فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 652 از 693 نخستنخست ... 152552602642650651652653654662 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,511 به 6,520 از 6928
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    خیلی ممنون خیلی راهنمایی ها خوبی میکنید واقعا ممنون . امروز وقتی تو قفس هم بود رو دستم میومد دیگه داره واسش عادی میشه هروقت دستمو تو هرحالتی زیر شکمش میبرم میاد رو دست رو دست داداشم هم رفت بدون هیچ ترسی درمورد پرنده هام فک نکنم بیماری داشته باشن فضا بسته هستش و حدود دو ماهی میشه دارمشون همشون خداروشکر سرحال هستن هرکدومشون تو قفس ها مجزا هستن درگیری هم فک نکنم پیش بیاد درمورد استند هم من تو سایت گشتم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم اگه شما لینک یا اموزشی درباره ساخت استند یا پارک بازی دارید ممنون میشم میخوام واسه کاسکوم بسازم
    خواهش میکنم . وظیفست

یه استند ساده T شکل ، که میتونه پایه بلند باشه یا رو میزی

مثل اینا :

یا با لوله PVC

" از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . بله بهتر میشه حتما . هرچی بیشتر روی دست بیاد براش عادی تر میشه

خوانواده باید تو اتاقش بیان . نزدیک قفسش بشینن .. یا یه استند براش درست کنید . استند T شکل و وقتی میبریدش پیش خونواده ، بذارید اونجا بشینه و حرکات بقیه اعضا هم براش عادی بشه . بعد که حضورشون کنار طوطی ، عادی شد .. میتونن با دست بهش غذا بدن .. غذاهایی که دوست داره

بد نیست .. ببرید پیششون، اگه بیماری ندارن مشکلی نداره ... . فقط نذارید نزدیک هم بشن .بعضی طوطی ها قلمرو طلب هستن . مثل مرغ عشق و کوتوله .. کاسکوی شما ممکنه تمایل داشته باشه بره سمتشون .. اگه دعواشون بشه کاسکو راحت میتونه منقارشون رو از جا بکنه .. خلاصه اینکه مراقب باشید
    سلام امروز بردمش پیش بقیه طوطی ها کلی کیف کرد کلی سوت زد تا دو دفعه خواستم ببرمش بیرون از اتاق میپرید پایین به زور هم رو دست میومد اصلا نمیخواست بیرون بره یکم سرش هم زخمی شد دیگه نبرمش بهتره با این همه ذوق و شوق میترسم کار دست خودش بده.خیلی وقتا جایزه قبول نمیکنه بخاطر همین مجبورم بدون جاییزه بازی نردبون باهاش انجام بدم و تشویقش میکنم خوب همکاری هم میکنه ایرادی نداره بدون جاییزه تمرین بشه؟الان تقریبا خیلی راحت رو دستم میاد خداروشکر اما سوال اصلی امروز وقتی داشتم از اتاق پرنده ها خارج میشدم یک دقیقه بعدش تخمه که نیم ساعت پیش خورده بود رو بالا اورد کاملا سالم بود تخمه و فقط یه دونه بود این ایرادی نداره درسته؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    سلام امروز بردمش پیش بقیه طوطی ها کلی کیف کرد کلی سوت زد تا دو دفعه خواستم ببرمش بیرون از اتاق میپرید پایین به زور هم رو دست میومد اصلا نمیخواست بیرون بره یکم سرش هم زخمی شد دیگه نبرمش بهتره با این همه ذوق و شوق میترسم کار دست خودش بده.خیلی وقتا جایزه قبول نمیکنه بخاطر همین مجبورم بدون جاییزه بازی نردبون باهاش انجام بدم و تشویقش میکنم خوب همکاری هم میکنه ایرادی نداره بدون جاییزه تمرین بشه؟الان تقریبا خیلی راحت رو دستم میاد خداروشکر اما سوال اصلی امروز وقتی داشتم از اتاق پرنده ها خارج میشدم یک دقیقه بعدش تخمه که نیم ساعت پیش خورده بود رو بالا اورد کاملا سالم بود تخمه و فقط یه دونه بود این ایرادی نداره درسته؟
    سلام . نه مشکلی نداره ، کلا قرار بود دیگه جایزه رو هم قطع کنید . تا بدون جایزه یاد بگیره بیاد روی دست .. شما هم قطع کنید چون مهم اوایل کار بود که بفهمه کارش درسته .. الان دیگه نیازی نیست

به تظر نمیاد مشکلی باشه . اون تخمه ای رو که بالا آورد دوباره میخورد یا سرش رو شدید تکون میداد و پرت کرد اینور اونور ؟؟
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    دانشجوی معماری- معماری
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    میانگین پست در روز
    0.44
    تعداد ارسال ها
    454
    سلام
    دوستان کاسکوم تو لک رفته بود الان داره از پرریزی در میاد
    1 دونه از پر های سینه قرمز شده !
    الان یک مسیله وجود داره الان این شده نیم چه رد فاکتور ؟؟؟؟
    یا بیماریه ؟؟
    ویرایش توسط کیان شیرخانی : 4th August 2015 در ساعت 08:30 PM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیان شیرخانی نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کاسکوم تو لک رفته بود الان داره از پرریزی در میاد
    1 دونه از پر های سینه قرمز شده !
    الان یک مسیله وجود داره الان این شده نیم چه رد فاکتور ؟؟؟؟
    یا بیماریه ؟؟
    سلام . تو این پست ؛ دلیل قرمز شدن پر ها در کاسکو رو توضیح دادم

http://www.parsipet.ir/thread47-305.html#post23246

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام . نه مشکلی نداره ، کلا قرار بود دیگه جایزه رو هم قطع کنید . تا بدون جایزه یاد بگیره بیاد روی دست .. شما هم قطع کنید چون مهم اوایل کار بود که بفهمه کارش درسته .. الان دیگه نیازی نیست

