مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    دوستان بلوط میشه به خاکستری داد ؟ با پوست ؟
    قبلا در موردش تحقیق کردم و نتیجه این بود که میوه درخت بلوط ترکیباتی داره که واسه بعضی از حیوونا میتونه سمی باشه که طوطی هم جز این دسته از حیووناست . شاه بلوط میتونید بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir4000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كاسكو من 5 تا 6 ماهه كه دارمش چشمش سفيده حرف هم زياد ميزنه ميذاره سرش رو بخوارونم و نازش كنم از دست همه غذا ميگيره, دو سه ماهه كه باهاش كار ميكنم كه بياد رو دستم ولي نمياد گرسنگي بهش دادم ولي حاضر نيست بياد رو دستم واسه غذا, خيلي ميترسه از روي دست اومدن, دوستان چه راهي پيشنهاد ميكنيد واسه روي دست آوردنش؟
    خیلی عالیه که تا این حد پیشرفت داشتید . شما از چه روشی استفاده کردید ؟ تو پست بالا چند روش رو با کلیپ گذاشتم . از بین نظراتی که داده شده هر روشی که خودتون فکر میکنید برای طوطی شما مناسبتره رو انتخاب کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    سلام
    ببخشید واسه قفس بزرگ کاور هست که شب ها روش بذارم ؟
    الان که قفسش کوچیکه داره . کم کم هم داره آماده میشه که بره توی قفس بمونه . اگه کاور نیست پارچه سفید نخی خوبه ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید واسه قفس بزرگ کاور هست که شب ها روش بذارم ؟
    الان که قفسش کوچیکه داره . کم کم هم داره آماده میشه که بره توی قفس بمونه . اگه کاور نیست پارچه سفید نخی خوبه ؟
    سلام دوست عزیز
    بله فکر کنم کاور موجود باشه ولی اگر هم نبود میشه از پارچه سفید نخی استفاده کرد . سه جهت (جلو / راست / چپ ) پوشیده بشه کافیه پشت چون رو به دیوار هست نیازی نیست و برای تنفس راحت تر و چرخش هوا داخل قفس بهتره پشت پوشیده نباشه
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز شما طوطی رو با چوب نشیمن تهدید میکنید؟؟؟؟این کارتون خیلی اشتباهه نباید این کارو دیگه انجام بدید.
    یا اونو با چوب نشیمن آشتی بدید یا از وسیله ای استفاده کنید که کارایی چوب نشیمن رو داشته باشه و طوطی ازش نترسه و بیاد روش

سلام
    دوست گرامی خاکستری من از چوب نشیمن نمی ترسه اما یاد گرفته که وقتی این چوب از راه دور نشونش میدم یعنی میخوام بذارم تو قفس آخه چندین بار چوبو نزدیک پاهاش بردم و اون رفت روش و بردمش توی قفس
    اما نمیدونم چرا اینجوری دوست نداره و وقتی که میبینه که چوب نشیمن یا هرچوبی شبیه اونو تو دست دارم سریع میره تو قفس و در قفسو خودش میبنده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . می تونید از این روش ها استفاده کنید

http://www.parsipet.ir/thread22853.html

http://www.parsipet.ir/thread22712.html

http://www.parsipet.ir/thread22828.html

http://www.parsipet.ir/thread12052.html

با توجه به ویژگی ها و اخلاق طوطی میتونید یکی از این موارد رو امتحان کنید . من برای روی دست آوردن کاسکو استفاده از چوب نشیمن رو قبول ندارم .

[/COLOR][/SIZE]
    سلام
    دوست عزیز متاسفانه خاکستری من به خاطر غذا و یا غذایی که دوست داره هیچ وقت کاری که دلش نخواد نمیکنه بارها حتی با گشنگی امتحانش کردم اما اون اصلا غذا نخورد حتی بعضی وقت ساعت ها غذا نمیخوره که حتما باید با دست بهش غذا بدیم این حرکتش زمانی هست که حدود 1 یا چند ساعت تنها باشه
    نمیدونم چرا با اینکه وقتی دستمو میبرم طرفش به راحتی میذاره سرشو نوازش کنم اما روی دست نمیاد
    راه دیگه ای وجود نداره؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10003
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز متاسفانه خاکستری من به خاطر غذا و یا غذایی که دوست داره هیچ وقت کاری که دلش نخواد نمیکنه بارها حتی با گشنگی امتحانش کردم اما اون اصلا غذا نخورد حتی بعضی وقت ساعت ها غذا نمیخوره که حتما باید با دست بهش غذا بدیم این حرکتش زمانی هست که حدود 1 یا چند ساعت تنها باشه
    نمیدونم چرا با اینکه وقتی دستمو میبرم طرفش به راحتی میذاره سرشو نوازش کنم اما روی دست نمیاد
    راه دیگه ای وجود نداره؟

