فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 649 از 693 نخستنخست ... 149549599639647648649650651659 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,481 به 6,490 از 6928
    کاربر ساده

تخصص
    دانش آموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    28
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام دوستان اگه میشه با این دو عکس زیر بگید رافی چند سالشه

و دوستان من عکس از قفس گزاشتم میدونم که نباید رو زمین باشه میز سفارش دادم ولی همونطور که میبینید کولر طوطی رو اذیت نمیکنه؟ من اونجا بودم باد نمیومد
    بعد من دیشب رافی رو اونور بوفه گزاشتم و امروز دیدم دیدم که سروصداش کمتر شده یعنی دیگه سوت نمیزنه و قبلا از بغلش که رد میشدی قار میزد اما امروز کمتر قار میزنه یا فرار میکنه. آیا سرما خورده یا بهتر شده؟
    ویرایش توسط amirhossein021t : 30th July 2015 در ساعت 05:01 PM

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein021t نمایش پست ها

و دوستان من عکس از قفس گزاشتم میدونم که نباید رو زمین باشه میز سفارش دادم ولی همونطور که میبینید کولر طوطی رو اذیت نمیکنه؟ من اونجا بودم باد نمیومد
    بعد من دیشب رافی رو اونور بوفه گزاشتم و امروز دیدم دیدم که سروصداش کمتر شده یعنی دیگه سوت نمیزنه و قبلا از بغلش که رد میشدی قار میزد اما امروز کمتر قار میزنه یا فرار میکنه. آیا سرما خورده یا بهتر شده؟
    با سلام من بازم میگم فکر کنم دو سه سالشه همین که جلوی باد کولر نیست خیلی خوبه فقط نگذارید محیط بیش از حد سرد بشه اگه عطسه نمیکنه و تغییری در مدفوعش ندیدید احتمال سرماخوردگی اون کمه بیحالیش هم ممکنه بدلیل تغییر مکان یا بیخوابی باشه قار نزدنش هم نشانه ی خوبیه یعنی باشما بیشتر اشناشده
    بهترین قفس در دنیا قفسه خالی است! تا پیش از آنکه انسان برای اولین بار حیوانی را دوست بدارد قسمتی از روح او هم چنان در خواب است.حتي اگر حيوانات بی زبان به من بی نياز باشند، من به عشق ورزيدن به اين موجودان پاك و معصوم محتاجم......پرنده تنها مشتی پر نیست، روح دارد و شخصیت... پس بیاموزیم با پرندگانمام درست رفتار کنیم ...حیوانات قانع ترین دوست هستند،نه سوالی میپرسند و نه انتقادی میکنند. با مشاهده ی رفتار یک فرد با حیوانات، میتوانید درباره ی شخصیتش قضاوت کنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579

چشم دودی هستش فک نکنم بیشتر از یک تا یک نیم سال داشته باشه فوقش دو سال بیشتر نداره
    مورد بسیار خوبی واسه رام کردن و سخنگو کردن هستش از نظر من خرید خوبی کردید مبارکتون باشه زیاد به سن سالش حساس نباشه مهم اینه جوجه کم و سن سال و سالمی خریدید و به مرور رام میشه و خیلی رفیق میشه باهات
    ویرایش توسط منصور : 30th July 2015 در ساعت 07:50 PM

کاربر ساده

تخصص
    دانش آموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    28
    سلام دوستان آیا ممکن هست یه طوطی وحشی افسرده بشه؟ ممنون

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.86
    تعداد ارسال ها
    3,040
    سلام دوستان آیا ممکن هست یه طوطی وحشی افسرده بشه؟ ممنون
    سلام
    بله امکانش هست
    رفتار نامناسب -محیط نامناسب -غذای نامناسب میتونه باعث افسرده شدن و پرکنی یا پرجوی در پرنده بشه

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سعی کنید دست اول رو طوری بچرخونید که طوطی مجبور بشه روی دست دوم بشینه . حتی شده دست اول رو به سمت خودتون بیارید و دست دوم رو به سمت طوطی . نمیدونم متوجه میشید چه حالتی منظورم هست یا نه

فرض کنید طوطی روی یه دست نشسته و روش به سمت شماست . شما دست دوم رو بین خودتون و طوطی نگه دارید و به سمت زیر شکم طوطی ببرید با همون روشی که گفتم ( تیغه دست ... ) وقتی دست دوم رسید به زیر شکمش ، دست اول رو به سمت خودتون حرکت بدین ..که طوطی مجبور به نشستن روی دست دوم بشه

راه دوم اینه که دست دوم رو از پشت سر به پای طوطی نزدیک کنید، طوطی رو دست اول نشسته ، دست دوم از پشت به پاش نزدیک میشه و یکم میاد بالاتر از دست دوم .. دست اول رو یکم بیارید پایین ... کلا با دست اول بازی کنید بذارید طوطی فکر کنه ناچاره روی دست دوم بره ..

