فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 658 از 693 نخستنخست ... 158558608648656657658659660668 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,571 به 6,580 از 6928
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام سپیده خانوم .
    خوبین ؟
    الان نوشته ها رو میخوندم . شما گفتین کنار سینک میشه گذاشت و حموم گرفت ؟ چجوری ؟ یعنی خودش بره زیر شیر آب ؟ آب به بینی و گوشش نمیره ؟

یه سوال . معمولا پرهایی که تازه با غلاف بیرون میاد توی یه هفته باز میشد . اما نفس الان چند تا از این پر های با غلاف داره که چند وقته اصلا باز نمیشه . توی سه روز سه تا از این پر ها رو از ریشه در آورد . کاملا توی غلاف . تهش هم ریشه نداشت . تهش گرد بود و توی اون حفاظ . اما معلوم بود کامل بیرون آورده . انتهاش هم خیلی کم خون بود. قبل از این کلی پر دراومد . بدون هیچ مشکلی .

شما براتون این مورد پیش اومده بود ؟
    من چه کار میتونم براش انجام بدم ؟
    پر تا یه جایی رشد میکنه . اما متوقف میشه . دیده بودم که خود نفس غلاف رو موقع پر آرایی جدا میکرد . اما الان اینکارو نمیکنه .

طوطی جدید ما هم خیلی شیطون شده . با نفس مسابقه گذاشتن توی شلوغ کردن . سفارش یه قفس اندازه 1033 دادم . خیلی ترسش کم شده . کمتر هم پائین میره . فکر میکنم بیاد بیرون خیلی خیلی بهتر بشه. خیلی خوشحالم از اینکه نفس با صدای اون پرنده ارتباط برقرار کرده . خیلی امیدوارم که دوست بشن باهم .
    سلام . ما آب رو باید فشار خیلی کم میذاریم. یعنی حالت قطره قطره اما یکم سریع تر . نمیدونم منظورم رو متوجه شدین یا نه

مثل وقتی که طوطی داره تو آب ظرف حموم میکنه ، منقارش رو به آب میزنه و پخش میکنه رو پر هاش . بعضی وقتا هم گردنش رو زیر جریان آب نگه میداره و بعد خودش رو تکون میده که آب به قسمت های مختلف برسه

خیلی بینی و گوشش در گیر نیست . اما اینجوری نیست که آب تا داخل بینی بره عفونت کنه . اگه با فشار بکشه داخل سینوس هاش خطرناکه . تو این مدل حموم کردن طوطی، اگه آب وارد بینیش بشه ، مرتب آب رو با فشار به بیرون پرت میکنه .

بعد از حموم هم حتما از سشوار استفاده میکنیم . البته اصراری به انجام این روش نیست . طوطی خودش انتخاب میکنه .

در مورد رشد غیر عادی پرش اطلاعاتی ندارم متاسفانه . بهتره با دامپزشک مشورت کنید .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام
    خوبین سپیده خانوم؟

امروز یک ماه شده که پرنده جدید رو آوردیم . وضعیت جسمانیش شکر خدا خوبه . غذاهایی که میشناسه رو خوب میخوره . دستشوئیش مناسبه . چشماشم ماشالله برق میزنه . خودشم کلی شلوغ و سر زنده اس .
    ترس اش هم از ما خیلی خیلی کم شده . غار زدنش خیلی کم شده با وجودی که تو یه اتاقه و کمتر میبینه .

یه قفس 1033 دیگه گرفتم . پائین قفس نفس آبی بود . این که گرفتم سیاه هست . امروز جابه جا میکنمش و قفس قبلی رو میارم جایی که بود تا نفس اونو ببینه . خیالش راحت بشه قفسش رو به کسی ندادم .
    فقط کی باید از قرنطینه بیارمش بیرون ؟ کجا بذارمش ؟ دورتر از نفس یا نزدیکش توی یه اتاق ؟ من عصر ها نفس رو بیرون میارم اونیکی رو هم بیرون بیارم ؟

سپیده خانوم تو این زمینه ها هیچی نمیدونم . لطفا کمکم کنین که خراب کاری نکنم . چکارا باید انجام بدم تا نفس حسودی نکنه ؟

دست شما درد نکنه . خیلی ممنونم.

