همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    از موسیقی لذت میبره منم براش پخش مینم براش مثل تفریح هست
    شما براش موسیقی پخش میکنید و انتظار دارید به واسطه پخش موسیقی به حرف بیاد؟؟؟نحوه تمرین شما باهاش چه طوره؟؟؟روزی چند ساعت رخ به رخ باهاش کلمات رو تمرین میکنید؟؟؟چند ساعت صدای ضبط شده رو میزارید براش و چه کلماتی رو کار میکنید؟؟؟؟
    طوطی ها هر صدایی رو که بشنون دلشون میخواد تقلید کنند و وقتی مدام موسیقی یا صدای تلوزیون رو بشنون تلاش میکنند تکرار کنند اما چون سخت هست نمیتونن درست تکرار کنند و مثل رادیوهای قدیمی به چیزای نامفهومی میگن که خوشایند نیست
    به علاوه این پخش موسیقی به حرف افتادن طوطی رو هم به تاخیر میندازه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    سلام خدمت اساتید اینجانب بعد 3ماه که یک کاسکو چشم دودی روشن دارم هنوز نتونستم نه کاسکومو دست بزنم و نه رو دست بیارمش و حرفم نمیزنه هر روز دارم با دست بهش غذا میدم روزی 2 ساعت بیرون میارمش از بیرونم بهش غذا میدم هر روز تمرین سخنگویی میکنم و خیلی هم ساکته هیچ صدایی ازش در نمیاد طبق تاپیک ولی دیگه خسته شدم دوستان به نظرتون برم عوضش کنم یا ادامه بدم؟ چیکار کنم یکم باما مهربون باشه؟ من همیشه کنارش هستم و کل روز من رو هم میبینه.چرا اینقد مغرور خسته شدیم. با تشکر

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید اینجانب بعد 3ماه که یک کاسکو چشم دودی روشن دارم هنوز نتونستم نه کاسکومو دست بزنم و نه رو دست بیارمش و حرفم نمیزنه هر روز دارم با دست بهش غذا میدم روزی 2 ساعت بیرون میارمش از بیرونم بهش غذا میدم هر روز تمرین سخنگویی میکنم و خیلی هم ساکته هیچ صدایی ازش در نمیاد طبق تاپیک ولی دیگه خسته شدم دوستان به نظرتون برم عوضش کنم یا ادامه بدم؟ چیکار کنم یکم باما مهربون باشه؟ من همیشه کنارش هستم و کل روز من رو هم میبینه.چرا اینقد مغرور خسته شدیم. با تشکر
    با دست بهش غذا میدید سعی کنید در حین غذا دادن بدنش رو لمس کنید،تخمه رو محکم لای انگشتتون بگیرید تا برای گرفتنش تلاش کنه و در گیر بشه و در این حین با انگشت دیگه سعی کنید پرهای دور گوش و منقار رو نوازش کنید،ابتدا سماجت میکنه و ممکنه از دستتون فرار کنه شما هم به سادگی خسته نشید،اصرار کنید ولی تا جایی که کاسکو خسته نشه در این صورت یک استراحت چند دقیقه ای بهش بدید بعد دوباره شروع کنید
    نحوه تمرین سخنگوییتون باهاش چه طوره؟؟؟چه کلماتی رو کار میکنید و روزی چند دقیقه و از صدای ضبط شده هم استفاده میکنید؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    با دست بهش غذا میدید سعی کنید در حین غذا دادن بدنش رو لمس کنید،تخمه رو محکم لای انگشتتون بگیرید تا برای گرفتنش تلاش کنه و در گیر بشه و در این حین با انگشت دیگه سعی کنید پرهای دور گوش و منقار رو نوازش کنید،ابتدا سماجت میکنه و ممکنه از دستتون فرار کنه شما هم به سادگی خسته نشید،اصرار کنید ولی تا جایی که کاسکو خسته نشه در این صورت یک استراحت چند دقیقه ای بهش بدید بعد دوباره شروع کنید
    نحوه تمرین سخنگوییتون باهاش چه طوره؟؟؟چه کلماتی رو کار میکنید و روزی چند دقیقه و از صدای ضبط شده هم استفاده میکنید؟
    روزی 1 ساعت یک بار صبح یکبار ظهر یکبار شب بعنی کلا روزی 3 ساعت. از صدای ضبط شده استفاده نمیکنم. آقای وکیلی واسه من مهم روی دست آوردن و سر دادن مهم تره از اون وقتی که شما گفتین موقع غذا دادن سعی میکنم پرهای گوششم دست بزنم ولی به سختی. با تشکر

