فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 69 از 693 نخستنخست ... 19 596768697071 79 119 169 569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها

کار اصلی رو در اموزش همون کلیکر انجام میده؛البته شاید بد نباشه بدونید بنده بدون به کار برد کلیکر یا کلمه تشویقی هم به طوطی اموزشهایی دادم ولی چند نمونه آموزش دلیل بر دست بودن کار نمیشه؛ما میخوایم آموزش رو درست و اصولی به کار ببریم و بهتره به دوستان روش درست و علمی و تست شده رو اموزش بدیم.
    اون کلمه تشویقی هم که در فیلمها یاموزشی میبیدی تقریبا اثر خاصی نداره؛مطئولین اصلی به عهده هموون کلیکریه که مربی کلیک میکنه
    متاسفانه شما تو تعریف روش درست و علمی و تست شده بسیار خودرای هستید و این موضوع من رو یاد یکی از مدیرای سابقمون میندازه که شما هم ایشون رو خوب میشناسید . روشهای علمی وتوصیه شده شما برای غذا دادن با دست هم بد نیست یه اشاره ای بهش بکنم .چیزی که ما اینجا کامـــلا رد میکنید

مطمئن باشید اگه من یا دوستان دیگه از روشی مطمئن نباشیم اینجا عنوان نمیکنیم

روشی که من برای طوطی خودم استفاده میکنم بدون کلیکر هست و این روش پیشنهادی خانم تانی روبر تربیت کننده طوطی هست که استفاده از کلیکر رو رد کرده .کاملا هم در آموزش ترفندها موفق بوده . کتاب ایشون روبخونید خالی ازلطف نیست . شاید روش درست آموزش طوطی بدون کلیکر که کاملا تست شدست رو یاد بگیرید .

باید بگم طوطی موقع تمرین با هیجان ما برای درست بودن کارش تشویق میشه شما چجوری این موضوع رو رد میکنید. چجوری با صدای یک کلیک ساده میخواید که طوطی بفهمه شما از انجام درست یه ترفند خوشحال شدین . خانم تانی از روش پاداش مثبت یا تشویق مثبت استفاده می کنن بدون نیاز به کلیکر به نظر ایشون استفاده از کلیکر اتلاف وقت در انجام ترفندهاست که منم کاملا با ایشون موافقم . نقش اصلی رو تو تمرین همون تشویق مثبت ایفا میکنه و شما کاملا در اشتباه هستید و جالبه روشهایی که با تشویق کلامی هست رو غیر علمی هم میدونید .من استفاده از کلیکر رو هم رد نمیکنم و اگه شخصی مثل شما پیشنهاد استفاده از کلیکر رو داد نظر و تجربه خودم که البته تائید شده توسط تربیت کننده حرفه ای طوطی هست رو به کاربرا انتقال میدم . پس قبل اینکه روش پیشنهادی من رو غیر علمی تست نشده و نادرست شده بدونید قبلش مطالعه کنید
    ویرایش توسط sepideh : 22nd April 2013 در ساعت 01:56 AM
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    میانگین پست در روز
    0.04
    تعداد ارسال ها
    69
    سلام به همه
    برای حمام کردن کاسکو نیازی هست سرشم بشورم؟
    الان که سر مانی رو میخاروندم،سرشو مالید به شلوارم. شلوارم سفید شد.این گرد سفید رو باید چه جوری پاک کنم؟منظورم سر مانی .به خاطر اینکه اب تو بینیش نره تا حالا سرشو نشوستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنین

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan4biz نمایش پست ها
    سلام به همه
    برای حمام کردن کاسکو نیازی هست سرشم بشورم؟
    الان که سر مانی رو میخاروندم،سرشو مالید به شلوارم. شلوارم سفید شد.این گرد سفید رو باید چه جوری پاک کنم؟منظورم سر مانی .به خاطر اینکه اب تو بینیش نره تا حالا سرشو نشوستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    نیازی به شستن سر طوطی نیست و اون گرد طبیعیه ولی اگر دوست دارید سرش رو بشورید با یک آب پاش؛آب ولرم رو از پپشت سر(طوری که آب داخل بینی ره)روش اسپری کنید

کاربر ساده

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو-ملنگو
    شماره عضویت
    8518
    میانگین پست در روز
    0.03
    تعداد ارسال ها
    44
    سلام.وقت همگی بخیر.کف قفس دنی حدود ده تا پر ریخته. ندیدمش در حال پر کندن باشه البته ثانیه به ثانیه روش دقیق نشدم. از کجا بفهمم این از پر کنیه یا پراش ریخته؟ هنوز هیچ جای بدنش خالی از پر نشده.

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط voroojak90 نمایش پست ها
    سلام.وقت همگی بخیر.کف قفس دنی حدود ده تا پر ریخته. ندیدمش در حال پر کندن باشه البته ثانیه به ثانیه روش دقیق نشدم. از کجا بفهمم این از پر کنیه یا پراش ریخته؟ هنوز هیچ جای بدنش خالی از پر نشده.
    سلام
    تو این فصل با گرم شدن هوا طوطی ها تو لک میرن و به احتمال زیاد این پرهای ریخته شده به دلیل همون تو لکی باید باشه
    شما بهش دقت کنید؛ببینید پرها رو خودش میکنه یا نه؟اگر تو لک باشه تمامی پرها از ریشه کنده میشن و از تمامی نقاط بدن هم پر ریخته میشه ولی در پرکنی ممکنه طوطی پرها رو بجوه و نصفه نصفه کنه و معمولا هم از یک نقطه شروع میشه و اون نقطه از بدن لخت میشه و بعد میره سراغ قسمتهای دیگه

