صفحه 64 از 1238 نخستنخست ... 144546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182831141645641064 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 631 به 640 از 12376
    کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
    آقا این میشا همچنان نمیخواد از مغزش استفاده کنه من همه جوره دارم باهاش کار میکنم . الان تنها کارای که انجام میده سر دادن و امدن رو شونمه کاملا رامه اما چه فایده یه مدت سلام میکرد اما الان دیگه هیچی فقط یه چندتایی سوت و صداهای عجیب و غریب همین . فکر کنم میشا جزء اون دسته از کاسکوهایی که هیچوقت نمیخواد حرف بزنه و میخواد دله من و آب کنه دوست ندارم بفروشم یا عوضش کنم بنظر شما چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزيز اون مطلبي كه در مورد حرف نزدن كاسكو هاي كونگو گفتيد رو از كجا خوندين يا چه كسي بهتون گفت؟ حتما آدرسش رو بهم بدين كه خيلي باهاش كار دارم....آدمها چه حرفهايي از خودشون در ميارن آدم شاخ كه چه عرض كنم دم و سم هم در مياره.
    در مورد كاسكوي شما بگم كه زياد بيرونش نياريد....نهايتا روزي 3 ساعت....در تمرين صحبت هم يه جاي كارتون اشكال داره اينجا مفصلا بگيد ببينم اشكالش كجاست.
    چون يك كلمه ((سلام )) رو گفته جاي هيچ نگراني نيست چون كلمات ديگه رو هم ميتونه تقليد كنه...شما اينقدر ميارينش بيرون روي دستتون و باهاش بازي مي كنيد كه ترجيح ميده صحبت نكنه..يادتون باشه طوطي در اثر بي كاري و تنهايي شروع ميكنه به تقليد صدا.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    واقعا شما 1سال دارید باهاش کار می کنید هنوز حرف نمی زنه؟من فکر می کردم همشون حرف می زنن .واقعا ادم میمونه چی کار کنه از یه طرف حرف نمی زنه از یه طرف اگه بخوای بفروشیش عذاب وجدان می گیری دلت نمی یاد
    تمامي كاسكو هاي وحشي نهايتا تا 6-7 ماه بعد از ورود به منزل اولين كلمه رو تقليد مي كنند مگر اينكه چشم دودي تيره باشن....من براي يكي از همكارام چند سال پيش يك كاسكوي چشم دودي تيره خريدم كه حدود يكسال طول كشيد تا اولين كلمه رو گفت الان هم كلي صحبت ميكنه براي همينه كه من ميگم اينقدر دنبال خريد كاسكوي چشم دودي تيره نباشيد...چشم طوسي و سفيد بهترينه چون هم كمتر بيمار ميشه و هم زودتر صحبت ميكنه و در عين حال جوجه هم هست و به خوبي رام ميشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    دوستان یه مجموعه آهنگ قرار میدم که برای طوطی لذت بخش و خوشحال کنندست
    براش پخش کنید مطمئنا لذت میبره
    موفق باشید
    آهنگ اول
    آهنگ دوم
    آهنگ سوم

