صفحه 9 از 1238 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728591095091009 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 12376
    کاربر ساده

شماره عضویت
    117
    سلام
    من دو هفته هستش كه آموزش رو دست اومدن رو با كاسكوم كار ميكنم ، الان وقتي دستمو ميبرم جلوش مياد رو دستم و سريع ميره رو شونم .بايد چيكار كنم كه رو ساعدم هم بمونه؟ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    اگه میشه دوستان راجع به پارچه شب روی قفس بگن این پسر ما دیگه واسش جا افتاده و اصلا تکون نمیخوره اما میخوام بدونم گرمایی که ایجاد میکنه بد نباشه یا باعث خفگی نشه!
    حیوونی خیلی رو قفس آرومه منم مشکلی ندارم
    هر روز ظهر یا بعد از ظهر تا شب باشه اشکالی داره؟
    آره فعلا با دست میدم اعتماد کنه
    ویرایش توسط EMPEROR : 30th May 2010 در ساعت 11:00 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    سلام
    من دو هفته هستش كه آموزش رو دست اومدن رو با كاسكوم كار ميكنم ، الان وقتي دستمو ميبرم جلوش مياد رو دستم و سريع ميره رو شونم .بايد چيكار كنم كه رو ساعدم هم بمونه؟ممنون
    سلام دوست عزیزم من هم وقتی کاسکو را روی دستم میاد سریع دوست داره بره رو شونم ولی من وقتی رو دستم میاد میشنم روی زمین چهار زانو و دستی که کاسکو روشه رو میبرم بالا یعنی مقابل صورتم میزارم و آرنج دستم را پایین میارم اینجوری کاسکو میره روی انگشتای دستم و دیگه روی شونم نمیره و اینطوری بهتر میشه باهش تمرینه حرف زدن را انجام داد چون مقابل دهان قرار میگیره و بیشتره حواسش را به شما میده البته نمی دونم منظورم را درست فهموندم یا نه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    اگه میشه دوستان راجع به پارچه شب روی قفس بگن این پسر ما دیگه واسش جا افتاده و اصلا تکون نمیخوره اما میخوام بدونم گرمایی که ایجاد میکنه بد نباشه یا باعث خفگی نشه!
    [color="lime"]سلام دوست خوبم به نظر من پارچه انداختن روی قفس کاریست اشتباه به این دلیل که کاسکویی که هنوز خیلی به محیط خونه و اطرافش به طور کامل آشنا و اطمینان نکرده و یکدفعه یه پارچه میندازین روش این جز تاریکی چیز دیگه ای نمیبینه و فقط میتونه بشنوه پس با کوچکترین صدا ممکنه که خیلی بترسه وندونه که این صدا چی بوده و شک بدی بهش وارد بشه البته این نظر منه.
    در مورد بیرون گذاشتن کاسکو شما اگه با این روش مشکل ندارین باید اینو بدونی که کاسکو شما تا آخر عمرش باید بیرون از قفس باشه و وقتی یه روز اونو فروختید کاسکو شما دچار مشکل میشه پس آینده کاسکو را هم در نظر داشته باش.به نظر من در روز 2الی 3 ساعت بیرون باشه کافیه.
    ویرایش توسط khaled3 : 31st May 2010 در ساعت 12:49 AM

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    211
    بچه ها سلام سايت جديد رو بهتون تبريك ميگم

