کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    سلام دوستان من میخوام طوطی بگیرم میخواستم بدونم بین کاسکو شاه طوطی و آمازون برای تازه کار چی پیشنهاد میکنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amis9977 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام طوطی بگیرم میخواستم بدونم بین کاسکو شاه طوطی و آمازون برای تازه کار چی پیشنهاد میکنید
    سلام دوست عزیز . پیشنهاد ما ؟؟؟
    دوست عزیز من پیشنهاد میکنم شما یه سری معیار هایی که برات مهم هست رو در نظر بگیری . بعد توی تاپیک های معرفی طوطی ها نگاه کن . رفتار ها و خصوصیاتشون رو باهم بسنج ببین کدوم یک از همه نظر با شرایط رفتاری و محیطی و علایق و سلیقه و ... شما یکی هست ...
    به چشم یک وسیله سرگرمی بهش نگاه نکنید قراره باهاشون زندگی کنید . شاید تکراری باشه ولی باید بدونید دارید سرپرستی یه نوزاد یا کودک رو قبول میکنید ...
    هر طوطی مشخصات رفتاری خاصی داره که اشخاصی هستند از نظر قیافه میپسندن اما نمیتونن با رفتارشون کنار بیان ... جیغ های بلند . گرده زیاد و ... از ویژگی هستند که هرکدوم ممکنه داشته باشند .حتی قدرت سخنگویی یا بازیگوشی ... و حتی مبلغی که میخواهید هزینه کنید ...
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    سلام ممنون دوست عزیز ولی من منظورم برای اولین طوطی بود که تازه میخوام تجربه کنم و میخواستم نظر عزیزانی رو که تجربه کردن رو بدونم که برای یه تازه کار کدوم میتونه بهتر باشه من هم با معیار های خودم این سه طوطی رو انتخاب کردم باز هم تشکر از جوابتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    خب شما باز باید انتظار خودتون رو ببینید . از نظر نگهداری باید به همشون با علاقه رسیدگی کنید و صبر و حوصله و زمان و محبت میخوان و همه یکی هستن . کاسکو ها سخنگویی قوی تری دارن . یعنی به نوعی هوش قوی تری دارند مثل درک احساسات و برقراری ارتباط و ... اما توی آمازون ها معمولا کمی جدیت دیده میشه . آمازون ها توی سخنگویی نسبت به کاسکو ها کمی ضعیف تر هستند و شاه طوطی از جفتشون ضعیف تر ... البته تخصصی در شاه طوطی ندارم . آمازون ها سر و صدایی بیشتری دارند نسبت به کاسکو ها و تقریبا نزدیک به کاکادو ها و به فضایی زیاد برای زندگیشون نیاز دارند تا راحت باشند ...
    دقت کردید باز هم هرکدوم رفتار هایی مخصوصی دارند . شما تمام این شرایط هارو دارید که ازشون نگهداری کنید ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    البته من تجربه نگاهداری از طوطی ها رو دارم ولی هیچ وقت تلاش نکردم سخنگو یا رامشون کنم برای همین بین این سه طوطی شک دارم چون میخوام روشون کار کنم و وقت بذارم شرایط نگاهداری رو هم اگه نداشتم به فکر خرید نمی افتادم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    البته من تجربه نگاهداری از طوطی ها رو دارم ولی هیچ وقت تلاش نکردم سخنگو یا رامشون کنم برای همین بین این سه طوطی شک دارم چون میخوام روشون کار کنم و وقت بذارم شرایط نگاهداری رو هم اگه نداشتم به فکر خرید نمی افتادم
    نه دوست عزیز کسی نگفت شما شرایطش رو ندارید . من پیشنهاد میدم با کاسکو شروع کنید چون شرایط متعالی نسبت به بقیه داره . توی هر سنی هم رام میشه و سخنگو ... انتخاب که میکنید باید انتخاب اول و آخر باشه چون نگهداریشون و رام شدن و سخنگو شدن زمان بر هست و اگر شما واقعا دلسوز پرنده باشید سعی میکنید از خودتون جداش نکنید . از اینجا به بعد مسیله یکم سلیقه ای هست اما به نظرم کاسکو برای شما مناسب تر هست .

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم اول در مورد این سه طوطی که گفتید یکم مطالعه و. تحقیق کنید بعد ببینید کدوم یکی با ویژگی هایی که میخواین جور در میاد
    کاسکو طوطی فوق العاده احساسی و باهوشیه و راحتتر نسبت به بقیه رام میشه و به حرف میاد و رفاقت خوبی با صاحبش داره اما میزان سروصدا و گردش زیاده و زمان بیشتری برای تمرین و تمیزکاری نیاز داره
    شاه طوطی رفیق نمیشه ولی خوب رام میشه و حرف زدنشم بد نیست اما به کاسکو نمیرسه و زمان کمتری نیاز داره
    آمازون رو کلا بیخیال بشید چون اولا جوجه درست و حسابی نژاد خوبش تو ایران حکم طلای کم یابو داره و گه گداری هم که وارد میشه فروشنده به قیمت خون باباشون روش قیمت میزارن.
    نگهداری هیچ کدوم از طوطی ها به نظر من سخت نیست فقط مهم اینه که قبل از خرید اطلاعاتتون رو نسبت به طوطی بالا ببرید و خلقیات و رفتارش رو بشناسید بعد اقدام به خرید کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم اول در مورد این سه طوطی که گفتید یکم مطالعه و. تحقیق کنید بعد ببینید کدوم یکی با ویژگی هایی که میخواین جور در میاد
    کاسکو طوطی فوق العاده احساسی و باهوشیه و راحتتر نسبت به بقیه رام میشه و به حرف میاد و رفاقت خوبی با صاحبش داره اما میزان سروصدا و گردش زیاده و زمان بیشتری برای تمرین و تمیزکاری نیاز داره
    شاه طوطی رفیق نمیشه ولی خوب رام میشه و حرف زدنشم بد نیست اما به کاسکو نمیرسه و زمان کمتری نیاز داره
    آمازون رو کلا بیخیال بشید چون اولا جوجه درست و حسابی نژاد خوبش تو ایران حکم طلای کم یابو داره و گه گداری هم که وارد میشه فروشنده به قیمت خون باباشون روش قیمت میزارن.
    نگهداری هیچ کدوم از طوطی ها به نظر من سخت نیست فقط مهم اینه که قبل از خرید اطلاعاتتون رو نسبت به طوطی بالا ببرید و خلقیات و رفتارش رو بشناسید بعد اقدام به خرید کنید
    ممنون از جوابت بهزاد عزیز

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون از نژاد خوبه آمازون چیه مگه بال نارنجی که تو ایران رایج هست استداد کم تری از آمازون های دیگه داره؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    ببخشید منظورتون از نژاد خوبه آمازون چیه مگه بال نارنجی که تو ایران رایج هست استداد کم تری از آمازون های دیگه داره؟
    دوست عزیز شما آمازون بنظرم بیخیال شین حالا میل خودتون...همون کاسکو رو بچسبید اگر بودجش دارین میتونین یک کاسکو اهلی و سخنگو و یا یک جوجه کاسکو 1 الی 2 ساله بخرید موفق باشید

صفحه 688 از 1238 نخستنخست ... 1885886386696706716726736746756766776786796806816826836846856866876886896906916926936946956966976986997007017027037047057067077387881188 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)