کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    دوستان ممنون از پاسختون. دوستان من قبلا یکدونه ملنگو وحشی داشتم البته بالغ بود من خریدم طوقش کامل شده بود حدود 1سال باهاش کار کردم ولی جز از دست تخمه گرفتن هیچوقت نذاشت دستش بزنم همیشه با گاز مواجه می شدم. واسه همین این سوال پرسیدم الته این جوجه هست. ممنون
    ببینین دوست عزیز بنده یک کاسکو دارم یک ماهه خریدم وحشی وحشی بودش بالا 50 تا میحرفه ولی وحشی وحشی بود با کار و تلاش طی 3 الی 4 هفته اهلی شد الان سر میده میگم سرتو بده میاره پایین سرشو میخوارونم..ببینین تمام کاسکو ها از هوش بالایی برخوردارن خنگ ترین کاسکو سخنگو میشه و اهلی شما هم ناامید نشو با دست تخمه بده و بعد دو هفته همون تخمه که از بیرون قفس میدادی دستتو ببر تو قفس بده کمکم نزدیک تر شو بهش

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima0181 نمایش پست ها
    ببینین دوست عزیز بنده یک کاسکو دارم یک ماهه خریدم وحشی وحشی بودش بالا 50 تا میحرفه ولی وحشی وحشی بود با کار و تلاش طی 3 الی 4 هفته اهلی شد الان سر میده میگم سرتو بده میاره پایین سرشو میخوارونم..ببینین تمام کاسکو ها از هوش بالایی برخوردارن خنگ ترین کاسکو سخنگو میشه و اهلی شما هم ناامید نشو با دست تخمه بده و بعد دو هفته همون تخمه که از بیرون قفس میدادی دستتو ببر تو قفس بده کمکم نزدیک تر شو بهش
    دوست عزیز کاسکویی که خریده بودید سخنگو بود؟؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز کاسکویی که خریده بودید سخنگو بود؟؟؟؟
    بله ..بنده شنیدم یکجا که وحشی ها زود تر سخنگو میشن تا اهلی و رام باشه نمیدونم حالا

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    بله ..بنده شنیدم یکجا که وحشی ها زود تر سخنگو میشن تا اهلی و رام باشه نمیدونم حالا
    ببخشید به پستم اضافه کنم شاید 30 کلمه بلد بود ماشالله تعریف نباشه باهوش هستش حتی بقیش تو همین یک ماه تقلید کرده میکنه البته یه 10 کلمه 15 کلمه ناواضح میگفت با تکرار اوکی شد بقیشم تو همین حرفامون یاد گرفت ..حتی خورپوف پدرم در میاره شبا ههه..البته بنده پر کن خریدم نصف قیمت از یه بنده خدا به نام اقای مصطفی نارنجی که دوست بنده هست خیلی ادم خوبیه نمیدونم شما باهاشون کار کردید یا نه

