کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز ناراحت نشدم هرکسی یه نظر و یه تجربه ای داره دیگه مشکلی نیس که.ممنون از راهنماییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    دوست من حرف شمارو نقض کردمو جسارتی نکردم بهتون ؟ گفتم از هرکسی اینکار برنمیاد و برای تازه کار ها یه ریسکه . نه شمارو بی تجربه گفتم نه گفتم اینکار غیره ممکنه . گفتم ریسکه یعنی 50 50 هست . حالا دوستمون انجام بده شاید موفق بشه شایدم نه . حالا چون این تاپیک برای تجربه های شخصی هست به شخصی این روش رو انتخاب نمیکنم .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    همون طور که مدیریت کل گفتن حرف هر دو درسته ولی شرایط داره
    به نظر من این روش رو باید بعد اینکه فهمیدیم کاسکو واقعن به دلیل تنها بودن و سرگرم نبودن پرکن شده انجام داد
    اون اسپری no pic هم که اشاره شد به تازگی امارشو در اوردم برا کاسکو خودم و قیمتی بالا داره نزدیک به 100 تومن و بهتره اونم به عنوان
    اخرین کاری که میشه انجام داد استفاده کرد
    در مورد بجث دوستان هم من از امروز مرغ عشقامو میذارم کنار کاسکو و نتایج اگه خوب بود اعلام میکنم هرچند که مشخصه تو اتاق پرندها بیشتر بهش خوش میگذره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    پمپر من 2 رور همش میخوابه !! حتی رو شونم هم که میاد میخوابه
    خوابیدن باید با علائم دیگه همراه باشه تا بفهمیم پرنده بیماره یا نه
    علائم بیماری اسهال-بیحالی-کم اشتهایی-خیس بودن بینی -عطسه
    اگه یکی دوتا از علائم بالارو داره ببرید دامپزشکی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    اولا بنده هیچ جسارتی نکردم و بابت تندی عذر میخوام . ولی بندا مدرک تخصصی ندارم و پامو از کشورم بیرون نذاشتم . برای افراد تازه کاری که کاسکو نگه میدارن این روش اصلا جواب گو نیست . درسته برای امثال شما یا دوستانی که تجربه های بیشتر دارن این روش به یک درصد هم جوابگو هست دلیلش هم اینه میدونید چجوری باید با جفتشون برخورد کنید تا هیچکدوم ضرری نبینن . گذاشتن دو طوطی کنار هم مشکل ایجاد میکنه اینو دیگه خودتون هم باید بدونید . اول اینکه تقلید صدای همدیگه باعث کندی در سخنگویی میشه . دوم اینکه اگه اعتدال حتی ضرره ای کم بشه احتمال داره هرکدوم مشکل روحی براشون پیش بیاد . سوم اینکه اگر با هم سرگرم بشن به هم دیگه عادت میکنن. این طوطی های حساس به هم نسل خودشون خیلی سریع تر نسبت به یک اسباب بازی انس میگیرن البته اگه اونو دشمن به حساب نیارن . پس توی مدت کوتاه دوست میشن و بعدا جدا کردنشون باز هم مشکلات روحی برای کاسکو ایجاد میکنه و مسایل از این قبیل ...
    بعدشم شما از کجا میدونید یه کاسکو اون پرنده رو دوست خودش یا دشمن خودش به حساب بیاره ؟ از کجا میدونید نسبت بهش که محدوده زندگی اون قرار داره حسادت نکنه و برای کسی که تا حالا اعتدال بین دوتا طوطی رو تجربه نکرده واقعا یه ریسک هست و مشکلات خودشو داره .
    نظرتون چیه ؟
    موفق باشید

دوست من حرف شمارو نقض کردمو جسارتی نکردم بهتون ؟ گفتم از هرکسی اینکار برنمیاد و برای تازه کار ها یه ریسکه . نه شمارو بی تجربه گفتم نه گفتم اینکار غیره ممکنه . گفتم ریسکه یعنی 50 50 هست . حالا دوستمون انجام بده شاید موفق بشه شایدم نه . حالا چون این تاپیک برای تجربه های شخصی هست به شخصی این روش رو انتخاب نمیکنم .
    موفق باشید

سلام . ببینید دوست عزیز چیزی نیست که از پس افراد تازه کار بر نیاد . اول اینکه کسی سر خود اینکار رو نمیکنه . دوم اینکه من خودم هر وقت این روش رو تو فروم مطرح کردم توضیحات کامل دادم درموردش . کسی که طوطیش پرکنه یا می پرسه که باید چیکار کنه یا پست های قبل رو میخونه که کاملا توضیح داده شده که چه نکاتی رو باید رعایت کرد .

