فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 651 از 693 نخستنخست ... 151 551 601 641649650651652653 661 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,501 به 6,510 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein021t نمایش پست ها
    الان دیگه استفراغ نمیکنه ولی یکم بی حاله و غذا نمیخوره و میخواد بخوابه بازم برم پیش دامپزشک بهتره. آره؟ البته مدفوعش طبیعیه و آبریزش بینی نداره
    میتونید ببرید . یه دامپزشک خوب پیدا کنید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    دانش آموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    28
    سلام این آقا رافی ما یه نیم ساعت میخوابه بیدار میشه میره تو ظرف غذاش نگاه میکنه تخمه ورمیداره میندازه موزم بهش دادم نخورد گردو هم همینطور از صبح تا حالا هیچی نخورده چیکار کنم؟ نمی ساعت دیگه میخوام ببرمش پیشه دامپزشک فکر کنم شکمش درد کنه در ضمن ما داخب استان لرستان بروجرد زندگی میکنیم
    ویرایش توسط amirhossein021t : 3rd August 2015 در ساعت 07:38 PM

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . اگه از وسط خراب شده یعنی شکسته جوری که طوطی رو اذیت میکنه با قیچی اصلاحش کنید ..

اگه نه که کاری نداشته باشید و اگه دیدین خودش شروع کرد به خراب کردن پرهای اطراف اون موقع بهتره به فکر اصلاحش باشید .
    سلام بعد اینکه تونستم بازی نردبون رو با کاسکو خودم انجام بدم خیلی خوب شده وقتی دست دوم نزدیکش کنم خودش پا میزاره رو اون یکی دست امروز وقتی رو قفس بود خواستم امتحان کنم بیبنم میاد یا نه وقتی دستمو بهش نزدیک کردم از دستم فرار میکرد منم ول نکردم اومد رو دست چندین و چند دفعه بالا قفس اومد رو دستم البته تخمه رو پرت میکرد جایزه رو قبول نمیکرد ( سیر بود ) ولی رو دستم میومد ولی خیلی زود میخواست برگرده بالا قفس یعنی دوس نداشت زیاد رو دستم بمونه ولی خداروشکر با راهنمایی ها مفید شما تقریبا میشه گفت دستی شده با یکم تمرین دیگه کاملا به دست عادت میکنه سوالم این بود طوطیم فقط از من نمیترسه ولی از بقیه ادما به شدت میترسه یعنی حتی اگه نزدیکش بشن اماده باش میشه حتی تو قفس از دست هیچکس هم تخمه نمیگیره اگه بگیره پرت میکنه خواستم بدونم چطوری با بقیه اعضا خانواده رفیقش کنم الان از وقتی رو دستم میاد روزی نیم ساعتی پیش بقیه اعضا خانواده میبرمش تا همه رو بیبنه و غریبی نکنه دیگه چه کارهایی کنم ؟ یک سوال دیگه روزی چند دقیقه ببرمش اتاق بقیه طوطی ها خوبه واسه روحیه اش یا خوب نیس چون وقتی صداشون رو میشنوه عکس العمل نشون میده و سوت میزنه

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    سلام این آقا رافی ما یه نیم ساعت میخوابه بیدار میشه میره تو ظرف غذاش نگاه میکنه تخمه ورمیداره میندازه موزم بهش دادم نخورد گردو هم همینطور از صبح تا حالا هیچی نخورده چیکار کنم؟ نمی ساعت دیگه میخوام ببرمش پیشه دامپزشک فکر کنم شکمش درد کنه در ضمن ما داخب استان لرستان بروجرد زندگی میکنیم
    سلام
    غذاهای دیگه روامتحان کنید که دوست داره

کاربر ساده

تخصص
    دانش آموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    28
    خوب تخمه دوست داره تخمه هم نمیخوره

کاربر ساده

تخصص
    دانش آموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    28
    سلام زنگ زدم دکتر برهانی کیا گفت که یا مسموم شده یا مریض شده الان شدید شده و باید از مدفوعش تشخیص داد ولی مدفوعشم طبیعیه میدونم دیگه چطور باید تشخیص داد ولی باید فردا ببرمش دامپزشک

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    خوب تخمه دوست داره تخمه هم نمیخوره
    سلام زنگ زدم دکتر برهانی کیا گفت که یا مسموم شده یا مریض شده الان شدید شده و باید از مدفوعش تشخیص داد ولی مدفوعشم طبیعیه میدونم دیگه چطور باید تشخیص داد ولی باید فردا ببرمش دامپزشک
    سلام . دکتر برهانی کیا دارویی تجویر نکردن ؟

