فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 637 از 693 نخستنخست ... 137537587627635636637638639647687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,361 به 6,370 از 6928
    کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    سلام سپیده خانم ببخشید که اینقدر سوال میپرسم منوقتی دلایل شما را برای ننشستن کاسکو روی شانه خوندم واقعا ترسیدم چون کاسکوی منمثل یکی از کاربران سایت وقتی روی شونم میشینه سعی داره گوشواره ی من را بکنه ومدام گوشم را میکشه من چکار باید بکنم که بامن بد نشه ولی دیگه روی شانه ی من همنشینه شما در مورد حس مالکیت کاسکو وقتی صمیمی میشه کاملا درست گفته بودید هرکسوارد اشپزخونه ی ما میشه کاسکوم به اون نوک میزنه واگر شخص نره به لباسش میچسبهاگه میشه راهنماییم کنید در ضمن من وکاسکوم خیلی بهم وابسته شدیم به طوری که منوقتی بیرون از خانه میرم لب به اب وغذا نمیزنه و همینطور یه جا میشینه و حرفنمیزنه میخواستم بدونم اگه خواستم برم مسافرت و فلفلی را پیش کس دیگه ای بذارمافسرده میشه؟ممنون از راهنمایی های همیشگی شما

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119

24

با سلام شرمنده که اینقدر سوال میپرسم میشه بگید چطوری میشه کاسکو یی که اینه جلوش بوده را ترک داد اخه من نمیدونستم نباید جلوش اینه بذارم

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.86
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    باسلام کاسکوی من امروز وقتی یک کاسکوی نژادکنگورا دید عاشق شد وهمش میخواست بره پیشش من این اجازه را بهش دادم ولی اون یکی کاسکوداشت بهش حمله میکرد من هم میترسم حالا پرکن بشه اخه هنوز داره دنبال اون میگردهبه نظر شما نمیتونم اون دو تا را توی یکقفس بذارم تا جفت هم بشن کاسکوی من سنش دوساله و اون یکی پنج سال سن داره اگه برایکاسکوم جفت بگیرم دیگه حرف نمیزنه؟نمیدونم باید چکارکنم یک سوال دیگه هم داشتممیشه بگید چطوری میشه به کاسکو حرف زدن را یاد داد اخه من یک کلمه را هزار بارمیگم ولی مثلا یک کلمه ی دیگه راکه حتی تلفظش سختر هم هست بعد یکی دوبار گفتن یادمیگیره در ضمن سو تغذیه کاسکوی من وقتی میبینه یک کاسکوی دیگه غذا میخوره برطرفمیشه وشروع میکنه به غذا خوردن برای همین میخواهم برایش جفت بگیرم.ولی میترسم اگهجفت بگیرم از حرف زدن بیفته اگه میشه راهنماییم کنید با تشکر
    سلام
    لطفا سالاتتون رو تو یک پست بپرسید
    احتمال پرکن شدنش کمه ولی اگه نمیخواید براش جفت بخرید پرنده پیشش نیارید بری تشخیص نروماه بودن هم فقط پیش هم رفتن نیست باید ازشون تست دی ان ای گرفته بشه
    بیشتر روش رخ به رخ یا صحبت دونفر باهم رو یاد میگیرن باهاش دو سه تا کلمه رو تمرین کنید نه که یک کلمه رو هزار بار تو یک روز بگید
    براش جفت بخرید توجهش به شما کم میشه و کم حرف میزنه و ممکنه حرف نزنه
    اگه گرسنه باشه خودش غذا میخوره و به پرنده ی دی
    ه کار نداره

