کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    چند روزه پیش رفته بودم مشهد ببینم قفسه خوب هست براش بخرم یا نه....چند تا مغازه رفتم از اینا که زیرش ابی ... یا رنگهای دیگه هست که قدش بلند تره...قیمتها متغیر بود......50..60...70..75...می گن نوعش فرق می کنه من واقعا موندم چه کار کنم... اصلا این قفسها مارک نداره؟ کدومش خوبه؟ یه چیزی که مناسب باشه.از همه لحاظ؟ اندازه قفس چند باشه خوبه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.اینا تا می بینن کسی از قفس سر در نمی یاره رو یه چیز کلیک می کنن. خوشحال می شم راهنمایی کنید.
    عجله داريد؟
    اگه نه صبر كنيدو از فروشگاه بخريد.
    ولي قيمتارو زياد گفتن.من خريدم35تومن.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    [quote=پرنده ی غریب;5615]سلام دوست عزیز
    مبارکه میشه بیشتر توضیح بدید مگه یه آدم وارد ندیدش از نزدیک بهتر میشه نظر داد اگه جناقه سینه معلوم باشه مریضه سینشم باید صاف باشه پرشم کامل حالا شما کامل توضیح بده بچه ها نظر بدن

خيلي ممنون
    خود پرنده فروشه گفت سالمه.منم بهش اعتماد دارم.
    امروزم كه اومد غذاشو خورد و سرحالم هست.
    زير گلوش و پايين گردنش تو رفتست و بعد صافه.پراشم كامله.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    اينم عكسش

اينم يكي ديگه

حالا چي؟
    ميشه درمورد رنگ چشمو سنشم نظر بديد؟
    خيلي ممنون
    ویرایش توسط F&P77 : 27th July 2010 در ساعت 03:54 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    مبارکت باشه به نظر من مشکلی نداره همون چینه دونشه خالیه باید تقویتش کنی لاغرو ضعیفه نوکش خرابه که ماله کمبوده کلسیومه باید حسابی با دارو های تقویتی بسازیش
    خيلي ممنون
    خيالم راحت شد.
    راستي من امروز يه قطره مولتي ويتامين آلماني گرفتم.ميگفت خيلي خوبه.
    چقدر به كاسكوم بدم؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    مبارکت باشه به نظر من مشکلی نداره همون چینه دونشه خالیه باید تقویتش کنی لاغرو ضعیفه نوکش خرابه که ماله کمبوده کلسیومه باید حسابی با دارو های تقویتی بسازیش
    خيلي ممنون
    خيالم راحت شد.
    راستي من امروز يه قطره مولتي ويتامين آلماني گرفتم.ميگفت خيلي خوبه.
    چقدر به كاسكوم بدم؟
    خيلي ممنون

همکار قدیمی آکواریوم آب شیرین

شماره عضویت
    31
    سلام به همگی
    تازگی ها نگه داری از کاسکوی یکی از اقوام گردن من اوفتاده، توی این چند روز اخیر، حرکات عجیبی از این بنده خدا دارم میبینم، هر روز، یکبار برای حدود10 دقیقه ، بالای قفصش اویزون میشه و بدجور غار میزنه، و احساس میکنم پاها و بالاشو گاز میگره، انگار که با خودش دعوا میکنه، من نمیدونم انگلی، شپشی به جون این بنده خدا افتاده که این کار رو میکنه و یا اینکه این حرکات کاملا طبیعیه؟؟؟؟

اینو بگم که این کاسکو سخنگو هست و کلی کلمه و حتی جمله میگه.
    پیشاچیش از راهنماییتون ممنونم
    موفق باشید

کاربر ساده

شماره عضویت
    902
    يه سؤال عجيب......
    ميتونم تو قفس کاسکو م يه فنچ هم نگاه دارم؟
    فقط اگه مطمئن هستين بگين آره يا نه.....ميخوام واسه کاسکو م هيچ ضرری نداشته باشه مثل مريضی يا دعوا کردنشون با هم يا هر چيزه ديگه(کاسکو واسم مهمتره)....قفس ام هم ازين 1033 ها هست و جا داره واسه يه لونه فنچ فک کنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    يه سؤال عجيب......
    فقط اگه مطمئن هستين بگين آره يا نه.....ميخوام واسه کاسکو م هيچ ضرری نداشته باشه مثل مريضی يا دعوا کردنشون با هم يا هر چيزه ديگه(کاسکو واسم مهمتره)....قفس ام هم ازين 1033 ها هست و جا داره واسه يه لونه فنچ فک کنم

سوالت بیش از حد عجیبه اصلا کاسکو از خانواده طوطی سانان با پرنده هایی مثل فنچ و ....؟؟؟ اگر می خوایین کاسکوتون سرگرم شه براش اسباب بازی بگیرین نه یک پرنده کوچک بدبخت که از ترس سکته کنه یا طوطی بزنتش

همکار قدیمی آکواریوم آب شیرین

شماره عضویت
    31
    سلام دوست عزیز
    بزرگترین مشکل این نوع طوطی حساسیت و باهوشیه اونه اینی که شما میگید با صاحبش دیگه حسابی اخته و از نبوده اون به شدت عصبی شده غار اون و حرکاتش نشونه اعتراض نا رضایتی ترس و عصبیتشه شما باید بیش از حد به اون محبت کنید کاری نکنید که باعث ترسش بشه با لباسه تیره پیشش نرید ارتفاع قفس و جای اون مهمه ارتفاع 50 تا 90 سانت میزه زیرش محل کنج اتاق از دو طرف بسته باشه باده کولر و پنجره بهش نخوره چیزی اطرافش نباشه که باعث ترسش بشه و در ضمن عاداته اونو باید از صاحبش بپرسی مثلا در روز چقدر و کی بیرونه قفس میومده اگه رعایت نشه قاطی میکنه و با کوچکترین اشتباه خدایی نکرده پر کن میشه و این که میگید پرشو گاز میگیره نشانه خوبی نیست سریع مشکلشو پیدا کنید تا کار دستون نداده بهترین راهشم راهنمایی از صاحبشه که به روحیات و اخلاقه اون وارده مثلا ماله من ساعت 7 شب باید بیاد بیرون اگه نیارمش خونه رو رو سرش میزاره اگرم بیرون باشیم بیایم باهامون قهر میکنه انقدر قربون صدقش میریم نازشو میکشیم تا آشتی میکنه
    خیلی ممنون از توجهتون
    این پرنده صاحب خاصی نداشته، صاحب اصلیش همیشه مسافرته، در هفته حداکثر دو سه روز مییاد خونه، و این پرنده همیشه اواره بوده، از قفصش هم هیچ وقت بیرون نیومده، (چند روز پیش برای اولین بار اودمش بیرون) برای همین فکر کنم که این پرنده به چیز خاصی عادت نداره.
    اما تنها مشکلش همونیه که عرض کردم، روزی یکبار با خودش دعوا میکنه، غار میزنه و پاهاشو گاز میگیره، در ضمن ندیدم که پرهاشو بکنه.
    اینو بگم که از لحاظ هوش فوق العاده ست، کافیه چند بار یک کلمه رو کنارش تکرار کنی ، دو سه ساعت بعد اون کلمه رو براتون میگه.
    الانم زنگ موبایل و تلفن و ایفون خونه رو همه با هم میزنه به نحوی که اهالی خونه از دست این کارش عاجز شدند، و روزی چندبار اشتباهی میرن سراغ تلفن و یا ایلفون خونه!!!

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    يه سؤال عجيب......
    موفق باشيد

صفحه 87 از 1238 نخستنخست ... 3768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798991001011021031041051061371875871087 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)