کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    یه سوال برام پیش اومده که کاسکو ها چطوری میخوابن؟ اخه من هر موقع دیدمش رو چوب نشسته بوده ندیدم لم بده یا دراز بکشه !!
    مگه کبوتر و قناری لم میدن یا دراز میکشن که شما دنبال این حالت در کاسکو هستید؟!
    پرنده سیستمش همینه .... در حالی که روی چوبش استاده میخوابه !

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14576
    سلام دوستان یک سوال داشتم من از غذای kiki مخصوص کاسکو استفاده میکنم که بعضی چیزاشو میخوره بهضیام نمیخوره سوالم اینه این غذاشو چند روز به چند روز عوض کنم؟ بمونم همه رو بخوره بعد عوض کنم؟ سوال دیگم اینه که یکی از پرهای بالشو یک طرفشو کاملا خالی کرده و یک طرفم نکنده نمیدونم بخاطر چی اینطوری شده ممکنه نیاز به جموم داشته باشه الان 40 روزه دارمش؟ دمای اتاقم 28 درجه هست اگه زیاده کمش کنم؟ با سپاس

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad125 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم من از غذای kiki مخصوص کاسکو استفاده میکنم که بعضی چیزاشو میخوره بهضیام نمیخوره سوالم اینه این غذاشو چند روز به چند روز عوض کنم؟ بمونم همه رو بخوره بعد عوض کنم؟ سوال دیگم اینه که یکی از پرهای بالشو یک طرفشو کاملا خالی کرده و یک طرفم نکنده نمیدونم بخاطر چی اینطوری شده ممکنه نیاز به جموم داشته باشه الان 40 روزه دارمش؟ دمای اتاقم 28 درجه هست اگه زیاده کمش کنم؟ با سپاس
    من در این واقع دانه های که نخورده رو جدا میکنم و با بقیه بسته مخلوط میکنم و این طوری وقتی دانه های مورد علاقه کم میشه دانه های دیگه رو میخوره
    متوجه منظورتون نمیشم که یک طرف بال رو خالی کرده یعنی چی؟؟؟؟میشه عکس بزارید؟؟؟؟
    دمای 28 درجه هم یکم بالاست همون 24-25 درجه کافیه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    سلام
    من قفس جدید رو گرفتم . مدل 2007 که قبلا با شما مشورت کرده بودم .
    قبلا خونده بودم توی قفس نباید بیشتر از یه نشیمنگاه استفاده بشه چون ممکنه پرنده به جایی دور از غذا عادت کنه و از غذا بیافته . نمدونم درسه یا نه .
    اما به نظر شما چند تا نشیمنگاه بذارم براش ؟ من یه دونه نشیمن کنفی براش گرفتم که خوب کوچیکه . خود قفس هم که چوب های نازک و معمولی داره که جالب نیست . میشه واسه درست کردن توی قفسش به من پیشنهاد بدین ؟ از چه نشیمنی استفاده کنم ؟ چند تا اسباب بازی بذارم ؟ ( قبلا یه اسباب بازی میذارشتم و هر چند وقت عوض میکردم )
    اساتید ممنون میشم کمک کنین
    مرسی ممنون