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.86
    تعداد ارسال ها
    3,040
    یه سوال دیگه هم در مورد قیمت کاسکو داشتم من کاسکومو وقتی یک سال ونیم سن داشت دو میلیون خریدم وقتی پست یکی از کاربران سایت خوندم تعجب کردم که کاسکوی کنگوشونو یک میلیو ششصد گرفتن من کاسکوم نژادش تمینه هست ارزیابی کاسکو برای تعیین قیمت چیه؟
    شما کمی گرون خریدی و هر شهر قیمتا فرق میکنه کمی
    بهتره از نژآ خودش بخرید اگه میخواد جفت بزنید
    ارزیابی قیمت سن - و حرف زدن و رام بودن هست البته تولید داخل از خارج گرون تره

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.86
    تعداد ارسال ها
    3,040
    با سلام شرمنده که اینقدر سوال میپرسم میشه بگید چطوری میشه کاسکو یی که اینه جلوش بوده را ترک داد اخه من نمیدونستم نباید جلوش اینه بذارم
    سلاممیت
    ونید کم کم از اینه فاصلش بدید یا کلن براش اسباب بازی بیشتر تو قفس بذارید و اینه رو بردارید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    باسلام کاسکوی من امروز وقتی یک کاسکوی نژادکنگورا دید عاشق شد وهمش میخواست بره پیشش من این اجازه را بهش دادم ولی اون یکی کاسکوداشت بهش حمله میکرد من هم میترسم حالا پرکن بشه اخه هنوز داره دنبال اون میگردهبه نظر شما نمیتونم اون دو تا را توی یکقفس بذارم تا جفت هم بشن کاسکوی من سنش دوساله و اون یکی پنج سال سن داره اگه برایکاسکوم جفت بگیرم دیگه حرف نمیزنه؟نمیدونم باید چکارکنم یک سوال دیگه هم داشتممیشه بگید چطوری میشه به کاسکو حرف زدن را یاد داد اخه من یک کلمه را هزار بارمیگم ولی مثلا یک کلمه ی دیگه راکه حتی تلفظش سختر هم هست بعد یکی دوبار گفتن یادمیگیره در ضمن سو تغذیه کاسکوی من وقتی میبینه یک کاسکوی دیگه غذا میخوره برطرفمیشه وشروع میکنه به غذا خوردن برای همین میخواهم برایش جفت بگیرم.ولی میترسم اگهجفت بگیرم از حرف زدن بیفته اگه میشه راهنماییم کنید با تشکر
    راستی برای جفت گیری باید کاسکو ها هم نژاد باشند؟ فکرکنم برای همینه که اون یکی کاسکو کاسکوی من را دوست نداره
    سلام . جفت شدن کنگو و تیمنه جز اتفاقای نادر هست ولی اتفاق افتاده اما در مورد شرایط جفت شدن هم که آقا ابولفضل توضیح دادن . حتی غذا دادن به طوطیه دیگه و منقار به منقار شدن هم ممکنه نشونه نر و ماده بودنشون نباشه ، حتما باید برای اطمینان آزمایش گرفته بشه ازشون

طوطی ها برای اینکه ارتباط خوبی بینشون برقرار بشه به زمان نیاز دارن

پرکن نمیشه یه روزه ..

سن کاسکوی شما هم برای جفت شدن کمه حداقل باید 3 سال داشته باشه .

تا وقتی که از سلامت طوطی های دیگه مطمئن نشدین به کاسکوی خودتون نزدیک نکنید .اما اگه کاسکو ها صاحب داشته باشن و یک ماه ، یک ماه و نیم از حضورشون در خونه ی صاحبشون گذشته مشکلی نداره اگه به طوطی شما نزدیک بشن

امکانش کمه که از حرف زدن بیفته اما امکانش هست که کم بشه .. اول تصمیم بگیرید که خوشحالی طوطی براتون مهمه یا حرف زدنش و شیرین کاری ، بعد برای جفت شدنش با یه طوطی دیگه برنامه ریزی کنید

درباره حرف زدن که آقا ابولفضل توضیح دادن ، کلماتی رو بکه یشتر تکرار میشه تو خونه و تو مکالمات و حتی کلماتی که آهنگین تر هستن رو زودتر یاد میگیرن.

