فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 688 از 693 نخستنخست ... 188 588 638 678686687688689690 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,871 به 6,880 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    دستمو ک میبرم سمت قفسش قار میکشه گاهی اوقات گاهی اوقات هم ن و میره رو دیواره )اکثر اوقات قار میکشه) و هرچی نگه دارم نمیاد دیدم اینطوری فایده نداره ی کار دیگه ب ذهنم رسید جلوش نشستم رو نشیمنه بدونه قار کشیدن دونه دونه تخمه اروم میذارم تو ظرف غذاش وقتی دستم میره سمت قفس قار میکشه و میره رو دیوار ب محض ک دور شد دستم میاد پایین تخمه رو میخوره و دوباره .....
    این تمرین رو انجام بدم ادامش بدم یا ن خوب نیس ؟
    این کار شما دو جنبه داره ، خوب و بد

خوب: طوطی می فهمه که دست شما هر وقت نزدیک میشه بهش ، به غذاهای خوشمزه میرسه
    بد: طوطی یاد میگیره که با قار زدن به غذا میرسه

اینکار رو هم امتحان کنید و خبرشو بدین ، درواقع کار قبلی رو تغییرش بدین. دست یا یه انگشت رو بذارید روی میله پایین قفس، نگه دارید تا قار طوطی تموم بشه . به محض اینکه ساکت شد سریع یه تخمه بندازید داخل ظرف و دست رو دور کنید . اینجوری طوطی یاد میگیره با ساکت موندن و قار نزدن جایزه میگیره

فقط حین تمرین مستقیم نگاش نکنید. به قفس نگاه کنید

خبرشو بدین

Sent from my Lenovo TAB S8-50LC using Parsipet mobile app
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    این کار شما دو جنبه داره ، خوب و بد

خوب: طوطی می فهمه که دست شما هر وقت نزدیک میشه بهش ، به غذاهای خوشمزه میرسه
    بد: طوطی یاد میگیره که با قار زدن به غذا میرسه

اینکار رو هم امتحان کنید و خبرشو بدین ، درواقع کار قبلی رو تغییرش بدین. دست یا یه انگشت رو بذارید روی میله پایین قفس، نگه دارید تا قار طوطی تموم بشه . به محض اینکه ساکت شد سریع یه تخمه بندازید داخل ظرف و دست رو دور کنید . اینجوری طوطی یاد میگیره با ساکت موندن و قار نزدن جایزه میگیره

فقط حین تمرین مستقیم نگاش نکنید. به قفس نگاه کنید

خبرشو بدین

هنوز اون تمرینی ک گفتید رو درست انجام ندادم چون ب محض ک صداش قطع میشه و دستمو تکون میدم ک تخمه بندازم تو ظرفش باز قار میکشه ولی ی چیزی الان یکی دو روزه ک اکثر اوقاتی ک میرم برا تعویض اب و غذاش بدون اینکه قار بکشه فقط با قر قر انگاری تو دماغی میر ه رو دیواره و وقتی من ب محضی ک پشتمو کردم ازش ک دور شم میاد پایین

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    هنوز اون تمرینی ک گفتید رو درست انجام ندادم چون ب محض ک صداش قطع میشه و دستمو تکون میدم ک تخمه بندازم تو ظرفش باز قار میکشه ولی ی چیزی الان یکی دو روزه ک اکثر اوقاتی ک میرم برا تعویض اب و غذاش بدون اینکه قار بکشه فقط با قر قر انگاری تو دماغی میر ه رو دیواره و وقتی من ب محضی ک پشتمو کردم ازش ک دور شم میاد پایین
    همین که کنارش بشینید کم کم قار زدنش از بین میره ولی خوبه که با یه تقویت مثبت همراه باشه.

میتونید دست رو (نه پایین قفس) کنار ظرف نگه دارید که هر وقت ساکت شد تخمه رو بندازید تو ظرف.اینم امتحان کنید . اگه حل نشد تا یه مدت فقط کنارش بشینید و کاریش نداشته باشید. رفتارهای بد طوطی رو نباید با روش های تنبیهی حل کرد. صبر داشته باشید بهش فرصت بدید که کم کم اعتماد کنه به شما

" از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    همین که کنارش بشینید کم کم قار زدنش از بین میره ولی خوبه که با یه تقویت مثبت همراه باشه.