آهنگ چهارم
    آهنگ پنجم

آهنگ ششم
    آهنگ هفتم
    آهنگ هشتم
    دوست عزيز لطفا اگر از چيزي اطمينان نداريد اينجا عنوان نكنيد...پخش آهنگ براي كاسكو كار بسيار بدي هست چون در صحبت كردن گيجش ميكنه و دنبال اين ميوفته كه چيزهايي يا كلماتي از اون آهنگ رو تقليد كنه كه اون هم واضح نيست...چرا كاري ميكنيد كه كاسكوتون خراب بشه؟ بعد اينجا عنوان كنيد كه چرا كاسكوي من حرف نميزنه؟ كجاي اين كره زمين براي طوطياشون آهنگ پخش مي كنند؟ به جاي اين كار صداي خودت رو كه يك شعر خوندي اون هم فقط يك بيت براش ضبط كن و در طول روز پخش كن كه چند ماه ديگه همون رو برات تقليد كنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    سنش زیاده قبلا گفته بودم چشماش زرده غرغر از اونا نه یه صداهایی در میاد ازش قدقد جیک جیک احتمالا چند وقت دیگه برام تخم میزاره ...................
    دوست عزيز براي همينه كه تاكيد مي كنند كه كاسكوي جوجه بخريد كه چشمش زرد و كرم نشده باشه....چرا شما اين رو نمي فروشيد و به جاي اون يك جوجه نمي خريد؟ چرا وقت و انرژي خودتون رو مصرف راهي مي كنيد كه به مقصد نميرسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط honey pet نمایش پست ها
    سلام
    من 5-6 ماهه که کاسکوم رو دارم ،حدود 2 ماه بعد با میل خودش و بدون مخالفت سرش رو خاروندم و بعد از 2 هفته سر خاروندن شروع به تمرین رو دست اوردن کردم و بعد از یه هفته موفق شدم بیارمش رو دست و الان دستم رو میبرم جلو میاد رو دستم و اجازه میده به کل بدنش دست بزنم و خوششم میاد .
    شما يكبار ديگه رنگ چشم كاسكوتون و نوع تمرين صحبت كردنتون رو اينجا مفصل بگيد ببينم اشكال كجاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط كاكاسو نمایش پست ها
    سلام.
    مي*تونم به كاسكو آب سيب بدم گاهگداري؟
    عزيز جان اين چه كاريه؟ شما سيب بزار خودش ميخوره در ضمن آب سيب رو چطوري بهش ميدي؟ نكنه فكر كردين كه اگر جلوش آب سيب بزاريد قورت قورت تا تهش رو ميخوره؟
    وقتي ميشه براي كاسكو روزي يك چهارم سيب گذاشت تا خودش بخوره چرا بايد آب سيب بهش داد؟ تو رو خدا اين كارها رو نكنيد عيبه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    زمانی که با طوطیمون تمرین سخن گویی بکنیم و اون هی چرت بزنه ایا این تمرین مفیده؟؟؟؟؟؟؟؟ نگین وقتی سرحاله باهاش تمرین کن که بازم یا شروع می کنه به چرت زدن یا این که الکی سرشو به یه چیزی بند می کنه.....یعنی با میله های قفس ور می ره یا غذا می خوره.. یا........

با دوست عزیزم پرنده غریب موافقم این لج بازیا طبیعیه
    اما در ساعاتی باهاش کار کن که سر حاله چون شاید بیچاره راست بگه و خسته باشه!
    بعد از جیغ های صبح گاهیش زمان خوبیه!

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    يه روشي ميگم كه دوستم ازش خوب نتيجه گرفت و كاسكوي وحشي چشم طوسيش 3ماهه حرف افتاد.
    شبا وقتي روي طوطيشو ميكشيد يك ساعت براش نوار ميگذاشت و صبحا هم قبل از اين كه روشو برداره يك ساعت در سكوت نوار ميگذاشت.
    منم اين كارو ميكنم و خودمم باهاش تمرين ميكنم و خوبم جواب گرفتم.سر و صداش بيشتر شده و وقتي نوار ميذارم كلي با نوار ميخونه و جديدا صداهاي تو گلويي زياد در مياره.الان طوطي دوستم بعد از 6 ماه كاملا جمله سازي ميكنه و هر 2روز يك كلمه جديد ياد ميگيره ولي طوطيش با اينكه خوب حرف ميزنه رام نيست.غار نميزنه ولي رام نيست .چون ميترسه باهاش تمرين نميكنه.
    دوست گلم اگر چند صفحه قبل رو ببینی بنده هم همین روشو گفتم
    که بهش تا حدودی اعتقاد دارم ولی نظر ها متفاوته!!
    من این روشو از استادی شنیدم که خیلی از طوطی هارو حتی تا 300 کلمه به حرف آورده
    ایشون به بنده فرمودن سعی کن برای شروع شمارو نبینه و از پشت کاور باهاش صحبت کن کاسکو وقتی زیر کاور هست کاملا روی صدا ها متمرکز میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط nima.d نمایش پست ها
    سلام ميشه يه دونه از اون نوارهايي رو كه واسه طوطيتون ميزاريد براي من بفرستيد تا من كوش بكنم ببينم جي ظبط ميكنين منم همون كارو بكنم....منظورم صدايي كه براش ميزارين تا حرف بزنه.......جون من نميدونم نيم ساعت جي بكم و واسش ظبط كنم....
    ممنون ميشم
    دوست گلم چرا نمیخوای با صدای خودت یاد بگیره؟
    یه سر به مقاله سخن گو کردن بزن بخون مکث هارو رعایت کن 2 3 کلمه رو طبق اصول ضبط و واسش پخش کن!
    راجع به زمان کلاس ها و تعداد و مقدار توضیحات هست!
    ویرایش توسط EMPEROR : 4th July 2010 در ساعت 03:23 PM

