فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 74 از 693 نخستنخست ... 24 647273747576 84 124 174 574 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 731 به 740 از 6930
    کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    این غذا هارو همه رو با هم نمیدم . روزانه یکیشونو میدم . کرفس رو هر سه روز یه بار بهش میدم . از این نظر مشکلی نداره . کرفس هروقت میخوره دستشوییش آبکی میشه یا بعد هویج تغییر رنگ میده اما بعد یه وعده غذا درست میشه؛ چند روزه که قسمت سبز پر رنگ و مایع سفید زیاد شده ؛ اگه باز نکته ای به یاد آوردین ممنون میشم راهنماییم کنین

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    این غذا هارو همه رو با هم نمیدم . روزانه یکیشونو میدم . کرفس رو هر سه روز یه بار بهش میدم . از این نظر مشکلی نداره . کرفس هروقت میخوره دستشوییش آبکی میشه یا بعد هویج تغییر رنگ میده اما بعد یه وعده غذا درست میشه؛ چند روزه که قسمت سبز پر رنگ و مایع سفید زیاد شده ؛ اگه باز نکته ای به یاد آوردین ممنون میشم راهنماییم کنین
    مشکلی نداره ، ممکنه به این دلیل مدفوعش زیاد به نظر میرسه که دیر تر از حالت معمولی ، مدفوع می کنه . یعنی زمان بین دو تا مدفوع بیشتر شده حالا به هر دلیلی :

ممکنه دوست نداشته باشه جای خاصی مدفوع کنه

ممکنه بهش آموزش داده باشید که مکان خاصی مدفوع کنه یا زمانی که بهش میگید مدفوع کنه

ممکنه مشغول بازی یا خرابکاری که میشه دیر به دیر مدفوع کنه و ...

باز اگه شما نکته ای رو لازم دیدین بگید . چون با این اطلاعات طوطی شما مشکلی نداره
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    کارمند
    شماره عضویت
    229
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    227
    سلام به همه دوستان گرامی و عزیز

چند وقتی است جوجو خیلی کسل و کم حرف شده و اشتهایش هم کم شده ، مدفوعش طبیعیه و پرهایش را پف نمی ده و کف قفس هم نمی رود ولی نمی دونم چرا اینقدر ساکت شده ، وقتی برایش میوه (به ، سیب، ذرت و کرفس و .. ) را می گذارم یکی دو تا گاز می زنه و می اندازد زمین و دیگه نمی خوره ولی قبلا با اشتها می خورد ، این تغییر حالت را حتی اطرافیان متوجه شده اند . باید چکار کنم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گرامی و عزیز

چند وقتی است جوجو خیلی کسل و کم حرف شده و اشتهایش هم کم شده ، مدفوعش طبیعیه و پرهایش را پف نمی ده و کف قفس هم نمی رود ولی نمی دونم چرا اینقدر ساکت شده ، وقتی برایش میوه (به ، سیب، ذرت و کرفس و .. ) را می گذارم یکی دو تا گاز می زنه و می اندازد زمین و دیگه نمی خوره ولی قبلا با اشتها می خورد ، این تغییر حالت را حتی اطرافیان متوجه شده اند . باید چکار کنم
    سلام . غذاهایی مثل تخمه یا دونه ها رو هم میخوره ؟ با دست اگه براش نگه داری غذا رو ، می خوره ؟ امتحان کردی ؟

الان که هوا گرمه طوطی ها تو لک میرن ، بعضی ها این موقع یکم ممکنه کم حوصله تر باشن تو لک رفته ؟سر و صدا می کنه حتی خیلی کم ؟؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    کارمند
    شماره عضویت
    229
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    227
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . غذاهایی مثل تخمه یا دونه ها رو هم میخوره ؟ با دست اگه براش نگه داری غذا رو ، می خوره ؟ امتحان کردی ؟

الان که هوا گرمه طوطی ها تو لک میرن ، بعضی ها این موقع یکم ممکنه کم حوصله تر باشن تو لک رفته ؟سر و صدا می کنه حتی خیلی کم ؟؟
    باسلام
    بله دونه ها و تخمه را بادست بهش می دم می خوره حتی میوه را . سر و صدا هم می کنه خیلی کم ، همش ساکت نشسته و به اطراف نگاه می کنه. اگر تولک رفته باشه باید چکار کرد و چه مدت طول می کشه :

تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.23
    تعداد ارسال ها
    4,604
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    باسلام
    بله دونه ها و تخمه را بادست بهش می دم می خوره حتی میوه را . سر و صدا هم می کنه خیلی کم ، همش ساکت نشسته و به اطراف نگاه می کنه. اگر تولک رفته باشه باید چکار کرد و چه مدت طول می کشه :
    سلام

