کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    ولي روي جعبه مال من نوشته مولتي ويتامين و اوي مين و اون يكي رو ننوشته؟
    ديگه قرار نشد مارو اذيت كني ها....خوب معلومه اونهايي كه من گفتم avimineral و avi-vit ساخت تركيه بودن و اوني كه شما داري لابد يه مارك ديگه هست ....ما در زمينه مكملهاي مواد معدني(مينرالها) و ويتاميني چند نوع پودر و قطره با ماركهاي مختلف داريم مثلا تريكس و ويتاكرافت و avi به نظر شما بايد روي همشون فقط يك چيز رو نوشته باشه؟ نوشته هاي مختلف و ماركهاي مختلف نداريم؟!!!

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    ديگه قرار نشد مارو اذيت كني ها....خوب معلومه اونهايي كه من گفتم avimineral و avi-vit ساخت تركيه بودن و اوني كه شما داري لابد يه مارك ديگه هست ....ما در زمينه مكملهاي مواد معدني(مينرالها) و ويتاميني چند نوع پودر و قطره با ماركهاي مختلف داريم مثلا تريكس و ويتاكرافت و avi به نظر شما بايد روي همشون فقط يك چيز رو نوشته باشه؟ نوشته هاي مختلف و ماركهاي مختلف نداريم؟!!!
    درسته ولي مال من پودر و...نيست.
    مال من قطره مولتي ويتامينه.
    خيلي ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من ده روزه كاسكومو آوردم خونه.كي شاه پراشو بزنم؟
    از كي بيارمش بيرون؟
    خيلي ممنون

کاربر ساده

شماره عضویت
    447
    آقا یعنی این کاسکو حتی اگه سخنگو هم بشه وسط حرف زدن این قارو میزنه؟! خیلی به نظرم باهوشه ولی تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که بین هر 10 تا صدا 2 تاش قار گوش خراشه.دلم نمیاد ردش کنم تازه 1 ماه که خریدمش و دارم روش کارم میکنم و تازگی یه چیزی شبیه آقا میگه .به نظرتون روش کار کنم یا ردش کنم.لطفا راهنمایی کنید

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    درسته ولي مال من پودر و...نيست.
    مال من قطره مولتي ويتامينه.
    خيلي ممنون
    تمامي مكملهاي مينرال و مكملهاي ويتاميني بصورت پودر و قطره هستند و چيزي به غير از اين دو وجود نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    من ده روزه كاسكومو آوردم خونه.كي شاه پراشو بزنم؟
    از كي بيارمش بيرون؟
    خيلي ممنون
    شما از همين امروز مي تونيد شاه پرهاش رو بزنيد و به نظر من بعد از زدن شاه پر ها 2 هفته صبر كنيد بعد بياريدش بيرون.
    البته بايد كاسكوتون رو ببريد پيش يك پرنده فروش يا دامپزشك تا براتون شاه پر هاش رو كوتاه كنه.....زماني كه شاه پر هاش كوتاه ميشه سعي كنيد دور از كاسكو باشيد تا شما رو نبينه چون اگر ببينه باهاتون تا يه مدتي بد ميشه.....2 شاه پر اول هر بال رو نبايد زد و 8-9 تاي بعدي رو بايد چيد....هر شاه پري كه چيده ميشه بايد حدود دو سومش كوتاه بشه.
    شما از امروز به بعد بايد سعي كنيد كه يواش يواش باهاش كار كنيد تا از دستتون غذا بگيره....اگر صفحات قبل رو خونده باشيد من و دوستان قبلا گفتيم كه بايد مقداري گرسنش بزاريد و بعد دونه دونه با دو انگشتتون تخمه يا گردو يا بادام زميني يا يك قطعه سيب رو ببريد جلوي منقارش تا ازتون بگيره....نبايد در روزهاي اول غذا رو كف دستتون بريزيد ......در دفعات اول ممكنه كاسكو اصلا بترسه و از دست شما و غذا دور بشه اما شما كنار نكش و باز غذا رو ببر جلوي منقارش.....ممكنه از دستتون بگيره و بندازه كف قفس و باز شما بايد سماجت كنيد تا نهايتا از دستتون بگيره و بخوره....يكبار كه اين كار رو بكنه ديگه از اون به بعد از دستتون ميگيره و مي خوره.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط khashayar shah نمایش پست ها
    آقا یعنی این کاسکو حتی اگه سخنگو هم بشه وسط حرف زدن این قارو میزنه؟! خیلی به نظرم باهوشه ولی تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که بین هر 10 تا صدا 2 تاش قار گوش خراشه.دلم نمیاد ردش کنم تازه 1 ماه که خریدمش و دارم روش کارم میکنم و تازگی یه چیزی شبیه آقا میگه .به نظرتون روش کار کنم یا ردش کنم.لطفا راهنمایی کنید
    دوست عزيز در آينده هم اين قار رو خواهد زد اما نه اينكه در بين حرف زدنش....مثلا چند تا سوت ميزنه و مقداري هم حرف ميزنه و يكدفعه يكي دوتا از اين قارها ميزنه يعني منظورم اين هست كه حرفش رو كامل ميزنه و ممكنه گاهي اين قاره رو هم بزنه......براش اسباب بازي گذاشتي؟ 2-3 تا چوبي رنگي؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    447
    آره هم از این ستاره ای ها و هم از این استوانه ای ها با اونا خیلی بازی میکنه . آقا به نظرتون اگه باهاش کار کنم (الان حداقل روزی 3 ساعت باهاش کار میکنم) به حرف میوفته؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط khashayar shah نمایش پست ها