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    تمامي كاسكو هاي وحشي نهايتا تا 6-7 ماه بعد از ورود به منزل اولين كلمه رو تقليد مي كنند مگر اينكه چشم دودي تيره باشن....من براي يكي از همكارام چند سال پيش يك كاسكوي چشم دودي تيره خريدم كه حدود يكسال طول كشيد تا اولين كلمه رو گفت الان هم كلي صحبت ميكنه براي همينه كه من ميگم اينقدر دنبال خريد كاسكوي چشم دودي تيره نباشيد...چشم طوسي و سفيد بهترينه چون هم كمتر بيمار ميشه و هم زودتر صحبت ميكنه و در عين حال جوجه هم هست و به خوبي رام ميشه.

دوست عزيز لطفا اگر از چيزي اطمينان نداريد اينجا عنوان نكنيد...پخش آهنگ براي كاسكو كار بسيار بدي هست چون در صحبت كردن گيجش ميكنه و دنبال اين ميوفته كه چيزهايي يا كلماتي از اون آهنگ رو تقليد كنه كه اون هم واضح نيست...چرا كاري ميكنيد كه كاسكوتون خراب بشه؟ بعد اينجا عنوان كنيد كه چرا كاسكوي من حرف نميزنه؟ كجاي اين كره زمين براي طوطياشون آهنگ پخش مي كنند؟ به جاي اين كار صداي خودت رو كه يك شعر خوندي اون هم فقط يك بيت براش ضبط كن و در طول روز پخش كن كه چند ماه ديگه همون رو برات تقليد كنه.

دوست عزيز براي همينه كه تاكيد مي كنند كه كاسكوي جوجه بخريد كه چشمش زرد و كرم نشده باشه....چرا شما اين رو نمي فروشيد و به جاي اون يك جوجه نمي خريد؟ چرا وقت و انرژي خودتون رو مصرف راهي مي كنيد كه به مقصد نميرسه؟

شما يكبار ديگه رنگ چشم كاسكوتون و نوع تمرين صحبت كردنتون رو اينجا مفصل بگيد ببينم اشكال كجاست.

عزيز جان اين چه كاريه؟ شما سيب بزار خودش ميخوره در ضمن آب سيب رو چطوري بهش ميدي؟ نكنه فكر كردين كه اگر جلوش آب سيب بزاريد قورت قورت تا تهش رو ميخوره؟
    وقتي ميشه براي كاسكو روزي يك چهارم سيب گذاشت تا خودش بخوره چرا بايد آب سيب بهش داد؟ تو رو خدا اين كارها رو نكنيد عيبه.
    آخه مورد اورژانسي بود. منم بعد توضيح دادم كه مورد اورژانسي هستش. يعني كاسكو اسهال داشت و من فكر مي كردم كه اگه سيب بهش بدم بهتر مي شه و حالا كه سيب نمي خورد چون موردش خيلي اورژانسي بود گفتم شايد آب سيب خوبش كنه. ولي آقاي آژيده كاملاً به من توضيح دادن كه سيب برطرف كننده اسهال نيست و من كاملاً توجيه شدم.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    آقا طبق راهنمایی شما شب روی قفس کاسکوم ملحفه کشیدم تا بخوابد ولی انگار اصلاً خوشش نیامد چون با نوکش ملحفه را از لابلای قفسش کشید تو و شروع کرد به جویدن و پاره کردنش .
    بله عزيز طبيعيه ...اگر روي قفس من رو هم ملافه بكشيد دوست ندارم اما چند بار كه بكشيد عادت ميكنه....شما بكش بزار پارش كنه .

