فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 685 از 693 نخستنخست ... 185 585 635 675683684685686687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,841 به 6,850 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط king parrot نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه کاسکوی سخنگو بالغ دارم ولی رو دست نمیاد بنظرتون میشه بهش آموزش داد هرکار می کنیم رو دست نمیاد متاسفانه ...بعد سوال بعدم اینه که چطور میتونم باهاش رفیق بشم؟

تو این 2 3 ماه هم ک پسشمه فقط بهش محبت کردم الان از دستم غذا میگیره میذاره سرشو بخارونم
    سلام . ۲،۳ ماه زمان زیادی نیست . اگه درست تلاش کنید موفق میشید . فقط باید سعی کنید طوری رفتار نکنید که خاطره بدی تو ذهن طوطیتون ایجاد کنه

همیشه داخل قفس هست یا بیرون هم میاد؟
    تا حالا برای روی دست اوردن چه تمرین هایی انجام دادین ؟
    از بین اجیل ها یا دونه ها چی رو بیشتر دوست داره ؟
    غذاش چیه؟

Sent from my Lenovo TAB S8-50LC using Parsipet mobile app
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    دوستان 15 روز کافیه برای اینکه بخوام فرایند رام کردن کاسکومو شروع کنم ؟ و از کجا شروع کنم ؟ و اینکه آیا میشه با وجود اینکه ب قفسش نزدیک میشم برای تعویض آب و غذا میره رو دیواره قار میکشه ولی در فاصله نیم متری یا 1 متری ک میشینم میاد پایین و قار هم نمیکشه
    سلام. بعد ۱۵ روز شروع کنید . کنار قفس جایی که که نمیترسه و فرار نمیکنه ، بشینید و باهاش حرف بزنید یا یه کلمه ساده باهاش تمرین کنید یا کارای خودتونو انجام بدین مثلا کتاب خوندن ، با موبایل بازی کردن یا کار کردن .... . کم کم این فاصله رو نزدیک تر کنید طوری که طوطی متوجه نشه . بستگی به طوطی داره و ممکنه چند روزی طول بکشه این تمرین . بعد که تونستید به قفس نزدیک بشید طوری که وقتی کنارش هستید طوطی فرار نکنه میتونید با دست از بین میله ها بهش غذا بدین

" از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    محصل
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16790
    میانگین پست در روز
    0.16
    تعداد ارسال ها
    120
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . ۲،۳ ماه زمان زیادی نیست . اگه درست تلاش کنید موفق میشید . فقط باید سعی کنید طوری رفتار نکنید که خاطره بدی تو ذهن طوطیتون ایجاد کنه

همیشه داخل قفس هست یا بیرون هم میاد؟
    تا حالا برای روی دست اوردن چه تمرین هایی انجام دادین ؟
    از بین اجیل ها یا دونه ها چی رو بیشتر دوست داره ؟
    غذاش چیه؟

روزانه 2ساعت بیرونه برای تمرین یک دستم میذارم جلوش و در دست دوم با فاصله دستی ک در جلوی پاش هست تخمه میگیرم ک مجبور بشه برای گرفتن تخمه بیاد رو دست اما گردنش ماشالا یکی دومتر نست ک کامل میکشه گردنشو تحمه میگیره...... آجیل که اصلا نمیدم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط king parrot نمایش پست ها
    روزانه 2ساعت بیرونه برای تمرین یک دستم میذارم جلوش و در دست دوم با فاصله دستی ک در جلوی پاش هست تخمه میگیرم ک مجبور بشه برای گرفتن تخمه بیاد رو دست اما گردنش ماشالا یکی دومتر نست ک کامل میکشه گردنشو تحمه میگیره...... آجیل که اصلا نمیدم
    سلام . اجیل بد نیست که اصلا نمیدین . فقط باید مدیریت شده بهش داده بشه. مثلا روزی یه پسته ، یا نصف گردو ..

اگه جاهای مختلف دستتون رو نگه میدارید ، میاد تخمه رو میگیره ، به همین تمرین ادامه بدین فقط باید کم کم فاصله دست رو بیشتر کنید.

این روش

http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=22828

و این روش

http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=22853

رو بخونید و کلیپ ها رو ببینید . نحوه درست تمرین رو یاد میگیرید .

