کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها
    سلام ...
    كاسكوي من وقتي كه ميخوايم از خونه بريم بيرون يه خورده جيغ جيغ ميكنه و اگه ببينتمون كه داريم ود ميشيم يه پاشو مياره بالا كه بهش دست بديم بعد محكم فشار ميده با نوكش و بعدش هم سرش رو ميكنه توي ظرف غذاش مثل سگ سوت سوت ميكنه ... قضيه چيه !!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    اینکه دست رو میگیره بعد با نوک گاز میگیره بد عادت شده دست رو زیاد در اختیارش قرار ندید به محض اینکه دست داد دستتون رو عقب بکشید الان کاسکوی منم اینطوری شده
    سوت زدنش هم تو ظرف غذا مشکلی نداره فقط ظرف باید غذا داشته باشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    چقد دیگه از داخل قفس بهش غذا بدم؟ الان فقط از پشت میله ها میدم 2.3 روز پیش اومدم بدم ک جریانو خودتون میدونید
    انقدر باید از پشت قفس غذا بدید و دست به نوکش بزنید که دیگه نترسه بعد میره مرحله سرخاروندن
    فعلن بذارید از پشت میله ها بگیره هر موقع سریع و بدون ترس اومد رفت از داخل قفس هم امتحان کنید اگر گرفت که هیچی اگز ترسید و فرار کرد دیگه نباید این کارو انجام بدید تا یک مدت بگذره
    ویرایش توسط abolfazl : 10th July 2014 در ساعت 02:07 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان.
    با کمک شما کاسکوی منم شروع به حرف زدن کرده و از دیروز ظهر کلمات ناواضح میگه.
    امروزم کلمه بیا را نا واضح گفت.
    چقدر طول میکشه تا واضح بشه؟؟
    بعد کاسکو ها هم میخونند مثل عروس هلندی؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دوست عزیز تبریک میگم بهت واقعا خوش حال شدم وقتی اینو فهمیدم .
    کاسکو ها نمیخونن در کل ولی اگه صدایی بشنون ک آهنگین هم باشه میتونن یادش بگیرن و تقلید کنن اونوقت میشه گفت مثه عروس دارن میخونن منظورمو متوجه میشید ؟ مثلا صدای ی قناری رو مدام بشنون اونا هم همون صدا رو در میارن و میشه گفت داره میخونه ولی صدای طبیعی خودشون ن فک نکنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    دوست عزیز تبریک میگم بهت واقعا خوش حال شدم وقتی اینو فهمیدم .
    کاسکو ها نمیخونن در کل ولی اگه صدایی بشنون ک آهنگین هم باشه میتونن یادش بگیرن و تقلید کنن اونوقت میشه گفت مثه عروس دارن میخونن منظورمو متوجه میشید ؟ مثلا صدای ی قناری رو مدام بشنون اونا هم همون صدا رو در میارن و میشه گفت داره میخونه ولی صدای طبیعی خودشون ن فک نکنم
    درسته س این صدایی که در میاره صدای آواز عروس هلندی منه که میشنوه و تقلید میکنه؟

خیلی سعی میکنه حرف بزنه اما هنوز خوب نمیتونه.

یه بارم یه جمله ی 2 یا 3 کلمه ای گفت که فکر نکنم خودش هم فهمیده باشه چی گفته.

اما امیدوار شدم.

و آیا هروقت بخوان حرف میزنند؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    چقد دیگه از داخل قفس بهش غذا بدم؟ الان فقط از پشت میله ها میدم 2.3 روز پیش اومدم بدم ک جریانو خودتون میدونید
    یه هفته دیگه ادامه بدین تا ببینیم تا چه حد پیشرفت میکنه . بعد در قفس رو باز کنید آروم . اما بازم از پشت میله های کنار در قفس بهش غذا بدین ..فقط بذارید در قفسش موقع غذا دادن باز باشه. کم کم و به تدریج دستتون رو به سمت در باز حرکت بدین و غذا دادن رو از این قسمت شروع کنید . فقط دستتون رو زیاد داخل قفس نبرید که بترسه و فرار کنه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها
    سلام ...
    كاسكوي من وقتي كه ميخوايم از خونه بريم بيرون يه خورده جيغ جيغ ميكنه و اگه ببينتمون كه داريم ود ميشيم يه پاشو مياره بالا كه بهش دست بديم بعد محكم فشار ميده با نوكش و بعدش هم سرش رو ميكنه توي ظرف غذاش مثل سگ سوت سوت ميكنه ... قضيه چيه !!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    آقا ابولفضل راهنمایی کردن اما من متوجه نشدم دقیقا چه مشکلی داره !

