فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 660 از 693 نخستنخست ... 160560610650658659660661662670 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,591 به 6,600 از 6928
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام
    سپیده خانوم فکر کنم این قلمرو خیلی جدی هست .
    دیروز و امروز خودم چک کردم . بچگی نفس میخواد بره با اون ارتباط برقرار کنه اما اون میترسونه نفس رو . نفس هم فرار میکنه .
    فعلا نمیذارم پیش همدیگه برن .
    نیما هم غار کشیدنش کمتر شده . اما خیلی حساسه . هنوز میخوام ظرف آب و غذا براش بذارم پف میکنه و یه کوچولو غر میزنه .
    هنوزم نظرتونه قفس هاشونو کنار هم بذارم در طول روز ؟
    سلام . تو قفس جدا کنار هم بذارید . یا در فاصله ای که همدیگه رو ببینن . که کم کم عادت کنن به حضور هم

تو اتاق طوطی جدید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر تازه وارد

تخصص
    مغازه دار
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    18382
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    1
    سلام من توي خانه هم عروس هلندي دارم و هم قناري تازه امروز يه كاسكو خريدم مي خواستم از كارشناسها بپرسم مشكلي براي همديگرإيجاد مي كنن يا نه

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sheiraz نمایش پست ها
    سلام من توي خانه هم عروس هلندي دارم و هم قناري تازه امروز يه كاسكو خريدم مي خواستم از كارشناسها بپرسم مشكلي براي همديگرإيجاد مي كنن يا نه
    سلام . به مدت یک ماه کاسکو رو تو اتاق دیگه ای نگه دارید در واقع باید قرنطینه کنید طوطی جدید رو . تا از بیمار نبودنش مطمئن بشید

بعد از یک ماه میتونید تو یه اتاق مشترک نگهشون دارید . اما وقتی از قفس میاریدشون بیرون نزدیک هم نباشن چون ممکنه دعوا کنن با هم و کاسکو بهشون آسیبی وارد کنه .

کاسکو صدای دو تا پرنده دیگه رو سعی میکنه تکرار کنه . اگه میخواید این اتفاق نیفته یا کم بشه باید تو اتاق جدا نگهشون دارید

سوالی داشتید بپرسید حتما
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید عزیز و محترم....چند سوال داشتم...یکی اینکه مراحل اموزش سخنگویی به کاسکو چجوری هست؟؟ صدای ظبط شده بزارم براش مشکلی ایجاد نمیشه؟؟ چون میخوام فقط کلمه اول رو بگه بعد از کلمه چون اسون تر میشه خودم باهاش صحبت میکنم....یه سوال دیگه اینکه کاسکو من حدود دو الی سه ماه پیش دچار پرکنی شد و از بال ها شروع شد و به کمر و سینه رسید ولی با کارهایی که انجام دادام اروم اروم پرکنی کاسکو کم و کم تر شد که به صفر رسید و همجای بدنش خوب شد ولی هنوز از اون موقع یه خط پر حالت کرکی سمت بال راستش هست و به همون شکل رو بال سمت چپ چیکار کنم چه تقویتی بدم که بالهاش سریع خوب بشه و پر جایگزین بشه؟؟ یه سوال دیگه کاسکو من حدود دو هفته اس که تو خونه پرواز میکنه و میخوره به این ور و اون ور و حالا میخواستم ببینم اگه پرش رو بچینم مشکلی پیدا نمیکنه؟؟ (افسردگی.عصبانیت.دلخوری از صاحب.یا مشکل پرواز تو اینده.یا زشت شدن در اینده)و یه سوال دیگه اینکه من مطمنم که کمی کمبود کلسیوم داره ولی از سنگ مینرال گرفته تااااا کف دریا گذاشتم ولی لب نمیزنه...

ببخشید طولانی شد از همه دوستان عذر میخوام....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید عزیز و محترم....چند سوال داشتم...یکی اینکه مراحل اموزش سخنگویی به کاسکو چجوری هست؟؟ صدای ظبط شده بزارم براش مشکلی ایجاد نمیشه؟؟ چون میخوام فقط کلمه اول رو بگه بعد از کلمه چون اسون تر میشه خودم باهاش صحبت میکنم....یه سوال دیگه اینکه کاسکو من حدود دو الی سه ماه پیش دچار پرکنی شد و از بال ها شروع شد و به کمر و سینه رسید ولی با کارهایی که انجام دادام اروم اروم پرکنی کاسکو کم و کم تر شد که به صفر رسید و همجای بدنش خوب شد ولی هنوز از اون موقع یه خط پر حالت کرکی سمت بال راستش هست و به همون شکل رو بال سمت چپ چیکار کنم چه تقویتی بدم که بالهاش سریع خوب بشه و پر جایگزین بشه؟؟ یه سوال دیگه کاسکو من حدود دو هفته اس که تو خونه پرواز میکنه و میخوره به این ور و اون ور و حالا میخواستم ببینم اگه پرش رو بچینم مشکلی پیدا نمیکنه؟؟ (افسردگی.عصبانیت.دلخوری از صاحب.یا مشکل پرواز تو اینده.یا زشت شدن در اینده)و یه سوال دیگه اینکه من مطمنم که کمی کمبود کلسیوم داره ولی از سنگ مینرال گرفته تااااا کف دریا گذاشتم ولی لب نمیزنه...

ببخشید طولانی شد از همه دوستان عذر میخوام....