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط کسری نمایش پست ها
    دوستان عزیز بهتره اگه کسی نظری داد تو همون تالاری که حرفی زده شما هم جوابش رو بدید نه این که کپی کنید و بعد جاهای دیگه به کار ببریدش
    شما میگید میشه پرندشون رو چون سن پایینه و قبلا هم صاحبی نداشته اون طور که میخواید تربیت کرد !
    درست . بنده هم در همون تالار همین نظر رو دادم اما خاکستری ای که از صبح تا 5 عصر در منزل تنهاست ..... بعد از چند مدت ببینید به حرف من میرسید یا نه که پر از مشکل و دردسر میشه این پرنده
    بنده نخواستم مثل سایر دوستان بحث رو بپیچونم و بعد شروع به دلگرمی دادن بکنم
    نگفتم که خود ایشون شرایط ندارن
    اگه درست خونده باشید من گفتم بنا به وقت کمی که واسه خاکستریشون میزارن شرایط نگهداریش رو ......
    مینا رو میشه مدت طولانی ای تنها گذاشت اما یه کونگو رو ...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    بنده تو اون تالار به دوستمون گفتم که پرنده ی خوبی داری و سعی کن نگهش داری و وقت بیشتری بزاری و از الان جای خالیش رو با اسباب بازی و ....... پر کنه .
    هر چند که باز هم میگم پرنده ای با این شرایط به مشکل بر میخوره هم از نظر اجتماعی شدن و رام شدن و از نظر روحی .... هم از نظر تغذیه و مواد معدنی و ............ که البته امید وارم ماله این دوستمون اینطور نشه و بهتر از این ها ازش مراقبت کنه
    لطفا اگه جوابی در مورد پست هر کسی داشتید همون جا جوابش رو بدید نه این که بیایید و ............
    موفق باشی به هر حال
    سلام آقا کسری و تمامی دوستان
    من اصلا قصد جسارت نداشتم و برای دانسته ها و تجربیات شما احترام قاعلم از اینکه اون مطلبو اینجا کپی کردم به دو دلیل بود هم چون من دیگه اونجا فعالیت نمیکنم هم خواستم دوستانی که اینجا هستن ببینن و استفاده کنن در ضمن شما دو تا هم اینجا عضو بودین ولی با این حال حق با شماست من عذر خواهی میکنم ولی در مورد اون صحبتها ادامه صحبت شما با دوستمون بهتر شد شما اول اونو نا امید کردین من فکر نمیکنم اگه تا 5 تنها باشه و کارایی که شما بعد بهش گفتین و بقیه دوستان رو انجام بده مشکلی پیش نمیاد مگه تمام کسایی که طوطی دارن از صبح تا شب بیکارن که به اون برسن خوده آقا میگه من تا شب نیستم شب میام بهشون میرسم و خیلی های دیگه تو روز نیستن و هیچ مشکلی برای طوطیشون نیوفتاده به شرطی که کارهای لازمو براش انجام بده در ضمن اینجا دوستان زیاد هستن که میتونن راجع به این قضیه هم نظر بدن هم راهنمایی هم تجربه خودشونو بگن ما برای همین جمع شدیم که به هم کمک کنیم بازم اگه باعث ناراحتی شما شدم عذر خواهی میکنم
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramkh نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من الان 20 روز میشه که کاسکو رو دارم 2 بار بردمش حمام هر 2 بار هم غاار میزد
    2 روزه که شروع کردم با دست بهش غذا میدم . میگیره غااار نمیزنه ولی خیلی کم غور میزنه نمی دونم چه جوری منظورم و برسونم
    مشکلی که دارم اینه که صیحا وقتی نزدیکش میشم غاار میزنه ولی عصر و شب یعنی ساعت 4 به بعد غاار نمی زنه
    فکر میکنید دلیلش چی باشه و چی کار کنم؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز
    طبیعیه چون هنوز رام رام که نشده ماله منم همینطور بود یه روز آروم یه روز عصبی یه بار غذا میگرفت یه بار نمیگرفت به مرور رام میشه بهت اعتماد میکنه همه چیش درست میشه فقط باید صبر و حوصله داشته باشی باهاش کار کنی تمرین کنی صبحا دوست دارن بپرن بازی کنن شلوغ کنن ولی چون اسیرن عصبی میشن ولی تا بعد از ظهر دیگه هم نا امید میشن هم خسته هم با این وضع کنار میان مطیع میشن تا یه چند وقتی که به اسارت عادت کنن همینه
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    پارچه باید روشن و نازک باشه نه اینکه یه پتو بندازین روش تو این گرما طفلکی خفه شه اگه بتونین اتاقو تاریک کنین بهتره ولی من در کل با پارچه انداختن مخالفم از بعد از ظهر تا شب باشه خوبه اشکال نداره حدود 3 ساعت اگه بیشتر بیرون باشه همون طور که دوستان گفتن در آینده کارت سخت میشه چون دیگه باید همیشه بیرون باشه
    موفق باشی

کاربر ساده

شماره عضویت
    179
    سلام آقا یادتونه تو نیک صالحی یه روش برای سر خاروندن کاسکو گفتی؟ بابا عجب روشی بود من دو روز با کاسکوم کار کردم سر داد جالبه اینه که تازه یک هفتس از ورودش به خونه می گذره
    اینم عکساش:

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    سلام
    هایپر استار اسباب بازی کاسکو داره بخش خاصی از اونجا داره قفس هم اونجا داره
    سلام دوست عزیز
    اونجا اثباب بازی داره آخره سالن داخلیه بپرسی بهت نشون میدن ولی قفسو نداره از اقا بپرس سراغ داره اگه همون مدل 1033 رو میخوای تو بازار پرنده فروشای شوش هست 40000 تومن
    موفق باشی

صفحه 9 از 1238 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728591095091009 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)