فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 656 از 693 نخستنخست ... 156556606646654655656657658666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,551 به 6,560 از 6928
    کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . ممنون

چوب نشیمن طوطی جدید مشکلی نداره ؟ شل نیست؟ گه حال عمومیش مساعد هست مشکلی نداره

دمای اتاقش گرم نباشه .. چک کنید . دماسنج دیجیتالی بذارید تو اتاقش که هم رطوبت و هم دما رو اندازه گیری کنه ..

اسباب بازی طوطی اولتون رو هم میتونید بدید .. اما تا وقتی که طوطی اول شما اون اسباب بازی ها رو نبینه .. چون اگه ببینه ممکنه ناراحت بشه

کار خوبی میکنید ..

غذاهارو اگه تو ظرف نمیخوره با دست امتحان کنید . خودتون کنارش بشینید و از اون غذا بخورید . در مورد کندن پرهاش حساسیت نشون ندین . مهم نیست

گاهی اوقات اسم طوطی جدید رو براش تکرار کنید و کم کم آمادش کنید برای پذیرش این طوطی

سلام . مرسی از جوابتون.

راستش اون اتاق دما زیاد جالب نیست . ما هم چون یه همسایه مون چند تا کبوتر داره کولر آبی رو هم جمع کردیم و اسپلیت گذاشتیم . بیشترین نگرانیم فقط واسه دمای اون اتاق هست .

چوب نشیمنش محکم هست . خیلی وقتا بالا هست و غذاشو میخوره . همین الانم بالا بود و داشت آواز میخوند . صدای تلفن در میاورد . اما واسه استراحت میره پائین .

( الان خیلی جالب بود . پرنده جدید نیم ساعت سوت میزد و صدا های مختلف در میاورد . نفس داشت پر آرایی میکرد . صداشو که شنید ول کرد و به صداش گوش میکرد . کلا پر آرایی رو فراموش کرد . بعد هم خودش شروع کرد به همراهی با اون . هم سوت میزد هم حرف میزد )

چشم براش باید یه اسم انتخاب کنم . و آشنا شون کنم .

مرسی
    یه دنیا ممنون جواب دادین

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام منم یه استند واسه طوطیم ساختم با لوله خوب درنیومد ولی بهتر از این از دستم برنمی اومد

کفشو چوب گذاشتم با طناب هم بستمش چون خیلی شل بود و میرقصید
    سلام . خودتون اینجوری کج درست کردین یا کج شده ؟

میدادین براتون اتو میکردن بیرون که محکم بمونه

زیرش رو اینجوری درست کنید

کفشو هم روزنامه بذارید که هر سری فقط روزنامه رو عوض کنید و چوب کثیف نشه

نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام . مرسی از جوابتون.

راستش اون اتاق دما زیاد جالب نیست . ما هم چون یه همسایه مون چند تا کبوتر داره کولر آبی رو هم جمع کردیم و اسپلیت گذاشتیم . بیشترین نگرانیم فقط واسه دمای اون اتاق هست .

چوب نشیمنش محکم هست . خیلی وقتا بالا هست و غذاشو میخوره . همین الانم بالا بود و داشت آواز میخوند . صدای تلفن در میاورد . اما واسه استراحت میره پائین .

( الان خیلی جالب بود . پرنده جدید نیم ساعت سوت میزد و صدا های مختلف در میاورد . نفس داشت پر آرایی میکرد . صداشو که شنید ول کرد و به صداش گوش میکرد . کلا پر آرایی رو فراموش کرد . بعد هم خودش شروع کرد به همراهی با اون . هم سوت میزد هم حرف میزد )

چشم براش باید یه اسم انتخاب کنم . و آشنا شون کنم .

مرسی
    یه دنیا ممنون جواب دادین
    اینحوری که خوب نیست که طوطی خفه میشه ..پنجره نداره ؟ پنکه نیست که کلا هوا رو یکم به جریان بندازه تو اون اتاق ؟ به سمت طوطی نباشه

خیلی خوبه

امیدوارم دوست شن با هم
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر تازه وارد