خدا نکنه هیچوقت طوطی کسی گرفتار پرکنی یا پرجوی بشه ، شما اون لحظه تنها چیزی که براتون مهم هست اینه که طوطی اینقدر عذاب نکشه. سخنگویی توانایی هست که ما دوست داریم طوطی هامون داشته باشن . اگه واقعا به فکر طوطی باشید این توانایی رو فدا میکنید . من حاضرم طوطیم کاملا این توانایی رو از دست بده ولی به خودش آسیبی وارد نکنه و مهمتر از همه خوشحال باشه.

بهتره طوطی های بعدی جفت باشن یا جز طوطی های حساس دسته بندی نشن که مثل کاسکو نیاز به محبت و توجه ویژه نداشته باشن .

دوست یا دشمن خیلی فرق نمی کنه . قرار نیست داخل یه قفس نگهداری بشن . کاسکوی من ، طوطی دوستم ( کاسکو ) و ملنگویی که دارم رو خیلی دوست داشت . اما بهشون اجازه نمیداد وارد قلمروش بشن ما هم این اجازه رو نمیدادیم . اینا مواردی هستن که صاحب طوطی هم حواسش باشه .

برای جلوگیری از پرکنی مخصوصا اگه شدید باشه این یکی از روش هایی هست که کاربر میتونه امتحان کنه با رعایت مواردی که گفته شد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . ببینید دوست عزیز چیزی نیست که از پس افراد تازه کار بر نیاد . اول اینکه کسی سر خود اینکار رو نمیکنه . دوم اینکه من خودم هر وقت این روش رو تو فروم مطرح کردم توضیحات کامل دادم درموردش . کسی که طوطیش پرکنه یا می پرسه که باید چیکار کنه یا پست های قبل رو میخونه که کاملا توضیح داده شده که چه نکاتی رو باید رعایت کرد .

خدا نکنه هیچوقت طوطی کسی گرفتار پرکنی یا پرجوی بشه ، شما اون لحظه تنها چیزی که براتون مهم هست اینه که طوطی اینقدر عذاب نکشه. سخنگویی توانایی هست که ما دوست داریم طوطی هامون داشته باشن . اگه واقعا به فکر طوطی باشید این توانایی رو فدا میکنید . من حاضرم طوطیم کاملا این توانایی رو از دست بده ولی به خودش آسیبی وارد نکنه و مهمتر از همه خوشحال باشه.

بهتره طوطی های بعدی جفت باشن یا جز طوطی های حساس دسته بندی نشن که مثل کاسکو نیاز به محبت و توجه ویژه نداشته باشن .

دوست یا دشمن خیلی فرق نمی کنه . قرار نیست داخل یه قفس نگهداری بشن . کاسکوی من ، طوطی دوستم ( کاسکو ) و ملنگویی که دارم رو خیلی دوست داشت . اما بهشون اجازه نمیداد وارد قلمروش بشن ما هم این اجازه رو نمیدادیم . اینا مواردی هستن که صاحب طوطی هم حواسش باشه .

برای جلوگیری از پرکنی مخصوصا اگه شدید باشه این یکی از روش هایی هست که کاربر میتونه امتحان کنه با رعایت مواردی که گفته شد
    ضمن تایید کامل حرفاتون من از این مسیله کنار میکشم نه اینکه خود رای باشم بخاطر اینکه این مورد رو تا الان تست نکردم و گفتم تجربی بوده گفته هام . امیدوارم این روش نتیجه درست بده .منم با شما هم عقیده شدم ولی خب باز این امر رو یه ریسک میدونم از نیما عزیز هم عذر میخوام باهاشون تند حرف زدم . کاملا هم بی منظور بوده . امیدوارم همه پرنده های شاد و بدون کوچکترین آزردگی داشته باشین .
    موفق باشید همگی ...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    ضمن تایید کامل حرفاتون من از این مسیله کنار میکشم نه اینکه خود رای باشم بخاطر اینکه این مورد رو تا الان تست نکردم و گفتم تجربی بوده گفته هام . امیدوارم این روش نتیجه درست بده .منم با شما هم عقیده شدم ولی خب باز این امر رو یه ریسک میدونم از نیما عزیز هم عذر میخوام باهاشون تند حرف زدم . کاملا هم بی منظور بوده . امیدوارم همه پرنده های شاد و بدون کوچکترین آزردگی داشته باشین .
    موفق باشید همگی ...

