فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,286
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 91 از 693 نخستنخست ... 41818990919293101141191591 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 901 به 910 از 6929
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط abed8049 نمایش پست ها
    قفسش معمولیه مستطیله . دقیقا همین کار و دارم انجام میدم .گرفتمش بالهاش کوتاه بودن
    اگه در قفسش از بالا باز میشد میتونستید بعد اینکه ترسش کمتر شد . در بالای قفس رو باز کنید که بیاد بیرون . اما اگه بالای قفس دری نداره مجبور میشید در جلوی قفس رو باز کنید که طوطی بیاد بیرون

ولی فعلا از قفس بیرون نیارید . هنوز میترسه از شما و چون وقتی نزدیکش میرید فرار میکنه ممکنه با بالهای کوتاه سعی کنه بپره . قبل بیرون آوردنش از قفس هم تمام پنجره ها رو ببندین و مطمئن بشید که محیط کاملا امنه .اما اول این ترسش رو کم کنید بعد مراحل بعدی رو انجام بدین .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ثابت

تخصص
    تخصصم عمومیه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ شیتزو و فلاورکامفا
    شماره عضویت
    3829
    میانگین پست در روز
    0.94
    تعداد ارسال ها
    1,999
    سلام درمورد اون پرهاي قرمز كه گفتيد اتفاقا كاسكوي من هم داشت اما وقتي 3 سالگي رو رد كرد تمام اون پر قرمز ها كه جاهاي مختلف بودن افتادن
    دوس داشتم زياد بشن اما نشد

کاربر ساده

تخصص
    parasitology
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    سلام خیلی بهتر شده ترس خیلی کم شدش کلی پیشش حرف زدم ترسش ریخته انگار . هم از بالا باز میشه قفسش هم از جلو چه زمانی باز کنم براش ؟ یه چوبم دارم بزارم بالای قفسش بره روش

کاربر ساده

تخصص
    parasitology
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    سلام خیلی بهتر شده ترس خیلی کم شدش کلی پیشش حرف زدم ترسش ریخته انگار . هم از بالا باز میشه قفسش هم از جلو چه زمانی باز کنم براش ؟ یه چوبم دارم بزارم بالای قفسش بره روش
    تو سه روز سه تا از پر هاشم کنده

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    تو سه روز سه تا از پر هاشم کنده
    خب چه عالی اگه در قفسش از بالا باز میشه پس کارتون راحت تره . نه فعلا بیرون نیارید . یه روز هم نشد بهتون گفتم بذارید ترسش کمتر شه تو این مدت کم اعتماد نمیکنه. اجازه بدین یه چند روز این وضعیت عادی بشه براش . شما همون کاری که گفتم رو فعلا انجام بدین .

پرشو کنده یا چون تو لک هست پراش ریخته ؟ پر با ریشه هست یا بدونه ریشه ؟ میتونید ازش عکس بذارید ؟ از پر افتاده
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    parasitology
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    خیلی خوب شده آخه پر و انداختن دور متاسفانه . پر بزرگیم بود البته تو لک نیست همیشه داره با یه چیزی بازی میکنه اگه دوباره کند عکس میگیرم با پره هم بازی میکرد نمینداختش.میگم یه سوال اگه وسیله بازی بخوایم کدوم بهتره چه طوری باشه ؟ این نردبونا خوبن ؟ تخمه خیلی بد میخوره

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    خیلی خوب شده آخه پر و انداختن دور متاسفانه . پر بزرگیم بود البته تو لک نیست همیشه داره با یه چیزی بازی میکنه اگه دوباره کند عکس میگیرم با پره هم بازی میکرد نمینداختش.میگم یه سوال اگه وسیله بازی بخوایم کدوم بهتره چه طوری باشه ؟ این نردبونا خوبن ؟ تخمه خیلی بد میخوره
    یه روز که نمیشه طوطی باید بفهمه که وقتی شما نزدیکش میشید هیچ خطری تهدیدش نمیکنه. اگه یه روز اینقدر پیشرفت کرده که بدون اینکه فرار کنه روی چوب نشیمن بشینه ( وقتی میرید سمتش ) پس اجازه بدین یه چند روز خیالش راحت باشه و مطمئن شه . شما فقط فعلا با دست براش غذا نگه دارید بدون اینکه دنبالش کنید . آروم پیش برید تا نتیجه بهتری بگیرید

فکر کنم تو لکه . الان هوا گرمه طوطی ها تو لک میرن . معمولا هم وقتی پرشون میفته باهاش بازی میکنن . دفعه بعد عکس بگیرید حتما