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    18016
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    9
    سلام . طبق گفته شما برای رام کردن کاسکو ،من با دست به کاسکوم تخمه دادم و مدت زیادیه که این کار را می کنم هم داخل قفس هم بیرون از قفسش . ارتباطش خوب شده تا حدودی ترسش ریخته و میاد جلو برای گرفتن تخمه . میشه مرحله بعدشو بگین که چکار کنم ؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط 94-pani نمایش پست ها
    سلام . طبق گفته شما برای رام کردن کاسکو ،من با دست به کاسکوم تخمه دادم و مدت زیادیه که این کار را می کنم هم داخل قفس هم بیرون از قفسش . ارتباطش خوب شده تا حدودی ترسش ریخته و میاد جلو برای گرفتن تخمه . میشه مرحله بعدشو بگین که چکار کنم ؟
    سلام خیلی عالیه . تبریک میگم بهتون

اگه طوطی شما وقتی بیرن قفسه ، روی یه سطح صاف هست . این تمرین رو باید انجام بدین . توضیحاتش داخل خود مقاله هست . بخونید و اگه سوالی داشتید بپرسید :

http://www.parsipet.ir/thread22853.html

اما اگه روی یه نشیمن مثل چوب نشیمن هست این تمرین برای شما مناسبه :

http://www.parsipet.ir/thread22828.html

کلیپش رو دانلود کنید

اگه نمیدونید ار کدوم استفاده کنید بهم بگید که طوطی شما دقیقا کجا هست وقتی بیرون قفس بهش تخمه میدین و میاد دنبال دست . تا راهنماییتون کنم
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    با سلام کاسکوی من از دیروز تا حالا روی یکی از پاهاش می ایسته تا جایی که میتونه بنظرتون پاش ضربه خورده؟!لطفا راهنماییم کنید
    بهترین قفس در دنیا قفسه خالی است! تا پیش از آنکه انسان برای اولین بار حیوانی را دوست بدارد قسمتی از روح او هم چنان در خواب است.حتي اگر حيوانات بی زبان به من بی نياز باشند، من به عشق ورزيدن به اين موجودان پاك و معصوم محتاجم......پرنده تنها مشتی پر نیست، روح دارد و شخصیت... پس بیاموزیم با پرندگانمام درست رفتار کنیم ...حیوانات قانع ترین دوست هستند،نه سوالی میپرسند و نه انتقادی میکنند. با مشاهده ی رفتار یک فرد با حیوانات، میتوانید درباره ی شخصیتش قضاوت کنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    با سلام کاسکوی من از دیروز تا حالا روی یکی از پاهاش می ایسته تا جایی که میتونه بنظرتون پاش ضربه خورده؟!لطفا راهنماییم کنید
    سلام . اگه فقط موقع خواب و استراحت رو پاش می ایسته که مشکلی نیست .

اگه موقع راه رفتن می لنگه با روی پاش نشونی از کبودی و زخم یا ورم میبینید حتما ضربه خورده

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اگه فقط موقع خواب و استراحت رو پاش می ایسته که مشکلی نیست .

اگه موقع راه رفتن می لنگه با روی پاش نشونی از کبودی و زخم یا ورم میبینید حتما ضربه خورده
    ممنون از جوابتون نه هیچ کبودی و ورم و رزخم نیست نمیدونم موقع خواب نه همیشه اب و غذاش هم خودم بهش میدم هرجا میره سعی میکنه روی یک پاش بره وخیلی کم حرکت میکنه و تحرک نداره من باید چکار کنم به دامپزشکی احتیاج هست فکر کنم پاش کش اومده و یا پیچ خورده نمیدونم من سررشته ای ندارم. ه.
    بهترین قفس در دنیا قفسه خالی است! تا پیش از آنکه انسان برای اولین بار حیوانی را دوست بدارد قسمتی از روح او هم چنان در خواب است.حتي اگر حيوانات بی زبان به من بی نياز باشند، من به عشق ورزيدن به اين موجودان پاك و معصوم محتاجم......پرنده تنها مشتی پر نیست، روح دارد و شخصیت... پس بیاموزیم با پرندگانمام درست رفتار کنیم ...حیوانات قانع ترین دوست هستند،نه سوالی میپرسند و نه انتقادی میکنند. با مشاهده ی رفتار یک فرد با حیوانات، میتوانید درباره ی شخصیتش قضاوت کنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    ممنون از جوابتون نه هیچ کبودی و ورم و رزخم نیست نمیدونم موقع خواب نه همیشه اب و غذاش هم خودم بهش میدم هرجا میره سعی میکنه روی یک پاش بره وخیلی کم حرکت میکنه و تحرک نداره من باید چکار کنم به دامپزشکی احتیاج هست فکر کنم پاش کش اومده و یا پیچ خورده نمیدونم من سررشته ای ندارم. ه.
    خب اجازه بدین بیشتر راه بره .. تا مطمئن بشید مشکلی نداره . آب و غذاشو دور نگه دارید که بیاد دنبالش و راه رفتنش رو چک کنید

تا فردا منتظر بمونید اگه دیدین این حالتش ادامه داره به دکتر مراجعه کنید .