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام
    من قفس جدید رو گرفتم . مدل 2007 که قبلا با شما مشورت کرده بودم .
    قبلا خونده بودم توی قفس نباید بیشتر از یه نشیمنگاه استفاده بشه چون ممکنه پرنده به جایی دور از غذا عادت کنه و از غذا بیافته . نمدونم درسه یا نه .
    اما به نظر شما چند تا نشیمنگاه بذارم براش ؟ من یه دونه نشیمن کنفی براش گرفتم که خوب کوچیکه . خود قفس هم که چوب های نازک و معمولی داره که جالب نیست . میشه واسه درست کردن توی قفسش به من پیشنهاد بدین ؟ از چه نشیمنی استفاده کنم ؟ چند تا اسباب بازی بذارم ؟ ( قبلا یه اسباب بازی میذارشتم و هر چند وقت عوض میکردم )
    اساتید ممنون میشم کمک کنین
    مرسی ممنون
    سلام
    طوطیون اهلیه؟؟؟بهتره نشیمن خد قفس رو با دسته بیل تعویض کنید،چند روز اول طوطی به خاطر استرس زیاد تو قفس تحرک نداره اما بعدش شما میتونید هر چند تا نشیمن که خواستید اضافه کنید و طوطی وقتی گرسنش بشه میره غذاشو میخوره،ترجیحا هم یک ظرف استیل ککنار بالاترین نشیمن ببندید (چون طوطی بیشتر اوقات در بالاترین قسمت قفس میشینه)و در اون میوه و سبزی قرار بدید
    سیاست من اینه که قفس رو تا جایی که میشه از اسباب بازی پر میکنم تا طوطی با هر کدوم که دلش خواست بازی کنه و انرژیشو تخلیه کنه فقط در نظر بگیرید که سباب بازی ها بالای ظروف آب و غذا قرار نگیرند که فضله طوطی بیوفته داخل ظرف غذاش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام
    دوستان عزیز امروز خاکستری من گذاشت روی سرشو ناز کنم البته اینکار رو بعد از حمام کردن و سشوار کردن گذاشت من اونو انجام بدن
    حالا هم هروقت میخوام نازش کنم خودشو خم میکنه البته چیزی هم نمیده اما با رضایت کامل هم نیست به نظر شما ادامه بدم یا بذارم با رضایت بیاد ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز امروز خاکستری من گذاشت روی سرشو ناز کنم البته اینکار رو بعد از حمام کردن و سشوار کردن گذاشت من اونو انجام بدن
    حالا هم هروقت میخوام نازش کنم خودشو خم میکنه البته چیزی هم نمیده اما با رضایت کامل هم نیست به نظر شما ادامه بدم یا بذارم با رضایت بیاد ؟
    سلام دوست عزیز . تبریک میگم بابت این پیشرفت .
    شما ادامه بدین اما زیاده روی نکنید . یکم نوازش کنید کافیه . وقتی خودش سرشو خم میکنه نشونه علاقه خودپرنده به نوازش هست البته برای پرنده ای که بدونه با خم کردن سرش نوازش میشه . به صورت خیلی آروم سرش رو به سمت خلاف رشد پرها نوازش کن (یعنی به سمت بالا) مراقب باش توی انجام نوازش هیچ ترس یا عمل استرس زا برای پرنده انجام نشه تا پرنده نترسه و اطمینان کنه. وقتی دیدی دلش نمیخواد یا اجازه نمیده هیچ اصراری نکن بذار خودش انتخاب کنه اما مراقب باش لوس نشه .
    موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    سلام ممنون قفس که گرفتم جای ظرف غذاش 3 تا هست و همه تو یه سطح .
    بله با هم دوستیم
    ممنونم
    اساتید دیگه هم راهنماییم کنن ممنون میشم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    بله با هم دوستیم
    ممنونم
    سلام دوست عزیز
    برای تکمیل عرض میکنم ::
    لطفا با روش اصولی پرنده رو با قفس جدید آشنا کنید . از هر تعداد چوب نشیمن و اسباب بازی میتونید استفاده کنید اما مراقب باشید مسیر حرکت طوطی رو نگیره . انقدر شلوغ نکنید که پرنده نتونه تکون بخوره یا خدایی نکرده جایی گیر کنه ...
    موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    بله با هم دوستیم
    ممنونم
    قفسهای بزرگ ظروف غذاشون به این صورته
    بزارید تجربه خودم رو بگم که بهتر کمک کرده باشم.....بعد از این که طوطی به قفس عادت کرد من توی یک ظرف استیل پلت و دیگری مخلوط دانه ها و دیگری آب میریزم و یک نشیمن بالاتر از نشیمن اصلی برای طوطی میزارم و چون بالاتره طوطی بیشتر اوقات اونجا میمونه،یک ظرف استیل هم که قبلا خریدم رو کنار اون نشیمن وصل مکینم و این طوری غذاهایی که باید بخوره و دوست نداره رو همیشه تو اون ظرف میزارم،چون این ظرف همیشه جلوی چشمشه کم کم غذا ها رو میخوره و اون ظرف میشه مخصوص حبوبات و میوه و سبزی طوطی که صبح به صبح تعویضشون میکنم و شب برش میدارم

صفحه 650 از 1238 نخستنخست ... 1505506006316326336346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646656666676686697007501150 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)