کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    قفس تو چه ارتفاعی قرار گرفته ؟؟ وقتی روی تخت هستید ارتفاعتون ازش پایین تره یا بالاتر ؟ وقتی کنار قفس میشینید میره روی دیوار قفس ؟ یا فقط وقتی پا میشید این کار رو انجام میده ؟

ارتفاعش حدودا 1 متر رو تخت که باشم ارتفاعش پایین تره وقتی کنار قفس میشینم میره رو دیواره وقتی پا میشم از تختم که هم میره رو دیواره ولی رو صندلی پشت میز که نشستم حدودا 3.4 متر فاصلمونه راحته میاد پایین و کاراشو میکنه به محض اینکه از صندلی بلند میشم میره رو دیواره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام این کاسکو بهتون اعتماد نداره و از شما میترسه,وقتی رو تخت آرام و بی حرکتید کمی احساس امنیت میکنه و میاد روی میله و وقتی شما حرکت میکنید میترسه و میره روی میله های قفس
    بهتره جایی قرارش بدید که شما رو ببینه ولی اینقدر نزدیک بهتون نباشه,اینطوری هر روز دارید بهش استرس وارد میکنید
    از دست غذا دادن هم فعلا زوده,شما اول یک فکری به حال جای قرار گرفتن قفس بکنید
    آقا بهزاد قفس و مثلا کجا بذارم آخه معلومه که ترسی نداره نه میلرزه نه غار میکشه فقط میره رو دیواره یعنی فک نکنم اونقد استرس داشته باشه شاید از رو عادت این کارو میکنه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    آقا بهزاد قفس و مثلا کجا بذارم آخه معلومه که ترسی نداره نه میلرزه نه غار میکشه فقط میره رو دیواره یعنی فک نکنم اونقد استرس داشته باشه شاید از رو عادت این کارو میکنه
    سلام دوست عزیز
    جناب وکیلی درست گفتن . کاسکو ها در بدو ورود بهاره توی جمع قرار بگیرن مثلا توی حال چون اول اینکه محیط بزرگه و احساس امنیت بیشتری میکنه و از طرفی با همه آشنا میشه . الان یه شخص دیگه خانواده بهش نزدیک بشه مطمینا میترسه ولی بهتره توی محیط بزرگتری باشه . وقتی هم میره روی دیوار یعنی از فاصله و حرکات شما هنوز ترس داره و بنا بر احتیاط اینکه شما براش خطری داری درسته نمیترسه اما میره روی میله قفس تا ازتون دور بشه . اینطوری زمان رام شدن هم افزایش پیدا میکنه .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    یعنی اگه تو سالن پذیرایی بذارم بهتره تا تو اتاقم که خودم بیشتر اوقات اونجا هستم ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
    جناب وکیلی درست گفتن . کاسکو ها در بدو ورود بهاره توی جمع قرار بگیرن مثلا توی حال چون اول اینکه محیط بزرگه و احساس امنیت بیشتری میکنه و از طرفی با همه آشنا میشه . الان یه شخص دیگه خانواده بهش نزدیک بشه مطمینا میترسه ولی بهتره توی محیط بزرگتری باشه . وقتی هم میره روی دیوار یعنی از فاصله و حرکات شما هنوز ترس داره و بنا بر احتیاط اینکه شما براش خطری داری درسته نمیترسه اما میره روی میله قفس تا ازتون دور بشه . اینطوری زمان رام شدن هم افزایش پیدا میکنه .
    موفق باشید
    یعنی اگه تو سالن پذیرایی بذارم بهتره تا تو اتاقم که خودم بیشتر اوقات اونجا هستم ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    بعد یه سوال دیگه . اینکه الان بعد از دو هفته میتونم بیارم بیرون نه برا اینکه دور بزنه برا اینکه بتونم قفسشو تمیز کنم و اون چوب نشیمن رو تمیز کنم آخه برا تمیز کردن فقط قسمت زیری رو میشه جدا کرد و میله های قفس و چوب نشیمن کثیف هستن و این ضرری نداره برا کاسکو ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    تو سالن پذیرایی چون شلوغه به همه عادت میکنه و تو اتاق خودتون فقط به شما عادت میکنه و ممکنه وقتی کس دیگه ای رو میبینه جیغ بزنه
    بعد یه سوال دیگه . اینکه الان بعد از دو هفته میتونم بیارم بیرون نه برا اینکه دور بزنه برا اینکه بتونم قفسشو تمیز کنم و اون چوب نشیمن رو تمیز کنم آخه برا تمیز کردن فقط قسمت زیری رو میشه جدا کرد و میله های قفس و چوب نشیمن کثیف هستن و این ضرری نداره برا کاسکو ؟
    چوب نشیمن زیاد کثیف نمشه شاید دوتا وصل کردید و وقتی رو بالایی میره رو پایینه فضله میندازه که باید فاصله چوب هارو بیشتر کنید
    اگه مینظورتون سینی جدا کننده هست که میله ایه اونم هر دو هفته البته اگه کف قفس نمیاد
    سینی کف هم هر چه بیشتر تمیز کنید بهتره و کم تر پرز وتخمه تو خونه میریزه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    تو سالن پذیرایی چون شلوغه به همه عادت میکنه و تو اتاق خودتون فقط به شما عادت میکنه و ممکنه وقتی کس دیگه ای رو میبینه جیغ بزنه

