فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 634 از 693 نخستنخست ... 134 534 584 624632633634635636 644 684 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,331 به 6,340 از 6930
    تیم مدیریت کل انجمن
    متخصص طوطی سانان

تخصص
    طراح گرافیک
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    میانگین پست در روز
    2.22
    تعداد ارسال ها
    4,606
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.....استند های تی شکل رو هم میتونم خودم درست کنم؟؟یکم میشه راهنمایی ام کنین

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    بله به راحتی.

تاپیک های این قسمت رو ببینید
    http://www.parsipet.ir/forum763.html

از الف تا ی درباره بزرگ کردن جوجه گوشتی (مقاله)

از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید

فروشگاه طوطی سانان

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام دوستان من یک مشکلی نسبتا بزرگی دارم این کاسکو من داره پرکنی میکنه البته خیلی خفیف حدود دو سه هفته پیش بال سمت چپش یک پر داغون و خراب داشت که اذیتش میکرد همش سعی داشت اصلاحش کنه(اگه کبوتر بود میگرفتم خودم میکندمش راحت بشه) اخرشم کندش بعد از اون روزی دو سه پر دقیقا از همون ناحیه شروع کرد به کندن اسباب بازی هم داره هر سه چهار روز اسباب بازی هاشو عوض میکنم و بعد از یک مدتی دوباره چند روزی قدیمی هارو نصب میکنم جدا از خریدن اسباب بازی خودم کلی اسباب بازی واسش درست میکنم و در اختیارش میزارم بازی هم میکنه باهاشون ولی یکهو یادش میاد و شروع به کندن پرش میکنه خوشبختانه امروز هیچ پری نکنده و خیلی کمتر به اون محل گیر داده بیشتر دارم واسش وقت میزارم و باهاش حرف میزنم تا بخواد گیر بده به اون قسمت حواسشو پرت میکنم دو سه روزه حدوودا چهار بنجتا پر کنده از اون ناحیه به غیر از اینکارا چه کارهایی باید انجام بدم تا این پرکنی خفیف که هنوز تبدیل به عادت نشده بیشتر نشه و تبدیل به عادت نشه که بعدا نشه درمانش کرد

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک مشکلی نسبتا بزرگی دارم این کاسکو من داره پرکنی میکنه البته خیلی خفیف حدود دو سه هفته پیش بال سمت چپش یک پر داغون و خراب داشت که اذیتش میکرد همش سعی داشت اصلاحش کنه(اگه کبوتر بود میگرفتم خودم میکندمش راحت بشه) اخرشم کندش بعد از اون روزی دو سه پر دقیقا از همون ناحیه شروع کرد به کندن اسباب بازی هم داره هر سه چهار روز اسباب بازی هاشو عوض میکنم و بعد از یک مدتی دوباره چند روزی قدیمی هارو نصب میکنم جدا از خریدن اسباب بازی خودم کلی اسباب بازی واسش درست میکنم و در اختیارش میزارم بازی هم میکنه باهاشون ولی یکهو یادش میاد و شروع به کندن پرش میکنه خوشبختانه امروز هیچ پری نکنده و خیلی کمتر به اون محل گیر داده بیشتر دارم واسش وقت میزارم و باهاش حرف میزنم تا بخواد گیر بده به اون قسمت حواسشو پرت میکنم دو سه روزه حدوودا چهار بنجتا پر کنده از اون ناحیه به غیر از اینکارا چه کارهایی باید انجام بدم تا این پرکنی خفیف که هنوز تبدیل به عادت نشده بیشتر نشه و تبدیل به عادت نشه که بعدا نشه درمانش کرد
    سلام . خبر بدیه .. همیشه شما که پست میدین انتظار خبرای خوب دارم