غذا خوردنش ممکنه حتی با خوردن اون غذا توسط شما هم تغییر کنه . سعی کنید شما هم میوه یا سبزیحاتی و غذاهایی که براش میذارید رو جلوش بخورید

سلام سپیده خانم ببخشید که اینقدر سوال میپرسم منوقتی دلایل شما را برای ننشستن کاسکو روی شانه خوندم واقعا ترسیدم چون کاسکوی منمثل یکی از کاربران سایت وقتی روی شونم میشینه سعی داره گوشواره ی من را بکنه ومدام گوشم را میکشه من چکار باید بکنم که بامن بد نشه ولی دیگه روی شانه ی من همنشینه شما در مورد حس مالکیت کاسکو وقتی صمیمی میشه کاملا درست گفته بودید هرکسوارد اشپزخونه ی ما میشه کاسکوم به اون نوک میزنه واگر شخص نره به لباسش میچسبهاگه میشه راهنماییم کنید در ضمن من وکاسکوم خیلی بهم وابسته شدیم به طوری که منوقتی بیرون از خانه میرم لب به اب وغذا نمیزنه و همینطور یه جا میشینه و حرفنمیزنه میخواستم بدونم اگه خواستم برم مسافرت و فلفلی را پیش کس دیگه ای بذارمافسرده میشه؟ممنون از راهنمایی های همیشگی شما
    خواهش میکنم دوست من هر سوالی داشتید بپرسید

نذارید روی شونه بشینه . به همین سادگی . با شما هم بد نمیشه .. فقط بذارید روی انگشتا بشینه . موقعی که روی دست میاریدش ، دست رو خم کنید به طوریکه آرنج پایین باشه و انگشتا هم راستای شونه ، نذارید برای رفتن به شونه راهی داشته باشه

در مورد حس مالکیت متوجه نشدم یکم سوالتون رو واضح تر بگید

این وابستگی شدید اصلا خوب نیست .. سعی کنید کمش کنید و تو خونه باید از دست شخص دیگه هم غذا بخوره .. تا وقتی شما نیستید و اون شخص غذایی بهش داد قبول کنه .
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . جفت شدن کنگو و تیمنه جز اتفاقای نادر هست ولی اتفاق افتاده اما در مورد شرایط جفت شدن هم که آقا ابولفضل توضیح دادن . حتی غذا دادن به طوطیه دیگه و منقار به منقار شدن هم ممکنه نشونه نر و ماده بودنشون نباشه ، حتما باید برای اطمینان آزمایش گرفته بشه ازشون

طوطی ها برای اینکه ارتباط خوبی بینشون برقرار بشه به زمان نیاز دارن

پرکن نمیشه یه روزه ..

سن کاسکوی شما هم برای جفت شدن کمه حداقل باید 3 سال داشته باشه .

تا وقتی که از سلامت طوطی های دیگه مطمئن نشدین به کاسکوی خودتون نزدیک نکنید .اما اگه کاسکو ها صاحب داشته باشن و یک ماه ، یک ماه و نیم از حضورشون در خونه ی صاحبشون گذشته مشکلی نداره اگه به طوطی شما نزدیک بشن

امکانش کمه که از حرف زدن بیفته اما امکانش هست که کم بشه .. اول تصمیم بگیرید که خوشحالی طوطی براتون مهمه یا حرف زدنش و شیرین کاری ، بعد برای جفت شدنش با یه طوطی دیگه برنامه ریزی کنید

درباره حرف زدن که آقا ابولفضل توضیح دادن ، کلماتی رو بکه یشتر تکرار میشه تو خونه و تو مکالمات و حتی کلماتی که آهنگین تر هستن رو زودتر یاد میگیرن.

