کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان بیکوییت مادر برای کاسکو مشکلی نداره؟؟؟؟
    بیسکویت کلن مشکل داره
    هم ساقه طلایی هم بیسکویت مادر هم ترد و....

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ممنون عزیز ولی من یه چند باری با پوست دادم کیوی رو البته فقط چند بار مشکلی ب وجود نمیاره ؟
    نگران نباشید. خدا رو شکر که مشکلی هم پیش نیومده براش . ولی دیگه کیوی رو با پوست بهش ندید .

اگه درباره دادن غذایی چیزی نمیدونید یا شک دارید قبل از اینکه در اختیار طوطی قرار بدید ، اینجا بپرسید تا مطمئن بشید .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    خود گوجه فرنگی هیچ مشکلی نداره ولی ساقه و برگ هاش برای کاسکو و به طور کلی طوطی ها سمیست

African Grey Parrot - Toxic Foods for your African Grey

تو 2.3 مقاله خوندم که خود گوجه فرنگی هم باید خیلی خیلی کم داده بشه اونم نه هر روز

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    دوستان یه سوال این گرده هایی که از بدن کاسکو جدا میشن و عادی هم هست جدا شدنش برا تنفس و کلا بیماری و مشکل ایجاد نمیکنه چند جا خوندم بیماری نمیتونه از انسان به کاسکو و بلعکس انتقال پیدا کنه درسته ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    دوستان یه سوال این گرده هایی که از بدن کاسکو جدا میشن و عادی هم هست جدا شدنش برا تنفس و کلا بیماری و مشکل ایجاد نمیکنه چند جا خوندم بیماری نمیتونه از انسان به کاسکو و بلعکس انتقال پیدا کنه درسته ؟
    گرده ها برا اونایی که اسم دارن ممکنه ضرر داشته باشه همینطور بچه های کوچک
    برای ادم سالم مه ولی باید کف قفس پرنده رو زیاد تمییز کنید تا گرده ها کمتر شه
    بیماری هایی که انتقال پیدا میکنه کمه و جای نگرانی نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    این گرد پر مربوط نشانه سلامت پرنده و قوی بودن سیستم ایمنی بدن کاسکو طوطی است . در بیماری های ویروسی مثل PBFD ، یکی از علائم شایع ، توقف تولید همین گرد پر یا اصطلحا Feather Dust هست . البته همیشه استثنائاتی هم هست . طوطی اکلکتوس به نداشتن این گرد پر معروفه . انتخاب طوطی اکلکلتوس در خارج از کشور توسط بعضی از افراد تنها به دلیل عدم وجود همین گرد هست
    ویرایش توسط بابک آژیده : 14th May 2014 در ساعت 07:33 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    اگه باد مستقیم به کاسکو بخوره چه اتفاقی براش میفته ؟ منظورم اینه که از کجا بدونم که داره اذیت میشه یا نه ؟ من بعضی وقتا پنکه سقفی رو میزنم و رو دور آروم آروم میذارمش فک نمیکنم اذیت شه میخوام بدونم نشونه چیزی داره ؟ میگن عطسه باید بکنه تا بدونی اذیت میشه درسته ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . علاوه بر توضیحاتی که دوستان دادن . بعضی از طوطی ها حتی اگه کاملا رام هم باشن اصلا دوست ندارن تو ارتفاع پایین و روی زمین قرار بگیرن . چون به شدت احساس ضعف میکنن و اعتماد به نفسشون رو از دست میدن و فکر میکنن قدرتی برای دفاع از خودشون ندارن . وقتی متوجه شدید که دوست نداره روی زمین قرار بگیره ، اصلا طوطی رو تو این شرایط قرار ندید .
    سلام.حرف شما کاملا متین ولی من احساس میکنم تا نیاد رو زمین و از سر و کولمون بالا نره باهامون رفیق نمیشه.حالا کاملا اهلی هست.هم سر میده هم روی دست میاد ولی هنوز اونجوری که من میخوام نشده.چیکارش کنم؟ راستی اون روش گرسنه گذاشتن هم امتحان کردم.از صبح تا عصر گرسنه بود ولی فقط از بالا خم میشد که مثلا تخمه برداره بعد وقتی میدید نمیتونه هی چند بار گفت نکن مامان ...بعد دوباره همونجا نشست.منم دیگه مجبور شدم کردمش تو قفس بهش غذا دادم.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام دوستان من دنبال یه راه واسه جمع کردن گرد سفید پرهای ک.چیک و غبار معلق در هوا میگردم کیس از فیلتر هوا یا وسیلهی دیگهای استفاده کرده ؟
    اینم بگم که هر شب سینی قفس و تمیز میکنم و میشورم اما فایده زیادی نداره چون من کاسکوم ازاده و همیشه بالای قفس نشسته و بال بال میکنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    اگه باد مستقیم به کاسکو بخوره چه اتفاقی براش میفته ؟ منظورم اینه که از کجا بدونم که داره اذیت میشه یا نه ؟ من بعضی وقتا پنکه سقفی رو میزنم و رو دور آروم آروم میذارمش فک نمیکنم اذیت شه میخوام بدونم نشونه چیزی داره ؟ میگن عطسه باید بکنه تا بدونی اذیت میشه درسته ؟
    اگه باد شدید باشه مثل زمانی که فوتشون میکنیم
    خودشو پف میکنه-هی کلشو محکم تکون میده -عطسه میکنه
    پنکه سقفی درجه اهستش موردی نداره شما دستتو بالای قفس بذار ببین احساس میکنی داره باد میاد یا نه

صفحه 822 از 1238 نخستنخست ... 322722772803804805806807808809810811812813814815816817818819820821822823824825826827828829830831832833834835836837838839840841872922 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)