دوران تو لک بودنش ممکنه 1-2 ماه طول بکشه

تو این دوره غذاهای با طبع گرم بهش ندید

رژیم غذاییش باید سرشار از کلسیم باشه

سیب و هویج و کرفس و بروکلی رو حتما توی رژیمش جا بدید

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربرفعال

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    69
    سلام به اساتید محترم.لطفا کمکم کنید.بازم مانی پرهاشو کنده.منقارشم خیلی میخارونه.این عکساشه.البته عصری وقت دکتر گرفتم اما اگه بازم راهنماییم کنین ممنون میشم.
    هیچ اتفاق خواصیم نیافتاده. صبح بلند شدم دیدم همه رو کنده .البته همشو نصف شدهاست یعنی از ریشه نیستش.

مدفوشم ابکی شده. خیلیم بی قراره. تا میخوام نازش کنم میترسه و می خواد گاز بگیره. نمیدونم چش شده

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan4biz نمایش پست ها
    سلام به اساتید محترم.لطفا کمکم کنید.بازم مانی پرهاشو کنده.منقارشم خیلی میخارونه.این عکساشه.البته عصری وقت دکتر گرفتم اما اگه بازم راهنماییم کنین ممنون میشم.
    هیچ اتفاق خواصیم نیافتاده. صبح بلند شدم دیدم همه رو کنده .البته همشو نصف شدهاست یعنی از ریشه نیستش.

مدفوشم ابکی شده. خیلیم بی قراره. تا میخوام نازش کنم میترسه و می خواد گاز بگیره. نمیدونم چش شده
    سلام . شما بهتره اول ببریدش دکتر بعد نتیجه رو بگید حتما . غذاش چی بوده ؟ قسمت سبز رنگ مدفوعش اگه عادی باشه مشکلی نیست . دارید میبریدش دکتر حتما با توضیحات شما بهتر میتونه شما رو راهنمایی کنه درباره مدفوعش .

دمش رو باید خودتون با قیچی اصلاحش کنید چون همین نامنظم بودن و ریش ریش بودنش باعث میشه دوباره برای اصلاح پرش ، پرای دیگه دمش رو هم خراب کنه . امروز نه چون دوست نداره بهش دست بزنید .

وقتی نتیجه دکتر بردنش رو گفتید منم بعد از چندتا سوال میتونم نظر بدم .
    ویرایش توسط sepideh : 16th June 2013 در ساعت 05:05 PM

کاربرفعال

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    69
    سلام و خسته نباشید.
    مانی رو بردم دکتر ،چیز خاصی نگفت.گفت ماله بلوغشه. 1 انتیو بیوتیک داد که نمیدونم چی بود چون از یک ظرف بزرگ 3 تا قاشق ریخت تو ظرف و 2 تا شربت کلسیم و مولتی ویتامین.
    گفت خیلی سالمو سر حاله.
    بازم اگه شما چیزه دیگهای فکر میکنین و نظر خاصی دارین ممنون میشم رااهنماییم کنین.

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan4biz نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید.
    مانی رو بردم دکتر ،چیز خاصی نگفت.گفت ماله بلوغشه. 1 انتیو بیوتیک داد که نمیدونم چی بود چون از یک ظرف بزرگ 3 تا قاشق ریخت تو ظرف و 2 تا شربت کلسیم و مولتی ویتامین.
    گفت خیلی سالمو سر حاله.
    بازم اگه شما چیزه دیگهای فکر میکنین و نظر خاصی دارین ممنون میشم رااهنماییم کنین.
    سلام . آنتی بیوتیک برای چی ؟ کلسیم و مولتی ویتامین رو بدید بهش

من راستش خیلی تعجب نکردم از این کار مانی . بارها این اتفاق برای طوطی خودمم افتاده . یه روز صبح بیدار میشدم می دیدم کلی پر کنده ، روز بعد کاری با پرهاش نداشت .حتی یه بار صبح کل دمش رو کند فقط پرای زیر دمش باقی موند ، البته اگه تهران بودم مطمئنا برای پرکنیش میبردمش دکتر . حالا شما این فرصت رو داشتین ، کار خوبی هم کردین و الان خیالتون راحت شد .

کاری که من برای پرکنی طوطیم کردم این بود که دلیل کارشو بفهمم .یعنی وقتی می دیدم صبح تو قفس ، اگه کاورش زیاد بمونه ، پر میکنه زودتر کاورش رو برمیداشتم . برای هر شرایطی یه راهی پیدا میکردم که پرکنیش تو اون شرایط رو به حداقل برسونم .برای سرگرم کردنش واقعا خیلی تلاش کردم . یعنی در روز اینقدر مشغولش میکردم با یاد دادن کلمات تازه یا جملات سخت ، یا بازی های فکری که ذهنش رو مشغول کنه . اینا خیلی به شما کمک می کنه مخصوصا یاد دادن جملات تاثیر خیلی زیادی داره که ذهن طوطی رو کاملا به خودش مشغول میکنه .