غذا خوردنش ممکنه حتی با خوردن اون غذا توسط شما هم تغییر کنه . سعی کنید شما هم میوه یا سبزیحاتی و غذاهایی که براش میذارید رو جلوش بخورید

خواهش میکنم دوست من هر سوالی داشتید بپرسید

نذارید روی شونه بشینه . به همین سادگی . با شما هم بد نمیشه .. فقط بذارید روی انگشتا بشینه . موقعی که روی دست میاریدش ، دست رو خم کنید به طوریکه آرنج پایین باشه و انگشتا هم راستای شونه ، نذارید برای رفتن به شونه راهی داشته باشه

در مورد حس مالکیت متوجه نشدم یکم سوالتون رو واضح تر بگید

این وابستگی شدید اصلا خوب نیست .. سعی کنید کمش کنید و تو خونه باید از دست شخص دیگه هم غذا بخوره .. تا وقتی شما نیستید و اون شخص غذایی بهش داد قبول کنه .
    باسلام ممنون ازپاسخ شما منظورم از حس مالکیت فلفلیاینه که اون فکر میکنه اشپزخونه مال اونه وبه غیر از بعضی از افراد خانواده به کسدیگه ای اجازه ی ورود به اشپزخونه را نمیده و به اون شخص نوک میزنه ویه لباسش متصلمیشه و قار میکشه و شدیدا لباس ودستش را پاره وزخمی میکنه میخواستم بدونم چطوریمیشه حس مالکیت کاسکو را از بین برد اون فکر میکنه که من فقط مال خود اون هستم ووقتی به کاسکوی دیگه محل میذارم باهام قهر میکنه خلاصه نسبت به وسایل و خانه ومنحس مالکیت داره و فکر میکنه که همه چیز مال اونه و اگر یک کاسکوی دیگه حتی اونکاسکوی کنگو که جفت خودش میدونه حق نداره از وسایل وقفسش استفاده کنه و حتی به اونهم نوک میزنه ولی خیلی دوستش داره اون دوتا به هم نوک میزنن و بالا میارن میخواستمبدونم ممکنه اون دوتا نروماده باشند یا فقط تست دی ان ای مشخص میکنه که کدوم نروکدوم ماده هست؟در ضمن من برای فلفلی یک اسبابازی خریدم ولی نوکش قدرت نداره اون را خرد کنه وداره در اتاقها و کابینت وچوب های نرم ا خرد میکنه رنگ این چوبها براش ضرر داره میشه یه اسباب بازی با چوب نرم به من معرفی کنید تا براش بخرم پیشاپیش ممنون از جوابتون

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    ببخشید من یک سوال دیگه هم داشتم من میخوام یک طوطی ارای هیاسنتین بخرم ازکجا باید تهیه کنم؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    باسلام ممنون ازپاسخ شما منظورم از حس مالکیت فلفلیاینه که اون فکر میکنه اشپزخونه مال اونه وبه غیر از بعضی از افراد خانواده به کسدیگه ای اجازه ی ورود به اشپزخونه را نمیده و به اون شخص نوک میزنه ویه لباسش متصلمیشه و قار میکشه و شدیدا لباس ودستش را پاره وزخمی میکنه میخواستم بدونم چطوریمیشه حس مالکیت کاسکو را از بین برد اون فکر میکنه که من فقط مال خود اون هستم ووقتی به کاسکوی دیگه محل میذارم باهام قهر میکنه خلاصه نسبت به وسایل و خانه ومنحس مالکیت داره و فکر میکنه که همه چیز مال اونه و اگر یک کاسکوی دیگه حتی اونکاسکوی کنگو که جفت خودش میدونه حق نداره از وسایل وقفسش استفاده کنه و حتی به اونهم نوک میزنه ولی خیلی دوستش داره اون دوتا به هم نوک میزنن و بالا میارن میخواستمبدونم ممکنه اون دوتا نروماده باشند یا فقط تست دی ان ای مشخص میکنه که کدوم نروکدوم ماده هست؟در ضمن من برای فلفلی یک اسبابازی خریدم ولی نوکش قدرت نداره اون را خرد کنه وداره در اتاقها و کابینت وچوب های نرم ا خرد میکنه رنگ این چوبها براش ضرر داره میشه یه اسباب بازی با چوب نرم به من معرفی کنید تا براش بخرم پیشاپیش ممنون از جوابتون
    سلام . در مور حس مالکیت کاری نمیتونید انجام بدین . این یه رفتار طبیعی در طوطی هاست . در حیات وحش طوطی هایی موفق ترن که بتونن بخوبی از قلمرو و چیزایی که دوست دارن مثل جفت و بچه هاشون حفاظت کنن پس این رفتار طبیعی هست و نمیشه از بین برد، اما بهترین راه برای مقابله باهاش اینه که طوطی تو اون موقعیت قرار نگیره که بخواد این واکنش ها رو نشون بده