چوب نشیمن زیاد کثیف نمشه شاید دوتا وصل کردید و وقتی رو بالایی میره رو پایینه فضله میندازه که باید فاصله چوب هارو بیشتر کنید
    اگه مینظورتون سینی جدا کننده هست که میله ایه اونم هر دو هفته البته اگه کف قفس نمیاد
    سینی کف هم هر چه بیشتر تمیز کنید بهتره و کم تر پرز وتخمه تو خونه میریزه
    نه یه دونه چوب بیشتر نیست آخه منقارشو با چوب پاک میکنه برا همین یکم کثیف میشه میله های قفسم منظورم میله های دیواره هستش .
    نه مشکلی نداره از نظر من اگه اول به من عادت کنه چون شرایط یه جوری هست که تو پذیرایی نمیشه گذاشت .
    بعد یه چیزی چند تا از بچه ها تو تاپیک خوندم که میگفتن از هفته دوم . سوم از دستشون غذا گرفته کاسکوشون حتی یکی دو نفر میگفتن کاسکو وحشیشون همون هفته اول گرفته مال من چرا بعد از 2 هفته هنوز میترسه ؟ غذا گرفتنش پیشکش یعنی همون جریان تفاوت کاسکو ها و خلق و خوی متفاوتشون با همدیگس یا چیز دیگه ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نه یه دونه چوب بیشتر نیست آخه منقارشو با چوب پاک میکنه برا همین یکم کثیف میشه میله های قفسم منظورم میله های دیواره هستش .
    نه مشکلی نداره از نظر من اگه اول به من عادت کنه چون شرایط یه جوری هست که تو پذیرایی نمیشه گذاشت .
    بعد یه چیزی چند تا از بچه ها تو تاپیک خوندم که میگفتن از هفته دوم . سوم از دستشون غذا گرفته کاسکوشون حتی یکی دو نفر میگفتن کاسکو وحشیشون همون هفته اول گرفته مال من چرا بعد از 2 هفته هنوز میترسه ؟ غذا گرفتنش پیشکش یعنی همون جریان تفاوت کاسکو ها و خلق و خوی متفاوتشون با همدیگس یا چیز دیگه ؟
    همین که میاریدش بیرون و قفس رو جابه با میکنید خودش باعث میشه پرنده دیر تر عادت کنه
    به نظر من یک قفس مناسب تهیه کنید که انقدر مجبور نباشید به پرنده استرس وارد کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    کاسکو ها باهم فرق دارن دوست عزیز . کاسکو منم کاملا وحشی بود ولی پایان هفته اول از دستم غذا گرفت . کاسکو من توی سالن پذیرایی هست . خیلی مراقبش بودم که اذیت نشه و نترسه از رفت و آمد ها و ... . خودم هم کم کم باهاش کار میکردم تا با اینکه الان با همه آشنا هست بیشتر به من عادت داره و منو میشناسه به عنوان صاحب . بعضی اوقات هم این دیر عادت کردن نشونه هوش زیاد کاسکو هست که به راحتی دم به تله ما انسان ها نمیده .
    همونطور که گفتم هرچه محیط کوچکتر باشه عادت کردن به تاخیر میافته .
    از طرفی مقایسه کاسکو خودتون با بقیه کار اشتباهی هست بلکه باید روش خودتون رو مقایسه کنید اینکه چطوری باهاش کار کردن و چه اقداماتی انجام دادن .
    شما نگران نباش و بهش کار نداشته باش . باز توصیه میکنم به پذیرایی انتقال بدی تا احساس امنیت کنه به شما و محیط بعدش میتونید به اتاق خودتون بیاریدش . اگر هم شرایط نیست که همونجا بمونه منتها خیلی دیرتر عادت میکنه .
    اذیتش نکنید و بذارید همین روال طی بشه خودش کم کم اطمینان میکنه .
    از حرکات سریع اجتناب کنید مثلا سریع بلند شدن از روی صندلی یا تخت یا هر حرکتی که میترسه .
    برای تمیز کردن هم فعلا زوده همون کف قفس تمیز میکنید کافی هست و پرنده رو به هیچوجه فعلا از قفس خارج نکنید .
    موفق باشید

صفحه 796 از 1238 نخستنخست ... 296696746777778779780781782783784785786787788789790791792793794795796797798799800801802803804805806807808809810811812813814815846896 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)