی عالیه که از دست شما غذا میگیره . می ترسه یعنی چی ؟ یعنی وقتی سمت قفس میرید فرار میکنه ؟ یا با دستتون غذا رو میبرید سمت فرار میکنه ؟ اگه غذا رو با دستتون هر جا نگه دارید میاد میگیره ؟؟

از قفس بیرون میاد ؟ کجا بهش با دست غذا میدین ؟ بیرون قفس یا داخل قفس ؟ یکم بیشتر توضیح بدین
    بردمش دکتر به دکتر کمک کردم گرفتمش من و دید قهر کرد میترسه قبلش خوب بود حتی بعضی اوقات به نوکشم دست میزدم کم . آره سمتش میرم میر%k

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    نقل قول نوشته اصلی توسط abed8049 نمایش پست ها
    بردمش دکتر به دکتر کمک کردم گرفتمش من و دید قهر کرد میترسه قبلش خوب بود حتی بعضی اوقات به نوکشم دست میزدم کم . آره سمتش میرم میر%k
    کف قفس یا گوشه چوب . آره غذای مورد علاقش باشه با کله میاد .ولی کلا با ترس میاد . تا حالا از قفس بیرون نیوردمش بمیترسم بیاد بیرون به خودش اسیب بزنه . بیارمش بیرون ؟ غذا های کوچیک و از لایه میله بزرگار و از در قفس میدم . چاق شده انگار خیلی میوه میخوره .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    کف قفس یا گوشه چوب . آره غذای مورد علاقش باشه با کله میاد .ولی کلا با ترس میاد . تا حالا از قفس بیرون نیوردمش بمیترسم بیاد بیرون به خودش اسیب بزنه . بیارمش بیرون ؟ غذا های کوچیک و از لایه میله بزرگار و از در قفس میدم . چاق شده انگار خیلی میوه میخوره .
    اینکه از دست شما غذا میگیره نشونه خوبیه ولی نباید فرار کنه . یه چند روز با دست فقط غذای مورد علاقش رو بهش بدین از بیرون قفس. اصلا سعی نکنید به منقارش دست بزنید . چون از دست شما خاطره بدی داره. بهش نشون بدین که دست شما فقط برای دادن غذاهای خوب سمتش میره نه برای گرفتنش . کنار قفس جایی که فرار نمی کنه .آروم باهاش حرف بزنید چندین بار در روز . تا کم کم این ترسش بریزه . بعد آروم در قفس رو باز کنید و غذای مورد علاقش رو ببرید سمتش . ولی بازم دنبالش نکنید دستتون رو ثابت نگه دارید و اجازه بدین خودش با میل خودش بیاد سمت غذا . چند روز این تمرین رو انجام بدین .

تو هیچ مرحله ای عجله نکنید . اهلی کردن یه طوطی ممکنه حتی تا 4 ماه هم طول بکشه . مهم اینه که به شما اعتماد کنه . از قفس بیرون نیارید فعلا . بالش کوتاه شده ؟ قفسش چه مدلیه ؟ 1033؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    اینکه از دست شما غذا میگیره نشونه خوبیه ولی نباید فرار کنه . یه چند روز با دست فقط غذای مورد علاقش رو بهش بدین از بیرون قفس. اصلا سعی نکنید به منقارش دست بزنید . چون از دست شما خاطره بدی داره. بهش نشون بدین که دست شما فقط برای دادن غذاهای خوب سمتش میره نه برای گرفتنش . کنار قفس جایی که فرار نمی کنه .آروم باهاش حرف بزنید چندین بار در روز . تا کم کم این ترسش بریزه . بعد آروم در قفس رو باز کنید و غذای مورد علاقش رو ببرید سمتش . ولی بازم دنبالش نکنید دستتون رو ثابت نگه دارید و اجازه بدین خودش با میل خودش بیاد سمت غذا . چند روز این تمرین رو انجام بدین .

تو هیچ مرحله ای عجله نکنید . اهلی کردن یه طوطی ممکنه حتی تا 4 ماه هم طول بکشه . مهم اینه که به شما اعتماد کنه . از قفس بیرون نیارید فعلا . بالش کوتاه شده ؟ قفسش چه مدلیه ؟ 1033؟
    قفسش معمولیه مستطیله . دقیقا همین کار و دارم انجام میدم .گرفتمش بالهاش کوتاه بودن

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    قفسش معمولیه مستطیله . دقیقا همین کار و دارم انجام میدم .گرفتمش بالهاش کوتاه بودن
    اگه در قفسش از بالا باز میشد میتونستید بعد اینکه ترسش کمتر شد . در بالای قفس رو باز کنید که بیاد بیرون . اما اگه بالای قفس دری نداره مجبور میشید در جلوی قفس رو باز کنید که طوطی بیاد بیرون

ولی فعلا از قفس بیرون نیارید . هنوز میترسه از شما و چون وقتی نزدیکش میرید فرار میکنه ممکنه با بالهای کوتاه سعی کنه بپره . قبل بیرون آوردنش از قفس هم تمام پنجره ها رو ببندین و مطمئن بشید که محیط کاملا امنه .اما اول این ترسش رو کم کنید بعد مراحل بعدی رو انجام بدین .

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام درمورد اون پرهاي قرمز كه گفتيد اتفاقا كاسكوي من هم داشت اما وقتي 3 سالگي رو رد كرد تمام اون پر قرمز ها كه جاهاي مختلف بودن افتادن
    دوس داشتم زياد بشن اما نشد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    سلام خیلی بهتر شده ترس خیلی کم شدش کلی پیشش حرف زدم ترسش ریخته انگار . هم از بالا باز میشه قفسش هم از جلو چه زمانی باز کنم براش ؟ یه چوبم دارم بزارم بالای قفسش بره روش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    سلام خیلی بهتر شده ترس خیلی کم شدش کلی پیشش حرف زدم ترسش ریخته انگار . هم از بالا باز میشه قفسش هم از جلو چه زمانی باز کنم براش ؟ یه چوبم دارم بزارم بالای قفسش بره روش
    تو سه روز سه تا از پر هاشم کنده

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    تو سه روز سه تا از پر هاشم کنده
    خب چه عالی اگه در قفسش از بالا باز میشه پس کارتون راحت تره . نه فعلا بیرون نیارید . یه روز هم نشد بهتون گفتم بذارید ترسش کمتر شه تو این مدت کم اعتماد نمیکنه. اجازه بدین یه چند روز این وضعیت عادی بشه براش . شما همون کاری که گفتم رو فعلا انجام بدین .

پرشو کنده یا چون تو لک هست پراش ریخته ؟ پر با ریشه هست یا بدونه ریشه ؟ میتونید ازش عکس بذارید ؟ از پر افتاده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    خیلی خوب شده آخه پر و انداختن دور متاسفانه . پر بزرگیم بود البته تو لک نیست همیشه داره با یه چیزی بازی میکنه اگه دوباره کند عکس میگیرم با پره هم بازی میکرد نمینداختش.میگم یه سوال اگه وسیله بازی بخوایم کدوم بهتره چه طوری باشه ؟ این نردبونا خوبن ؟ تخمه خیلی بد میخوره

صفحه 593 از 1238 نخستنخست ... 934935435745755765775785795805815825835845855865875885895905915925935945955965975985996006016026036046056066076086096106116126436931093 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)