توصیه من به شما اینه اگه واقعا دوست دارید این پرکنی از یادش بره ذهنشو در روز درگیر کنید . همیشه بازی کردن درگیر کردن ذهن نیست چون ممکنه همیشه فرصت بازی کردن نباشه ولی یاد دادن کلمات کار سختی نیست از هرجا که باشید میتونید باهاش تمرین کنید . من تو این دوران به طوطیم یاد دادم که بگه بنی آدم اعضای یکدیگرند و ... یا توانا بود هر که دانا بود و ... هدفم این نبود که این حرفا رو یاد بگیره که من لذت ببرم ، برای این یادش دادم که ذهنش با این جملات سخت درگیر بشه ، برای گفتن این شعرا خیلی تلاش میکرد و وقتی میدید ما با گفتن این شعرا تشویقش میکنیم بیشتر سعی میکرد . شما هم در روز باهاش کار کنید کلمات مختلف ، جملات مختلف .

ببینید طوطی شما پرکنه یا باید ردش کنید بره یا باید ازش مراقبت کنید و بهش کمک کنید این عادت رو بذاره کنار . اگه راه دوم رو انتخاب میکنید باید بدونید که حالت شما خیلی مهمه . خودمو مثال میزنم تا تابستون سال پیش کاملا پرکنی طوطیم خوب شد ولی من هر لحظه منتظر بودم دوباره شروع کنه . همین اتفاق هم افتاد اینقدر این پرکنیش ادامه پیدا کرد که من حساس شدم به این موضوع و طوطیم این رو فهمید ، هر وقت می خواست که توجه من رو جلب کنه پر میکند یعنی خودم باعث شدم شرایطش ادامه پیدا کنه . همیشه نگران بودم و منتظر یه اتفاق بد ، به پیشنهاد استادم دو روز هیچ توجهی به طوطیم نکردم ( این کار رو شما نباید بکنید ها ، این مربوط به شرایط منه، برای کم شدن حساسیت خودم )همه کارهاشو به خواهرم سپردم . تو این دو روز حساسیتم خیلی کمتر شد و واقعا شرایط طوطیم هم بهتر شد ، یعنی پر میکند طوطیم ، بعد منو نگاه میکرد ببینه واکنشم چیه ، وقتی میدید تحویل نمیگیرم دیگه کاری نداشت ، به جاش فقط کلماتی که یاد گرفته بود رو میگفت ... . این مثال رو زدم که بگم حساسیت نداشته باشید به این پرکنی . الان تو این دوره تنها کاری که از دست شما برمیاد ، آموزش ترفندها ، بازی ها و کلمات یا جملات مختلف هست ، شک نکنید که کم کم این عادت رو میذاره کنار . شما هم بهش کمک میکنید .

از همه مهمتر با دیدن پر جویده شده کف قفس امیدتون رو از دست ندید . بذارید پر بکنه تا هر چقدر که دلش خواست ، فکرتون این باشه که فوقش همه پرهاشو میکنه سال بعد همه پرهاش دوباره رشد میکنه بعد از تو لکی ، شما کاری که باید انجام بدین رو انجام بدین . اتفاقی نمیفته .

برای پرخاشگری امروزش هم پیش میاد بعضی روزا نمیذارن کسی بهشون دست بزنه و اخلاقشون کاملا برمیگرده ، روز بعد عادی میشن . فقط اینکه دمش اصلا شرایط خوبی نداره و اگه همینجور بمونه عاملی میشه برای خراب کردن بقیه پرای دمش . من معمولا وقتی پری رو تا این حد خراب باشه با قیچی اصلاحش می کردم و دیگه کاری باهاش نداشت . حالا اگه شما رفتاری ازش میبنید که نمیتونید براش راه حلی پیدا کنید اینجا بگید یا من یا دوستان دیگه تا جائیکه ممکن باشه راه حل بهتون پیشنهاد می کنیم .

اتفاقی که امروز صبح افتاد این سوالات رو پیش میاره که شما چه ساعتی کاور رو برمیدارید ؟ چند ساعت در روز بیرون قفسه ؟ به بیرون اومدن از قفس علاقه ی زیادی داره که به خاطر ناراحت بودن از اینکه تو قفس مونده پرش رو کنده یا نه ؟ اسباب بازی تو قفسش داره ؟ باهاشون بازی می کنه ؟که وقتی شما نیستید باهاش سرگرم بشه ؟ نکته ای اگه به نظرتون میرسه بگید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)