فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 641 از 693 نخستنخست ... 141541591631639640641642643651691 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,401 به 6,410 از 6928
    کاربر عالی

تخصص
    دانشجوی معماری- معماری
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    میانگین پست در روز
    0.44
    تعداد ارسال ها
    454
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein021t نمایش پست ها
    سلام مرسی از اطلاعاتتون من خواستم از همین سایت آپلود کنم ولی نمیشد اگه میشه یه سایت دیگه بگید.
    خوب من الان نمیدونم چیکار کنم با طوطی فقط بعضی وقت ها میرم پیشش میشینم. میشه بگید کی باید پرهاشو بزنم؟ بعد تو طول هفته دو بار میوه خوبه؟ بعد بعضی وقت ها بکم انگار میلرزه مشکلی هست؟
    اپلود سنتر مشکلی نداره !
    میوه رو در طول روز باید بدین !
    کسایی که طوطی میخرن به مرور تخمه رو به روزی 1 قاشق و کمتر انتقال میدن حتی تخمه کیلویی نمیدن و فقط شرکتی که میکس میدن
    شاهپر هارو هم به طور معمول تا قبل از اشنا شدن میزنن که بعدا دوباره عصبی نشه و مدت را شدن زیاد نشه ولی الان بهتره خودتون نزنین و خودتون نبرین کوتاه کنین کس دیگه ببره

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    سلام مرسی از اطلاعاتتون من خواستم از همین سایت آپلود کنم ولی نمیشد اگه میشه یه سایت دیگه بگید.
    خوب من الان نمیدونم چیکار کنم با طوطی فقط بعضی وقت ها میرم پیشش میشینم. میشه بگید کی باید پرهاشو بزنم؟ بعد تو طول هفته دو بار میوه خوبه؟ بعد بعضی وقت ها بکم انگار میلرزه مشکلی هست؟
    سلام توضیحات رو دوستمون دادن ، شما فعلا برای تعویض آب و غذا و روزنامه کف قفس برید سمتش ، همونطور که تو پست قبلی گفتم . روزا تو یه فاصله مناسب که طوطی نمیترسه میتونید بشینید و باهاش کلمه خاص رو تمرین کنید . فعلا هم از قفس بیرون نیارید

بهتر بود قبل از آوردن به خونه پرش رو کوتاه میکردین ، اگه تو پرواز کردن مشکلی نداره فعلا نیازی نیست از نظر من

در مورد لرزشش هم مشکلی نداره شما فقط فاصلتون رو حفظ کنید

تو آپلود سنتر عضو بشید ، اگه آپلود نشد و مشکل داشتید به من تو پیام خصوصی گزارش بدین تا ببینم مشکل چیه
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر ساده

تخصص
    دانش آموز
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    طوطی کاسکو
    شماره عضویت
    17466
    میانگین پست در روز
    0.05
    تعداد ارسال ها
    28
    سلام بالاخره تونستم عکس رو آپلود کنم.به ترتیب عکس ها سوالاتم رو میپرسم. ممنون
    1. آیا قفس خوبه؟

2.تو عکس یک توپ قرمز میبینید. جنسش یه جورایی لاستیک هست.آیا ضرری نداری؟ و البته باش بازی نمیکنه نمیدونم چرا.

3.اگه میتونید زوم کنید روی چشمش و لطف کنید بگید سنش چقدره. بهتر از این نمیتونستم بگیرم چون خیلی تحرک داشت.

4. عکس رو از مدفوعش گزاشتم. همونطور که گفتید باید سفید و سبز باشه ولی من یکم شک دارم. لطفا نگاه کنید.

اگه میشه یه برنامه غذایی بزارین.ممنون
    عیب نداره طوطی رو داخل هال گزاشتم؟ ولی شب ها میبرمش اتاق خودم برای خواب.
    آها تا یادم نرفت دیشت یکم دیر خوابید ساعت 2. عیب نداره؟
    ببخشید طولانی شد ممنون بازم شرمنده
    ویرایش توسط amirhossein021t : 27th July 2015 در ساعت 01:29 PM

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    [QUOTE=sepideh;257812]"همیشه مقدار کمی تخمه آفتابگردان خام قهوه ای و دور سفید باید در ظرف دان کاسکو باشه" این غلطه ، در طول روز بهتره تخمه فقط در حد جایزه داده بشه تا طوطی غذاهای دیگه رو بخوره. شب میتونید در حد 2 3 قاشق براش تخمه بذارید

بادام زمینی جز غذاهای غیر مجاز برای طوطی هاست .. به طوطی ندید اصلا .

