کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16317
    سلام.خسته نباشید.من حدود 6 ماهه که یه کاسکو دم قرمز نر با چشمای زرد دارم.وحشیه،هر چی سعی میکنم رام نمیشه.حتی چند روز به یه پرنده فروشی بردمش که رامش کنن،ولی نتونستن.خیلی قار میزنه(مخصوصآ با آقایون اصلآ خوب نیست).آیا با توجه به اینکه سنش بالاست ممکنه رام نشه؟غذاشم فقط تخمه ست،هر چیز دیگه ای بهش بدم نمیخوره.زود به زودم اسهال میگیره!!!!!!!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ن میخوام بدونم اینکه میگن کاسکوی من تو گلویی حرف میزنه ی چیز شبیه همون غر غر کردنه ؟ یعنی با غر غر ی چیزایی میگه ؟
    بعد میخوام بدونم فقط تایمی ک سرو صدا داره ب قول معروف انرژیشون بیشتره مثه اول صبح و عصر این حرکتو دارن یا تایم خاصی نداره ؟
    نه دوست عزیز.
    الان کاسکوی من به حرف اومده صبح ظهر عصر شب براش نداره. انقدر حرف میزنه که سرمونو میبره.
    وقتی میخواد بیاد بیرون حرف میزنه و وقتی غذا هم بخواد حرف میزنه.
    دیروزم یاد گرفته انقدر منو صدا میکنه تا نرم پیشش ساکت نمیشه.

صدای منو با سوت میگه قشنگ میشه فهمید داره میگه. منتظرم ببینم کی واضح میشه.
    موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mersedeh نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.من حدود 6 ماهه که یه کاسکو دم قرمز نر با چشمای زرد دارم.وحشیه،هر چی سعی میکنم رام نمیشه.حتی چند روز به یه پرنده فروشی بردمش که رامش کنن،ولی نتونستن.خیلی قار میزنه(مخصوصآ با آقایون اصلآ خوب نیست).آیا با توجه به اینکه سنش بالاست ممکنه رام نشه؟غذاشم فقط تخمه ست،هر چیز دیگه ای بهش بدم نمیخوره.زود به زودم اسهال میگیره!!!!!!!!
    سلام
    مشه با حوصله رامش کرد
    ولی رو حرف زدن و رو دست اومدن خیلی نمیتونید انتظار داشته باشید
    پرنده رو به پرنده فروش هیچ وقت ندید اون روش برای رام کردن کاملن غلطه
    از کجا میدونید نره؟
    تو این 6ماه باهاش چطور رفتار کردید؟

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    ن میخوام بدونم اینکه میگن کاسکوی من تو گلویی حرف میزنه ی چیز شبیه همون غر غر کردنه ؟ یعنی با غر غر ی چیزایی میگه ؟
    بعد میخوام بدونم فقط تایمی ک سرو صدا داره ب قول معروف انرژیشون بیشتره مثه اول صبح و عصر این حرکتو دارن یا تایم خاصی نداره ؟
    همشون مثل هم نیستن
    کاسکوی من از ساعت 6 صبح تا 1 شب انرژی داشت شب هم به زور ساکتش میکردیم
    کاسکوی یکی از دوستانم کلا انرژی نداره مثل مجسمه نگاه میکنه نهایت روزی یکی دوتا کلمه حرف بزنه بیشتر توکار نگاه کردنه
    اگر میخوای کاسکوت پررو بشه وقتی دستی و اهلی شد و دیگه ترسش از آدما ریخت سعی کن توی جمع باشه(اما اصلا نزار افردای رو که نمیشناسه زیاد نزدیکش بشن)
    یه سری ها فکر میکنن کاسکو رو وقتی مهمون میاد باید ببرن توی اتاق خواب مخفی کنن هیشکی نبینتشون
    ویرایش توسط StarFish : 30th July 2014 در ساعت 02:38 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231

9

سلام تورو خدا سریع کمکم کنید .به خاطر اتفاقاتی قفس کاسکو رو به جاییی دیگه منتقل کردم و کمی شلوغ تر از جای قبلیش منتقل کردم که دو طرف قفس به دیواره ازش کمی فاصله و ظرف غذا و ابش به طرف دیوار نیس اولین روز های اولیی که خریدمش هم اون جا بوده شب حالش خوب بود و غذا می خورد صبحم حالش خوب بود ولی وقتی اومدم غذاشو عوض کنم خودشو زد به درو دیوار قف و کلی جیغ کشید بعد پرید کف قفس گفتم که اگه کسی نباشه و همه جا ساکت میره رو چوبش چون همیشه وقتی کسی نیس بازی میکنه و غذا می خوره ولی از صبح تا الان پایین قفسه و هیچی نخورده خیلی نگرانم قبلا انقدر نمی ترسید اخه شبم حالش خوب بود لطفا سریع کمکم کنید .

لطفا سریع کمکم کنید . خیلی نگرانم .
    ویرایش توسط فریماه : 30th July 2014 در ساعت 06:25 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام تورو خدا سریع کمکم کنید .به خاطر اتفاقاتی قفس کاسکو رو به جاییی دیگه منتقل کردم و کمی شلوغ تر از جای قبلیش منتقل کردم که دو طرف قفس به دیواره ازش کمی فاصله و ظرف غذا و ابش به طرف دیوار نیس اولین روز های اولیی که خریدمش هم اون جا بوده شب حالش خوب بود و غذا می خورد صبحم حالش خوب بود ولی وقتی اومدم غذاشو عوض کنم خودشو زد به درو دیوار قف و کلی جیغ کشید بعد پرید کف قفس گفتم که اگه کسی نباشه و همه جا ساکت میره رو چوبش چون همیشه وقتی کسی نیس بازی میکنه و غذا می خوره ولی از صبح تا الان پایین قفسه و هیچی نخورده خیلی نگرانم قبلا انقدر نمی ترسید اخه شبم حالش خوب بود لطفا سریع کمکم کنید .