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    این حرف رو طوطی بازای کوچه بازاری میزنند چون پیش خودشون یک سری تئوری هایی دارند و طبق اون نظر میدن
    دلیل این افراد اینه که طوطی که اهلی بشه و زیاد بهش توجه بشه لوس میشه و نیازی به جلب توجه نداره که صحبت کنه یا این که سرگرم میشه و صحبت نمیکنه یا .... که درست نیست
    تمام طوطی های سخنگویی که من دیدم اهلی بودند و به ندرت پیش میاد کسی طوطی رو بخره و باهاش اهلی شدن رو کار نکنه و فقط بزاره یک گوشه و تمرین سخنگویی کنه چون رفاقت بین طوطی و صاحبش از نظر من از سخنگویی لذتبخشتره
    اتفاقا اگر دقت کرده باشید کاسکوی وحشی یا اهلی که وارد منزل میشه چند روزه اول ساکته چون استرس داره و از روی استرس سکوت میکنه و بعد از مدتی که به محیط عادت کرد و اطمینان پیدا کرد شروع میکنه به سروصدا یعنی طوطی اول آروم میشه و اطمینان نسبت به محیط پیدا میکنه بعد شروع میکنه به تقلید صداهایی که بلده حالا این صداها ممکنه کلمه باشه یا صدای خود طوطی.
    از اونجایی که طوطی اهلی زودتر با محیط جدید و افراد ارتباط برقرار میکنه و ترسش میریزه راحتتر به تمرینها توجه میکنه و سخنگو میشه و طوطی وحشی سختتر چون اون استرسی که طوطی وحشی داره اصلا اجازه نمیده روی تمرینات تمرکز داشته باشه مگر با تمرین زیاد به حرف بیاد.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    این حرف رو طوطی بازای کوچه بازاری میزنند چون پیش خودشون یک سری تئوری هایی دارند و طبق اون نظر میدن
    دلیل این افراد اینه که طوطی که اهلی بشه و زیاد بهش توجه بشه لوس میشه و نیازی به جلب توجه نداره که صحبت کنه یا این که سرگرم میشه و صحبت نمیکنه یا .... که درست نیست
    تمام طوطی های سخنگویی که من دیدم اهلی بودند و به ندرت پیش میاد کسی طوطی رو بخره و باهاش اهلی شدن رو کار نکنه و فقط بزاره یک گوشه و تمرین سخنگویی کنه چون رفاقت بین طوطی و صاحبش از نظر من از سخنگویی لذتبخشتره
    اتفاقا اگر دقت کرده باشید کاسکوی وحشی یا اهلی که وارد منزل میشه چند روزه اول ساکته چون استرس داره و از روی استرس سکوت میکنه و بعد از مدتی که به محیط عادت کرد و اطمینان پیدا کرد شروع میکنه به سروصدا یعنی طوطی اول آروم میشه و اطمینان نسبت به محیط پیدا میکنه بعد شروع میکنه به تقلید صداهایی که بلده حالا این صداها ممکنه کلمه باشه یا صدای خود طوطی.
    از اونجایی که طوطی اهلی زودتر با محیط جدید و افراد ارتباط برقرار میکنه و ترسش میریزه راحتتر به تمرینها توجه میکنه و سخنگو میشه و طوطی وحشی سختتر چون اون استرسی که طوطی وحشی داره اصلا اجازه نمیده روی تمرینات تمرکز داشته باشه مگر با تمرین زیاد به حرف بیاد.
    کاسکو بنده وقتی از رسید خونمون همون شب اول شروع کرد به حرف زدن یارو هم تعجب کرده بود گفته بود حد اقل یکی دوروز بگذره تا بحرفه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    این حرف بی اعتبار هست . سخنگویی دو عامل داره یکی کارکرد شما دو علاقه خود کاسکو و کاسکویی که یکی دوتا کلمه یاد بگیره و تکرار کنه دیگه آموختن بقیه کلمات براش خیلی آسون تره و توی مکالمات یاد میگیره ... کاسکوهایی هستند وحشی وحشی وحشی ولی یکی دوتا کلمه حرف میزنن بقیشو فقط سوت میزنن . کاسکو شما تحت شرایط نا مطلوبی سخنگو شده . از وحشی بودن و پر کنی معلومه یجای کار صاحب قبلی میلنگیده ...
    این نظر من هست . در هر صورت مبارکتون باشه امیدوارم شما کمبود های قبلیشو جبران کنید . موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام دوستان عزیز
    خسته نباشید
    کاسکوی من وقتی کف دستو کنار پاش میذارم اگر بخواد خودش آروم میاد روی دستم ولی اگر نخواد اصلا نمیاد مشکل من این است که وقتی میاد با کوچکترین حرکت دست شروع به لرزیدن میکنه و کلا زیاد استرس میگیردش مخصوصا وقتی جایی دور از قفسش بره حالا به نظر شما چیکار کنم؟
    مشکل دیگر من اینه که به نظر میرسه کاسکوم کمی لاغرتر شده است و پرهاشم کمی نامرتب است و مثل بقیه کاسکو ها تمیز و مرتب نیست به نظر شما مشکل از کجاست؟(در ضمن این کاسکو از صبح تا ظهر غذا نمیخوره تا وقتی ما ناهار بخوریم میخوره البته غذاش کم نشده است)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    خسته نباشید
    کاسکوی من وقتی کف دستو کنار پاش میذارم اگر بخواد خودش آروم میاد روی دستم ولی اگر نخواد اصلا نمیاد مشکل من این است که وقتی میاد با کوچکترین حرکت دست شروع به لرزیدن میکنه و کلا زیاد استرس میگیردش مخصوصا وقتی جایی دور از قفسش بره حالا به نظر شما چیکار کنم؟
    مشکل دیگر من اینه که به نظر میرسه کاسکوم کمی لاغرتر شده است و پرهاشم کمی نامرتب است و مثل بقیه کاسکو ها تمیز و مرتب نیست به نظر شما مشکل از کجاست؟(در ضمن این کاسکو از صبح تا ظهر غذا نمیخوره تا وقتی ما ناهار بخوریم میخوره البته غذاش کم نشده است)
    سلام
    کاسکو شما چند وقته دست شماست و چه میزان اهلیه؟؟؟میشه لطفا یکم در موردش توضیح بدید؟؟؟
    یک عکس هم از خود پرنده بزارید تا ببینیم پرهای به چه صورته و آیا لاغر شده
    ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14983
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    خسته نباشید
    احتمال داره تو لک رفته باشه بنظرم

صفحه 691 از 1238 نخستنخست ... 1915916416726736746756766776786796806816826836846856866876886896906916926936946956966976986997007017027037047057067077087097107417911191 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)