خربزه و هندوانه و طالبی مدیریت شده به طوطی بدین ، اگه یه روز هندونه میدین خربزه و طالبی ندین .. آب میوه هم سعی کنید طبیعی باشه و خودتون آب بگیرید

گوشت جز غذاهای غیر مجاز نیست اما به دلیل پروتئین ، چربی اشباع و کلسترول بهتره به مقدار کم داده بشه .. مثلا هفته ای یه بار کافیه ..گوشت سینه مرغ بدون روغن و نمک ، قسمت کم چرب گوشت هست . کلا سعی کنید بیشتر از حبوبات برای تامین پروتئین استفاده کنید . پروتئین بالا در رژیم غذایی طوطی باعث مشکلات کلیوی میشه ،

استخوون مرغ هم هفته ای یه بار کافیه

خیلی ممنون از راهنمایی تون واقعا بادام زمینی برایکاسکوبده اخه توی اکثر سایت ها نوشته بادام زمینی اشکالی نداره و کاسکو خیلی خوبهوای خدا نگم کسایی که این اطلاعات غلط را در سایت ها قرار میدهند چکار کنه من بهکاسکوم بادام زمینی خام با پوست چتد بار دادم واون هم خیلی دوست داشته همچنین دراین سایت ها خیلی از مواد غذایی که برای کاسکو بده را نوشته مجازه خودتون هم ازقسمت های کپی شده نوشته های من متوجه شدید واقعا ممنون به خاطر راهنمایی هایهمیشگیتون

کاربر عالی

تخصص
    دانشجوی معماری- معماری
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    میانگین پست در روز
    0.44
    تعداد ارسال ها
    454
    [QUOTE=فلفلی;257840]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    "همیشه مقدار کمی تخمه آفتابگردان خام قهوه ای و دور سفید باید در ظرف دان کاسکو باشه" این غلطه ، در طول روز بهتره تخمه فقط در حد جایزه داده بشه تا طوطی غذاهای دیگه رو بخوره. شب میتونید در حد 2 3 قاشق براش تخمه بذارید

بادام زمینی جز غذاهای غیر مجاز برای طوطی هاست .. به طوطی ندید اصلا .

خربزه و هندوانه و طالبی مدیریت شده به طوطی بدین ، اگه یه روز هندونه میدین خربزه و طالبی ندین .. آب میوه هم سعی کنید طبیعی باشه و خودتون آب بگیرید

گوشت جز غذاهای غیر مجاز نیست اما به دلیل پروتئین ، چربی اشباع و کلسترول بهتره به مقدار کم داده بشه .. مثلا هفته ای یه بار کافیه ..گوشت سینه مرغ بدون روغن و نمک ، قسمت کم چرب گوشت هست . کلا سعی کنید بیشتر از حبوبات برای تامین پروتئین استفاده کنید . پروتئین بالا در رژیم غذایی طوطی باعث مشکلات کلیوی میشه ،

استخوون مرغ هم هفته ای یه بار کافیه

خیلی ممنون از راهنمایی تون واقعا بادام زمینی برایکاسکوبده اخه توی اکثر سایت ها نوشته بادام زمینی اشکالی نداره و کاسکو خیلی خوبهوای خدا نگم کسایی که این اطلاعات غلط را در سایت ها قرار میدهند چکار کنه من بهکاسکوم بادام زمینی خام با پوست چتد بار دادم واون هم خیلی دوست داشته همچنین دراین سایت ها خیلی از مواد غذایی که برای کاسکو بده را نوشته مجازه خودتون هم ازقسمت های کپی شده نوشته های من متوجه شدید واقعا ممنون به خاطر راهنمایی هایهمیشگیتون
    بادام زمینی ممنوع نیس ولی به دلیل چربی بالا و کلسنرول اصلا خوب نیس داده بشه ! سالی یا ماهی یک بار مشکل درست نمیکنه !
    بهتره به جاش پسته و گردو اون هم با رعایت میزان درست مصرف شه ...
    راستی بهتره کف قفس روزنامه نزارین و از ورق های a4 استفاده کنین
    ویرایش توسط کیان شیرخانی : 27th July 2015 در ساعت 02:11 PM

