همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از دیروز کاسکوی من میذاره به زیر سینش دست بزنم یعنی نازش کنم اما البته اولش نوک گرفت بعد دید نوکش کارگر نیست پاشو اورد بالا که جلوتر نرم اما حالا با یه حالت نیمه ترس و منقار باز نگاه میکنه میذاره سینشو ناز کنم
    از دیروز تا حالا هم تو خونه راه افتاده و واسه خودش همه جای حال رو میگرده و نگاه میکنه امروز با تشویق خودش از قفس اومد پایین و رفت تو قفسش
    دوستان عزیز به نظر شما این ولگردی واسش ضرر نداره؟
    چرا دوست عزیز این ولگردی ضرر داره،طوطی برای اهلی شدن نباید زیاد آزاد باشه,یکمی باید محدودش کرد تا خوب اهلی بشه,این ولگردی علاوه بر این که بعد از یک مدتی بد عادتش میکنه و نمیتونید از روی فرش جمعش کنید در رون اهلی کردن هم تاخیر میندازه
    شما فعلا بیاریدش بیرون و از روی قفس پایین نیاد,با دست بعش غذا بدید و سعی کنید ارتباطتتون رو باهاش بیشتر کنید,سعی کنید کم کم سرش رو نوازش کنید چون واقعا تاثیر گذاره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی دم شکلاتی
    شماره عضویت
    14803
    با عرض سلام وخسته نباشید.من حدود ۲ هفته است یک کاسکوی تمینه دم شرابی به قیمت 1.200.000خریدم من ساکن ارومی هستم. به گفته پرنده فروش ۸ماه است اما پلکش مشکیه دورش یکم حالات قهوه ای داره یکم هم حالت طوسی زرد روشن داره چشمش هم مشکی مشکیه میخواستم بدونم تقریبا چند وقتش هست؟روزای اول خیلی قار میکشید اما سر جاش می شست نمیپرید این طرف اون طرف بعد ۳روز خیلی بهتر شد موقع اب و غذا دادنش میشست و با صدای کم خس خس میکرد انگار ***** میکشید این صدارو میداد بعد که میرفتم ساکت میشدو فوری میرفت سمت غذاش،بعدش هم شروع کرد از دستم سیب،نارنگی،گردو،بادوم،تخم ه گرفت اما انگار یکم ترس داره دستم رو هم میبرم نزدیکش با زبونش لیس میزنه،حموم نبردمش با اب پاش کمی خیسش کردم،یه صندلی گذاشتم کنارش میشینم حرف میزنم قار میکشه از میله هاش میره بالا ساکت میشم اونم ساکت میشه ،براش کاغذ کاهی لوله میکنم میدم بهش پاره میکنه کیف میکنه.اگه میشه راهنماییم کنین که چه کارای دیگه ای بکنم که با هام دوست شه من عاشق حیوون هستم راستی یه همستر هم دارم،برای طوطیم هم همیشه آهنگ میذارم میرقصم ،اگه میشه کمکم کنین مممممممممممرسی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14451
    نقل قول نوشته اصلی توسط melina-silver نمایش پست ها
    با عرض سلام وخسته نباشید.من حدود ۲ هفته است یک کاسکوی تمینه دم شرابی به قیمت 1.200.000خریدم من ساکن ارومی هستم. به گفته پرنده فروش ۸ماه است اما پلکش مشکیه دورش یکم حالات قهوه ای داره یکم هم حالت طوسی زرد روشن داره چشمش هم مشکی مشکیه میخواستم بدونم تقریبا چند وقتش هست؟روزای اول خیلی قار میکشید اما سر جاش می شست نمیپرید این طرف اون طرف بعد ۳روز خیلی بهتر شد موقع اب و غذا دادنش میشست و با صدای کم خس خس میکرد انگار ***** میکشید این صدارو میداد بعد که میرفتم ساکت میشدو فوری میرفت سمت غذاش،بعدش هم شروع کرد از دستم سیب،نارنگی،گردو،بادوم،تخم ه گرفت اما انگار یکم ترس داره دستم رو هم میبرم نزدیکش با زبونش لیس میزنه،حموم نبردمش با اب پاش کمی خیسش کردم،یه صندلی گذاشتم کنارش میشینم حرف میزنم قار میکشه از میله هاش میره بالا ساکت میشم اونم ساکت میشه ،براش کاغذ کاهی لوله میکنم میدم بهش پاره میکنه کیف میکنه.اگه میشه راهنماییم کنین که چه کارای دیگه ای بکنم که با هام دوست شه من عاشق حیوون هستم راستی یه همستر هم دارم،برای طوطیم هم همیشه آهنگ میذارم میرقصم ،اگه میشه کمکم کنین مممممممممممرسی
    با سلام
    دوست عزیز یک عکس واضح در نور طبیعی روز از چشم پرنده بگیرید و در سایت قرار دهید تا بهتر بشود در مورد سنش نظر داد. فرمایشات شما در مورد رنگ را بنده متوجه نشدم.
    حتما برای پرنده از اسباب بازیهای مجاز استفاده کنید.

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    سلام
    اولا تبریک میگم به خاطر طوطی که خریدید،در مورد سنش بهتره یک عکس از چشماش در نور طبیعی برامون بزارید و در صورت امکان یک عکس از وضعیت ظاهری پرنده بزارید تا ببینیم خدایی ناکرده مشکلی نداشته باشه
    در مورد رام کردن بهتره غذایی که بیشتر از همه دوست داره رو با دست بهش بدید،هر چه در طول روز زمان بیشتری بزارید نتیجه بهتری میگیرید،بیشتر با دست بهش غذا بدید و اگر میترسه زیاد نزدیک قفسش ننشینید،همین که شما رو ببینه و سعی کنید باهاش ارتباط برقرار کنید کافیه
    برای این که ترسش از دستتون بریزه بهتره در قفس رو باز کنید و دستتون رو ببرید داخل قفس و از داخل قفس بهش غذا بدید تا کم کم به دستتون عادت کنه
    کاغذ هم دیگه بهش ندید چون در تهیش از مواد شیمیایی استفاده میشه و خطر ناکه
    فعلا نیازی به اسباب بازی نداره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی دم شکلاتی
    شماره عضویت
    14803
    عکسا رو حتما باید از طریق یک سایت تو صفحه گذاشت یا مستقیم هم می شه به پیغام وصل بشه؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    عکسا رو حتما باید از طریق یک سایت تو صفحه گذاشت یا مستقیم هم می شه به پیغام وصل بشه؟
    عکسها رو در آپلود سنتر فروم آپلود کنید بعد لینک عکس رو در نوار ابزار در قسمت قرار دادن عکس (شکل قاب عکس مربعی که توش درخته)قرار بدید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی دم شکلاتی
    شماره عضویت
    14803

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی دم شکلاتی
    شماره عضویت
    14803

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی دم شکلاتی
    شماره عضویت
    14803

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی دم شکلاتی
    شماره عضویت
    14803
    دوست گرامی عکسارو گذاشتم اگه نظرتون رو بگید ممنون می شم

صفحه 645 از 1238 نخستنخست ... 1455455956266276286296306316326336346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646957451145 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)