کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط m!g mig نمایش پست ها
    جان لطفا جواب منو بده همون پستی که یه فیلم از کاسکوم گذاشته بودم
    آقا با عرض معذرت نمي دونم كدوم پست بود...لينك اون فيلم رو برام پيام خصوصي كن در ضمن اون فيلم رو اول زيپ كن بعد آپلود كن بعد لينكش رو بزار چون اگر زيپ نكني فاير وال شركت ما اجازه ديدن فيلم رو نميده....بايد فايل فيلم زيپ شدت رو دانلود كنم بعد بازش كنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    سلام دوستانه عزیزم امروز یه اتفاقی افتاد گفتم با شما در جریان بذارم...
    امروز صبح دقیق یادم نیست ساعت چند بود فکر کنم5یا5/30 بود که دیدم یه دفعه آرام بی تابی می کنه. بعد یه دفعه ای خودشو محکم به میله های قفس زد... این کارش بی سابقه بود حتی وقتی رام نبود این کارو نمی کرد... در همین حین دیدم در... و ..دیوار میلرزه..زلزله ای که امد زیاد شدید نبود خیلی کم بود اما آرام چند لحظه قبلش فهمید .. خیلی جالب بود
    اینو گفتم که بهتون بگم هر رفتار یا حرکتی که طوطیتون انجام می ده یه دلیلی داره...
    معذرت طولانی شد اما چون جالب بود براتون نوشتم شاید به دردتون بخوره...
    درست مي فرماييد دوست عزيز .....من هم در سالهاي پيش كه تهران زلزله آمد چنين تجربه اي كردم...در اين مورد هم چند سال پيش مقاله اي خوندم كه چرا اكثر حيوانات قبل از لرزش زمين و اتفاق افتادن زلزله ، متوجه اون ميشن:

دوستان عزيز مي دونيد كه زلزله در اثر شكست گسلهاي زير زمين اتفاق ميوفته كه به اين ترتيب انرژي اونها بصورت موج آزاد ميشه و نهايتا اون موج كه در زمين جاري ميشه همون زلزله هست....شكست گسل ايجاد يك صداي بسيار بلند ميكنه كه شدت اون صدا بسيار زياد هست اما فركانس اون نهايتا 17 هرتز بيشتر نيست....مي دونيد كه گوش انسان صداهاي بين 20 تا 20 هزار هرتز رو مي شنوه و صداهاي بالاتر و پايين تر از اين محدوده رو نمي شنوه ....پس صداي شكست گسل رو كه 17 هرتز هست نمي شنوه اما اكثر حيوانات مثل پرنده ها و سگ و گربه صداي با فركانس 17 هرتز رو مي شنوند....نكته اي كه وجود داره اين هست كه صداي شكست گسل سريعتر از موج زلزله حركت ميكنه بنابر اين اول صداي شكست گسل شنيده ميشه و بعد زمين ميلرزه ....به همين علت هست كه قبل از زلزله پرنده ها و ديگر حيوانات اون صداي بلند رو مي شنوند و بي قراري مي كنند و بعد موج زلزله كه رسيد زمين مي لرزه.....در همين رابطه بد نيست بگم كه سوتهايي ساخته شده كه در ايران هم هست كه فركانس اونها بالاي 20 هزار هرتز هست كه انسان نمي شنوه اما سگ مي شنوه....شما در اون فوت مي كنيد و چيزي نمي شنويد اما سگتون مي شنوه و مياد پيش شما !
    ویرایش توسط شاهرخ ایلخانی : 31st July 2010 در ساعت 04:39 PM

کاربر ساده

شماره عضویت
    902
    خاک مخصوص کاسکو واقعاً لازم هست که بگيرم يا اگه بگيرم خيلی خوبه يا اگه بگيرم خوبه يا اگه نگيرم هم فرقی نميکنه؟