کاربر عالی

تخصص
    دانشجوی معماری- معماری
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    15322
    میانگین پست در روز
    0.44
    تعداد ارسال ها
    454
    1. آیا قفس خوبه؟
    آپلود عکس و فایل های حیوانات خانگی و ماهی های آکواریومی در آپلود سنتر[1]_6921e.jpg
    2.تو عکس یک توپ قرمز میبینید. جنسش یه جورایی لاستیک هست.آیا ضرری نداری؟ و البته باش بازی نمیکنه نمیدونم چرا.
    آپلود عکس و فایل های حیوانات خانگی و ماهی های آکواریومی در آپلود سنتر[1]_d8faf.jpg
    3.اگه میتونید زوم کنید روی چشمش و لطف کنید بگید سنش چقدره. بهتر از این نمیتونستم بگیرم چون خیلی تحرک داشت.
    آپلود عکس و فایل های حیوانات خانگی و ماهی های آکواریومی در آپلود سنتر[1]_24cda.jpg
    4. عکس رو از مدفوعش گزاشتم. همونطور که گفتید باید سفید و سبز باشه ولی من یکم شک دارم. لطفا نگاه کنید.
    آپلود عکس و فایل های حیوانات خانگی و ماهی های آکواریومی در آپلود سنتر[1]_37d35.jpg
    عکس ها نمایش داده نمیشه ! لطفا اموزش اپلود کردن رو بخونین !
    طوطی حداکثر 10 شب باید بخواب اونم جایی که سکوت باشه
    زیاد جابه جاش نکنین

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    1. آیا قفس خوبه؟

سلام .

1.قفسش خوبه . اما نباید روی زمین باشه . ارتفاع کم باعث ایجاد ترس و استرس در طوطی میشه بهتر بود پایه قفس رو میگرفتید . اگه نمیتونید بگیرید ، روی یه میز بذارید قفس رو

2. توپش ضرر نداره اما اسباب بازی جذابی براش نیست که باهاش بازی نمیکنه . مخصوصا الان که تازه وارد یه محیط جدید شده و بیشتر حواسش به محیط و اطرافیان هست که بیبینه براش خطری ایجاد میکنن یا نه . دست نبرید داخل قفس ، من که مدام دارم میگم جز برای تعویض آب و غذا و روزنامه کف قفس بهش نزدیک بشید .

3. تو این عکسا رنگ چشمش زیاد مشخص نیست . تو نور طبیعی به چشمش نگاه کنید و بگید چه رنگیه ، دوربین نبرید سمتش که دچار استرس نشه

4. مدفوعش مشکلی نداره

5. برنامه غذایی نمیتونیم بدیم . هر طوطی عادات غذایی خاص خودش رو داره و نمیشه برنامه ای پیشنهاد کرد . شما از میوه حات ، سبزیجات و حبوبات پخته شده یا جوانه زده به طور روزانه میتونید استفاده کنید . هر غذایی رو هم شک دارید بپرسید تا بگیم مجاز هست یا غیر مجاز

6. تا وقتی طوطی رام نشده نباید اینقدر جاش رو تغییر بدین . شب و روز باید یه جا باشه ، میتونید تو شبا هال بذارید و به جاش از کاور استفاده کنید ، سرو صدا هم کم باشه که بتونه سر وقت بخوابه .