به تظر نمیاد مشکلی باشه . اون تخمه ای رو که بالا آورد دوباره میخورد یا سرش رو شدید تکون میداد و پرت کرد اینور اونور ؟؟
    رو دستم بود وقتی بالا اورد افتاب پایین شکل تخمه کاملا حفظ شده بود هیچ چیز اضافه ای بالا نیاورد وقتی بالا اورد سرشو یکم بالا پایین کرد تخمه از دهنش افتاد پایین بعد خیلی عادی رفتار کرد

یک سوال دیگه از چوب درخت اکالیپتوس میشه واسه کاسکو استفاده کرد؟شنیدم درخت بومی استرالیا هستش گفتم شاید بشه استفاده کرد

یا از چوب این درخت که اسمشو نمیدونم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    رو دستم بود وقتی بالا اورد افتاب پایین شکل تخمه کاملا حفظ شده بود هیچ چیز اضافه ای بالا نیاورد وقتی بالا اورد سرشو یکم بالا پایین کرد تخمه از دهنش افتاد پایین بعد خیلی عادی رفتار کرد

یک سوال دیگه از چوب درخت اکالیپتوس میشه واسه کاسکو استفاده کرد؟شنیدم درخت بومی استرالیا هستش گفتم شاید بشه استفاده کرد

یا از چوب این درخت که اسمشو نمیدونم

مشکلی نیست

اکالیپتوس جز درخت های مجاز هست

اما درباره درخت پایینی نظری نمیتونم بدم . چون اصلا نمیدونم چه نوعیه

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام الان کاسکو من بدون هیچ ترسی رو دست هرکسی که بهش نزدیک بشه میره خداروشکر طوطی اجتماعی و نترسی هستش و از بقیه هم نمیترسه و رو دستشون میره خواستم بدونم الان که کاسکوم انقد خب رو دست میاد چه تمرین هایی هس که میتونم باهاش انجام بدم و ترسش رو بازم کمتر کنم و رفیق تر بشه باهام؟

الان بیشتر از یک ماه هستش تو گلویی سلام میگه و هنوز نتونسته واضح بگه بخاطر سن و سالش هستش یا کلا طول میکشه واضح بشه؟اخه فک کنم هنوز یک سالش نشده تازه داره رنگ چشمش از تیرگی به روشنی میره زیر لامپ مهتاب هنوزم تیره دیده میشه زیر نور افتاب روشن تر هستش
    ویرایش توسط منصور : 7th August 2015 در ساعت 12:26 AM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    سلام الان کاسکو من بدون هیچ ترسی رو دست هرکسی که بهش نزدیک بشه میره خداروشکر طوطی اجتماعی و نترسی هستش و از بقیه هم نمیترسه و رو دستشون میره خواستم بدونم الان که کاسکوم انقد خب رو دست میاد چه تمرین هایی هس که میتونم باهاش انجام بدم و ترسش رو بازم کمتر کنم و رفیق تر بشه باهام؟

الان بیشتر از یک ماه هستش تو گلویی سلام میگه و هنوز نتونسته واضح بگه بخاطر سن و سالش هستش یا کلا طول میکشه واضح بشه؟اخه فک کنم هنوز یک سالش نشده تازه داره رنگ چشمش از تیرگی به روشنی میره زیر لامپ مهتاب هنوزم تیره دیده میشه زیر نور افتاب روشن تر هستش
    سلام . خیلی خوشحال شدم . بهتر هم میشه ایشالا . آموزش تریک های مختلف میتونه تاثیر خوبی روی ارتباط شما بذاره .. که آموزش هاش تو این بخش هست :

آموزش به طوطی سانان

میتونه هم برای سن کمش باشه هم به خاطر گفتن اولین کلمه که معمولا طول میکشه .. تا 11 12 ماهگی هم ممکنه طول بکشه . طوطی قبلی من از 5 ماهگی اسم خودش رو نا واضح میگفت و تو سن 11 ماهگی برای اولین بار تونست اسمش رو واضح بگه .. استثنا هم هست حالا باید شما تمرین کنید باهاش . مثلا اگه دیدین داره ناواضح میگه .. اول خیلی با هیجان تشویقش کنید و حایزه بدین و بعد خودتون واضح تکرار کنید دوباره .. اینجوری کم کم واضخ تر میگه

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام . خیلی خوشحال شدم . بهتر هم میشه ایشالا . آموزش تریک های مختلف میتونه تاثیر خوبی روی ارتباط شما بذاره .. که آموزش هاش تو این بخش هست :

آموزش به طوطی سانان

میتونه هم برای سن کمش باشه هم به خاطر گفتن اولین کلمه که معمولا طول میکشه .. تا 11 12 ماهگی هم ممکنه طول بکشه . طوطی قبلی من از 5 ماهگی اسم خودش رو نا واضح میگفت و تو سن 11 ماهگی برای اولین بار تونست اسمش رو واضح بگه .. استثنا هم هست حالا باید شما تمرین کنید باهاش . مثلا اگه دیدین داره ناواضح میگه .. اول خیلی با هیجان تشویقش کنید و حایزه بدین و بعد خودتون واضح تکرار کنید دوباره .. اینجوری کم کم واضخ تر میگه
    خیلی ممنون برگ درخت نخل واسه طوطی ها مجاز هستش؟اخه اینجا با برگ خشک شده درخت نخل چیز هایه خیلی جالبی میسازن مثل طناب دمپایی توپ ها کوچیک خواستم بدونم اگه موردی نداره از اینجور چیزا واسه کاسکوم بگیرم چون مطمین از جویدن و نابود کردم برگ خشک درخت خرما لذت میبره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)