اگه پری طوطی رو اذیت میکنه باید یا کند یا با قیچی اصلاحش کرد . با حوله بگیریدش ، مخصوصا سر رو بپوشونید حتما ، براتون مهم نباشه که ناراحت میشه یا از دست شما میترسه از این به بعد ..اکه مطمن هستید که پر داره اذیتش میکنه .. بگیریدش و اون پر ها رو اگه فقط ریشه شون تو پوست هست و اذیتش میکنه و برای پرهای دیگه مزاحمت ایجاد میکنه با یه موچین درش بیارید

اگه پری هست که ریشه ش مشکلی نداره اما پرهاش بهم ریخته هست طوری که اذیتش میکنه با قیچی اون قسمت رو از پر سالمش جدا کنید

مهم ترین کار این هست که نذارید بفهمه حساس هستید به این مسئله .. امیدوارم فقط به خاطر خراب شدن پرهاش باشه

خبرشو بدین حتما
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . خبر بدیه .. همیشه شما که پست میدین انتظار خبرای خوب دارم

اگه پری طوطی رو اذیت میکنه باید یا کند یا با قیچی اصلاحش کرد . با حوله بگیریدش ، مخصوصا سر رو بپوشونید حتما ، براتون مهم نباشه که ناراحت میشه یا از دست شما میترسه از این به بعد ..اکه مطمن هستید که پر داره اذیتش میکنه .. بگیریدش و اون پر ها رو اگه فقط ریشه شون تو پوست هست و اذیتش میکنه و برای پرهای دیگه مزاحمت ایجاد میکنه با یه موچین درش بیارید

اگه پری هست که ریشه ش مشکلی نداره اما پرهاش بهم ریخته هست طوری که اذیتش میکنه با قیچی اون قسمت رو از پر سالمش جدا کنید

مهم ترین کار این هست که نذارید بفهمه حساس هستید به این مسئله .. امیدوارم فقط به خاطر خراب شدن پرهاش باشه