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام
    خوبین سپیده خانوم؟

امروز یک ماه شده که پرنده جدید رو آوردیم . وضعیت جسمانیش شکر خدا خوبه . غذاهایی که میشناسه رو خوب میخوره . دستشوئیش مناسبه . چشماشم ماشالله برق میزنه . خودشم کلی شلوغ و سر زنده اس .
    ترس اش هم از ما خیلی خیلی کم شده . غار زدنش خیلی کم شده با وجودی که تو یه اتاقه و کمتر میبینه .

یه قفس 1033 دیگه گرفتم . پائین قفس نفس آبی بود . این که گرفتم سیاه هست . امروز جابه جا میکنمش و قفس قبلی رو میارم جایی که بود تا نفس اونو ببینه . خیالش راحت بشه قفسش رو به کسی ندادم .
    فقط کی باید از قرنطینه بیارمش بیرون ؟ کجا بذارمش ؟ دورتر از نفس یا نزدیکش توی یه اتاق ؟ من عصر ها نفس رو بیرون میارم اونیکی رو هم بیرون بیارم ؟

سپیده خانوم تو این زمینه ها هیچی نمیدونم . لطفا کمکم کنین که خراب کاری نکنم . چکارا باید انجام بدم تا نفس حسودی نکنه ؟

دست شما درد نکنه . خیلی ممنونم.
    سلام . خب چرا قفس رو جابجا می کنید ، فقط سینی قفس رو جابجا کنید . البته فعلا اینکار رو انجام ندین

شما میتونید طوطی اول رو ببرید تو اتاق طوطی جدید که ببینتش ، همونطور که خودش خیلی مشتاق بود برای اینکه یه نگاهی به اتاق بندازه.

آروم ببریدش سمت در اتاق طوطی جدید ، همونجا توقف کنید و اجازه بدین از دور ببینتش ، اسم طوطی جدید رو بگید براش ، معرفیش کنید . ببینید واکنشش چیه ، اگه مشتاق بود جلوتر بره، ببریدش

فعلا طوطی ها رو تو دو اتاق جدا بذارید و طوطی اول رو ببرید تو اتاق طوطی جدید که ببینتش .. فعلا بهتره واکنش هاشون رو ببینید

طوطی جدید رو هم اگه از دست غذا میگیره ، کم کم یه ساعت در روز بیاریدش بیرون ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام سپیده خانوم

آخه شما گفتین ممکنه نفس حسودی کنه یه قفس دیگه مثل 1033 بگیر . قفسی که پرنده جدید توش هست واسه نفس مثل یه استند بود تو خونه و شبا بین استند و اون قفس پرواز میکرد . گفتین بهتره یه قفس دیگه برای پرنده جدید بگیرم . چون نفس اون قفس رو دوست داره و میپره روش . فقط سینی نیست. کلا کف پلاستیکیش رنگش فرق میکنه

دیگه در اتاق رو لازم نیست ببندم؟ قرنطینه تموم شده ؟ هنوزم لازمه که هروقت پیش پرنده جدید میرم و میام لباس عوض کنم ؟ یا موقع غذا درست کردن واسه هردوشونو همزمان درست کنم ؟
    آره از دست غذا میگیره . اگه پرنده جدید رو بیارم بیرون . میشه همزمان بیرون باشن تو خونه ؟
    ویرایش توسط m.m2020 : 10th September 2015 در ساعت 09:28 PM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام سپیده خانوم

آخه شما گفتین ممکنه نفس حسودی کنه یه قفس دیگه مثل 1033 بگیر . قفسی که پرنده جدید توش هست واسه نفس مثل یه استند بود تو خونه و شبا بین استند و اون قفس پرواز میکرد . گفتین بهتره یه قفس دیگه برای پرنده جدید بگیرم . چون نفس اون قفس رو دوست داره و میپره روش . فقط سینی نیست. کلا کف پلاستیکیش رنگش فرق میکنه

دیگه در اتاق رو لازم نیست ببندم؟ قرنطینه تموم شده ؟ هنوزم لازمه که هروقت پیش پرنده جدید میرم و میام لباس عوض کنم ؟ یا موقع غذا درست کردن واسه هردوشونو همزمان درست کنم ؟
    آره از دست غذا میگیره . اگه پرنده جدید رو بیارم بیرون . میشه همزمان بیرون باشن تو خونه ؟
    سلام . بله هنوزم میگم قفسش باید عوض شه ولی تا وقتی تو یه اتاق نیستن نیازی نیست . طوطی جدید هم فعلا بهش استرسی وارد نشه بهتره . اگه اتاق هاشون یکی شد می تونید عوض کنید .

