کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    18016
    سلام سپیده خانم . کاسکوی من حدوده 10 روزه که از دستم تخمه می گیره . حتی در قفسش رو باز می کنم و از داخل بهش تخمه می دم میاد جلو و می گیره . . گفته بودین تا این مرحله که پیشرفت خبر بدم تا قدم بعدی برای رام کردنش رو بگین .
    یک سوال دیگه که خیلی وقت ها بی دلیل شروع می کنه به جیغ و غار کشیدن و من اصلا متوجه نمی شم برای چی ؟ موقع این سرو صدا انقدر بهش گفتم چیه مامانی که یاد گرفته بعد هر غارش خودش هم می گه چیه ؟ باید چکار کنم که از صداهای بلندش کم کنه .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein021t نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند وقتیه این پست هایی رو که در مورد طوطی جدید میخونم همه گفتن که کمتر از یک هفته از دستشون غذا میگرفته و از این حرف ولی ماله من هنوز اتفاقی نیوفتاده. لطفا راهنمایی کنید
    طوطی من دو هفته طول کشید تا باهام اشنا بشه اصلا نگران نباشید صبرداشته باید وبیشتر بهش محل بذارید تا زودتر اشنا بشهمن تا یکی دو ماه سرش را بهم نداد

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط 94-pani نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم . کاسکوی من حدوده 10 روزه که از دستم تخمه می گیره . حتی در قفسش رو باز می کنم و از داخل بهش تخمه می دم میاد جلو و می گیره . . گفته بودین تا این مرحله که پیشرفت خبر بدم تا قدم بعدی برای رام کردنش رو بگین .
    یک سوال دیگه که خیلی وقت ها بی دلیل شروع می کنه به جیغ و غار کشیدن و من اصلا متوجه نمی شم برای چی ؟ موقع این سرو صدا انقدر بهش گفتم چیه مامانی که یاد گرفته بعد هر غارش خودش هم می گه چیه ؟ باید چکار کنم که از صداهای بلندش کم کنه .
    سلام . خب خیلی عالیه . خارج از قفس چطور ؟ دنبال دستتون میاد ؟ وقتی نزدیکش میشید واکنشش چیه ؟ بهتره تمرین خارح از قفس باشه برای همین برخوردش خارج از قفس هم مهمه

موقعی که جیغ میزنه باهاش حرف نزنید و نذارید فکر کنه داره توجه شما رو جلب میکنه با اینکارش . فقط وقتی ساکت شد باهاش حرف بزنید و بهش توجه کنید

روزا هم باهاش یه کلمه خاص رو تمرین کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    نقل قول نوشته اصلی توسط 94-pani نمایش پست ها
    باسلام با اجازه از سپیده خانم قار کشیدن نشانه ی اینه که هنوز به طور کامل رام نشده جیغ کشیدنش هم نشانه ی اینه که از شما میخواد بیشتر بهش محل بذارید در مورد گرفتن تخمه از دست شما نشانه ی خوبیه یعنی به شما اعتماد مکنه و باهاتون اشنا شده و داره کم کم رام میشه برای برطرف شدن این عادتش سپیده خانم باید راهنمایی کنند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    سلام دوستان اگه میشه با این دو عکس زیر بگید رافی چند سالشه

و دوستان من عکس از قفس گزاشتم میدونم که نباید رو زمین باشه میز سفارش دادم ولی همونطور که میبینید کولر طوطی رو اذیت نمیکنه؟ من اونجا بودم باد نمیومد
    بعد من دیشب رافی رو اونور بوفه گزاشتم و امروز دیدم دیدم که سروصداش کمتر شده یعنی دیگه سوت نمیزنه و قبلا از بغلش که رد میشدی قار میزد اما امروز کمتر قار میزنه یا فرار میکنه. آیا سرما خورده یا بهتر شده؟
    ویرایش توسط amirhossein021t : 30th July 2015 در ساعت 03:31 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934

