فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 690 از 693 نخستنخست ... 190590640680688689690691692 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,891 به 6,900 از 6928
    کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام خدمت دوستان و اساتید...
    من یه کاسکوی دم قرمز دارم که حدود دو سال سنش هست حرف هم میزنه حدود یکسال هست سر هم میده حرف گوش کن هم هست...رژیم غذاییش هم غالبا تخمه داخل ظرف غذاش هست و انواع خوراکی های دیگه هم هر روز بهش میدم...بعضی ها میگن رژیم غذایی نباید تخمه باشه ولی وقتی من تخمه رو اروم اروم حذف میکنم سیر نمیشه و شروع به سروصدا میکنه....حالا من چجوری میتونم کاسکویی با این شرایط رو روی دست بیارم؟؟؟چون خیلی از رو دست امدن طوطی خوشم میاد ولی این بعد یک سال خرده ای که پیش من هست هنوز بهم اعتماد کافی نداره...ولی از پیش ما بودن خوشش میاد مثلا تا میبرمش تو اتاق هی شیرین زبونی میکنه که برشگردونم پیش خودمون....بعضی ها میگن باید اروم اروم دست بکشی روش گاز بگیره ولی اهمیت ندی اینقدر اینکار رو بکنی که دیگه براش عادی شه...و بیاد رو دست...
    با این شرایط ممنون میشم راهنمایی کنید....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    سلام خسته نباشید بنده اون کاسکومو فروختم و ی کاسکوی سخنگو رام خریدم .
    از کسی ک خریدم میگفت 50.60 کلمه حرف میزنه یعنی صاحب قبلیش گفته اینو و ایشون فقط صرفا فروشنده این کاسکو بودن و گفتن خودم 30 ب بالا ازش شنیدم .
    حالا بحث این نیست بحث اینه معمولا چ مدت زمان لازم داره تا همه کلمات رو ک بلده بگه ؟
    با وجود اینکه هنوز 1 ساعت از ورودش نگذشته بود الله اکبر و سلام رو گفته .
    ولی چیز خاصی بعد از اون نگفته تقریبا 1 هفته از ورودش میگذره .

کاسکو. سلام. وی یکی دو کلمه دیگه رو یبشتر نگفته ممنون
    ویرایش توسط attacker9627 : 9th September 2016 در ساعت 08:57 PM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani نمایش پست ها
    من یه کاسکوی دم قرمز دارم که حدود دو سال سنش هست حرف هم میزنه حدود یکسال هست سر هم میده حرف گوش کن هم هست...رژیم غذاییش هم غالبا تخمه داخل ظرف غذاش هست و انواع خوراکی های دیگه هم هر روز بهش میدم...بعضی ها میگن رژیم غذایی نباید تخمه باشه ولی وقتی من تخمه رو اروم اروم حذف میکنم سیر نمیشه و شروع به سروصدا میکنه....حالا من چجوری میتونم کاسکویی با این شرایط رو روی دست بیارم؟؟؟چون خیلی از رو دست امدن طوطی خوشم میاد ولی این بعد یک سال خرده ای که پیش من هست هنوز بهم اعتماد کافی نداره...ولی از پیش ما بودن خوشش میاد مثلا تا میبرمش تو اتاق هی شیرین زبونی میکنه که برشگردونم پیش خودمون....بعضی ها میگن باید اروم اروم دست بکشی روش گاز بگیره ولی اهمیت ندی اینقدر اینکار رو بکنی که دیگه براش عادی شه...و بیاد رو دست...

سلام . دوست عزیز چندین بار این سوال رو پرسیدین و من هربار یه راه رو به شما پیشنهاد کردم . مراحلی که قبلا گفتم رو انجام بدین تا بیاد رو دست

http://www.parsipet.ir/showthread.ph...l=1#post270666

http://www.parsipet.ir/showthread.ph...l=1#post270793

من روشی که به شما پیشنهاد کردن رو قبول ندارم . شما اگه دوست نداشته باشید یکی به شما دست بزنه ، خوشتون میاد به اینکار اصرار داشته باشه و اینقدر ادامه بده که شما قبول کنید ؟

به تدریج اعتمادش رو جلب کنید حتما روی دست میاد
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید بنده اون کاسکومو فروختم و ی کاسکوی سخنگو رام خریدم .
    از کسی ک خریدم میگفت 50.60 کلمه حرف میزنه یعنی صاحب قبلیش گفته اینو و ایشون فقط صرفا فروشنده این کاسکو بودن و گفتن خودم 30 ب بالا ازش شنیدم .
    حالا بحث این نیست بحث اینه معمولا چ مدت زمان لازم داره تا همه کلمات رو ک بلده بگه ؟
    با وجود اینکه هنوز 1 ساعت از ورودش نگذشته بود الله اکبر و سلام رو گفته .
    ولی چیز خاصی بعد از اون نگفته تقریبا 1 هفته از ورودش میگذره .

کاسکو. سلام. وی یکی دو کلمه دیگه رو یبشتر نگفته ممنون
    سلام . تو حرف میشه گفت طوطی 500 600 کلمه حرف میزنه! تو واقعیت ممکنه 5 6 کلمه باشه . امیدوارم درست گفته باشه

مشخص نیست . معمولا طوطی ها اگه به محیط و افراد خونه جدید عادت کنن یا اعتماد کنن بیشتر حرف میزنن . باید منتظر بمونید

ممکنه یه سری کلمات رو فقط تو موقعیت های خاص بگه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    لابد شرایطم عوض شده...که دارم دوباره میپرسم من از شما پرسیدم رژیم غذاییش رو چجوری عوض کنم...که بتونم از تخمه به عنوان جایزه استفاده کنم....اگه حوصله این انجمن ها رو ندارید جمع اش کنید کسی مجبورتون نکرده....