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    روزی 1 ساعت یک بار صبح یکبار ظهر یکبار شب بعنی کلا روزی 3 ساعت. از صدای ضبط شده استفاده نمیکنم. آقای وکیلی واسه من مهم روی دست آوردن و سر دادن مهم تره از اون وقتی که شما گفتین موقع غذا دادن سعی میکنم پرهای گوششم دست بزنم ولی به سختی. با تشکر
    فقط صدای ضبط شده کافی نست حتما و حتما باید رو در رو باهاش کار کنید،صدای ضبط شده مکمل کارتونه و فقط سرعت میبخشه اما تنها کارایی نداره
    برای رام کردنشم باید صبر داشته باشید و تلاش کنید دیگه،پله اول شما اینه که بتونید به پرهای سرش درست بزنید و کم کم نوازش کنید،عجله نکنید اما مسمم باشید و هر روز باهاش تمریکن کنید حتی اگر اجازه نداد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام دوستان
    خسته نباشید
    آقا ما امروز 8 نفر مهمون اومدن خونه ما اونم از راه دور یعنی میخوان حداقل یک هفته بمونند.
    از 16 ساله به بالا هستند .
    خیلی هم ادعای ارتباط با حیواناتشون میشه.
    سر و صدا هم در حد لیگ برتر
    چیکار کنم کاسکو قاط نزنه؟
    بیچاره تازه به حرف افتاده

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید
    آقا ما امروز 8 نفر مهمون اومدن خونه ما اونم از راه دور یعنی میخوان حداقل یک هفته بمونند.
    از 16 ساله به بالا هستند .
    خیلی هم ادعای ارتباط با حیواناتشون میشه.
    سر و صدا هم در حد لیگ برتر
    چیکار کنم کاسکو قاط نزنه؟
    بیچاره تازه به حرف افتاده
    اگر اذیت نکنند که کاسکو قاط نمیزنه،من پیشنهاد میدم بزارید کاسکو تو جمعشون بمونه و اگر دیدید بهش استرس وارد میکنند ببریدش داخل اتاق خودتون که اذیت نشه
    موندن کاسکو تو جمعهای شلوغ باعث میشه طوطی پر رو و اجتماعی بشه و خجالتی بار نیاد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام
    دوستان عزیز من به پیشنهاد بعضی از اساتید سایت دمای خانه رو بالا بردم که کاسکوم بره تو لک
    اما از اون وقت تا حالا همش شلخته شده و فقط پرهای سفیدش رو اونم با نوکش میکنه البته روزی چندین پر ولی تا حالا کلا 4 تا از پرهای خاکستریش افتاده
    نوک پرهاشم موقع پر ارایی با نوکش تیکه کنده مخصوصا پرهای نزدیک گردنش
    خیلی هم گردن و سرشو خارش میده و پرهای سفید دور پاشو نیز خیلی با نوکش ور میره که بکندش
    به نظر شما چیکار باید کنم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس-کوتوله-مرغ عشق-فنچ-ملنگو-شاه طوطي
    شماره عضویت
    15055
    دوستان قبل از اینکه کاسکومو بخرم حرف میزد
    الان 3هفتست خونه ی ماست رامه اما حرف نمیزنه
    چرا؟؟؟!!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.R.A.S.H نمایش پست ها
    دوستان قبل از اینکه کاسکومو بخرم حرف میزد
    الان 3هفتست خونه ی ماست رامه اما حرف نمیزنه
    چرا؟؟؟!!!
    سلام
    تو خونتون حرف زده تا الان یا نه؟

صفحه 701 از 1238 نخستنخست ... 2016016516826836846856866876886896906916926936946956966976986997007017027037047057067077087097107117127137147157167177187197207518011201 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)