خبرشو بدین حتما
    اون پری که خراب بود خودش خیلی وقت پیش کندش چند روزی بودش خیلی بد بود مث سیخ بالا زده بود و کلا داغون بود ولی بعد چند روز دیدم کنده اون پر رو بعد از اون ندیدم کاری بکنه ولی بعد چند روز دیدم یک پر تو قفس افتاده که از ریشه نبوده و فرداش دوباره دیدم بخاطر همین زیر نظر گرفتمش متوجه شدم که دقیقا همون قسمت که پرش داغون بود پرهاشو قیچی میکنه و از ریشه نیستن جلو چشم خودم همین کارو کرد و دیدم سعی داشت بکنه تا الان فکر کنم بنج شش تا پر از اون ناحیه قیچی کرده ولی مشخص نیس یعنی ظاهر کاملا سالمی دارن پرهاش امروز خوشبختانه زیاد گیر نداده بود به اون قسمت فقط یکبار نزدیک بود گیر بده که شروع کردم باهاش حرف زدن و حواسشو کلا پرت کردم و تا شب وقت خوابش کاری به اون قسمت نداشت اینم بگم بجز پرهاش سعی در کندن پرهایه ریزشم کرده که لا به لا پرها هستن پر ارایی میکنه طبق معمول و هیچکاری به قسمت هایه دیگه ای نداره فقط همون قسمت دقت هم کردم بعضی وقتا که مشغول پر ارایی هستش وقتی به اون قسمت میرسه خیلی ساده پر ارایی میکنه و گیر نمیده ولی بعضی وقتا گیر میده و پرو میکشه اخرشم قیچیش میکنه حالا نمیدونم چکار کنم سعی میکنم بیشترین وقت ممکن واسش بزارم بخصوص الان که ماه رمضون هستش بیشتر وقت خونه و پیشش هستم اسباب بازی هم ماشالله دو تا دوتا تو قفس نصب هستش و سعی میکنه هر هفته عوض کنم تا تازگی واسش داشته باشه خودمم اسباب بازی با چوب هایه با قطر کم و نسبتا نازک میسازم تا بتونه زود خوردش کنه چون از چوب هایی که سخت خورد میشن استقبال نمیکنه طناب طناب کنفی که خیلی دوس داره بجوبه هم تو قفسش هس
    ویرایش توسط منصور : 12th July 2015 در ساعت 02:30 AM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    اون پری که خراب بود خودش خیلی وقت پیش کندش چند روزی بودش خیلی بد بود مث سیخ بالا زده بود و کلا داغون بود ولی بعد چند روز دیدم کنده اون پر رو بعد از اون ندیدم کاری بکنه ولی بعد چند روز دیدم یک پر تو قفس افتاده که از ریشه نبوده و فرداش دوباره دیدم بخاطر همین زیر نظر گرفتمش متوجه شدم که دقیقا همون قسمت که پرش داغون بود پرهاشو قیچی میکنه و از ریشه نیستن جلو چشم خودم همین کارو کرد و دیدم سعی داشت بکنه تا الان فکر کنم بنج شش تا پر از اون ناحیه قیچی کرده ولی مشخص نیس یعنی ظاهر کاملا سالمی دارن پرهاش امروز خوشبختانه زیاد گیر نداده بود به اون قسمت فقط یکبار نزدیک بود گیر بده که شروع کردم باهاش حرف زدن و حواسشو کلا پرت کردم و تا شب وقت خوابش کاری به اون قسمت نداشت اینم بگم بجز پرهاش سعی در کندن پرهایه ریزشم کرده که لا به لا پرها هستن پر ارایی میکنه طبق معمول و هیچکاری به قسمت هایه دیگه ای نداره فقط همون قسمت دقت هم کردم بعضی وقتا که مشغول پر ارایی هستش وقتی به اون قسمت میرسه خیلی ساده پر ارایی میکنه و گیر نمیده ولی بعضی وقتا گیر میده و پرو میکشه اخرشم قیچیش میکنه حالا نمیدونم چکار کنم سعی میکنم بیشترین وقت ممکن واسش بزارم بخصوص الان که ماه رمضون هستش بیشتر وقت خونه و پیشش هستم اسباب بازی هم ماشالله دو تا دوتا تو قفس نصب هستش و سعی میکنه هر هفته عوض کنم تا تازگی واسش داشته باشه خودمم اسباب بازی با چوب هایه با قطر کم و نسبتا نازک میسازم تا بتونه زود خوردش کنه چون از چوب هایی که سخت خورد میشن استقبال نمیکنه طناب طناب کنفی که خیلی دوس داره بجوبه هم تو قفسش هس
    این دیگه یادتون باشه همیشه، اگه به یه پر گیر داد و متوجه شدین داره اذیت میکنه حتما اصلاح کنید چون برای اصلاح اون پر خراب ، پرهای دیگرو هم خراب می کنه

فردا بگیریدش و پرهای اون قسمت رو چک کنید، دنبال پر با ریشه خراب، پر با ریشه و پرای بهم ریخته و ... باشید ،
    گاهی اوقات روشا هم میبینم به یه پر گیر میده، سری چک می کنم، گاهی اوقات ریشه فقط تو پوسته هست گاهی اوقات پر ار وسط خراب شده که خودم با موچین درش میارم، بعد دیگه سراغ اون قسمت نمیره

شما هم اگه می ترسید با شما بد شه. بگید یکی دیگه با حوله بگیرتش زمانی که تو اتاق نیستین. و بعد که سرش زیر حوله هست بیاین تو اتاق و پراشو چک کنید، وقتی تموم شد دوباره برید بیرون، تا شما رو نبینه

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    این دیگه یادتون باشه همیشه، اگه به یه پر گیر داد و متوجه شدین داره اذیت میکنه حتما اصلاح کنید چون برای اصلاح اون پر خراب ، پرهای دیگرو هم خراب می کنه