و دوستان من عکس از قفس گزاشتم میدونم که نباید رو زمین باشه میز سفارش دادم ولی همونطور که میبینید کولر طوطی رو اذیت نمیکنه؟ من اونجا بودم باد نمیومد
    بعد من دیشب رافی رو اونور بوفه گزاشتم و امروز دیدم دیدم که سروصداش کمتر شده یعنی دیگه سوت نمیزنه و قبلا از بغلش که رد میشدی قار میزد اما امروز کمتر قار میزنه یا فرار میکنه. آیا سرما خورده یا بهتر شده؟
    با سلام من بازم میگم فکر کنم دو سه سالشه همین که جلوی باد کولر نیست خیلی خوبه فقط نگذارید محیط بیش از حد سرد بشه اگه عطسه نمیکنه و تغییری در مدفوعش ندیدید احتمال سرماخوردگی اون کمه بیحالیش هم ممکنه بدلیل تغییر مکان یا بیخوابی باشه قار نزدنش هم نشانه ی خوبیه یعنی باشما بیشتر اشناشده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023

چشم دودی هستش فک نکنم بیشتر از یک تا یک نیم سال داشته باشه فوقش دو سال بیشتر نداره
    مورد بسیار خوبی واسه رام کردن و سخنگو کردن هستش از نظر من خرید خوبی کردید مبارکتون باشه زیاد به سن سالش حساس نباشه مهم اینه جوجه کم و سن سال و سالمی خریدید و به مرور رام میشه و خیلی رفیق میشه باهات
    ویرایش توسط منصور : 30th July 2015 در ساعت 06:20 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    سلام دوستان آیا ممکن هست یه طوطی وحشی افسرده بشه؟ ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام دوستان آیا ممکن هست یه طوطی وحشی افسرده بشه؟ ممنون
    سلام
    بله امکانش هست
    رفتار نامناسب -محیط نامناسب -غذای نامناسب میتونه باعث افسرده شدن و پرکنی یا پرجوی در پرنده بشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سعی کنید دست اول رو طوری بچرخونید که طوطی مجبور بشه روی دست دوم بشینه . حتی شده دست اول رو به سمت خودتون بیارید و دست دوم رو به سمت طوطی . نمیدونم متوجه میشید چه حالتی منظورم هست یا نه

فرض کنید طوطی روی یه دست نشسته و روش به سمت شماست . شما دست دوم رو بین خودتون و طوطی نگه دارید و به سمت زیر شکم طوطی ببرید با همون روشی که گفتم ( تیغه دست ... ) وقتی دست دوم رسید به زیر شکمش ، دست اول رو به سمت خودتون حرکت بدین ..که طوطی مجبور به نشستن روی دست دوم بشه

راه دوم اینه که دست دوم رو از پشت سر به پای طوطی نزدیک کنید، طوطی رو دست اول نشسته ، دست دوم از پشت به پاش نزدیک میشه و یکم میاد بالاتر از دست دوم .. دست اول رو یکم بیارید پایین ... کلا با دست اول بازی کنید بذارید طوطی فکر کنه ناچاره روی دست دوم بره ..

دعوا با اسباب بازی هم کاملا طبیعیه . میخواد قدرتش رو به اسباب بازی هاش نشون بده ..حتی گاهی اوقات دعواشون میکنن و بلند قار میکشن که اینم کاملا طبیعیه که این یکی از نکات دوست داشتنی در طوطی هاست
    روش اول که اینجا گفتید رو انجام دادم و جواب داد امروز طبق معمول وقتی پا اولشو گذاشت رو دستم بلندش کردم و از قفس خارجش کردم بردمش یک اتاق دیگه و دست بدون جاییزه رو بین پا و شکمش گذاشتم دستی که طوطی روش بود به طرف دست بدون جاییزه اوردم طوطیم با ناخوناش به زور به دستم چسپیده بود بال بال زد اخرش اومد رو دست بدون جاییزه دفعه دوم هم دقیقا به زور اومد ولی دفعات بعد هروقت دست خالی میبردم زیر شکمش میومد رو اون یکی دست و بازی نردبون رو به راحتی انجام میداد بدون هیچ زوری منم هروقت از این دست به اون یکی دست میومد بهش جاییزه میدادم دستتون درد نکنه بابت راهنمایی مفیدتون

صفحه 1151 از 1238 نخستنخست ... 151651105111011132113311341135113611371138113911401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116911701201 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)