کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    سلام علیکم .خسته نباشید دوستان گرامی و عزیز. تا2 سوال داشتم .اول صبح که از خواب بیدار میشه 2 بار مدفوع میکنه دفعه ی اول معمولی و دفعه ی دومی زیادی روونه .مشکل خواصی که نداره؟مشکل کلیوی یا کبدی/ و اینکه اگر گه گاهی دلستر خیلی کم بهش بدم اذیت میشه .(به عنوان جایزه) شیرینی باعث کوری کاسکو میشه؟ ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    سلام علیکم .خسته نباشید دوستان گرامی و عزیز. تا2 سوال داشتم .اول صبح که از خواب بیدار میشه 2 بار مدفوع میکنه دفعه ی اول معمولی و دفعه ی دومی زیادی روونه .مشکل خواصی که نداره؟مشکل کلیوی یا کبدی/ و اینکه اگر گه گاهی دلستر خیلی کم بهش بدم اذیت میشه .(به عنوان جایزه) شیرینی باعث کوری کاسکو میشه؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    به هیچ وجه از دلستر استفاده نکنید . دلستر پر از مواد قندی و افزودنی هست که برای کاسکو کشنده است . بدن کاسکو اسیدی برای تجزیه مواد دلستر نداره و اذیت میکنه پرنده رو . لطفا به هیچ کجه دلستر ندین حتی یکبار شما قبلا یکبار گفتین فقط یکبار دادین اون موقع خواستم بگم منتها گفتم دیگه نمیدین . لطفا فکرشو هم نکنید غذایی غیر از غذا های مجاز بهش بدین . حتی به عنوان جایزه ....
    دوبار مدفوع خب یکی از غذا هست و احتمال داره یکی از خوردن آب زیاد اول صبح باشه اینو تدجیه میدم دوستان بگن ولی خب به نظرم طبیعیه و مشکلی نیست !