نه دیگه نبندین . تموم شد ، در مورد غذا درست کردن نفهمیدم واسه طوطی اول غذا میذارید واسه طوطی دوم هم بذارید دیگه

بله همزمان هم میتونید بیرون بیارید طوطی ها رو ، اما طوطی جدید فعلا تو همون اتاق بمونه و محل ملاقاتشون همون اتاق طوطی جدید باشه ..

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    آخیییییییییییییییش . دوران سخت قرنطینه تموم شددددددددد. واسه پرنده جدید خوشحالم . بچگی خیلی سختش بود .

منظورم از غذا این بود که من اول غذای پرنده جدید رو درست میکردم . چون دست به ظرف غذاش زده بودم لباس عوض میکردم و میرفتم غذاشو میدادم و میومدم حسابی دستامو میشستم و بعد واسه نفس رو درست میکردم .
    میخوام بدونم اگه دستم به ظرف غذای پرنده جدید بخوره باید بازم برم دستمو بشورم بعد برم سراغ غذای نفس یا دیگه اشکالی نداره .
    کلا واسه هرکاری با پرنده جدید یه بار لباس عوض میکردم و دست و صورت میشستم .

نفس تو اتاق منه . حال و پذیرایی و آشپزخونه رو هم میتونه ببینه . پرنده جدید تو اتاق دیگه هست . اگه همزمان بیارم بیرون . ممکنه پرنده جدید بپره بیاد این طرف و اونوقت محل ملاقات به حال و پذیرایی کشیده بشه اشکال نداره ؟

چشم پس فعلا جابه جا نمیکنمش ( راستش دلم میخواست پرنده جدید توی قفس نو باشه . دوست نداشتم بهش چیز دست دوم و کهنه بدم . حتی اسباب بازی نفس رو هم برداشتم و جدید بهش دادم . اونم عزیز هست . حقشه چیزای خوب داشته باشه ).
    خیلی خوشحالم که یه شخصیت جدید به زندگیمون اضافه شده . امیدوارم همدیگه رو بپذیرن تا خوشحالیمون کامل بشه.

مرسی سپیده خانوم بابت این مدت . واقعا بی کمکتون نمیتونستم کاری انجام بدم .
    ویرایش توسط m.m2020 : 11th September 2015 در ساعت 04:53 AM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    آخیییییییییییییییش . دوران سخت قرنطینه تموم شددددددددد. واسه پرنده جدید خوشحالم . بچگی خیلی سختش بود .

منظورم از غذا این بود که من اول غذای پرنده جدید رو درست میکردم . چون دست به ظرف غذاش زده بودم لباس عوض میکردم و میرفتم غذاشو میدادم و میومدم حسابی دستامو میشستم و بعد واسه نفس رو درست میکردم .
    میخوام بدونم اگه دستم به ظرف غذای پرنده جدید بخوره باید بازم برم دستمو بشورم بعد برم سراغ غذای نفس یا دیگه اشکالی نداره .
    کلا واسه هرکاری با پرنده جدید یه بار لباس عوض میکردم و دست و صورت میشستم .

نفس تو اتاق منه . حال و پذیرایی و آشپزخونه رو هم میتونه ببینه . پرنده جدید تو اتاق دیگه هست . اگه همزمان بیارم بیرون . ممکنه پرنده جدید بپره بیاد این طرف و اونوقت محل ملاقات به حال و پذیرایی کشیده بشه اشکال نداره ؟

چشم پس فعلا جابه جا نمیکنمش ( راستش دلم میخواست پرنده جدید توی قفس نو باشه . دوست نداشتم بهش چیز دست دوم و کهنه بدم . حتی اسباب بازی نفس رو هم برداشتم و جدید بهش دادم . اونم عزیز هست . حقشه چیزای خوب داشته باشه ).
    خیلی خوشحالم که یه شخصیت جدید به زندگیمون اضافه شده . امیدوارم همدیگه رو بپذیرن تا خوشحالیمون کامل بشه.

