کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    من که از پژمردن گل از فغان ناله یک کودک بیمار اشک در چشمانم وبغضم درگلوست مرگ او را ازکجا باور کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    کاسکوم مرد ............ چشماشو نمی تونم فراموش کنم شب آخر که فکر می کنم آخرین ساعتهای زندگیش بود بوسش کردم بهش گفتم قربونت برم تحمل کن حالت خوب میشه اما 3 ساعت بعد دیگه نفس نمی کشید........خیلی سختهههههههه دکتر گفت فردا حالش خوب میشه اما نشد
    آخه هیچ نشونه ای از بیماری نداشت یک دفعه این جوری از پا در بیاد ؟؟؟؟حیون بیچاره ...
    آرزوی سلامتی برای خودتون وپرنده هاتون می کنم .
    از صمیم قلب تسلیت می گم. خیلی ناراحت شدم. کاسکوی منم همینطوری شده. این ده رو شاد شاد و من فکر می کنم بازیگوش ترین کاسکوی دنیا بود ولی یکشنبه از سر کار برگشتم و دیدم نشسته کف قفس و هیچ چی نخورده. حالا هم هر چی دوا درمونش می کنم جواب نمی ده. فکر کنم اینم مثل اون یکی رفتنیه. کاملا حس می کنم چه غمی داری. جز اینکه بگم خدا بهتون صبر بده. چیز دیگه ای نمی تونم بگم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    من که از پژمردن گل از فغان ناله یک کودک بیمار اشک در چشمانم وبغضم درگلوست مرگ او را ازکجا باور کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    کاسکوم مرد ............ چشماشو نمی تونم فراموش کنم شب آخر که فکر می کنم آخرین ساعتهای زندگیش بود بوسش کردم بهش گفتم قربونت برم تحمل کن حالت خوب میشه اما 3 ساعت بعد دیگه نفس نمی کشید........خیلی سختهههههههه دکتر گفت فردا حالش خوب میشه اما نشد
    آخه هیچ نشونه ای از بیماری نداشت یک دفعه این جوری از پا در بیاد ؟؟؟؟حیون بیچاره ...
    آرزوی سلامتی برای خودتون وپرنده هاتون می کنم .

واقعا خیلی ناراحت کننده بود

کاربر ساده

شماره عضویت
    447
    سلام خدمت همه دوستان مخصوصا آقا
    من 1 مشکلی دارم که امیدوارم با همفکری شما دوستان حل بشه من 1 کاسکو گنگو حدود یک ماهو نیمه خریدم که کاملا رام و دستی هست و رو شونه میاد ولی 1 مشکلی که باهاش دارم اینکه وقتی سر و صدا میکنه و سوت میزنه و .. یه قار خیلی بد هم وسط صدا هاش میکشه که واقعا گوش خراشه .من شنیده بودم که بعضی تیمنه ها اینکارو میکنن ولی نمیدونم باید کاسکو خودمو چیکار کنم؟ در ضمن هنوز به حرف نیوفتاده و طبق گفته آقا و چند تا از دوستای دیگه 2 تا 2.5 سالشه حالا عکسشم میزارم تا بچه ها بیشتر نظر بدن . لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم ؟ فکر کردم روش کاور بندازم ولی گفتم نکنه دیگه صداهای دیگه هم در نیاره چون وسط بقیه صداهاش اینکارو میکنه . در ضمن خیلی سر حالو بازی گوشم هست. دارم باهاش سه تا کلمه آقا بیا و سلامو کار میکنم. لطفا کمکم کنید.
    یه سوال دیگه هم دارم هر چند وقت یک بار باید آب را روی بدن کایکو اسپری کنیم؟ هر 2 روز یک بار خوبه؟
    با تشکر اینم عکسش
    ویرایش توسط بابک آژیده : 30th July 2010 در ساعت 02:40 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط khashayar shah نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان مخصوصا آقا
    من 1 مشکلی دارم که امیدوارم با همفکری شما دوستان حل بشه من 1 کاسکو گنگو حدود یک ماهو نیمه خریدم که کاملا رام و دستی هست و رو شونه میاد ولی 1 مشکلی که باهاش دارم اینکه وقتی سر و صدا میکنه و سوت میزنه و .. یه قار خیلی بد هم وسط صدا هاش میکشه که واقعا گوش خراشه .من شنیده بودم که بعضی تیمنه ها اینکارو میکنن ولی نمیدونم باید کاسکو خودمو چیکار کنم؟ در ضمن هنوز به حرف نیوفتاده و طبق گفته آقا و چند تا از دوستای دیگه 2 تا 2.5 سالشه حالا عکسشم میزارم تا بچه ها بیشتر نظر بدن . لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم ؟ فکر کردم روش کاور بندازم ولی گفتم نکنه دیگه صداهای دیگه هم در نیاره چون وسط بقیه صداهاش اینکارو میکنه . در ضمن خیلی سر حالو بازی گوشم هست. دارم باهاش سه تا کلمه آقا بیا و سلامو کار میکنم. لطفا کمکم کنید.
    یه سوال دیگه هم دارم هر چند وقت یک بار باید آب را روی بدن کایکو اسپری کنیم؟ هر 2 روز یک بار خوبه؟
    با تشکر اینم عکسش
    سلام
    تبريك ميگم.خيلي قشنگه و معلومه خيلي هم سرحاله.
    براي حمام هم تو تابستون هفته اي يكبار و در زمستون هر دو هفته يكبار مناسبه.
    ميتونم بپرسم چند خريدينش؟
    چشماش هم سفيده.سنش براي تمرين سخنگويي خوبه.
    ویرایش توسط بابک آژیده : 29th July 2010 در ساعت 05:27 PM

همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برعکس ما نباید بذاریم چاق بشه به اندازه معمولی که مشکلی نداشته باشه خوبه چون چاقی هم باعث مریضی میشه هم باعث میشه حنجرشون چربی بگیره نتونن خوب صدا دربیارن

سلام
    دوست عزیز کی گفته حنجره پرنده چربی می گیره .
    شما هم هر چند وقت یک بار حرف هایی میزنی که آدم تعجب می کنه نمی دونم این اطلاعات از کجا می یاری ولی هیچ کدام پایه اساس و علمی نداره.

موفق باشی

کاربر ساده

شماره عضویت
    447
    با تشکر از دوستان
    این کاسکو رو که اسمش نقره هستو با قفسش خریدم 700 همونطور که گفتم کاملا دستی هست.
    ویرایش توسط khashayar shah : 29th July 2010 در ساعت 01:44 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من وقتي روي كاسكومو ميكشم غار ميزنه و اصلا خوشش نمياد.
    اشكالي نداره شبا روشو نندازم؟
    خيلي ممنون

کاربر ساده

شماره عضویت
    902
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    آره تقریبا همه مدل داشت قیمتشم خیلی مناسبه
    پس چرا من زنگ زدم مگفت اصلاً نداريم.....تورو خدا اينجاکه ميری شماره اش رو يجوری واسه من رديف کن آخه قيمتاش خيلی شاخه اينجوری که شما ميگی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    دو روزه كاسكوم بين روز خيلي چرت ميزنه.ميتونه بخاطر تو لك رفتنش باشه؟
    ممكنه مريض باشه؟
    خيلي ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    پس چرا من زنگ زدم مگفت اصلاً نداريم.....تورو خدا اينجاکه ميری شماره اش رو يجوری واسه من رديف کن آخه قيمتاش خيلی شاخه اينجوری که شما ميگی

اگه قیمت چیزی زیادی هم پایین باشه باید مشکوک شین یک سرچ کوچک قیمت اصلی این محصولات رو می تونین در بیارین و اینکه اینجا می یاد ارزونتر از اونجا می شه یکی از دلایلش تاریخ مصرف گذشته بودنش هست. این تاریخ مصرفو چک کنین اگر نداشت با استون پاکش کردن

صفحه 92 از 1238 نخستنخست ... 427374757677787980818283848586878889909192939495969798991001011021031041051061071081091101111421925921092 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)