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    سلام
    من دوباره اومدم خاکستری ما که اسهال گرفت مرد یه جوجه مینا گرفتم اونم اسهال سفید گرفت مثل خاکستری خوب نمیشه ی سوال به نظر شما کاسکو و مینا چون تو خونه می چرخیدن امکان داره این باکتری در خونه ما پخش شده دوباره کاسکو بگیرم مریض شه در ضم میگن دم شکلاتی کم تر پر کنی میکنند نظر شما چی مینا الان تو خونه هست به هم حسودی می کنند ی سوال دیگه یه دم قرمز چشم طوسی یه بابا میگه لوس هم هست میگه 550 این بگیرم یا جوجه دم شکلاتی چشم سیاه 300 چون من بعد از ظهر ها خونم خونم کسی نیست دم شکلاتی بهتر هست
    دوست عزيز شما آب دستته بزار زمين اون مينا رو رد كن بره....كسي كه در منزل كاسكو نگه مي داره كه ديگه نبايد مينا نگه داره!...مينا هم مثل كاسكو خوب حرف ياد ميگيره و با كاسكو اگر همزمان يكجا باشن روي هم تاثير بسيار بد ميزارن....شما يك كاسكوي دم شكلاتي چشم دودي روشن بگير من قول ميدم 4 ماهه هم خوب رام بشه و هم صحبت كنه...الان هم كه در بازار دم شكلاتي فراوونه....شما اگر زياد در منزل نيستيد همون دم شكلاتي بهتره و احتمال پر كنيش خيلي خيلي كمتر از دم قرمزه.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    ممنون از شما... از دست راحت تخمه ميكيره.... يه كم از دست ميترسه ولي دست هم ميده اما رو دست نمياد....هميشه(24 ساعته) در قفسش بازه هر وقت بخاد مياد بيرون....
    ميوه كاج+تخمه+شاخه خزيدنشو....يه عكس هم ميزارم كه بدون فلاش كرفتم.....

سلام. نه منم فكر ميكنم كرم باشه. ولي يه عكس ديكه ميزارم بي زحمت يه نكاهي بكنيد.. ممنون.. به غذاهاي ديكه لب نميزنه.. حاضر بميره ولي نخوره..

سلام. خيلي خيلي ممنون از همه عزيزان. هميشه خدا ازاد ازاده...بله هميشه همينطور ميمونه...

دوست عزيز اين كه مي فرماييد در قفس هميشه بازه كار بسيار غلطي هست...با اين كار اولا بد عادت ميشه و اگر به دلايلي چند روزي بيرونش نياريد پر كن ميشه دوما اين كار براي حرف زدنش بسيار ضرر داره.
    راستي اينهمه ما تاكيد ميكنيم ميوه كاج ندين باز شما ميدين؟!!!
    باز تاكيد ميكنم آزاد گذاشتن 24 ساعته يكي از بدترين كارهاست.
    من یه سوال دارم که خیلی ذهنم رو مشغول کرده.
    همه می گن طوطی دم شکلاتی زودتر به حرف می یاد.شلوغ تر هستش.زودتر به ادم عادت می کنه.کمتر هم پرکن می شه..... پس چرا با وجود این همه برتری که داره همه می رن دم قرمزش رو می خرن....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و یه چیز دیگه ایا دم قرمز به دم شکلاتی برتری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    خوشحال می شم یه نفر کامل به سواله من پاسخ بده...
    فقط و فقط دليل ارزون بودن كاسكوي تيمنه اين هست كه قيافش رو در ايران بد تر و زشت تر از كاسكوي كونگو مي دونن....البته متوسط قيمت جهاني تيمنه هم كمي كمتر از كنگو هست.
    به دليل پر هاي روشنتر و منقار يكدست مشكي و دم قرمز كاسكوي كونگو عقيده بر اين هست كه از تيمنه زيباتره.
    من خودم هم كنگو داشتم و هم تيمنه ...هردو به خوبي رام شدن و به حرف آمدن و چيزي كه من در اونها ديدم اين بود كه تيمنه ها پر سر و صدا تر....بازيگوش تر و حساسيتشون كمتره...در ضمن تيمنه من خيلي زود به حرف آمد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز اولا کاسکوی تیمنه خیلی کمتر گیر میاد و کم وارد میکنن...و معمولا کسانی که میرن فقط یک کاسکو بخرن چون زیبا تره کنگو انتخاب میکنن و یک سری از پرنده فروش ها هم میگن تیمنه اصلا ارزش نداره!(چون کنگو سودش بیشتره)
    برتری دم قرمز به دم شکلاتی فقط به زیبا بودنشه و خیلی احساسی که اینم برتری حساب نمیشه که!
    دوست عزيز قضيه كم گير آمدن تيمنه مقطعي هست و كلي نيست...الان بازار پر از تيمنه هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    آخیییییییییییییش! امروز بردمش پیش دکتر برهانی کیا گفت خیلی سرحال و سالمه و هیچ نشونه ای از پرکنی نداره....(((
    ناخناشم دادم کوتاه کرد..دیگه عالی شد
    علت ريختن پر هاي اون قسمت از بدنش رو برهاني كيا گفت مربوط به چي بوده؟

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    فکر کنم این مسئله عمومیت داشته باشد چون کاسکو من هم فقط سیب قرمز را دوست دارد و کامل می خورد ولی بقیه سیبها را خرد می کند و می ریزه ته قفس
    نه دوست عزيز عموميت نداره كاسكو سيب زرد هم ميخوره .