سینی کف قفس رو در بیارید ، روزنامه رو قشنگ به قالب سینی ببرید ، یا از کاغذ سفید استفاده کنید ، تا کف قفس اینقدر کثیف نشه و شما فقط شب و صبح روزنامه رو عوض کنید به جای اینکه سینی رو تمیز کنید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiansh نمایش پست ها
    بادام زمینی ممنوع نیس ولی به دلیل چربی بالا و کلسنرول اصلا خوب نیس داده بشه ! سالی یا ماهی یک بار مشکل درست نمیکنه !
    بهتره به جاش پسته و گردو اون هم با رعایت میزان درست مصرف شه ...
    راستی بهتره کف قفس روزنامه نزارین و از ورق های a4 استفاده کنین
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    بادوم زمینی توصیه شده که به طوطی داده نشه حتی یه بار.. به دلیل اینکه ممکنه آلوده به آفلاتوکسین باشه .. حتی اگه باکیفیت باشه هم باز امکان آلوده بودنش هست . پس ریسک نکنید ، حتی بادوم زمینی هایی که تو غذای آماده هست رو دور بریزید

http://www.parsipet.ir/thread6026.html

http://www.parsipet.ir/thread9028.html

http://www.parsipet.ir/thread8299.html

http://www.parsipet.ir/thread13240.html

اکثر مقالاتی که تو این فروم هستن کنترل شدن ، جاهای دیگه هم اگه مطلبی میخونید و مطمئن نیستید بپرسید حتما

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    خیلی ممنون از پاسختون سپیده خانم
    یکی از کاربران که اسمشون kianshگفته بودید روزنامه بده وکاغذa4برای زیر کاسکو استفاده کنیم من همیشه روزنامه یا سفره ی یه بار مصرف استفاده میکنم مشکلی ممکنه بوجود بیاد؟
    مواد لازم :
    لوبیا :یک پیمانه
    جو : نصف پیمانه
    لوبیا چشم بلبلی: نصف پیمانه
    عدس: نصف پیمانه
    نخود : بصف پیمانه
    ماکارانی و برنج : به میزان لازم
    سبزیجات : جعفری، گشنیز، اسفناج خرد شده

دستور پخت:

پنج حبوبات نامبرده شده را به مدت یکساعت بپزید (حبوبات نیم پز شود) سپس به آن برنج ،ماکارانی و سبزی را اضافه کرده و به مدت 15 دقیقه همه مواد را با هم بپزید .

نکته:
    مقدار آب را به اندازه ای بریزید که سوپ سفتی حاصل شود. .( اجازه دهید بیشتر آب بخار شود)
    این سوپ را در اندازه های یکسان توسط نایلون بسته بندی کرده و فریز نمایید و هر بار یک بسته را پس از همدما شدن با محیط به
    طوطی خود بدهید به یاد داشته باشید این مقدار برای خوراک یک هفته پرنده مناسب است و بهتر است بیشتر از آن پخته و فریز نشود تا مواد غذایی خود را به طور کامل از دست ندهند.

شیکرا

من طبق این مطلب سایت امروز این غذا را برای کاسکوم درست کردم اخه هیچی نمیخوره و لاغر شده فقط با این تفاوت که لوبیا چشم بلبلی و نخود استفاده نکردم و به جای جو از جوپرک استفاده کردم وماکارونی را هم با مقداری هویج ابپز شده جدا پختم وبرنج وحبوبات را هم طبق دستور بعد از پخت گذاشتم دم بکشه ماکارونی و هویج ابپز شده را هم دم کشیدم ولی چنگی به دل نمیزنه اخه کی تاحالا برنج را با لوبیا و عدس و جوپرک قاطی کرده حالا نمیدونم این غذا را بهش بدم یا نه لطفا راهنماییم کنید فکر نکنم دوست داشته باشه اخه فلفلی خیلی بد غذاست و واقعا کمبود این مواد را داره چکار کنم بخوره اخه لب به برنج و ماکارونی و حبوبات ومیوه نمیزنه وممکنه مریض بشه چکار کنم این غذا یه وقت بد نباشه

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    1. آیا قفس خوبه؟

در مورد بقیه ی سوالات سپیده خانم توضیح دادند من فکرکنم دوالی سه سالش باشه درضمن جای کاسکوتون خیلی بده باید یک و نیم متر قفس بازمین فاصله داشته باشه تا نترسه نظافت قفس را هم فراموش نکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)