مرسی سپیده خانوم بابت این مدت . واقعا بی کمکتون نمیتونستم کاری انجام بدم .
    خسته نباشید

نه دیگه نیازی نیست . مثل یه پرنده عادی باهاش رفتار کنید

وقتی پرنده جدید رو میارید بیرون در رو ببندید چون اگه پرواز کنه و بیاد تو پذیرایی برگردوندنش به قفس دردسر میشه براتون

منم امیدوارم

خبرشو بدین که ملاقاتشون چطور بوده

خواهش میکنم کاری نکردم ، وظیفست

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام خوبین ؟
    من دیروز نفس رو بردم توی اون اتاق
    اول در رو نصفه باز گذاشتم . آروم بردمش کنار در اتاق پرنده جدید و نشونش دادم . هردوشون به همدیگه نگاه میکردن . انگار هیچی تو اون اتاق واسه دیدن نیست . نفس روی انگشتای دستم بود . جلوی اون هر از گاهی زبونشو به انگشتم میزد . بعد نفس رو آوردم توی پذیرایی . در اتاق پرنده جدید باز بود نفس پرید توی اون اتاق . سابقه نداشت بره توی اون اتاق . الان که نفس میاد بیرون در اون اتاق رو نصفه میذارم که نتونه بره داخل . اما امروز نفس حواسش به وسایل اتاق بود اما نیما ( احتمالا اسمش بشه نیما یا نادی ) کاملا زوم کرده بود روی نفس . سعی میکرد یه کاری کنه نفس بهش نگاه کنه .
    در حد دو دقیقه گذاشتم همدیگه رو ببینن . و باز هم برگشتیم . به نظرتون خوبه ؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام خوبین ؟
    من دیروز نفس رو بردم توی اون اتاق
    اول در رو نصفه باز گذاشتم . آروم بردمش کنار در اتاق پرنده جدید و نشونش دادم . هردوشون به همدیگه نگاه میکردن . انگار هیچی تو اون اتاق واسه دیدن نیست . نفس روی انگشتای دستم بود . جلوی اون هر از گاهی زبونشو به انگشتم میزد . بعد نفس رو آوردم توی پذیرایی . در اتاق پرنده جدید باز بود نفس پرید توی اون اتاق . سابقه نداشت بره توی اون اتاق . الان که نفس میاد بیرون در اون اتاق رو نصفه میذارم که نتونه بره داخل . اما امروز نفس حواسش به وسایل اتاق بود اما نیما ( احتمالا اسمش بشه نیما یا نادی ) کاملا زوم کرده بود روی نفس . سعی میکرد یه کاری کنه نفس بهش نگاه کنه .
    در حد دو دقیقه گذاشتم همدیگه رو ببینن . و باز هم برگشتیم . به نظرتون خوبه ؟
    آخی عزیزم

طوطی های وحشی معمولا خیلی سریعتر دوست دارن به طوطی همجنس خودشون نزدیک بشن ..

بیشتر بذارید همدیگرو ببینن . بذارید طوطی شما تو اتاق طوطی جدید بره .. ببینتش یکم در روز با هم حرف بزنن یعنی به سرو صداهای همدیگه جواب بدن ..

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    با سلام میخواستم بپرسم ماهی پخته شده برای کاسکو بده؟!:O:-)
    بهترین قفس در دنیا قفسه خالی است! تا پیش از آنکه انسان برای اولین بار حیوانی را دوست بدارد قسمتی از روح او هم چنان در خواب است.حتي اگر حيوانات بی زبان به من بی نياز باشند، من به عشق ورزيدن به اين موجودان پاك و معصوم محتاجم......پرنده تنها مشتی پر نیست، روح دارد و شخصیت... پس بیاموزیم با پرندگانمام درست رفتار کنیم ...حیوانات قانع ترین دوست هستند،نه سوالی میپرسند و نه انتقادی میکنند. با مشاهده ی رفتار یک فرد با حیوانات، میتوانید درباره ی شخصیتش قضاوت کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)