نقل قول نوشته اصلی توسط كاكاسو نمایش پست ها
    سلام. كمكم كنيد دوستان. طوطي من اسهالش بيشتر شده و سر و صداش كم تر. البته جنب و جوش خيلي معمولي داره و غذا و آبش رو هم مي* خوره. هر كاري كردم آب سيب گير بيارم نشد. خودم هم تو خونه آبميوه گيري ندارم. بعد هم آقاي آژيده گفته آب سيب درمان نيست. عسل خوب هم گير نياوردم. همه عسلها از اين شركتي* ها و بازاري ها است. نمي دونم از كجا بايد عسل خوب گير بيارم. حتماً با آقاي دكتر برهاني كيا تماس مي* گيرم و مي برمش پيش اون ولي تا اون موقع نمي دونم بايد چي كار كنم.
    حالا شما كه كاسكوت رو فروختي رفت اما من بگم كه عسل دادن به طوطي اون هم هفته اي يكبار فقط پيشگيري هست..فكر نكنيد كه اگر طوطي اسهال بگيره و يا سرما بخوره تا بهش عسل بديد و در آبش حل كنيد فوري خوب ميشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط m!g mig نمایش پست ها
    سلام کاسکو من یه سری حرکت غیر عادی انجام میده هی گردنشو میبره بالا هی میاره پایین ببینین ببرمش دکتر؟ .
    وقتي سرش رو بالا و پايين ميبره يه صدايي هم از ته گلوش در مياره؟ بيشتر وقتي شما نزديكش ميشيد اين كار رو ميكنه؟
    اگر جوابتون مثبته هيچ مشكلي نداره و داره با شما رفيق ميشه و اين نشونه علاقه به شماست .

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط free_man نمایش پست ها
    سلام ببخشید در مورد حمام کردن خاکستری توی اموزشش خوندم که اب نباید داخل بینی خاکستری بشه. اما وقتی که اب اسپری میشه بر روی بدنش ناخود اگاه اب به فسمت سر و بینی پرنده پاشیده میشه. خب اسپری که میشه اب هم توی هوا پخش میشه میخواستم من راهنمایی کنید که حمام کردن با جزییاتش رو بگید باتشکر.
    شما از گردن به پايين بهش آب اسپري كن و اگر كمي آب در هوا كه بصورت پودره داخل بينيش بره هيچ اشكالي نداره...مستقيم آب پاشيدن به طرف بينيش اشكال داره...من در تاپيك حمام كردن طوطي به ديتيل توضيح دادم و از اين ديتيل تر ديگه نميشه.

سلام

دوباره من ی خاکستری خریدم اسمش گزاشتم (عبد) چون خیلی ترسو از همه من بیشتر بهش محبت میکنم از همه بیشتر از من میترسه با انکه تجربه بدی داشتم از خاکستری چشم دودی دوباره ی چشم دودی خریدم فقط یه سوال دارم می خوام دقیق بهم بگید لطفا مدفوع میگن سبز.سفید باید باشد این سفیدی بایید چقدر باشد در ضم خیلی درشت بودن ی جوجه میتونه تاثیری رو هوش اون داشته باشد و اخرین سوال چون سنشن 2.3 ماه هست قفس پشت به دیوار گزاشتم دو طرف قفس وبالا پارچه فقط از جلو ما رو میبنه بر اینکه باد نخوره عصبی نشه کار درسته که فقط جلوش باز باشد
    بخشید سوال زیاد کردم ایا جایی سراغ دارید واکسن قطره ای بخرم ایا قطره ای تاثیر دارد
    و اما اشتباهات شما در مورد عبد كه با توجه به اينهمه توضيح به شما جاي تعجب داره:

1-از شما ميترسه چون هنوز رام نيست....هيچ ارتباطي هم به محبت كردن و نكردن نداره....طوطي كه رام نيست از انسان ميترسه چه محبت بكني چه نكني..اين چيزي كه شما ميگيد مربوط ميشه به 3-4 ماه ديگه كه ديگه از انسان نترسه نه الان.

