کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    سلام
    سپیده خانوم من همچنان مشغول آشنا کردن طوطیم با قفس جدیدش هستم . گاهی حوصله داره میره روش و قفس نوردی میکنه و گاهی هم اصلا سمتش نمیره . منم اجبار نمیکنم تا ببینم یعدا چی مشه . بادوم زمینی دوست داره . روزی یه دونه کوچولو روی قفس جدیدش بهش میدم . اونجا تخمه میخوره . همین

الان یه دغدغه بزرگ دارم . ما تازه اومدیم خونه خودمون . همسایه مون کبوتر داره . منم شنیدم مریضی میاره . چیکار کنم به نظرتون . من تا الان پنجره هایی که به سمت کبوتر ها هست و باز نکردم . خونه هم کسی باز نمیکنه . نه الان و نه تو تابستون . خطر داره ؟
    استرس گرفتم

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام
    سپیده خانوم من همچنان مشغول آشنا کردن طوطیم با قفس جدیدش هستم . گاهی حوصله داره میره روش و قفس نوردی میکنه و گاهی هم اصلا سمتش نمیره . منم اجبار نمیکنم تا ببینم یعدا چی مشه . بادوم زمینی دوست داره . روزی یه دونه کوچولو روی قفس جدیدش بهش میدم . اونجا تخمه میخوره . همین

الان یه دغدغه بزرگ دارم . ما تازه اومدیم خونه خودمون . همسایه مون کبوتر داره . منم شنیدم مریضی میاره . چیکار کنم به نظرتون . من تا الان پنجره هایی که به سمت کبوتر ها هست و باز نکردم . خونه هم کسی باز نمیکنه . نه الان و نه تو تابستون . خطر داره ؟
    استرس گرفتم
    سلام
    از نظر من شما اسباب بازی ها و غذاهای طوطی رو قفس جدید منتقل کنید و کم کم قفس قبلی رو حذف کنید تا طوطی به داخل قفس جدید بره،اگر میره داخل و تخمه و بادام میخوره یعنی ترسش ریخته اما چون قفس قبلی رو قلمرو خودش میدونه از اون جدا نمیشه بهتره قفس قبلی رو بردارید و طوطی رو منتقل کنید
    در مورد بیماری هم نمیشه گفت اصلا قابل انتقال نیست اما بهتره نکات ایمنی را رعایت کنید و طوطی رو اصلا بیرون نبرید و اون پنجره ها رو هم همونطور که گفتید باز نکنید و حتی الامکان وقتی میرید بیرون و بر میگردید دستهاتون رو بشورید بعد برید سراغ طوطی
    از داروخانه اسپری جرمی ساید بگیرید و به نسبت 1 به 200 در آب محلول کنید و هفته ای 1-2 ار در هوای منزل اسپری کنید یا میتونید روزی 1-2 بار اسپند دود کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام من از این چوب بستنی ها گرفتم میشه راهنمای کنید چطور درست کنم

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام من از این چوب بستنی ها گرفتم میشه راهنمای کنید چطور درست کنم
    دوست عزیز چی رو چه طور درست کنید؟؟؟؟میشه یکم دقیقتر سوال بپرسید تا ما هم بفهمیم منظورتون چیه؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    با سلام خدمت مدیران و دوستان. من دچار یک سرما خوردگی شدید شدم می خواستم ببینم سرماخوردگی از انسان به کاسکو قابل انقاله؟ چون پرنده داخل اتاق من هست بخاطر همین می پرسم؟ دومین سوالی که می خواستم بپرسم بهترین دارو یا چیزی که برای سرماخوردگی طوطی ها مفیده و خوبشون میکنه چی هست؟ ممنون

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام
    الان قیمت کنگو چشم سیاه و چشم دودی حلقه پا توی تهران چنده؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران و دوستان. من دچار یک سرما خوردگی شدید شدم می خواستم ببینم سرماخوردگی از انسان به کاسکو قابل انقاله؟ چون پرنده داخل اتاق من هست بخاطر همین می پرسم؟ دومین سوالی که می خواستم بپرسم بهترین دارو یا چیزی که برای سرماخوردگی طوطی ها مفیده و خوبشون میکنه چی هست؟ ممنون
    سلام
    بهتره زیاد دورو ورش نرید
    اینجا فکر نمیکنم کسی دارو تجویز کنه اونم بدون تشخیص باید دامپزشک مراجعه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69 نمایش پست ها
    سلام
    فکر میکنم بالای 2200باید باشه

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    میوه هایی که ویتامین ث دارن بده بخوره تا تقویت بشه سرمانخوره

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    تا جایی که بنده اطلاع دارم جز در موارد خاص بیماری مشکترکی بین انسان و طوطی وجود نداره اما برای اطمینان چند روزی از طوطی دوری کنید و مطئولیت تمیز کردن و نظافت و غذا دهی رو به شخص دیگری بسپارید
    من همیشه در فصل زمستان از ویتامین c جوشان استفاده میکنم،هم به تقویت بدن پرنده کمک میکنه و هم جزو ویتامینهاییه که مصرف زیاد اون هم ضرری نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69 نمایش پست ها
    سلام
    فعلا که همچین جوجه ای نباید تو بازار باشه،اگر هم باشه بالای 2500 قمیت داره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام منظورم اسباب بازی بود وسیله سرگرمی درست کردن برای کاسکو با چوب بستنی از اینایی که دکترا استفاده میکنن

صفحه 670 از 1238 نخستنخست ... 1705706206516526536546556566576586596606616626636646656666676686696706716726736746756766776786796806816826836846856866876886897207701170 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)