سلام .اقا میلاد. شما 2 راه پیش رو دارین. 1 با اجبار بیارین رو دست که توصیه نمشه. 2 بزارین خودش هر وقت اعتمادش کامل شد بیاد که در این صورت فقط با صبر و محبت زودتر به نتیجه میرسین
    صبور باشید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    سلام
    راه دیگه ای وجود نداره؟
    دوست عزیز خب ممکنه پرنده هنوز به شما اعتماد نداره . باید بهش فرصت بدین . بعضی از کاسکو ها تا یکسال هم طول میکشه اعتماد کنن . یکم بیشتر بهش فرصت بدین . باهاش تمرین هم بکنین . از چوب استفاده کنید بهش جایزه بدین . تشویقش کنید . یادتون باشه هر چیزی اصولی داره اگه غیر از اون عمل بشه ممکنه حتی تاثیر مخرب هم میتونه داشته باشه . کاسکو ها حساس هستن .. روش های به زور اومدن هم از ذهنتون بیرون کنید کاملا غلط هستن .
    موفق باشید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام
    راه دیگه ای وجود نداره؟
    پیشنهاد من اینه که عجله نکنید اول از همه ببینید طوطی شما چی دوست داره ، مثلا یه طوطی ممکنه به جایزه ، نوازش سر ، توجه، تشویق کلامی علاقه داشته باشه .یکم بیشتر بشناسیدش و بعد برای روی دست آوردن اقدام کنید . شما برای ارتباط برقرار کردن با یه بچه هم باید اول بدونید چی رو بیشتر از همه دوست داره یا با چه کاری تشویق میشه که بیشتر به شما اعتماد کنه . طوطی من عاشق جایزه و کلمه آفرین ( با هیجان و خوشحالی ) بود . اول ببینید چی برای طوطی شما با ارزش تزه ... و اینکه چجوری میتونید از این چیز با ارزش برای بیشتر کردن اعتمادش و روی دست آوردن استفاده کنید و بعد سعی کنید باهاش تمرین کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    با سلام خدمت دوستان 50 روزی هست که از خریدن کاسکوم میگذره هنوز اگه دستمو خالی ببرم سمتش میترسه ولی با تخمه برم سمتش نمیترسه هنوز ترس داره با اینکه هر روز بادست بهش تخمه میدم و همیشه پیشش هستم به نطرتون چیکار کنم ترسش کمتر شه بازم؟ دوم اینکه بعد گذشت 50روز هنوز خیلی ساکته و هیچ سدایی ازش در نمی آید و خیلی آرومه چرا اینقد آرومه؟ چیکار کنم یکم شلوغتر شه یا سوتی مثلا بزنه و اینقد ساکت آروم نباشه؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان 50 روزی هست که از خریدن کاسکوم میگذره هنوز اگه دستمو خالی ببرم سمتش میترسه ولی با تخمه برم سمتش نمیترسه هنوز ترس داره با اینکه هر روز بادست بهش تخمه میدم و همیشه پیشش هستم به نطرتون چیکار کنم ترسش کمتر شه بازم؟ دوم اینکه بعد گذشت 50روز هنوز خیلی ساکته و هیچ سدایی ازش در نمی آید و خیلی آرومه چرا اینقد آرومه؟ چیکار کنم یکم شلوغتر شه یا سوتی مثلا بزنه و اینقد ساکت آروم نباشه؟
    سعی کنید کم کم لمسش کنید و سرش رو نوازش کنید,دفعات اول سر رو اجازه نمیده ولی با کمی زرنگی و تمرین میتونید از پرهای کنار گوش شروع به خاروندن کنید,بارها گفتم نوازش سر یا پرهای کنار گوش لذتی به طوطی میده که باعث ایجاد حس رفاقت بین طوطی و صاحبش میشه و معجزه میکنه
    از من هم به شما نصیحت زیاد دنبال سروصدا کردن طوطی نباشید,به وقتش اونقدری سروصدا میکنه که سردرد میگیرید,سوت هم بهش یاد ندید بهتره چون کاسکو به طور مادرزادی چندین نوع سوت بلده که با همونا میتونه بره رو اعصاب,الان دنبال این باشید که وقتی میشینید کنار قفسش باهاش تمرین سخنگویی کنید,2-3 تا کلمه راحت رو براش تکرار کنید تا به حرف بیوفته

صفحه 653 از 1238 نخستنخست ... 1535536036346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646656666676686696706716727037531153 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)