2-درشتي و ريزي جوجه هيچ ربطي به هوشش نداره.

3-در مورد مقدار سفيدي مدفوع اصلا حساسيت به خرج نده همين كه اسهال نداشته باشه خيالت راحت باشه.

4-محاله سنش 2-3 ماهه باشه چون كاسكوي 2 ماهه هنوز سرنگي هست و پرش كامل نيست.....چشمش چه رنگيه؟

5-كجاي اين تاپيك...و كجاي اينترنت گفته شده كه از كنار و از سقف قفس رو با پارچه بپوشونيد كه باد نخوره؟!!!

6-اگر كاسكوتون با پرنده هاي وحشي در ارتباط نيست(كه نبايد هم باشه) احتياجي به تزريق واكسن نيست.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    سلام دوست عزیز
    دم قرمز گرفتم انقدر چونه زدم 410 گرفتم از قبلی جوجه تر ولی دو برابر قبلی پس می گید دورش پارچه نزارم راستی واکسن از کجا بگیرم جایی سراغ دارید
    دوست عزيز اين كارها چيه ؟ اگر خيلي دوست داريد به كاسكوتون واكسن بزنيد ببريدش پيش دكتر برهاني كيا در بيمارستان دامپزشكي تهران.....والا ما كه سالهاست طوطي داريم جرات نميكنيم سر خود بريم براش واكسن چه خوراكي و چه تزريقي بخريم و خودمون بهش تزريق كنيم يا بديم بخوره.
    همين كار رو يه بنده خدايي كه عروس تكثير مي كرد انجام داد همه عروسهاش مردن....رفته بود از مرغداري واكسن گرفته بود تزريق كرده بود به عروسهاش بي خبر از اينكه ماكيان داستانشون با طوطي سانان متفاوته.
    عزيز جان اينجور كارها رو بايد دامپزشك اون هم وارد به طوطي سانان(نه مرغ و خروس و ماكيان) انجام بده.....كار من و شما نيست ....در تشخيص من و شما هم نيست.
    بهترين كار اين هست كه فكر واكسن زدن رو از سرتون بيرون كنيد چون احتياجي نيست اگر هم خيلي وسوسه شديد فقط برهاني كيا و السلام.

دوست عزیز ادرس و شماره اگه میشه بدهید من نمی تونم اونجا ببرمش چون خیلی قاطی هست بگیرم خونه بهش بدم
    هر چقدر هم كه وحشي و قاطي باشه بايد پارچه روي قفسش بكشيد و براي اينجور كارها ببريدش پيش دكتر برهاني كيا.

سلام
    امروز براي اولين بار طلا با اسباب بازيش بازي كرد و نهايتش اين شد كه اسباب بازي رو نابود كرد.(پاره وخرابش كرد.)
    حالا اشكال نداره خودم براش كنف بخرم و درستش كنم؟
    نه اشكالي نداره....زنجير استيل هم خوبه چون كنف رو هم يكروزه پاره ميكنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا فرد نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کاسکوی من 2-3 روزه وقتی سوتهای بلند میزنه یه کم صداش میگیره
    میخواستم ببینم کسی تجربه چنین مشکلی رو داره؟و باید درمان بشه یا خودش حل میشه؟
    سلام رضا جان
    بايد گوش بدم ببينم چطوري صداش ميگيره شايد چيزي نباشه.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    ی سوال دوستان خاکستری من حالش خوبه لازم داروی ضد انگل بهش بدم برای پیشگیری و اقا من برای واکسن چی کار کنم من تو خونه مینا هم دارم البته همدیگر نمی بینند هر کی ی چیزی میگه واکسن بزنم یا نه........ قطره ای هست یا نه بالاخره چیکار کنم منو نجات بده
    دوست عزيز در مورد واكسن توضيح دادم و در مورد مينا هم بگم كه كاسكوتون رو خراب ميكنه....ردش كنيد بره.