لطفا سریع کمکم کنید . خیلی نگرانم .
    اساتید محترم لطفا زود جواب بدید خیلی نگرانم . از صبح تا حالا چیزی نخورده براش مشکلی پیش نیاد ! ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان عید همتون مبارک
    دوستان من یک مشکل خیلی بزرگی دارم چوپ نشیمن و میله های قفس خیلی زیاد کثیف شده زیر قفس هم وقتی کف قفس رو درمیارم یک عالمه اشغال و پر میبینم و خیلی بو بدی به خودش گرفته چوب نشیمن که خیلی خیلی زیاد کثیف شده نمیدونم چطور باید تمییزش کنم کسی از دوستان راهی دارند که چکار باید بکنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    کاری نداره با اسکاچ و صابون !اگر مشکلتون ترس کاسکوتون هست موقع دراوردن سینی کف قفس ، در قفس رو باز کنید طوطی بره روی سقف قفس بعد شما سینی رو دربیار بشورچوب رو هم حتما با ابجوش بشورید و حتما حتما خشک کنید بعد بزارید داخل قفس
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    اگر خیلی کثیفه بهتره حتما شسته بشه
    منم اون اوایل این مشکل رو داشتم کاسکوم خیلی میترسید تازه وقتی چوب رو از جاش در بیاری بیشتر میترسه و از چوب فرار میکنه
    برا همین راحت تربن کار اینه طوطی رو توی یه قفس دیگه بزارید و این قفس و متعلقاتش رو کامل بشورید
    اگر هم قفس اضافه نداری خیلی آروم چوب رو بردار
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    کاشکی بجز چوپ میتونستم همه قفس رو بشورم ولی چطوری کاسکو رو بزارم تو ی قفس دیگه مطمینما خودش که نمیره به زور گرفتن و انداختنش تو یک قفس دیگه که این موجود رو هلاک میکنه
    سلام دوستان
    ببخشید دیر شد .
    برای درآوردم چوب نشیمن میتونید از بین میله های کناری دیواره اون رو خارج کنید و بشورید توی شستنش سعی کنید فقط از آب استفاده کنید از مواد شوینده مثل صابون و شامپو و .. اکیدا استفاده نکنید .بهترین کار آب گرم هست .
    نیاز به جابجایی نیست . چوب رو همونطور که گفتم خارج کنید . میله کف قفس رو به روشی که گفتم میتونید خارج کنید یا یه روش دیگه هم هست که فعلا توصیه نمیشه چون استرس وارد میکنه . اینکه پایه پلاستیکی رو آروم جدا کنید و بردارید و سپس بشورید و آروم جا بزنید فقط وقتی برداشتید آروم بذارید سره جاش که نترسه . بعدشم فقط کافیه کمی بلندش کنید و کف قفس رو بردارید و همونطوری بدون پایه بذارید سره جاش بعد دوباره به همون طریق آروم جا بزنید .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام بچه ها امروز پسر خالمینا اومده بودن صبح تقریبا ساعت 8 اومدن ولی ریکی حدودا از ساعت 9 تا 10 ی جور عجیبی غر غر میکرد میخوام بدونم تو گلویی حرف زدن شبیه غر غر کردنه ؟ بعد سوت جدید میزد ک تا حالا من براش هیچ سوتی نزدم یعنی خودش تلفیق کرده زده ؟ :ِی
    میخوام بدونم این تو گلویی حرف زدن همین شبیه غر غر کردنه یا ن و اگه باشه فقط تو تایمایی ک سرو صدا میکنه اینجوری میکنه مثلا همون صبح و عصر ؟
    سلام
    کاسکو ها همه کلمات رو از همه چی یاد میگیرن حتی اگه جدی باهاش تمرین نشه . میتونه نشونه باشه میتونه هم نه .
    تلفیق صدا ها کار همشونه . خودشون چه حرف چه سوت رو قاطی میکنن با هم .
    موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    نظرتون در مورد این کاسکو چیه؟؟؟
    سنش و سلامتیش و حدود قیمتشو بهم بگید ممنون میشم؟؟؟؟

فکر کنم بالای 3 یا 4 سال سن داشته باشه. کاملاً رامه و بیرون از خونه راحت میاد و سرشو میذاره راحت بخارونیم.
    فقط باید باهاش کار بشه تا به حرف بیاد ولی صدای انواع سوت ها و آژیر ها و .... را در میاره.
    ممنون

بازم جواب ما فراموش شد.

ممنون میشم جواب بدید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    بازم جواب ما فراموش شد.

ممنون میشم جواب بدید
    سلام ببخشید . چشمش واضح نبود سنش مهلوم نیست دقیق ولی خب من دیدم زرد و کرم هست حدودا 4 تا 5 سال سن داره . رشد بیش از حد منقار داره که باید طی یه دوره درمان بشه . کمبود ویتامین و کلسیم داره چون منقار در نزدیک انتها دو لایه شده .

صفحه 955 از 1238 نخستنخست ... 45585590593693793893994094194294394494594694794894995095195295395495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397410051055 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)