اگه نمی تونید تا تهران ببریدش حتما حتما فردا ببریدش دکتر ، در اسرع وقت . شرایطش خوب نیست .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,492
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام بعد اینکه تونستم بازی نردبون رو با کاسکو خودم انجام بدم خیلی خوب شده وقتی دست دوم نزدیکش کنم خودش پا میزاره رو اون یکی دست امروز وقتی رو قفس بود خواستم امتحان کنم بیبنم میاد یا نه وقتی دستمو بهش نزدیک کردم از دستم فرار میکرد منم ول نکردم اومد رو دست چندین و چند دفعه بالا قفس اومد رو دستم البته تخمه رو پرت میکرد جایزه رو قبول نمیکرد ( سیر بود ) ولی رو دستم میومد ولی خیلی زود میخواست برگرده بالا قفس یعنی دوس نداشت زیاد رو دستم بمونه ولی خداروشکر با راهنمایی ها مفید شما تقریبا میشه گفت دستی شده با یکم تمرین دیگه کاملا به دست عادت میکنه سوالم این بود طوطیم فقط از من نمیترسه ولی از بقیه ادما به شدت میترسه یعنی حتی اگه نزدیکش بشن اماده باش میشه حتی تو قفس از دست هیچکس هم تخمه نمیگیره اگه بگیره پرت میکنه خواستم بدونم چطوری با بقیه اعضا خانواده رفیقش کنم الان از وقتی رو دستم میاد روزی نیم ساعتی پیش بقیه اعضا خانواده میبرمش تا همه رو بیبنه و غریبی نکنه دیگه چه کارهایی کنم ؟ یک سوال دیگه روزی چند دقیقه ببرمش اتاق بقیه طوطی ها خوبه واسه روحیه اش یا خوب نیس چون وقتی صداشون رو میشنوه عکس العمل نشون میده و سوت میزنه
    سلام . بله بهتر میشه حتما . هرچی بیشتر روی دست بیاد براش عادی تر میشه

خوانواده باید تو اتاقش بیان . نزدیک قفسش بشینن .. یا یه استند براش درست کنید . استند T شکل و وقتی میبریدش پیش خونواده ، بذارید اونجا بشینه و حرکات بقیه اعضا هم براش عادی بشه . بعد که حضورشون کنار طوطی ، عادی شد .. میتونن با دست بهش غذا بدن .. غذاهایی که دوست داره

بد نیست .. ببرید پیششون، اگه بیماری ندارن مشکلی نداره ... . فقط نذارید نزدیک هم بشن .بعضی طوطی ها قلمرو طلب هستن . مثل مرغ عشق و کوتوله .. کاسکوی شما ممکنه تمایل داشته باشه بره سمتشون .. اگه دعواشون بشه کاسکو راحت میتونه منقارشون رو از جا بکنه .. خلاصه اینکه مراقب باشید

کاربر ساده

تخصص
    دانش آموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    28
    نه چیزی نگفت ولی فردا حتما میبرمش دکتر

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . بله بهتر میشه حتما . هرچی بیشتر روی دست بیاد براش عادی تر میشه

خوانواده باید تو اتاقش بیان . نزدیک قفسش بشینن .. یا یه استند براش درست کنید . استند T شکل و وقتی میبریدش پیش خونواده ، بذارید اونجا بشینه و حرکات بقیه اعضا هم براش عادی بشه . بعد که حضورشون کنار طوطی ، عادی شد .. میتونن با دست بهش غذا بدن .. غذاهایی که دوست داره

بد نیست .. ببرید پیششون، اگه بیماری ندارن مشکلی نداره ... . فقط نذارید نزدیک هم بشن .بعضی طوطی ها قلمرو طلب هستن . مثل مرغ عشق و کوتوله .. کاسکوی شما ممکنه تمایل داشته باشه بره سمتشون .. اگه دعواشون بشه کاسکو راحت میتونه منقارشون رو از جا بکنه .. خلاصه اینکه مراقب باشید
    خیلی ممنون خیلی راهنمایی ها خوبی میکنید واقعا ممنون . امروز وقتی تو قفس هم بود رو دستم میومد دیگه داره واسش عادی میشه هروقت دستمو تو هرحالتی زیر شکمش میبرم میاد رو دست رو دست داداشم هم رفت بدون هیچ ترسی درمورد پرنده هام فک نکنم بیماری داشته باشن فضا بسته هستش و حدود دو ماهی میشه دارمشون همشون خداروشکر سرحال هستن هرکدومشون تو قفس ها مجزا هستن درگیری هم فک نکنم پیش بیاد درمورد استند هم من تو سایت گشتم ولی چیز به درد بخوری پیدا نکردم اگه شما لینک یا اموزشی درباره ساخت استند یا پارک بازی دارید ممنون میشم میخوام واسه کاسکوم بسازم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)