سلام دوستان.
    باید کلماتی که به صورت ناواضح میگه رو واضح براش تکرار کنید . بعد از هربار تکرار بهش جایزه بدین . بستگی به خود طوطی و تمرین شما داره ... نمیشه زمان مشخصی گفت

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    درسته س این صدایی که در میاره صدای آواز عروس هلندی منه که میشنوه و تقلید میکنه؟

خیلی سعی میکنه حرف بزنه اما هنوز خوب نمیتونه.

یه بارم یه جمله ی 2 یا 3 کلمه ای گفت که فکر نکنم خودش هم فهمیده باشه چی گفته.

اما امیدوار شدم.

و آیا هروقت بخوان حرف میزنند؟
    منظورتو نفهمیدم ک آیا هروقت بخوان حرف میزنن اگه منظورت اینه که همیشه میتونن حرف بزنن و ساعت خاصی نداره بله درسته ولی خب ساعاتی ک انرژی بیشتری دارن مثل صبح ها یا عصر ها خب ب طبع بیشتر سر و صدا دارن و حرف میزنن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    منظورتو نفهمیدم ک آیا هروقت بخوان حرف میزنن اگه منظورت اینه که همیشه میتونن حرف بزنن و ساعت خاصی نداره بله درسته ولی خب ساعاتی ک انرژی بیشتری دارن مثل صبح ها یا عصر ها خب ب طبع بیشتر سر و صدا دارن و حرف میزنن
    منظورم اینه که مثلا من کلمه ای را تکرار کنم مثل مرغ مینا اونم تکرار میکنه یا نه هروقت دوست داشته باشه اون کلمه ای که یاد گرفته را میزنه؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    منظورم اینه که مثلا من کلمه ای را تکرار کنم مثل مرغ مینا اونم تکرار میکنه یا نه هروقت دوست داشته باشه اون کلمه ای که یاد گرفته را میزنه؟؟
    آره تکرار میکنن البته اگه میخوای اینجور باشه باید هروقت کلمه مد نظرتونو گفت بهش یه جایزه چیزی ک دوس داره رو بدی ک بدونه بعد از گفتن اون کلمه قراره چیزی گیرش بیاد بعد از مدتی بدون جایزه هم بگید اون تکرار میکنه دیگه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    آقای معدن زاده طوطی خاکستری توانایی شعر خواندن را ندارد. طوطی خاکستری علاقه زیادی به تقلید صداهای زیر دارد. برای همین هم احتمالا صدای عروس هلندی شما را تقلید می کند. صحبت کردن طوطی خاکستری هم معمولا در تنهایی بیشتر است چون ذاتا یک طوطی خجالتی است. اگر میخواهید رودررو حرف بزند باید در محیط شلوغ آموزش ببیند و افراد مختلف به صورت نزدیک و رودررو باهاش تمرین سخنگویی کنند. ( البته بعد از ادای واضح اولین کلمه که حنجره اش کامل شکل گرفت)
    طوطی های آمازون به خصوص کله زرد دوبل و پشت گردن زرد توانایی شعرخوانی دارند و علاقه زیادی هم به صحبت کردن رودررو و گفتگو با انسانها دارند. طوطی خاکستری به دلیل ذات خجالتیش معمولا اینگونه نیست.
    پاینده باشید.
    ویرایش توسط derakht : 10th July 2014 در ساعت 06:48 PM

صفحه 921 از 1238 نخستنخست ... 4218218719029039049059069079089099109119129139149159169179189199209219229239249259269279289299309319329339349359369379389399409711021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)