نه عزیزم عذرخواهی نیاز نیس..من کی باشم ناراحت بشم یا علی موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    دوستان من فقط میخوام جیزی رو که تجربه کردم بگم
    همه میگن کاسکو ها با هم فرق دارن و .. اما معمولا یه روش برا همه پیشنهاد میدن که معمولا هم درسته
    و اما کاسکو من وقتی گرفتمش بعد از یه بار بیرون اومدن دیگه داخل نمیموند و به خودش اسیب میرسوند اما من چون شرایطش و داشتم دیگه سقف قفس و برا همیشه باز گذاشتم و پمپر خان اونجا جا خوش کرد خلاشه که همیشه ازاد حتی وقتی یکی 2 ساعت تنهاش میزارم وهیچ مشکلی پیش نیومد هر روزم با هم بیشتر دوست میشیم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    همه میگن کاسکو ها با هم فرق دارن و .. اما معمولا یه روش برا همه پیشنهاد میدن که معمولا هم درسته
    و اما کاسکو من وقتی گرفتمش بعد از یه بار بیرون اومدن دیگه داخل نمیموند و به خودش اسیب میرسوند اما من چون شرایطش و داشتم دیگه سقف قفس و برا همیشه باز گذاشتم و پمپر خان اونجا جا خوش کرد خلاشه که همیشه ازاد حتی وقتی یکی 2 ساعت تنهاش میزارم وهیچ مشکلی پیش نیومد هر روزم با هم بیشتر دوست میشیم
    تشکر از تجربتون.ان شالله روز به روز بهم نزدیک تر شین

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    در دراز مدت مشکل پیش میاد
    فکر کنیدمیخواید برید بیرون چی کار میکنید؟ممکنه از قفس بیاد پایین و بره سراغ سیم -مبل-کمد- شلنگ گاز و...
    یا بخواین بزاریدش تو قفس چیکار میکنه؟ انقدر جیغ میزنه یا پراشو میکنه تا بیاریدش بیرون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    سلام دوستان امروز 1 جوجه کاسکو گرفتم که فروشنده میگفت 4 ماهشه دور چشمش دودی سیاه نیست مثل مردمکش فروشنده میگفت این جوری باشرم میگن چشم سیاه و ته دم قرمزش سیاه هست یه خاطر همین مشخصات این ج.جرو 1700 میداد و چشم سفیدم داشت که میگفت 1 سالشونه 1200 میداد دیگه گفت این جوجه راحتر میشه باهاش کاکرد همینو خریدم میخواستم بدونم قمتشو چند میخریدم خوب بود ؟ و ایا فرقی با 1 ساله ها داره تو یار گیری؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز 1 جوجه کاسکو گرفتم که فروشنده میگفت 4 ماهشه دور چشمش دودی سیاه نیست مثل مردمکش فروشنده میگفت این جوری باشرم میگن چشم سیاه و ته دم قرمزش سیاه هست یه خاطر همین مشخصات این ج.جرو 1700 میداد و چشم سفیدم داشت که میگفت 1 سالشونه 1200 میداد دیگه گفت این جوجه راحتر میشه باهاش کاکرد همینو خریدم میخواستم بدونم قمتشو چند میخریدم خوب بود ؟ و ایا فرقی با 1 ساله ها داره تو یار گیری؟
    سلام.لطفایک عکس از چشمش بگذارید!واضح و بدون فلش.قطعا حرف شما درسته و فروشنده دروغ میگه.

ارسال شده از GT-S5830i با استفاده از تپاتالک 2

صفحه 710 از 1238 نخستنخست ... 2106106606916926936946956966976986997007017027037047057067077087097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297608101210 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)