اسباب بازی چوبی برای طوطی خیلی خوبه . چون میجوه و خردش میکنه . تو پت شاپ ها می تونید اسباب باری های چوبی متنوعی پیدا کنید . من خودم پیشنهادم اینه که خودتون از نجاری چوب بگیرین و ازش بخواین که به تیکه های کوچیک براتون ببره . بعد رنگ خوراکی بگیرید و رنگش کنید . طناب بگیرید یا زنجیر استیل . خودتون براش درست کنید . طوطی من از این اسباب بازی ها استقبال بیشتری میکنه تا اسباب بازی هایی که معلوم نیست با چه چوبی درست شده و با چی رنگ شده . توپ طنابی هم خیلی خوبه . اگه بتونید پیدا کنید . از پت شاپ ها اسباب بازی های بخرید که واقعا از عهده ساختش بر نمیاین . البته میل خودتونه . اگه فرصتش رو ندارید همه اسباب بازی ها رو میتونید از همون پت شاپ خریداری کنید .

تخمه رو هم کم کم از رژیم غذایی اصلیش حذف کنید . اگه در روز 3 وعده تخمه میخوره به یه وعده کم کنید و به جاش میوه و سبزیجات و حبوبات و غذای های دیگه در اختیارش بذارید . وقتی همیشه تحمه در دسترسش باشه تلاشی برای خوردن غذاهای دیگه نمی کنه .

کاربر ساده

تخصص
    parasitology
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    یه روز که نمیشه طوطی باید بفهمه که وقتی شما نزدیکش میشید هیچ خطری تهدیدش نمیکنه. اگه یه روز اینقدر پیشرفت کرده که بدون اینکه فرار کنه روی چوب نشیمن بشینه ( وقتی میرید سمتش ) پس اجازه بدین یه چند روز خیالش راحت باشه و مطمئن شه . شما فقط فعلا با دست براش غذا نگه دارید بدون اینکه دنبالش کنید . آروم پیش برید تا نتیجه بهتری بگیرید

فکر کنم تو لکه . الان هوا گرمه طوطی ها تو لک میرن . معمولا هم وقتی پرشون میفته باهاش بازی میکنن . دفعه بعد عکس بگیرید حتما

اسباب بازی چوبی برای طوطی خیلی خوبه . چون میجوه و خردش میکنه . تو پت شاپ ها می تونید اسباب باری های چوبی متنوعی پیدا کنید . من خودم پیشنهادم اینه که خودتون از نجاری چوب بگیرین و ازش بخواین که به تیکه های کوچیک براتون ببره . بعد رنگ خوراکی بگیرید و رنگش کنید . طناب بگیرید یا زنجیر استیل . خودتون براش درست کنید . طوطی من از این اسباب بازی ها استقبال بیشتری میکنه تا اسباب بازی هایی که معلوم نیست با چه چوبی درست شده و با چی رنگ شده . توپ طنابی هم خیلی خوبه . اگه بتونید پیدا کنید . از پت شاپ ها اسباب بازی های بخرید که واقعا از عهده ساختش بر نمیاین . البته میل خودتونه . اگه فرصتش رو ندارید همه اسباب بازی ها رو میتونید از همون پت شاپ خریداری کنید .

تخمه رو هم کم کم از رژیم غذایی اصلیش حذف کنید . اگه در روز 3 وعده تخمه میخوره به یه وعده کم کنید و به جاش میوه و سبزیجات و حبوبات و غذای های دیگه در اختیارش بذارید . وقتی همیشه تحمه در دسترسش باشه تلاشی برای خوردن غذاهای دیگه نمی کنه .
    باشه من سعیمو میکنم بد در جریانتون میزارم

کاربر ساده

تخصص
    parasitology
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    kasko
    شماره عضویت
    12340
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    36
    باشه من سعیمو میکنم بد در جریانتون میزارم
    http://upload7.ir/images/42188842294271017464.jpg
    http://upload7.ir/images/90596838248982493022.jpg

سلام امروز هم یهکی دیگه کند .البته می تونه برای جوانیش باشه ؟ که بخواد پر جدید در بیاره ؟

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.22
    تعداد ارسال ها
    4,596
    http://upload7.ir/images/42188842294271017464.jpg
    http://upload7.ir/images/90596838248982493022.jpg

سلام امروز هم یهکی دیگه کند .البته می تونه برای جوانیش باشه ؟ که بخواد پر جدید در بیاره ؟

سلام این پرهی برای پرریزیش هست و جای نگرانی نداره

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)