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    مدفوع روان اول صبح طبیعیه و هیچ مشکلی نداره,ممکنه طوطی شب خوب غذا نخورده باشه یا آب زیاد خورده باشه و اینطور شده باشه
    آمازون من اول صبح چندین بار مدفوع آبکی دفع میکنه تا وقتی که غذا بخوره و مدفوعش به حالت طبیعی برگرده
    دلتسر هم جناب vestlife توضیح دادند بیخیالش بشید تا کاسکوتون زنده بمونه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام با توجه به اینکه فصل داره عوض میشه و میوهها ی جدید میاد میشه یه راهنمایی بکنید که چیا خوبه ؟ مثلا باقاله میشه بهش داد ؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام با توجه به اینکه فصل داره عوض میشه و میوهها ی جدید میاد میشه یه راهنمایی بکنید که چیا خوبه ؟ مثلا باقاله میشه بهش داد ؟
    شما در همین فروم سرچ کنید میبینید نفیشه خانم زحمت کشیدند و لیستر از انواع میوه و سبزیجات و دانه های مجاز برای طوطی سانان رو قرار دادند
    باقالی رو نمیشه به طوطی داد
    سیب و پرتقال و نارنگی و کلم و فلفل و موز و آلوچه(مقدار کم) و هلو ... رو میتونید بدید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15057
    سلام به همه دوستان.امروز نفسم (کاسکو) بردیم پیش یه نفری تا بالهاش رو کوتاه کنه.طرف خیلی با تجربه هست ولی بازم خییییییییییییییییلی میترسم.طرف گفته یکی دو روز بزارین همونجا پیش خودم بمونه تا یکم آروم شه.دلم طاقت نداره.گفته تو این یکی دو روز نیاید دیدنش تا شما رو اصلا نبینه ........ به نظرتون کار درستی کردم؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafas. نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.امروز نفسم (کاسکو) بردیم پیش یه نفری تا بالهاش رو کوتاه کنه.طرف خیلی با تجربه هست ولی بازم خییییییییییییییییلی میترسم.طرف گفته یکی دو روز بزارین همونجا پیش خودم بمونه تا یکم آروم شه.دلم طاقت نداره.گفته تو این یکی دو روز نیاید دیدنش تا شما رو اصلا نبینه ........ به نظرتون کار درستی کردم؟
    کسی که این حرف رو زده به شرطی که نحوه چیدن بال رو بلد باشه یعنی کارش درسته
    چند وقت پیش یکی از بچه های سایت کاسکوشو آورده بود تا بالش و ناخنش رو کوتاه کنم منم دیدم استرس زیادی داره دقیقا همین حرف رو بهش زدم,طوطی 2 روز پیشم بود و با محیط آشنا شد بعد کارش رو انجام دادم و گفتن بیان ببرنشپ
    اگر از طرف مطمئنید که میتونه طوطی رو تو این 2 روز نگه داره و بلایی سرش نیاره چیزی که گفته بهترین روشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    سلام دوستان عزیز من میخوام کاسکو م رو بیارم رو پایه ی قفس و از اون ارتفاعی که میگن تا یه ماه باید باشه بیارمش پایین با توجه به اینکه تقریبا 3 هفتست اومده بنظرتون این کارو کنم؟ در ضمن این 3 هفته رو تو حال بوده و من الآن برای اینکه حال شلوغ شده میخوام بیارمش تو اتاق خودم به نظرتون تغیر مکانش مشکلی نداره؟ ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amis9977 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من میخوام کاسکو م رو بیارم رو پایه ی قفس و از اون ارتفاعی که میگن تا یه ماه باید باشه بیارمش پایین با توجه به اینکه تقریبا 3 هفتست اومده بنظرتون این کارو کنم؟ در ضمن این 3 هفته رو تو حال بوده و من الآن برای اینکه حال شلوغ شده میخوام بیارمش تو اتاق خودم به نظرتون تغیر مکانش مشکلی نداره؟ ممنون
    جایجایی براش مشکلی نداره ولی خب یکم استرس میده بهش و مدت رام کردنش یکم زیاد تر میشه . بهتر بود قبل از خرید فکر جاشو میکردین . آوردنش روی پایه هیچ مشکلی نداره و ممکنه بخاطر تکون خوردن قفسش یکم قار بزنه که نزد خیلی هم بهتر . اما برای بردن تو اتاق یه مدت باز باید بهش اجازه بدین به محیط اون اتاقی که بهش انتقال پیدا میکنه عادت کنه . نباید ازش انتظار داشت رفتار دیروز رو داشته باشه . عینه کاسکویی که میمونه که تازه وارد یه محیط جدید و باید اونطوری ازش مراقبت کنید . نباید بهش هیچ استرسی وارد کنید و باید بهش توجه بشه از نظر روحی و رفتاری . آیا با کاور آشنا هست یعنی برای خوابیدنش شبا روش کاور میکشید ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    جایجایی براش مشکلی نداره ولی خب یکم استرس میده بهش و مدت رام کردنش یکم زیاد تر میشه . بهتر بود قبل از خرید فکر جاشو میکردین . آوردنش روی پایه هیچ مشکلی نداره و ممکنه بخاطر تکون خوردن قفسش یکم قار بزنه که نزد خیلی هم بهتر . اما برای بردن تو اتاق یه مدت باز باید بهش اجازه بدین به محیط اون اتاقی که بهش انتقال پیدا میکنه عادت کنه . نباید ازش انتظار داشت رفتار دیروز رو داشته باشه . عینه کاسکویی که میمونه که تازه وارد یه محیط جدید و باید اونطوری ازش مراقبت کنید . نباید بهش هیچ استرسی وارد کنید و باید بهش توجه بشه از نظر روحی و رفتاری . آیا با کاور آشنا هست یعنی برای خوابیدنش شبا روش کاور میکشید ؟

بله دوست عزیز کاور دارم ولی رنگش زرد مشکلی نیست؟ تا الآن هم چون روی دیوار بود نمیتونستم کاور بکشم و از ملحفه سفید استفاده میکردم.

صفحه 743 از 1238 نخستنخست ... 243643693724725726727728729730731732733734735736737738739740741742743744745746747748749750751752753754755756757758759760761762793843 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)