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    چند روزه پیش رفته بودم مشهد ببینم قفسه خوب هست براش بخرم یا نه....چند تا مغازه رفتم از اینا که زیرش ابی ... یا رنگهای دیگه هست که قدش بلند تره...قیمتها متغیر بود......50..60...70..75...می گن نوعش فرق می کنه من واقعا موندم چه کار کنم... اصلا این قفسها مارک نداره؟ کدومش خوبه؟ یه چیزی که مناسب باشه.از همه لحاظ؟ اندازه قفس چند باشه خوبه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.اینا تا می بینن کسی از قفس سر در نمی یاره رو یه چیز کلیک می کنن. خوشحال می شم راهنمایی کنید.
    دوست عزيز خيلي خيلي ساده بگم كه شما قفسي بخريد كه روي سقفش يك درب بچه باشه يعني بدون اينكه سقفش رو برداريد از بالا هم درب داشته باشه .....همچنين درب جلوش بصورت كشويي بالا و پايين نره بلكه بصورت دروازه اي يك درب بزرگ باز بشه...و در نهايت ميله هاي قفس آبكاري سفيد يا زرد شده باشه .....به چنين قفسي ميگن قفس 1033 ...يعني كد اون در محصولات قفسهاي چيني 1033 هست.....اين قفسها معمولا ارتفاعشون 70 و طول و عرضشون 45 هست.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    خيلي ممنون
    خيالم راحت شد.
    راستي من امروز يه قطره مولتي ويتامين آلماني گرفتم.ميگفت خيلي خوبه.
    چقدر به كاسكوم بدم؟
    تمامي مكملهاي مواد معدني و ويتاميني مي بايستي دقيقا طبق دستور العملشون كه يا پشت جعبه نوشته و يا در بروشور داخل جعبش استفاده بشه.....اين قطره اي كه شما گرفتي يا ماركش ويتاكرافت هست يا تريكس درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadkhabir نمایش پست ها
    سلام به همگی
    تازگی ها نگه داری از کاسکوی یکی از اقوام گردن من اوفتاده، توی این چند روز اخیر، حرکات عجیبی از این بنده خدا دارم میبینم، هر روز، یکبار برای حدود10 دقیقه ، بالای قفصش اویزون میشه و بدجور غار میزنه، و احساس میکنم پاها و بالاشو گاز میگره، انگار که با خودش دعوا میکنه، من نمیدونم انگلی، شپشی به جون این بنده خدا افتاده که این کار رو میکنه و یا اینکه این حرکات کاملا طبیعیه؟؟؟؟

اینو بگم که این کاسکو سخنگو هست و کلی کلمه و حتی جمله میگه.
    پیشاچیش از راهنماییتون ممنونم
    موفق باشید
    كاسكو هاي رام و سخنگو كه البته بيشتر از وحشيها هم عاطفي هستند و به صاحبشون وابسته ، زماني كه مشغوليتي ندارن و يا بيشتر در قفس هستند چنين رفتاري دارن...زنگ خطر براي شما......احتمال پر كن شدن چنين كاسكو هايي با چنين رفتارهايي خيلي زياده...شما چند مدل اسباب بازي چوبي بايد براش بزاري داخل قفس تا خودش رو مشغول كنه ..البته اول چند روز بايد اسباب بازي رو بيرون كنار قفس بزاري تا ترسش ازشون بريزع بعد در داخل قفس نصب كني اون هم هر 2-3 روز يكبار يدونه اسباب بازي نه اينكه يكدفعه 3-4 تا اسباب بازي ببري بزاري داخل قفس.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    يه سؤال عجيب......
    ميتونم تو قفس کاسکو م يه فنچ هم نگاه دارم؟
    فقط اگه مطمئن هستين بگين آره يا نه.....ميخوام واسه کاسکو م هيچ ضرری نداشته باشه مثل مريضی يا دعوا کردنشون با هم يا هر چيزه ديگه(کاسکو واسم مهمتره)....قفس ام هم ازين 1033 ها هست و جا داره واسه يه لونه فنچ فک کنم

1-عزيز جان فينچ از لاي ميله هاي قفس 1033 ميتونه بيرون بياد!!!!!