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani نمایش پست ها
    لابد شرایطم عوض شده...که دارم دوباره میپرسم من از شما پرسیدم رژیم غذاییش رو چجوری عوض کنم...که بتونم از تخمه به عنوان جایزه استفاده کنم....اگه حوصله این انجمن ها رو ندارید جمع اش کنید کسی مجبورتون نکرده....

منتظر بودیم شما به ما امر کنید !

سوالتون رو درست و دقیق بپرسید که درست جواب بگیرید .

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . تو حرف میشه گفت طوطی 500 600 کلمه حرف میزنه! تو واقعیت ممکنه 5 6 کلمه باشه . امیدوارم درست گفته باشه

مشخص نیست . معمولا طوطی ها اگه به محیط و افراد خونه جدید عادت کنن یا اعتماد کنن بیشتر حرف میزنن . باید منتظر بمونید

ممکنه یه سری کلمات رو فقط تو موقعیت های خاص بگه .
    درسته میشه تو حرف خیلی چیزا گفت قبول دارم ولی اینجوریه ک 30 تا ب بالا تضمین کرده ک خودش شنیده برا همین گفت حرف نزد مال من کاسکو ی جورایی آشناس میخوام .
    چ کارایی کنم اعتماد کنه الان باهاش حرف میزنم و با دست مرتب غذا میدم بهش روزای اول لرزش بدنش بیشتر بود الان کمتر شده

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    درسته میشه تو حرف خیلی چیزا گفت قبول دارم ولی اینجوریه ک 30 تا ب بالا تضمین کرده ک خودش شنیده برا همین گفت حرف نزد مال من کاسکو ی جورایی آشناس میخوام .
    چ کارایی کنم اعتماد کنه الان باهاش حرف میزنم و با دست مرتب غذا میدم بهش روزای اول لرزش بدنش بیشتر بود الان کمتر شده
    با دست غذا دادن ، روی دست آوردن ، بازی کردن ، محبت کردن باعث میشه کم کم به شما اعتماد کنه . اگه تمرین کنید باهاش ،ذهر چقدر زمان بگذره بیشتر به شما اعتماد و عادت میکنه

Sent from my Lenovo TAB S8-50LC using Parsipet mobile app

کاربر تازه وارد

تخصص
    روانشناس
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    20078
    میانگین پست در روز
    0.09
    تعداد ارسال ها
    5
    سلام
    من یه پانزده روزی میشه کاسکو گرفتم از روز اول خیلی قار نمیزد والان از دستم همه چیز میگیره و نمی ترسه وقتی بهش غذا میدم ولی دو روزه میرم جلوش باهاش حرف بزنم شروع میکنه به قار کشیدن اصلا نمیفهممش نه به اون همه اعتماد تو غذا خوردن از دستم نه به این کارش اصلا هم اجازه دست زدن بهم نمیده و هر تلاشم مساوی با فرار بوده خیلی هم علاقه به تو قفس موندن نداره (تو قفس بزرگ نگهش میداشتن تو مغازه و صاحب هم نداشته تا الان )آنقدر بال بال میزنه که بیارمش بیرون بره رو قفس بشینه

Sent from my SM-N910F using Parsipet mobile app

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3poparsa نمایش پست ها
    سلام
    من یه پانزده روزی میشه کاسکو گرفتم از روز اول خیلی قار نمیزد والان از دستم همه چیز میگیره و نمی ترسه وقتی بهش غذا میدم ولی دو روزه میرم جلوش باهاش حرف بزنم شروع میکنه به قار کشیدن اصلا نمیفهممش نه به اون همه اعتماد تو غذا خوردن از دستم نه به این کارش اصلا هم اجازه دست زدن بهم نمیده و هر تلاشم مساوی با فرار بوده خیلی هم علاقه به تو قفس موندن نداره (تو قفس بزرگ نگهش میداشتن تو مغازه و صاحب هم نداشته تا الان )آنقدر بال بال میزنه که بیارمش بیرون بره رو قفس بشینه

Sent from my SM-N910F using Parsipet mobile app
    سلام . دوست من خیلی زوده که با شما ارتباط برقرار کنه. باید بهش فرصت بدین .

برای دست زدن بهش اصرار نکنید . طوطی تا وقتی اعتمادش بیشتر نشه اجازه دست زدن بهش رو نمیده . اگه بیش از حد اصرار کنید کینه به دل میگیره . این کار حتی رفتار گاز گرفتن رو در طوطی تقویت میکنه .

موقع حرف زدن یکم فاصلتون رو حفظ کنید و جایی که نمیترسه بشینید و باهاش حرف بزنید .
    فعلا فقط با دست بهش غذا بدین و جز برای غذا دادن دست رو نزدیکش نبرید ( به غیر از زمان تعویض اب و غذا و روزنامه کف قفس). عجله نکنید

روزا دو سه ساعت بیرون باشه خوبه . اگه قفسش کوچیکه آزادی برای بال زدن نداره . دوست داره خستگی در کنه . مخصوصا صبحا که خیلی سر حال هستن .

Sent from my Lenovo TAB S8-50LC using Parsipet mobile app

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)