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    اگه رو اون یکیش پاش هم می ایسته فکر نکنم مشکلی داشته باشه کاسکو قبلی من خیلی زیاد پاشو میداد بالا هم واسه استراحت کردن و چرت زدن هم ایستادن بیشتر با یک پا بود ولی این کاسکو به ندرت با یک پا می ایسته حتی غذاشو با پاش نمیگیره اصلا

اینم اضافه کنم کاسکو قبل من که بیشتر با یک پا بود اوایل اینجوری نبود ولی اواخر که ترسش کاملا ریخت و به محیط کاملا عادت کرد یک پا شد شاید کاسکو شما هم همینجوریه قبلا ترس داشته و راحت نبوده الان راحته البته اگ کاسکو دم قرمز شماس کاسکو دم سیاه شما اگ اینجوری شده باید بیشتر دقت کنی به راه رفتنش

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام سپیده خانوم
    من اون روز دمای اتاق رو برای پرنده جدید مناسب کردم . الان همه چیز خوبه . امروز دو هفته هست که اومده .
    غذا خوب میخوره . حالت طبیعی هم داره . در طول روز کلی شیطونی میکنه . بازی میکنه . خیلی هم خوشگل و باحاله . جثه اش از نفس بزرگتره . اما معلومه فقط تخمه نخورده که تپل شده باشه . خوشگل و باحاله . انصافا این پرنده ها دوست داشتنی هستن .یه بار نفس اونو تحریک میکنه به سوت زدن و یه بار برعکس . گاهی هم یکی یکی سوت میزنن و جواب همدیگه رو میدن. نفس نمیخواد جلو سوت های اون کم بیاره سوت میزنه . هر وقت هم کم میاره حرف میزنه .( مثل الان که دو تایی خونه رو روی سرشون گذاشتن )

فقط پرنده ای که اومده انگار عادت داره کف قفس بخوابه . میاد بالا روی چوبش میمونه . غذاشو میخوره . گاهی چند ساعت میمونه . پر آرایی میکنه . اما واسه خواب میره پائین . گاهی هم یه دونه از غذاشو بر میداره میبره پائین همونجا که میخوابه میخوره . منم هر روز کف قفسش رو تمیز نگه میدارم .
    اول خیلی غار میزد . الان کمتر شده . میتونم تو فاصله نزدیکش بشینم . موقعی که میخوام براش تخمه بذارم یه کم بخوره . اولش با دست بهش تخمه میدم . میگیره و میخوره . اما هنوز دوست نداره رخ تو رخ باهاش بشم و حرف بزنم . منم راحت گذاشتمش . تا با آرامش جلو بریم .

توی جواب قبلیتون گفتین میتونم اسباب بازی نفس رو بهش بدم اما نفس نبینه . نفس یه قفس 1033 داشت که من اونو یه گوشه اتاق گذاشته بودم تا نفس بتونه بین استند و اون قفس تو خونه پرواز کنه . اولین قفسی هست که نفس داشت . بعد اون هم مثل یه استند بود براش .
    الان پرنده جدید رو توی اون قفس گذاشتم . نفس هم چند روز اول میومد جالی خالی اون قفس رو زمین و نگاه میکرد . ( بهم میفهموند که قفس کو ؟ ) حالا اگه قفسش رو با یه پرنده ببینه ناراحت نمیشه ؟ اگه میشه به فکر یه قفس دیگه باشم .

دو روزه که جلوی نفس میشینم و به سمت صدای پرنده جدید ( که هنوز نمیدونم اسم چی بذارم . کمک کنید) حرف میزنم . نفس هم کاملا گوش میده .
    یه سوال هم دارم . میشه به نفس اخته زغال بدم ؟ انگار دوست داره . اما تا الان بهش ندادم .

ببخشید سوالام زیاد بود . ممنونم سپیده خانوم
    ویرایش توسط m.m2020 : 27th August 2015 در ساعت 03:51 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)