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم آیا میشه کاسکو از ترس هم عطسه کنه ؟ چون کاسکو من وقتی ک دورش هستم عطسه نمیکنه ولی وقتی نزدیکش میشم برا نشستن (در فاصله 1 متری ) عطسه میکنه این طبیعی هستش؟
    و اینکه من الان روزانه فقط آب و غذاشو عوض میکنم و در فاصله تقریبا 1 متری یا کمتر میشینم ک ترسش بریزه ازم وقتی میرم برای نشستن ب روی صندلی قار میکشه ولی وقتی میشینم رو صندلی (در فاصله1 متری) آروم میشه و میاد رو نشیمن و برای بلند شدنم از روی صندلی هم همینطور آیا کارم درسته ؟ چ پیشنهاد یا انتقادی دارید ؟

من از وقتی آوردمش خونه زیر پاشو هم تمیز نکردم میترسم مشکلی پیش بیاد از طرفی هم میترسم تمیز کنم باعث استرس بشه و ایجاد ذهنیت بد

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم آیا میشه کاسکو از ترس هم عطسه کنه ؟ چون کاسکو من وقتی ک دورش هستم عطسه نمیکنه ولی وقتی نزدیکش میشم برا نشستن (در فاصله 1 متری ) عطسه میکنه این طبیعی هستش؟
    و اینکه من الان روزانه فقط آب و غذاشو عوض میکنم و در فاصله تقریبا 1 متری یا کمتر میشینم ک ترسش بریزه ازم وقتی میرم برای نشستن ب روی صندلی قار میکشه ولی وقتی میشینم رو صندلی (در فاصله1 متری) آروم میشه و میاد رو نشیمن و برای بلند شدنم از روی صندلی هم همینطور آیا کارم درسته ؟ چ پیشنهاد یا انتقادی دارید ؟

من از وقتی آوردمش خونه زیر پاشو هم تمیز نکردم میترسم مشکلی پیش بیاد از طرفی هم میترسم تمیز کنم باعث استرس بشه و ایجاد ذهنیت بد
    سلام ، من تا حالا ندیدم یا نشنیدم که طوطی از ترس عطسه کنه .

امتحان کنید ، با حرکت آهسته برید کنار صندلی و بشینید اگه قار زد ، فاصلتون رو بیشتر کنید جایی که قار نمیزنه بشینید . بعد با صندلی نزدیک تر بشید ( وقتی رو صندلی نشستید) ، اگه قار نزد با همون حرکت آهسته از روی صندلی بلند شید .

گاهی اوقات به خاطر حرکات تند ما ممکنه بترسن. کلا وقتی میخواید بهش نزدیک بشید حرکاتتون اهسته باشه.

اشتباه کردید ‌. سینی قفس رو بردارید. کف سینی روزنامه بذارید ، هر صبح و هر شب روزنامه رو عوض کنید. یکی از دلایل عطسه کردنش هم میتونه همین باشه. گرد طوطی انباشته میشه کف قفس با هر حرکت کوچیک پخش میشه و ممکنه بینی طوطی رو تحریک کنه ..

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    سلام ، من تا حالا ندیدم یا نشنیدم که طوطی از ترس عطسه کنه .

امتحان کنید ، با حرکت آهسته برید کنار صندلی و بشینید اگه قار زد ، فاصلتون رو بیشتر کنید جایی که قار نمیزنه بشینید . بعد با صندلی نزدیک تر بشید ( وقتی رو صندلی نشستید) ، اگه قار نزد با همون حرکت آهسته از روی صندلی بلند شید .

گاهی اوقات به خاطر حرکات تند ما ممکنه بترسن. کلا وقتی میخواید بهش نزدیک بشید حرکاتتون اهسته باشه.

اشتباه کردید ‌. سینی قفس رو بردارید. کف سینی روزنامه بذارید ، هر صبح و هر شب روزنامه رو عوض کنید. یکی از دلایل عطسه کردنش هم میتونه همین باشه. گرد طوطی انباشته میشه کف قفس با هر حرکت کوچیک پخش میشه و ممکنه بینی طوطی رو تحریک کنه ..