دعوا با اسباب بازی هم کاملا طبیعیه . میخواد قدرتش رو به اسباب بازی هاش نشون بده ..حتی گاهی اوقات دعواشون میکنن و بلند قار میکشن که اینم کاملا طبیعیه که این یکی از نکات دوست داشتنی در طوطی هاست
    روش اول که اینجا گفتید رو انجام دادم و جواب داد امروز طبق معمول وقتی پا اولشو گذاشت رو دستم بلندش کردم و از قفس خارجش کردم بردمش یک اتاق دیگه و دست بدون جاییزه رو بین پا و شکمش گذاشتم دستی که طوطی روش بود به طرف دست بدون جاییزه اوردم طوطیم با ناخوناش به زور به دستم چسپیده بود بال بال زد اخرش اومد رو دست بدون جاییزه دفعه دوم هم دقیقا به زور اومد ولی دفعات بعد هروقت دست خالی میبردم زیر شکمش میومد رو اون یکی دست و بازی نردبون رو به راحتی انجام میداد بدون هیچ زوری منم هروقت از این دست به اون یکی دست میومد بهش جاییزه میدادم دستتون درد نکنه بابت راهنمایی مفیدتون

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    روش اول که اینجا گفتید رو انجام دادم و جواب داد امروز طبق معمول وقتی پا اولشو گذاشت رو دستم بلندش کردم و از قفس خارجش کردم بردمش یک اتاق دیگه و دست بدون جاییزه رو بین پا و شکمش گذاشتم دستی که طوطی روش بود به طرف دست بدون جاییزه اوردم طوطیم با ناخوناش به زور به دستم چسپیده بود بال بال زد اخرش اومد رو دست بدون جاییزه دفعه دوم هم دقیقا به زور اومد ولی دفعات بعد هروقت دست خالی میبردم زیر شکمش میومد رو اون یکی دست و بازی نردبون رو به راحتی انجام میداد بدون هیچ زوری منم هروقت از این دست به اون یکی دست میومد بهش جاییزه میدادم دستتون درد نکنه بابت راهنمایی مفیدتون
    خب خدارو شکر خیلی وقت منتظر خبر خوب از جانب شما بودم امیدوارم این تمرین کمک کنه که راحت تر روی دست شما بیاد .. فقط دو روز اینجوری تمرین کنید که با هر بار قدم گذاشتن روی دست دوم بهش جایزه بدین . بعد از دو روز با هر 2 بار و بعد از 3 روز با هر 5 بار قدمی که برمیداره یه جایزه بدین ... . که کم کم دیگه جایزه رو برای روی دست اومدن بذارید کنار ...
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خب خدارو شکر خیلی وقت منتظر خبر خوب از جانب شما بودم امیدوارم این تمرین کمک کنه که راحت تر روی دست شما بیاد .. فقط دو روز اینجوری تمرین کنید که با هر بار قدم گذاشتن روی دست دوم بهش جایزه بدین . بعد از دو روز با هر 2 بار و بعد از 3 روز با هر 5 بار قدمی که برمیداره یه جایزه بدین ... . که کم کم دیگه جایزه رو برای روی دست اومدن بذارید کنار ...
    ممنون همش به لطف راهنمایی ها شماست فقط یک از پر هایه قرمز دم کاسکوم کجه یعنی صاف نیس ندیدمش کار به کارش داشته باشه یا بخواد خرابش کنه یا بکنه دو روزی میشه همینجوری خراب به سمت بالا هستش از ریشه خرابه خود پر سالمه چکارش کنم بکنمش یا بزارم باشه میترسم خودش بکنه بعد بیا و درستش کن فعلن یکی دو روزی هستش همین حالته ولی هنوز نکنده و خرابش نکرده

کاربر تازه وارد

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    18016
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    9
    سلام خیلی ممنون . خارج از قفس هم نزدیکش می شینم واکنشی نداره البته کمی ترس داره ولی از جاش تکون نمی خوره و تخمه هم می گیره ولی با احتیاط . فقط دنبال تخمه نمی یاد . من روز در میان از قفس میارمش بیرون خوبه ؟ چون می ترسم بیشتر بد عادت بشه ؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,485
    نقل قول نوشته اصلی توسط 94-pani نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون . خارج از قفس هم نزدیکش می شینم واکنشی نداره البته کمی ترس داره ولی از جاش تکون نمی خوره و تخمه هم می گیره ولی با احتیاط . فقط دنبال تخمه نمی یاد . من روز در میان از قفس میارمش بیرون خوبه ؟ چون می ترسم بیشتر بد عادت بشه ؟
    سلام . سعی کنید خارج از قفس این تمرین رو انجام بدین . تمرین اصلی بهتره بیرون از قفس باشه ..

البته داخل قفس هم میشه ولی چون طوطی ممکنه نسبت به قلمروش واکنش پرخاشگرانه نشون بده بهتون و شما بترسید و بعد به راه واسه دور کردن شما پیدا کنه و .. کلا بهتره داخل قفس تمرین روی دست آوردن انجام نشه ..اما با دست غذا دادن رو همچنان داخل قفس هم ادامه بدین ..

در مورد بیرون آوردنش از قفس حداقل 1 ساعت ( دو تا نیم ساعت ) برای تمرین و خستگی در کردن طوطی بیاریدش بیرون .. مشکلی پیش نمیاد
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)