2-هيچ كسي در قفس هيچ نوع طوطي كه انتظار رام شدن و صحبت كردن ازش داره پرنده و طوطي ديگري نمي اندازه مگر اينكه در پاسيو باشن ....مي دونيد اندازه يك پاسيو چند برابر قفس 1033 هست؟

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    خدا کنه چیز خاصی نباشه... شاید از تنهایی هستش.. یه رادیویی چیزی بعضی وقتا بذار حوصلش سر نره.
    جان مقدساتتون قسم از اين كارها نكنيد...بابا والا بلا راديو به درد از تنهايي در آوردن كاسكو نميخوره.....چارش فقط قرار دادن چند مدل اسباب بازي داخل قفس هست....اون هم چوبي و رنگي كه مخصوص استفاده طوطي ها باشه.....راديو به غير از اينكه باعث اخلال در صحبت كاسكو بشه و فردا كاسكو يك مشت صداي چرت و پرت تحويل شما بده خاصيت ديگري نداره....البته خدا كاسكوي خانوم فرفره رو بيامرزه مشكلش عفونت روده بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    يه سوال:
    آيا حشره كش براي كاسكو و بقيه پرنده ها خطرناكه يا ضرري داره؟
    خيلي ممنون
    بله البته صد در صد.

کاربر ساده

شماره عضویت
    447
    آقا عزیز چرا جواب منو ندادید؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    [quote= ايلخاني;6542]تمامي مكملهاي مواد معدني و ويتاميني مي بايستي دقيقا طبق دستور العملشون كه يا پشت جعبه نوشته و يا در بروشور داخل جعبش استفاده بشه.....اين قطره اي كه شما گرفتي يا ماركش ويتاكرافت هست يا تريكس درسته؟

بله درسته.مال من مارك ويتا كرافته و فروشنده گفت هفته اي يكبار هر دفعه 4قطره تو آبش بريزم.ولي چون با شك گفت من اينجا پرسيدم.
    خيلي ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت دوستان عزیز
    کاسکو من الان سه چهار روزی هست که واضح داره صحبت میکنه و فقط هم گیرداده به بیا و سلام را نمیگه؟
    به نظر شما حالا باید چه چیزی را باش تمرین کنم

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    کاسکو من الان سه چهار روزی هست که واضح داره صحبت میکنه و فقط هم گیرداده به بیا و سلام را نمیگه؟
    به نظر شما حالا باید چه چیزی را باش تمرین کنم
    تبريك ميگم
    كم كم درست ميشه و سلام هم ميگه.ديگه ميتونيد هر4-5روز يك كلمه جديد بهش ياد بديد.
    ميشه بگيد چندوقته دارينش؟و چشمش چرنگيه؟
    خيلي ممنون

کاربر ساده

شماره عضویت
    597
    دوستان الان 3 شبه که خاکستری من از دست تخمه میگیره و فقط شب ها!!
    البته 1 دو سه ساعتی گرسنش میزارم که میاد.
    میخواستم بدونم تا کی این کارو بکنم؟
    یعنی ظرف غذاشو واسه 3 4 ساعت بر دارم و بیاد تخمه بخوره؟
    مرحله بعدی باید باهاش چیکار کنم/؟
    یعنی چه چیزی رو باهاش تمرین کنم.
    در ضمن الان 1 ماهه که پیشم هست.
    کی اونو از قفس بیارم بیرون؟
    ولی هنوز که میرم پیشش از قفس مثل فشنگ میره بالا!!
    خاکستری تیمنه
    ممنون

صفحه 96 از 1238 نخستنخست ... 4677787980818283848586878889909192939495969798991001011021031041051061071081091101111121131141151461965961096 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)