میتونید دست رو (نه پایین قفس) کنار ظرف نگه دارید که هر وقت ساکت شد تخمه رو بندازید تو ظرف.اینم امتحان کنید . اگه حل نشد تا یه مدت فقط کنارش بشینید و کاریش نداشته باشید. رفتارهای بد طوطی رو نباید با روش های تنبیهی حل کرد. صبر داشته باشید بهش فرصت بدید که کم کم اعتماد کنه به شما

الان دیگه وقتی میرم برا تعویض اب و غذاش قار نمیکشه و اینکه کنارش ک نشستم دستمو گذاشتم روی میله های پایین قفس فقط قفس نوردی میکنه قار نمیکشه دیگه گهگداری ک بخوام حرکت کنم ی تک قار میزنه دستمو ک گذاشتم بدون دادن تخمس فقط برا اینکه ب من و دستم عادت کنه و نترسه هیچ حرکتی نمیکنم ایا درسته کارم ؟ همین تمرین رو ادامه بدم؟

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    الان دیگه وقتی میرم برا تعویض اب و غذاش قار نمیکشه و اینکه کنارش ک نشستم دستمو گذاشتم روی میله های پایین قفس فقط قفس نوردی میکنه قار نمیکشه دیگه گهگداری ک بخوام حرکت کنم ی تک قار میزنه دستمو ک گذاشتم بدون دادن تخمس فقط برا اینکه ب من و دستم عادت کنه و نترسه هیچ حرکتی نمیکنم ایا درسته کارم ؟ همین تمرین رو ادامه بدم؟
    البته اینکه میگم قار نمیکشه یعنی رو دیواره میره بدون اینکه قار بکشه ن اینکه رو نشیمن نشسته ها قبلا میرفت رو دیواره و همزمان قار هم میکشید ولی الان فقط میره رو دیواره و ی ذره غر غر میکنه از ترسش دستمو هم ک میذارم رو میله کنار ظرف غذا ب همن حالته و 2.3 بار هم امروز از اون ور قفس ک من دستمو گذاشتم کنار ظرف آبخوری و برا جلب اعتماد ی چندتا تخمه انداختم تو ظرف غذا خوریش بعد از قفس نوردی و رو دیواره بودن ی 2.3 بار اومد پایین رو نشیمن ی چند ثانیه و باز رفت بالا

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    البته اینکه میگم قار نمیکشه یعنی رو دیواره میره بدون اینکه قار بکشه ن اینکه رو نشیمن نشسته ها قبلا میرفت رو دیواره و همزمان قار هم میکشید ولی الان فقط میره رو دیواره و ی ذره غر غر میکنه از ترسش دستمو هم ک میذارم رو میله کنار ظرف غذا ب همن حالته و 2.3 بار هم امروز از اون ور قفس ک من دستمو گذاشتم کنار ظرف آبخوری و برا جلب اعتماد ی چندتا تخمه انداختم تو ظرف غذا خوریش بعد از قفس نوردی و رو دیواره بودن ی 2.3 بار اومد پایین رو نشیمن ی چند ثانیه و باز رفت بالا
    سلام . خوبه . بله ادامه بدین به اینکار. من فقط می تونم پیشنهاد بدم شما خودتون باید با توجه به طوطی خودتون و واکنش هایی که ازش میبینید تمرین رو تغییر بدید. اگه فک میکنید به حرکت دست حساسه فعلا فقط دست رو روی قفس نگه دارید تا عادت کنه

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    سلام . خوبه . بله ادامه بدین به اینکار. من فقط می تونم پیشنهاد بدم شما خودتون باید با توجه به طوطی خودتون و واکنش هایی که ازش میبینید تمرین رو تغییر بدید. اگه فک میکنید به حرکت دست حساسه فعلا فقط دست رو روی قفس نگه دارید تا عادت کنه

