کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    من که از پژمردن گل از فغان ناله یک کودک بیمار اشک در چشمانم وبغضم درگلوست مرگ او را ازکجا باور کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    کاسکوم مرد ............ چشماشو نمی تونم فراموش کنم شب آخر که فکر می کنم آخرین ساعتهای زندگیش بود بوسش کردم بهش گفتم قربونت برم تحمل کن حالت خوب میشه اما 3 ساعت بعد دیگه نفس نمی کشید........خیلی سختهههههههه دکتر گفت فردا حالش خوب میشه اما نشد
    آخه هیچ نشونه ای از بیماری نداشت یک دفعه این جوری از پا در بیاد ؟؟؟؟حیون بیچاره ...
    آرزوی سلامتی برای خودتون وپرنده هاتون می کنم .
    ویرایش توسط رازی_طوطی : 27th July 2010 در ساعت 05:06 AM

کاربر ساده

شماره عضویت
    360
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    تنها کاری که از دست ما بر میاد دعاست شما خودتو ناراحت نکن مردم 20 سال یه بچه بزرگ میکنن الکی میوفته میمیره تازه یه دونه باشه ایشاله که ماله شما زود خوب میشه نا امید نباش زندگی ادامه داره با غصه خوردن خودتم داغون میشی سخته ولی روزگاره غریبه با آرزوی سلامتی برای همه دوستان و پرنده هاشون
    وقتی یه حیوون رو می خری میاریش تو خونه فرق نمی کنه چه قدر براش پول دادی 5000 یا 500000 یا 5000000 یعنی عضو خانواده یعنی دوستت شاید بچه از بچه هم عزیز تر
    می دونی چرا چون دوست داشتی و خودت انتخابش کردی با عشق آوردیش تو خونه که مونست بشه اگه تو اذیتش نکنی از طرف اون هیچ آزاری بهت نمیرسه به حرفات گوش میده و خیلی چیزای دیگه
    من 2 روز تو بیمارستان کامرانیه حدودا روزی 2 ساعت نشستم عشق به حیونها رو با تمام وجود احساس کردم خانم 50 سالهای که بالا ی سر گربش نشسته عین ابر بهار گریه میکنه شکم گربش آب آورده
    یکی دیگه سگش زیر سرم بود اونم همین حال رو داشت اون یکی گربش تو اتاق عمل بود دستاش شکسته بود مضطرب جلو در اتاق راه میرفت .یا اون که سگش تو بغلش
    گریه کنان جیغ میزد بدو بدو رفت تو اتاق دکتر یکی که مرغ میناشو یک هفته بود خریده بودش پاش شکسته بود بهش گفتن 200000 خرج عملش میشه ازش پرسیدم چند خریدیش گفت 30000
    اینا چیه عشق ..... وقتی از دست میره انگار عزیزی رو از دست دادی .خیلی حال بدیه خدا به هیچ کس نشون نده .
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرفره نمایش پست ها
    انشاء الله زودتر خوب مي شه. نگرانمون كردي. دكتر برهاني كيا چي كار كرد؟ دارويي، چيزي بهش داد يا نه؟ چيزي گفت؟ گفت كه حالش زودتر خوب مي شه. الآن حالش چطوره؟
    راحت شد از درد کشیدن .ازش عکس گرفت گفت تو رودش پر از گازه. روز اول 5 تا آمپول زد گفت بهش موز عسل گردو تخمه سرلاک بدم تو سرلاک یه قطره سرکه بنداز که ترش نکنه منم گردو و تخمه رو آسیاب کردم با سرلاک مخلو ط کردم با سرنگ میدادم روز دوم که بردم پیشش 3 تا آمپول زد بهش گفتم راهم خیلی دوره از کرج میام دارو هارو نوشت با میزان مصرف گفت به هر دامپزشکی بدی برات می زنه گفت خوب میشه....فردا حالش بهتر میشه شب آخر یه چیزی به بلندی تقریبا یک وجب ازش دفع شد نمی دونم چی بود ؟؟
    دوستم که دامپزشکه بهم گفت بیار برات کالبد شکافی کنم ببینیم علتش چی بوده گفت شاید کرم انگل یا دلیل دیگه ای داشته اما دلم نیومد .
    .شاد وسلامت باشید
    ویرایش توسط رازی_طوطی : 27th July 2010 در ساعت 05:18 AM