سینی کف قفس رو تمیز کردم ولی اون میله ها رو نمیشه تمیز کرد فعلا مشکلی نیست ؟
    ببینید برای نشستن کنارش الان من تعا فاصله نیم متریش میرم میشینم وقتی ک میر برای نشستن رو اون صندلی ک نیم متریش هستش قار میکشه و میره رو دیواره ولی ب محضی ک نشستم آروم میشه و میاد رو چوب میشینه و نگام میکنه و .....
    آیا باید فاصلمو بیشتر کنم با قفس ؟ یا ب همین منوال ادامه بدم موردی نداره ؟ یعنی قار زدنش الان نشستن و بلند شدن روی صندلی هستش و اینکه حرکاتمو هم آهسته انجام میدم.
    کاسکوم حدودا 25.6 روزی میشه آوردمش تا چ مقدار دیگه این ترس و قار زدن طبیعی میتونه باشه ؟ با توجه ب سن پایینش.؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    سینی کف قفس رو تمیز کردم ولی اون میله ها رو نمیشه تمیز کرد فعلا مشکلی نیست ؟
    ببینید برای نشستن کنارش الان من تعا فاصله نیم متریش میرم میشینم وقتی ک میر برای نشستن رو اون صندلی ک نیم متریش هستش قار میکشه و میره رو دیواره ولی ب محضی ک نشستم آروم میشه و میاد رو چوب میشینه و نگام میکنه و .....
    آیا باید فاصلمو بیشتر کنم با قفس ؟ یا ب همین منوال ادامه بدم موردی نداره ؟ یعنی قار زدنش الان نشستن و بلند شدن روی صندلی هستش و اینکه حرکاتمو هم آهسته انجام میدم.
    کاسکوم حدودا 25.6 روزی میشه آوردمش تا چ مقدار دیگه این ترس و قار زدن طبیعی میتونه باشه ؟ با توجه ب سن پایینش.؟
    تا الان باید کم میشد . اما مشکلی نیست .

برید عقب تر . بذارید کم کم است ترسش از بین بره . ولی طوری نرید عقب که بفهمه به خاطر قار زدنش هست . تو فاصله ای که قار نمیزنه ( وقتی سرپا هستید ) صندلی رو بذارید و بشینید. باهاش کلمه تمرین کنید یا کار خودتون رو انجام بدین . بدون نگاه کردن یا توجه به طوطی،که بفهمه نزدیک بودن شما خطری براش نداره .

ارتفاع قفس رو طوری تنظیم کنید که خیلی کم نباشه. ارتفاع کم هم باعث ترس و قار زدن طوطی میشه .

یکی از بچه های سایت نحوه ی جدا کردن میله زیر قفس از قفس ، بدون باز کردن در قفس رو اموزش داده بود .

http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=27913

حتما تمیز کنید اگه خیلی کثیفه

وقتی برای تمیز کردن قفس یا تعویض اب و غذا میرید سمتش ، نگاش نکنید، زیاد توقف نکنید . سریع کارتون رو انجام بدید و برید.

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    تا الان باید کم میشد . اما مشکلی نیست .

برید عقب تر . بذارید کم کم است ترسش از بین بره . ولی طوری نرید عقب که بفهمه به خاطر قار زدنش هست . تو فاصله ای که قار نمیزنه ( وقتی سرپا هستید ) صندلی رو بذارید و بشینید. باهاش کلمه تمرین کنید یا کار خودتون رو انجام بدین . بدون نگاه کردن یا توجه به طوطی،که بفهمه نزدیک بودن شما خطری براش نداره .

ارتفاع قفس رو طوری تنظیم کنید که خیلی کم نباشه. ارتفاع کم هم باعث ترس و قار زدن طوطی میشه .

یکی از بچه های سایت نحوه ی جدا کردن میله زیر قفس از قفس ، بدون باز کردن در قفس رو اموزش داده بود .

http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=27913

حتما تمیز کنید اگه خیلی کثیفه

وقتی برای تمیز کردن قفس یا تعویض اب و غذا میرید سمتش ، نگاش نکنید، زیاد توقف نکنید . سریع کارتون رو انجام بدید و برید.

این نحوه در اوردن میله رو برا کاسکو قبلیم استفاده کردم ولی این کاسکو رام نیس و اگه بخوای این کارو کنم فعلا استرس زیادی بهش وارد میشه .
    مجبورم سینی رو فقط تمیز کنم .

این ک میگم وقتی میرم ک بشینم قار میکشه قار ممتد نیس قار کشیدن برا نشستن رو صندلی ولی وقتی میرم برا تعویض اب و غذا قار ممتد میکشه .!!!!!
    نهایت چ مدتی باید از قار حد اقل بیفته از بدو ورود ب خونه ؟

کاربرفعال

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    میانگین پست در روز
    0.10
    تعداد ارسال ها
    78
    راستی رو ی چهارپایه تقریبا 50 متری هستش یعنی فاصلش از سطح زمین 50 متره باید بیشترش کنم فک کنم اره؟ یا خوبه همین؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)