سلام
    اگه دوستان فکر می کنند این تبلیغ پاک کنن ولی اگه مشکلی نداره اگه مورد خاصی هست اضافه کنند چون شاید خیلی ها وسیله ندارند و نمی تونم بگردن من برای خرید خاکستری کل تهران گشتم و اون چیزی که برام مهم بود تمیزی و نظافت مغازه بود همین در سلامت پرنده تاثیر زیادی داره
    1.شهر کاسکو .......خیابان پیروزی بین خیابان 4و 3 نیروی هوایی از نظر بهداشت در حد صفر وپرند های مریض
    2.میدان شهدا جنب پمپ بنزین از لحاظ بهداشت صفر
    3.درواز غار از لحاظ تمیزی صفر و دروغ گو وگرونفروش
    4.خیابان پیروزی خیابان شکوفه بعد از پارک شکوفه پرنده فروشی مصطفی ادم وارد ه ی مقدار گرون می دهد ولی نسبتا نظافت خوبه
    5.میدان قیام نرسیده به پل ری حاج قدم کاسکو سخنگو داره نه جوجه ادم خوبی
    6-تهران پارس بین فلکه 3و4 جنب بانک مسکن نظافت خوب پرند های خوب ولی باید چونه بزنید
    7-خیابان شریعتی پرنده امیر طلایی نظافت خیلی عالی پرنده های سالم اما قیمت خیلی بالا
    8.شریعتی سه راه زندان منقار کج نظافت عالی پرنده های خوب قیمت بالا با تجربه
    اگه مورد خاصی بود اظافه کنید
    2 نفر رو فراموش كرديد بگيد:

1-آقاي سيامك افشار ....منصف...با وجدان.....قيمت خوب....خيابان ستارخان خيابان گذر نامه.

2-آقاي عتيقه چي...قيمت عالي.....وجدان عالي.....مردونگي عالي...ميدان المپيك شهرك چشمه.

زمانی که با طوطیمون تمرین سخن گویی بکنیم و اون هی چرت بزنه ایا این تمرین مفیده؟؟؟؟؟؟؟؟ نگین وقتی سرحاله باهاش تمرین کن که بازم یا شروع می کنه به چرت زدن یا این که الکی سرشو به یه چیزی بند می کنه.....یعنی با میله های قفس ور می ره یا غذا می خوره.. یا........
    شما هميشه در ساعات مختلف روز تمرينت رو انجام بده چه چرت بزنه چه بازيگوشي كنه.
    بطور كلي زماني كه آروم هست و به شما نگاه ميكنه مخصوصا در شب گيراييش بيشتره.

سلام
    يه روشي ميگم كه دوستم ازش خوب نتيجه گرفت و كاسكوي وحشي چشم طوسيش 3ماهه حرف افتاد.
    شبا وقتي روي طوطيشو ميكشيد يك ساعت براش نوار ميگذاشت و صبحا هم قبل از اين كه روشو برداره يك ساعت در سكوت نوار ميگذاشت.
    منم اين كارو ميكنم و خودمم باهاش تمرين ميكنم و خوبم جواب گرفتم.سر و صداش بيشتر شده و وقتي نوار ميذارم كلي با نوار ميخونه و جديدا صداهاي تو گلويي زياد در مياره.الان طوطي دوستم بعد از 6 ماه كاملا جمله سازي ميكنه و هر 2روز يك كلمه جديد ياد ميگيره ولي طوطيش با اينكه خوب حرف ميزنه رام نيست.غار نميزنه ولي رام نيست .چون ميترسه باهاش تمرين نميكنه.
    البته توضيح بدم كه نوار يا سي دي كه براش ميزاريد بايد صداي خودتون باشه كه در اون 2-3 كلمه رو تكرار كرديد نه سي دي موسيقي !

سلام ميشه يه دونه از اون نوارهايي رو كه واسه طوطيتون ميزاريد براي من بفرستيد تا من كوش بكنم ببينم جي ظبط ميكنين منم همون كارو بكنم....منظورم صدايي كه براش ميزارين تا حرف بزنه.......جون من نميدونم نيم ساعت جي بكم و واسش ظبط كنم....
    ممنون ميشم
    دوست عزيز شما اگر اين تاپيك (اوايل تاپيك) و تاپيك آموزش سخنگويي به طوطي رو بخونيد بنده به ديتيل بسيار دقيق توضيح دادم كه سي دي رو چطور بايد ضبط كرد و كلمات رو چطور بايد در اون تكرار كرد.

صفحه 64 از 1238 نخستنخست ... 144546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182831141645641064 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)