کاربر ساده

شماره عضویت
    902
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شماشو ندارم چند روز پیش برای چیزه دیگه رفته بودم به عنوانه تقویتی به من نشون داد
    نه ....منظورم اين هست که محصولات vitakeraft هم داره؟.....مثل دانه hello يا محصولات ديگش
    قيمتش چجوری هست؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    من که از پژمردن گل از فغان ناله یک کودک بیمار اشک در چشمانم وبغضم درگلوست مرگ او را ازکجا باور کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    کاسکوم مرد ............ چشماشو نمی تونم فراموش کنم شب آخر که فکر می کنم آخرین ساعتهای زندگیش بود بوسش کردم بهش گفتم قربونت برم تحمل کن حالت خوب میشه اما 3 ساعت بعد دیگه نفس نمی کشید........خیلی سختهههههههه دکتر گفت فردا حالش خوب میشه اما نشد
    آخه هیچ نشونه ای از بیماری نداشت یک دفعه این جوری از پا در بیاد ؟؟؟؟حیون بیچاره ...
    سلام دوست عزیز امیدوارم که دیگه هیچ وقت چنین اتفاقی برات و برای هیچ کس دیگه ای پیش نیاد.خودتو ناراحت نکن .تو تلاشتو کردی بردیش دکتر و مراقبش بودی این قانون طبیعت هستش.
    دلسرد نشو و با کاسکو دیگری شروع کن که بیشتر از این ناراحت نشی و برات جاشو پر کنه امیدوارم که این دفعه تا 100سال برات عمره کنه.
    با آرزوی موفقیت برای شما و پرندهایتون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    تسليت ميگم اميدوارم غم آخرتون باشه
    نااميد نشيد.خواست خدا بوده.با يه طوطي ديگه شروع كنيد.
    اميدوارم اين اتفاق ديگه براي هيچكس پيش نياد.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من خيلي نگران طوطيمم.امروز هم چندتا پرش ريخت.ميخواستم نظر بديد پركنيه يا نه؟
    اينم عكس پراش

يكي ديگه با كيفيت بهتر

پركنيه؟
    خيلي ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    سلام
    آقا شما عکس خوده کاسکوت رو بذار نه پراش !!
    ویرایش توسط ardi1234 : 27th July 2010 در ساعت 03:28 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    سلام
    آقا شما عکس خوده کاسکوت رو بذار نه پراش !!
    سلام
    عكس خودش تو صفحه 91هست.
    خيلي ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    من وقتي رفته بودم كاسكومو عوض كنم فروشنده ميگفت كه كاسكو هرچي بهتر باشه بيشتر قاطي داره.ميخواستم نظر شمارو دربارهي اين حرف بدونم.
    آيااين حرف درسته؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط کسری نمایش پست ها
    دوست عزیز مطمئن باش رفته تو لک
    این که انقدر نگرانی خیلی بده چون این حس رو با این وجود به پرندت هم القا میکنی
    این طبیعت پرنده هاست که پر های جدید رو جایگزین پرهای پیر کنند.
    این که نگرانی نداره !!!!!!!!!!!
    خيلي ممنون از راهنماييتون
    ميشه درباره سن و رنگ چشمش هم توضيح بديد؟
    من تا حالا همچين چيزي نديده بودم.
    آخه تازه يه هفته هم نشده اومده خونمون.

صفحه 91 از 1238 نخستنخست ... 41727374757677787980818283848586878889909192939495969798991001011021031041051061071081091101411915911091 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)