کاربر تازه وارد

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    10658
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    2
    با سلام، من حدود 5 ماهي هست كه يه كاسكو دارم، الان ديگه رام شده و به راحتي سر ميده، ولي هيچ جوري نميتونم روي دست بيارمش، هر وقت دستمو جلوش ميبرم سرشو مياره پايين تا نازش كنم. اگر هم دستمو جلوش نگهدارم، پشتشو ميكنه، با استفاده از ميله چوبي هم امتحان كردم، موفقيت آميز نبود، از ميله چوبي ميترسه و نمياد روش، خلاصه نميدونم چجوري بيارم روي دست

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    میانگین پست در روز
    0.75
    تعداد ارسال ها
    1,028
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nothingelse Matter نمایش پست ها
    با سلام، من حدود 5 ماهي هست كه يه كاسكو دارم، الان ديگه رام شده و به راحتي سر ميده، ولي هيچ جوري نميتونم روي دست بيارمش، هر وقت دستمو جلوش ميبرم سرشو مياره پايين تا نازش كنم. اگر هم دستمو جلوش نگهدارم، پشتشو ميكنه، با استفاده از ميله چوبي هم امتحان كردم، موفقيت آميز نبود، از ميله چوبي ميترسه و نمياد روش، خلاصه نميدونم چجوري بيارم روي دست
    سلام روشهای زیادی برای روی دست آوردن هست؛
    شما چند ساعتی گرسنه نگهش دارید و بعد یک دست رو بگیرید جلوی پاهاش و با دست دیگه غذا رو دورتر نگه دارید که برای خوردن غذا بیاد روی دستتون،بنده معمولا از این روش نتیجه میگیرم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    شما باید از غذایی که از همه بیشتر دوست داره تو تمرین روی دست آوردن استفاده کنید .

کجا باهاش تمرین می کنید ؟ داخل قفس یا بیرون قفس ؟ وقتی میخواین بیارینش روی دست ارتفاعش از شما بیشتره یا کمتر ؟یکم بیشتر توضیح بدین
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر تازه وارد

تخصص
    مهندس عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    10658
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    شما باید از غذایی که از همه بیشتر دوست داره تو تمرین روی دست آوردن استفاده کنید .

کجا باهاش تمرین می کنید ؟ داخل قفس یا بیرون قفس ؟ وقتی میخواین بیارینش روی دست ارتفاعش از شما بیشتره یا کمتر ؟یکم بیشتر توضیح بدین
    معمولا وقتي روي استند قرار گرفته سعي كردم اين تمرين رو انجام بدم، وقتي روي استند هست، تقريبا هم ارتفاع خودمه، حتي وقتي گرسنه هم باشه تا يكي از دستام رو جلوي اش بذارم سعي ميكنه موقعيتشو عوض كنه، اگر هم خيلي اصرار كنم از ميله استند ميگيره بره پايين، البته براي اين كار تا حالا بهش گرسنگي ندادم. و خب تا حالا هم موفق نشدم،

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    معمولا وقتي روي استند قرار گرفته سعي كردم اين تمرين رو انجام بدم، وقتي روي استند هست، تقريبا هم ارتفاع خودمه، حتي وقتي گرسنه هم باشه تا يكي از دستام رو جلوي اش بذارم سعي ميكنه موقعيتشو عوض كنه، اگر هم خيلي اصرار كنم از ميله استند ميگيره بره پايين، البته براي اين كار تا حالا بهش گرسنگي ندادم. و خب تا حالا هم موفق نشدم،
    سلام . استند روی قفس منظورتونه ؟ ارتفاعش باید پایین تر از شما باشه . طوطی اگه بالاتر یا هم ارتفاع با شما باشه روی دست نمیاد . و اگه تمرین روی دست آوردن دور از قفس باشه بهتره ولی قبلش :

طوطی شما باید یاد بگیره که برای گرفتن غذا دنبال دستتون بیاد . غذایی که خیلی دوست داره رو انتخاب کنید و باهاش این بازی رو تمرین کنید

این دو تا کلیپ رو ببینید

روی قفس

Pionus Parrot Target Training (Mika)(4).flv

داخل قفس

Rocky Targeting(@) دانلود ● آپلود سنتر اختصاصی پارسی پت | آپلود عکس حیوانات خانگی

طوطی وقتی یاد بگیره بادنبال کردن دست به غذایی که دوست داره میرسه بیشتر همکاری میکنه . هم میتونید از چوب نشانگر یا تارگت استفاده کنید مثل کلیپ اول و هم میتونید بدون چوب و فقط با دست این بازی رو بهش اید بدین مثل کلیپ دوم .

اینا رو به طوطی یاد بدین و در طول تمرین برای روی دست آوردن تلاشی نکنید. فقط به طوطی یاد بدین که بیاد دنبال دست . این تمرین تا وقتی ادامه پیدا میکنه که طوطی خیلی راحت دست رو دنبال میکنه. میتونید تمرین رو قبل از یکی از وعده های غذاییش قرار بدین که طوطی گرسنه باشه و برای گرفتن غذا بیشتر مشتاق باشه . وقتی تمرین تموم شد غذاشو کامل در اختیارش بذارید

بعد از یاد دادن این تمرین به طوطی میتونید روشی که جناب وکیلی گفت رو امتحان کنید . جزئیاتش همراه با کلیپ رو براتون میذارم که بدونید دقیقا چیکار کنید .
    ویرایش توسط sepideh : 5th May 2013 در ساعت 04:22 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)