من خیلی رو کلمه رد کنم برم حساسم پرنده های حساسی مثل کاسکو رو یا نباید اورد یا وقتی اومد باید تا آخر عضوی از خانواده بمونه . چرا که حرف نزنه؟ آکوزش های سخنگویی 2 دسته هست یکی مستقیم یکی غیر مستقیم کلمه ساده انتخاب کنید مثل الو یا سلام ضمن کارد کردن منسقیم که چندین بار در روز هر بار 7-8 دقیقه هست و مدل تمرین دیگه که خیلی زودتر جواب می ده تلفن پیش کاسکوتون حرف بزنین یا اون الو اول رو مخصوصا واضح بلند جایی که هست بگین . بعد تمام شدن تمرین هم جایزه یادتون نره جایزه خوراکی مثل نصف گردو بادام یا خر چی که دوست داره یا 1 ساعت بیرون اومدن از قفس هست.

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    با توجه به شایعات اخیری که در مورد آلوده بودن آب آشامیدنی تهران شنیده می شه و همینطور غیر استاندارد بودن بعضی آبهای معدنی بهتر نیست آب آشامیدنی رو بجوشونیم و بعد از اینکه سرد شد به طوطی بدیم؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    نقل قول نوشته اصلی توسط asal نمایش پست ها
    من خیلی رو کلمه رد کنم برم حساسم پرنده های حساسی مثل کاسکو رو یا نباید اورد یا وقتی اومد باید تا آخر عضوی از خانواده بمونه . چرا که حرف نزنه؟ آکوزش های سخنگویی 2 دسته هست یکی مستقیم یکی غیر مستقیم کلمه ساده انتخاب کنید مثل الو یا سلام ضمن کارد کردن منسقیم که چندین بار در روز هر بار 7-8 دقیقه هست و مدل تمرین دیگه که خیلی زودتر جواب می ده تلفن پیش کاسکوتون حرف بزنین یا اون الو اول رو مخصوصا واضح بلند جایی که هست بگین . بعد تمام شدن تمرین هم جایزه یادتون نره جایزه خوراکی مثل نصف گردو بادام یا خر چی که دوست داره یا 1 ساعت بیرون اومدن از قفس هست.
    حتما نبايد بعد تمام شدن تمرين جايزه داد هنگاميكه شما باهاش تمرين ميكنيد و اون هم جواب ميده بايد جايزه داد و در مراحل بالاتر بايد هنگامي جايزه داد كه كلمه رو واضح تر از قبل بگه. دادن جايزه مثل گردو پسته خوبه اما بايد كوچك باشه تا سريع بخوره و بتونيد به ادامه تمرين برگرديد.

نقل قول نوشته اصلی توسط فرفره نمایش پست ها
    با توجه به شایعات اخیری که در مورد آلوده بودن آب آشامیدنی تهران شنیده می شه و همینطور غیر استاندارد بودن بعضی آبهای معدنی بهتر نیست آب آشامیدنی رو بجوشونیم و بعد از اینکه سرد شد به طوطی بدیم؟
    هميشه بايد اب اشاميدني رو جوشوند و وقتي سرد شد به طوطي بديم .
    اما ابهاي تهران ميگن آلوده به نيترات و اگه اينطور باشه با جوشوندن هم فايدهاي نداره.

صفحه 99 از 1238 نخستنخست ... 4980818283848586878889909192939495969798991001011021031041051061071081091101111121131141151161171181491995991099 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)