همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام. می خواستم بگم که با توجه به اینکه من همیشه ساعت 9 صبح روکش قفس کاسکو بر میدارم و 11 شب هم روکششو می زارم قفس هم 1033 هست. و هنوز کمی وحشی هست همون طور که میدونید امروز که رفتم روکشو بر دارم دیدم روزنامه ته قفس پاره کرده و یکم عصبی بود. به نظر دوستان چرا اینکارو کرده؟ سوال دیگه که می خواستم بگم اینه که من اگه بخوام کاسکومو با آب پاش حموم کنم چون هنوز وحشی هست میشه برای خشک کردن چون هوا هنور سرده از سشوار استفاده نکنم چون میترسم عصبی شه دوباره قار بکشه و به جاش در اتاق ببندم شعله بخاری زیاد کنم و نیم ساعتی اتاف براش گرم کنم و بعد که خودشو خشک کرد دوباره در اتاق بار کنم بخاری رو هم کم کنم؟ ممنون مدیران و دوستان
    روزنامه کف قفس رو جویده چون حوصلش سر رفته و به عنوان بازی با روزنامه کف قفس ور رفته,اسباب بازی داره؟؟؟؟پیشنهاد میکنم به جای روزنامه از کاغذ کاهی استفاده کنید که وقتی خیس میشه باد نکنه و طوطی نتونه با منقار بگیرتش
    طوطی چه اهلی باشه چه وحشی برای بارهای اول از صدای سشوار میترسه ولی اگر نمیخواین سشوار بکشید بهتره قبل از حمام دمای اتاق رو بالا ببرید بعد از این که خشک شد دما رو متعادل کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    روزنامه کف قفس رو جویده چون حوصلش سر رفته و به عنوان بازی با روزنامه کف قفس ور رفته,اسباب بازی داره؟؟؟؟پیشنهاد میکنم به جای روزنامه از کاغذ کاهی استفاده کنید که وقتی خیس میشه باد نکنه و طوطی نتونه با منقار بگیرتش
    طوطی چه اهلی باشه چه وحشی برای بارهای اول از صدای سشوار میترسه ولی اگر نمیخواین سشوار بکشید بهتره قبل از حمام دمای اتاق رو بالا ببرید بعد از این که خشک شد دما رو متعادل کنید
    ممنون از پاسختون. باتوجه به اینکه هنوز کاسکوی ما وحشی هست و از دست میترسه یعنی به نظر شما براش اسباب بازی بذاریم؟ پس دمای اتاق بالا می برم فقط اینکه باید کاملا خیسش کنم چون تاحالا نکردم واسه همین می پرسم؟ ممکنه قار بزنه موقع آب ریختن اگه قار زد آب پاشیدنو ادامه بدیم یا نه تمومش کنیم؟ ممنون از پاسختون

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    ممنون از پاسختون. باتوجه به اینکه هنوز کاسکوی ما وحشی هست و از دست میترسه یعنی به نظر شما براش اسباب بازی بذاریم؟ پس دمای اتاق بالا می برم فقط اینکه باید کاملا خیسش کنم چون تاحالا نکردم واسه همین می پرسم؟ ممکنه قار بزنه موقع آب ریختن اگه قار زد آب پاشیدنو ادامه بدیم یا نه تمومش کنیم؟ ممنون از پاسختون
    به احتمال زیاد قار میزنه,من پیشنهاد میکنم همیشه بعد از 1 ماه که از ورود طوطی میگذره و قبل از شروع به غذا دادن بکنیم 2-3 بار حمامش کنیم که از قار زدن بیوفته,شما هم نگران نباشید اگر قار زد زیاد توجه نکنید ولی سعی کنید استرس زیاد بهش وارد نشه,بعد از 2-3 بار حمام دیگه قار نمیزنه
    اسباب بازی هم از نظر من میتونید بزارید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    اقا بهزاد توضیحات کامل رو دادن فقظ اضافه کنم
    اول اسباب بازی رو چند ساعت از بیرون به قفس اویزون کنید تا موقعی که داخل قفس نصب کردید نترسه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سعی کنید به سرش اصلا آب نپاشید . آب نباید وارد بینی طوطی بشه . نیازی نیست کاملا خیس و آبکشیده بشه .

پیشنهاد من اینه که چون این چند روز خیلی هوا سرده ، بهتره با سشوار خشکش کنید . سشوار رو هم مستقیم به سمتش نگیرید .

و یه نکته دیگه اینکه زمان حموم کردن بهتره ظهر باشه مخصوصا تو این هوای سرد که طوطی بتونه خوب خودش رو خشک کنه . هیچوقت غروب حمومش نکنید . طوطی شب موقع خواب باید کاملا پرهاش خشک شده باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کامپسوناتوس
    شماره عضویت
    7781
    سلام

یکی از دوستانم یک کاسکو داره قصد خرید شو دارم

خودش میگه پنج ساله و چشمش زرد هست حدود پنجاه کلمه صحبت میکنه میرقصه و ...

میخواستم بدونم چقدر قیمتش هست

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-adel نمایش پست ها
    سلام

سلام
    طوطی که به حرف افتاده دیگه سنش مهم نیست،چه چشم زرد باشه چه طوسی باز هم کلمات جدید رو به سرعت یاد میگیره.
    قیمت رو باید دوستتون پیشنهاد بدن ولی فکر کنم همچین موردی حدود 2000-2200 قیمت داشته باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-adel نمایش پست ها
    سلام

سلام دوست عزیز و درست هست کاسکو در هر سنی کلمه رو یاد میگیره اما باید توجه داشت بیشتر شدن سن کاسکو برابر است با افزایش طول مدت یادگیری ...
    من یه کاسکو چشم طوسی و سفید سراغ داشتم 1500 قیمت داشت . نباید قیمتش از این حدود بیشتر بشه. دیگه فوق فوقش 1700 که بازم زیاده...

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

سلام دوست عزیز و درست هست کاسکو در هر سنی کلمه رو یاد میگیره اما باید توجه داشت بیشتر شدن سن کاسکو برابر است با افزایش طول مدت یادگیری ...
    من یه کاسکو چشم طوسی و سفید سراغ داشتم 1500 قیمت داشت . نباید قیمتش از این حدود بیشتر بشه. دیگه فوق فوقش 1700 که بازم زیاده...
    سلام
    شما کاسکو چشم سفید 50 کلمه سخنگو سراغ داشتید 1500؟؟؟؟میشه لطفا شماره تلفن فروشنده رو بهم بدید؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام
    شما کاسکو چشم سفید 50 کلمه سخنگو سراغ داشتید 1500؟؟؟؟میشه لطفا شماره تلفن فروشنده رو بهم بدید؟؟؟
    شرمنده آقای وکیلی عجله داشتم 50 رو 5 خوندم .. همون قیمتی که شما فرمودید درسته .

صفحه 662 از 1238 نخستنخست ... 1625626126436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646656666676686696706716726736746756766776786796806817127621162 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)