کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام دوستان بعضی جاها دیدم میگن فلفل خوبه بدیم بهشون بعضی جاها هم میگن نباید داد حالا اخر تکلیف چی هست ؟
    اگه باید بدیم واسه چی خوب هست و چه نمونه فلفل باید باشه و چه میزان ؟ مثلا هر روز روزی یه دونه هفته ای یک بار یدونه تو یه روز با ...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام دوستان بعضی جاها دیدم میگن فلفل خوبه بدیم بهشون بعضی جاها هم میگن نباید داد حالا اخر تکلیف چی هست ؟
    اگه باید بدیم واسه چی خوب هست و چه نمونه فلفل باید باشه و چه میزان ؟ مثلا هر روز روزی یه دونه هفته ای یک بار یدونه تو یه روز با ...
    دوست عزیز فلفل خوبه به خصوص انواع پاپریکا (فلفل دلمه) که سبزها ویتامین c و رنگی ها ویتامین A را به مقدار زیاد دارند. به شخصه توصیه می کنم از فلفل خیلی تند استفاده نکنید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    نقل قول نوشته اصلی توسط gazelle نمایش پست ها
    فكر مي كنم ٢-٢.٥ ساله باشه با اين تفاسير ، يه سوال ديگه غذاي اصليش متاسفانه تخمه افتابگردونه بعضي وقتا يه مقدار كم سيب مي خوره خيلي نگرانشم ، چيكار مي تونم بكنم كه مصرف تخمش رو كم كنم و خوراكي هاي ديگه جايگزينش كنم؟
    توضیحات کامل را جناب وکیلی فرمودند فقط یک نکته بنده اضافه کنم که شما باید پلکانی تخمه را کاهش دهید. ابتدا مقدار تخمه ای که 24 ساعت مصرف کند را اندازه بگیرید. یعنی مثلا 50 گرم تخمه را با ترازوی آشپزخانه اندازه بگیرید و برایش بگذارید. 24 ساعت بعد ظرف تخمه را خارج کرده و پوست ها را ازتخمه های خورده نشده جدا کنید و وزن کنید اگر 20 گرم باقیمانده باشد یعنی خاکستری شما 30 گرم تخمه در 24 ساعت مصرف می کند. حال برای روز بعد 30 گرم بگذارید و طی چند روز 5 گرم 5 گرم از وزن تخمه روزانه کم کنید تا برسید به 10 یا 5 گرم و بعد از آن این مقدار را ثابت نگهدارید. ملاحظه می کنید که طوطی به مرور که تخمه کمتری در اختیارش قرار می گیرد از غذاهای دیگری که در اختیارش است بیشتر می خورد. به خصوص از حبوبات خیس خورده و بروکلی در غذایش زیاد استفاده کنید.
    در ضمن طبق تجربه شخصی خاکستریها به طور متوسط 25 گرم تخمه در 24 ساعت مصرف می کنند.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14566
    ببشخشید دوستان تو انجمن خوندم که کاسکو از حرارت شوفاژ بدش میاد چیکار کنم ؟ ولی نزدیکش نیس اونطرف اتاق من هست ولی اتاقم گرمه
    میتونم شبا دستگاه بخور اب تو اتاقم روشن کنم که رطوبت تو اتاقم باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14566
    ببخشید کاسکوی من 4 سالشه به نظرتون کاسکو با سن پایین تر گیر بیارم بهتره یا نه همینی که الان دارم خوبه
    اخه میخوام ببینم با سن پایین تر میشه زود تر به حرفشون اورد یا نه
    کساکویی که الان دارم دیگه باهام خوب شده میاد رو دستم حالت نردبون هم باهاش کار کردم باهاش کار میکنم ولی اگه میشه بهم یه توضیحی بدین که اینی که الان دارم خوبه یا برم بفروشمش با سن پایین تر گیر بیارم ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط tatikiss نمایش پست ها
    ببشخشید دوستان تو انجمن خوندم که کاسکو از حرارت شوفاژ بدش میاد چیکار کنم ؟ ولی نزدیکش نیس اونطرف اتاق من هست ولی اتاقم گرمه
    میتونم شبا دستگاه بخور اب تو اتاقم روشن کنم که رطوبت تو اتاقم باشه
    سلام .از حرارت شوفاژ بدش میاد؟ فاصله ای که بین شوفاژ و طوطی شما هست مستقیما مشکلی براش پیش نمیاره ولی تو هوای سرد روشن بودن بخاری یا شوفاژ باعث خشک شدن هوای محیط و کم شدن رطوبت میشه . به همین دلیل بهتره از دستگاه بخور استفاده کنید یا یه ظرف آب بذارید روی شوفاژ .توضیحات کاملتر رو تو این مقاله رو بخونید

http://www.parsipet.ir/thread8918.html

ببخشید کاسکوی من 4 سالشه به نظرتون کاسکو با سن پایین تر گیر بیارم بهتره یا نه همینی که الان دارم خوبه
    اخه میخوام ببینم با سن پایین تر میشه زود تر به حرفشون اورد یا نه
    کساکویی که الان دارم دیگه باهام خوب شده میاد رو دستم حالت نردبون هم باهاش کار کردم باهاش کار میکنم ولی اگه میشه بهم یه توضیحی بدین که اینی که الان دارم خوبه یا برم بفروشمش با سن پایین تر گیر بیارم ؟
    دوست عزیز وقتی مشکلی نداره برای چی میخواید بفروشیدش . کاسکوی تو سن 4 سالگی هم تربیت پذیره. شما باهاش تمرین کنید ، کلمات اول رو معمولا طول میکشه تا بگن . به محض اینکه اولین کلمه رو یاد بگیرن کلمات بعدی رو هم راحت تر و سریعتر یاد میگیرن . تو هر سنی شما باید صبر و حوصله داشته باشید . تا الان هم خیلی خوب پیشرفت کردید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14566
    الان خیلی باهام خوب شده
    ولی از اینکه نمیتونم حرفش بیارم یکم اذیت شدم
    باشه پس نگه میدارم بیشتر باهاش کار میکنم تا حرف بیاد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14566
    راستی یه مشکل دیگه هم دارم که هی یه چیزی مانند پرز هی میریزه اتاقم ئر شده از اینا

راستی تصفیه هوا بزارم تو اتاقم که مشکلی نداره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    راستی یه مشکل دیگه هم دارم که هی یه چیزی مانند پرز هی میریزه اتاقم ئر شده از اینا

اگه خیلی براتون مهمه که گرد و پر طوطی کف اتاق نباشه باید زود به زود کف قفس رو تمیز کنید تا وقتی بال میزنه اینا رو پخش نکنه یا کف قفس رو کمی مرطوب کنید که با یه حرکت تو هوا پخش نشه . تصفیه هوا هم خیلی خوبه . میتونید استفاده کنید .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451

دوست عزیز این یک مورد طبیعی هست برای طوطی ها. نژادهای مختلف در این مورد تفاوت دارند کاکاتوها بیشترین پرز و گرده را دارند و اکلکتوسها کمترین. طوطی خاکستری در این مورد جزء متوسطها هست. کاریش نمیشه کرد.
    دستگاه تصفیه هوا فقط یک مقداری از شناور شدن اینها در محیط جلوگیری می کند.

صفحه 647 از 1238 نخستنخست ... 1475475976286296306316326336346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646656666977471147 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)