سلام . باید رو در رو با طوطی یه کلمه خاص و آسون رو تمرین کنید چند بار تکرار کنید

کلماتی که باید تو موقعیت خاص گفته بشه رو تو همون موقعیت تکرار کنید . مثلا سلام رو موقع وارد شدن به اتاق و بای بای رو موقع خروج از اتاق

وقتی تو خونه نیستید میتونید صدای ضبط شده بذارید براش

مکمل مودا میتونه خوب باشه برای طوطی شما . اما پرهایی که خراب کرده بعد از تو لک رفتن در میاد .

از مکمل مایع کلسیم استفاده کنید . که باید به آب اضافه کنید . از مکمل توتال هم برای ویتامین D مورد نیاز برای جذب کلسیم استفاده کنید

به نظر من بهتره پرش رو کوتاه نکنید. چون یه بار سابقه پرکنی داشته

بهتره باهاش پرواز رو تمرین کنید . طوطی شما روی دست میاد ؟ غذایی هست که خیلی دوست داشته باشه ؟

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    یه پاش رو دست میزاره ولی اون یکی نه.... بله تخمه هندونه خیلی دوست داره...فکر کنم این پرنده استعداد حرف زدن نداشته باشه ولی خب برام مهم نیست یک کلمه هم بگه خیلی خوبه به نظرتون با چه کلمه ای شروع کنم؟؟ الو خوبه؟؟ چون دو سه روز ته گلویی میگفت صدای ظبط شده حتما باید صدای خودم باشه؟؟ اگه میخوام براش وقتی بیرکنومیرم صدای ظبط شده بزارم مدت طولاتی مثلا دو ساعت عصبی نمیشه؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    یه پاش رو دست میزاره ولی اون یکی نه.... بله تخمه هندونه خیلی دوست داره...فکر کنم این پرنده استعداد حرف زدن نداشته باشه ولی خب برام مهم نیست یک کلمه هم بگه خیلی خوبه به نظرتون با چه کلمه ای شروع کنم؟؟ الو خوبه؟؟ چون دو سه روز ته گلویی میگفت صدای ظبط شده حتما باید صدای خودم باشه؟؟ اگه میخوام براش وقتی بیرکنومیرم صدای ظبط شده بزارم مدت طولاتی مثلا دو ساعت عصبی نمیشه؟؟

باید بهش روی دست اومدن رو یاد بدین . از تخمه هندونه به عنوان جایزه استفاده کنید .

بیرون از قفس پاش رو روی دست میذاره یا وقتی داخل قفس هست ؟

استعداد داره اما گفتن اولین کلمه یکم طول میکشه . اسم خودش رو یادش بدین اول

بهتره با یه صدا یاد بگیره

نه مشکلی نداره بذارید

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    بیرون قفس یک پاش رو میزاره...چون زیاد اهالی خونه اسمش رو صدا نمیزنن اصن به اسمش عادت نکرده...یه سوال دیگه اگه بخوام خودم اسباب بازی بسازم اگه با چوب زیتون یا کاج باشه موردی داره؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    بیرون قفس یک پاش رو میزاره...چون زیاد اهالی خونه اسمش رو صدا نمیزنن اصن به اسمش عادت نکرده...یه سوال دیگه اگه بخوام خودم اسباب بازی بسازم اگه با چوب زیتون یا کاج باشه موردی داره؟؟

خوبه . این تمرین برای شما مناسبه

http://www.parsipet.ir/thread22828.html

فیلم رو دانلود کنید . مطابق توضیحاتش پیش برید و تمریناتش رو انجام بدین . هرجا سوالی داشتید بپرسید

خب از این به بعد اسمش رو زیاد تکرار کنید که یاد بگیره .

با چوب درخت زیتون میشه ولی با کاج زیاد مطمئن نیستم . قبل از استفاده خوب بجشونید. چوب نراد زودتر تخریب میشه و بهتره . از نجاری میتونید بگیرید

کاربر عالی

تخصص
    کامپیوتر - عمران
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    368
    مدیران عزیز واقعا شرمندم که سوال بدون مطالعه کامل میپرسم و کاربر تازه وارد نیستم که ندونم باید تالار رو بگردم ولی واقعا بیشتر از این نمیتونستم وقت بذارم و تا چند روز وقتم یکم پره.
    به تانک آبشورم یک کاسکو که حرف میزنه و حدود ۴ سالشه و دستی هم هست و بسیار کم تحرک و بدون سر و صداست اضافه شده. پیش دکتر حیوانات خانگی هم بردم و گفت سالمه فقط یک محلولی بهم داد برای انگل داخلش که گفت ۴-۵ ساعت آب بهش نده و بعد که آب دادی و خورد این رو بریز تو آبش و بعد از یکی دو بار که خورد بردار و آب رو عوض کن. چند تا قطره هم بهم داده: مولتی ویتامین و ویتامین ad3ec و B کمپلکس مینرال و کلسیم و مولتی اسید آمین و که همگی بی نام هست و فقط روش با ماژیک نوشته شده چیه. یکدونه هم سنگ مینرال جومبو خریدم براش. قفسش هم از این بزرگای با ارتفاع ۱.۵ متری هست. دو سه تا هم اسباب بازی دارم. غذا هم که تخمه آفتابگردان سفید تازه خریدم. حالا میخواستم دوستان بگن چه چیزهایی از اینایی که دارم رو استفاده کنم و چه چیزهایی و با چه برندی لازمه که براش بگیرم و اگه خوراکیه با چه دزی استفاده کنم. اگه تانکم رو دیده باشید نمیخام برای این جاندارای خدا که با سنگدلی کامل زندونیشون کردیم کم و کسری بذارم. البته نه اینکه دیگه بخام چیزایی هم که لازم نیست رو بگیرم.
    بازم شرمنده و ممنون.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)