سلام بلاخره با کمک شما و روشی ک گفتم ترس کاسکوم تا حدودی از دستم ریخته شد و امروز تونستم ب راحتی از روی نشیمن بهش تخمه بدم با دست قصد دارم این کارو ادامه بدم و تا میتونم با دست بهش غذا بدم فقط مرحله بعدی چیه؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    سلام بلاخره با کمک شما و روشی ک گفتم ترس کاسکوم تا حدودی از دستم ریخته شد و امروز تونستم ب راحتی از روی نشیمن بهش تخمه بدم با دست قصد دارم این کارو ادامه بدم و تا میتونم با دست بهش غذا بدم فقط مرحله بعدی چیه؟
    چه خبر خوبی. خوشحال شدم

فعلا به همین غذا دادن ادامه بدین. بعد که از بین میله ها راحت و بدون ترس غذا گرفت میتونید در قفس رو اروم باز کنید و از جلوی قفس بهش غذا بدین. بعد از اون با توجه به شرایط طوطی که شما گزارش میدین روی دست آوردن رو باید تمرین کنید.

تا حدی باهاش کار کنید که وقتی جاهای مختلف دست رو نگه میدارید بیاد و ازتون بگیره ، البته خیلی زوده تا به این مرحله برسید یعنی نباید عجله کنید فعلا همین که میاد و از دست غذا میگیره کافیه. اگه ترسش ریخت جاهای مختلف نگه دارید دست رو.

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    چه خبر خوبی. خوشحال شدم

فعلا به همین غذا دادن ادامه بدین. بعد که از بین میله ها راحت و بدون ترس غذا گرفت میتونید در قفس رو اروم باز کنید و از جلوی قفس بهش غذا بدین. بعد از اون با توجه به شرایط طوطی که شما گزارش میدین روی دست آوردن رو باید تمرین کنید.

تا حدی باهاش کار کنید که وقتی جاهای مختلف دست رو نگه میدارید بیاد و ازتون بگیره ، البته خیلی زوده تا به این مرحله برسید یعنی نباید عجله کنید فعلا همین که میاد و از دست غذا میگیره کافیه. اگه ترسش ریخت جاهای مختلف نگه دارید دست رو.

ممنون لطف دارید شما.
    اره از ظهر ک اولین بار ازم با ترس و غر غر اومد گرفت تا الان ک دیگه ب راحتی میاد بدون ترس ازم میگیره دست خالیمو ک میبرم کنار میله ها میاد بین دو انگشتمو باز میکنه یا با زبونش هی میزنه ب انگشتام دنبال غذا انگاری میگرده یکی دوبارم اروم فشار داد انگشتمو ک اینا خداروشکر طبیعیه .
    فعلا باید بگردم دنبال روشی ک وقتی میرم سمتش فرار نکنه رو دیواره بره )البته قارنمیکشه( و فک کنم با همین غذا دادن بهش بشه این فرار کردنو هم ازش گرفت درسته؟ من میترسم فرار عادت بشه براش بعد دردسر بشه برام گرفتنش ازش

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    ممنون لطف دارید شما.
    اره از ظهر ک اولین بار ازم با ترس و غر غر اومد گرفت تا الان ک دیگه ب راحتی میاد بدون ترس ازم میگیره دست خالیمو ک میبرم کنار میله ها میاد بین دو انگشتمو باز میکنه یا با زبونش هی میزنه ب انگشتام دنبال غذا انگاری میگرده یکی دوبارم اروم فشار داد انگشتمو ک اینا خداروشکر طبیعیه .
    فعلا باید بگردم دنبال روشی ک وقتی میرم سمتش فرار نکنه رو دیواره بره )البته قارنمیکشه( و فک کنم با همین غذا دادن بهش بشه این فرار کردنو هم ازش گرفت درسته؟ من میترسم فرار عادت بشه براش بعد دردسر بشه برام گرفتنش ازش
    بله به مرور کمتر میشه. حساسیت نشون ندین هر چی حساس تر باشید بدتر میشه. فقط به تمرینات ادامه بدین. اگه بفهمه شما خطری براش ایجاد نمیکنید فرار نمی کنه

دستتون رو بدون غذا نبرید سمتش حتی اگه اروم با منقارش دست رو فشار داد. گاز گرفتن از همین جاها شروع میشه. فرصت گاز گرفتن براش فراهم نکنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)