مثلا اگه نسبت به شما حساسه ،وقتی که طوطی کنار شماست افراد دیگه باید سعی کنن به شما نزدیک نشن که گازشون نگیره یا رفتارهای پرخاشگرانه نسبت به اونا انجام نده

یا اگه نسبت به مکان خاصی حساس هست وقتی طوطی بیرون از قفسه یا نزدیک به اون مکان هست تو اون محیط نرن ، بهترین کار این هست که طوطی رو این لحظه بذارید داخل قفس و دورش کنید از اون محیط

آشپرخونه هم محیط مناسبی برای تگهداری طوطی نیست .. سعی کنید نبریدش آشپزخونه

در مورد اسباب بازی و غذاهاش هم سعی کنید موقعی که نزدیک هست دست نزنید بهشون .. اگه نمیذاره طوطی های دیگه به اسباب بازی یا غذاش دست بزنن ، حق بدید بهش ، سعی کنید اسباب بازی های دیگه ای در اختیاز طوطی های دیگه قرار بدین . طوطی ها خیلی زود به همدیگه اجازه استفاده مشترک از قفس ، اسباب بازی و غذا رو نمیدن . به زمان نیاز دارن

در مورد توجه شما به طوطی دیگه و حسادت طوطی شما ، حق داره کاملا ، کاسکو ها به این موارد حساس هستن مخصوصا اگه شخصی که دوسش دارن ، بخواد به یه طوطی دیگه توجه کنه ناراحت میشن .. وقتی طوطی دیگه وارد خونه شما میشه ، توجه طوطی شما به طوطی خودتون یه ذره هم نباید کم شه ، اگه طوطی های دیگه موقتی اونجا هستن ، بهتره شخص دیگه ای بهشون رسیدگی کنه

ااون دوتا منظورتون کاسکوی شما و طوطی کنگو هست ؟ تو پست قبلی توضیح دادم غذا دادن به هم لزوما به معنی نر و ماده بودن طوطی ها نیست ، ممکنه جنسیتشون یکی باشه .. بله آزمایش دقیق ترین راهه

معوالا منقارشون قدرت جویدن هر چوبی رو داره اما اگه فکر میکنید دلیل اینکه اسباب بازی رو نمیجوه این هست که چوبش مناسب نیست ، به فکر اسباب بازی های چوبیه دیگه باشید

از فروشگاه پارسی پت هم میتونید اسباب بازی تهیه کنید

ببخشید من یک سوال دیگه هم داشتم من میخوام یک طوطی ارای هیاسنتین بخرم ازکجا باید تهیه کنم؟
    اینجا فقط سوالات مربوط به کاسکو مطرح میشه ، سوالتون راجع به طوطی ماکائو رو در تاپیک زیر بپرسید

http://www.parsipet.ir/thread23997-2.html
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر موثر

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    میانگین پست در روز
    0.23
    تعداد ارسال ها
    119
    باسلام من امروز مقداری چوب درخت سنوبر تهیه کردم ایا برای تهیه ی استند مناسبه برای کاسکو ایا ضررداره؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)