فردا بگیریدش و پرهای اون قسمت رو چک کنید، دنبال پر با ریشه خراب، پر با ریشه و پرای بهم ریخته و ... باشید ،
    گاهی اوقات روشا هم میبینم به یه پر گیر میده، سری چک می کنم، گاهی اوقات ریشه فقط تو پوسته هست گاهی اوقات پر ار وسط خراب شده که خودم با موچین درش میارم، بعد دیگه سراغ اون قسمت نمیره

شما هم اگه می ترسید با شما بد شه. بگید یکی دیگه با حوله بگیرتش زمانی که تو اتاق نیستین. و بعد که سرش زیر حوله هست بیاین تو اتاق و پراشو چک کنید، وقتی تموم شد دوباره برید بیرون، تا شما رو نبینه

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
    اگه هیچ پر خرابی نداشت ولی فقط ریشه تو پوست بود ریشه رو بکنم؟ امکان داره فقط ریشه باشه و اذیتش میکنه و سعی میکنه ریشه هارو رو دربیاره؟ الانم داره پر ارایی میکنه مث همه طوطی ها

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    اگه هیچ پر خرابی نداشت ولی فقط ریشه تو پوست بود ریشه رو بکنم؟ امکان داره فقط ریشه باشه و اذیتش میکنه و سعی میکنه ریشه هارو رو دربیاره؟ الانم داره پر ارایی میکنه مث همه طوطی ها
    بله اگه ریشه حالت ریش ریش داره و اذیتش میکنه ، با موچین بکنید .

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    بله اگه ریشه حالت ریش ریش داره و اذیتش میکنه ، با موچین بکنید .
    سلام من اون قسمت رو گشتم چیزی نبود بجز یک ریشه که فقط نوکش بیرون بود هیچ پری نبود فقط نوک ریشه بیرون بود قد نیم سانت بیرون بدنش بود که با موچین به زور کندمش چیز دیگه ای اون اطراف ندیدم واس کندن این ریشه مجبور شدم یکی از پرهاشو هم بکنم واقعا کندنش سخت بود فقط یک کوچولو بیرون از بدنش بود به زور پیداش کردم

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    سلام من اون قسمت رو گشتم چیزی نبود بجز یک ریشه که فقط نوکش بیرون بود هیچ پری نبود فقط نوک ریشه بیرون بود قد نیم سانت بیرون بدنش بود که با موچین به زور کندمش چیز دیگه ای اون اطراف ندیدم واس کندن این ریشه مجبور شدم یکی از پرهاشو هم بکنم واقعا کندنش سخت بود فقط یک کوچولو بیرون از بدنش بود به زور پیداش کردم
    کار خوبی کردین . الان در چه حاله ؟ تا شب ببینید با اون قسمت از پرهاش چطور رفتار میکنه

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    کار خوبی کردین . الان در چه حاله ؟ تا شب ببینید با اون قسمت از پرهاش چطور رفتار میکنه
    فکر کنم مشکلم حل شده چون همین الان که پست شمارو خوندم همون قسمت از پرهاش بود من دقیق نگاش کردم بدون اینکه به پری اسیب بزنه سعی در مرتب کردن پرهایه اون قسمت بودش لا به لا پرها یعنی همون قسمت داخلی و پوستی رو هم نگا میکرد بعد از حدود بیست و سی ثانیه رفت یک قسمت دیگه و گیر نداد به اون قسمت فکر کتم مشکلم برطرف شد نمیدونید الان چقد خوشحالم و حس ارامش دارم واقعا نمیدونم از چه زبونی ازتون تشکر کنم خدا کنه دیگه اصلا گیر نده به اون قسمت و اصلا کاری به اونجا نداشته باشه البته قضاوت کردن هنوز زده ولی تا الان رضایت بخش بوده و جواب داده اگه باز موردی دیدم به شما میگم شاید یک مشکل دیگه اون طرف باشه من واسه اینکار به یکی از اعضایه خانواده گفتم بره کاسکو رو از قفس رویه زمین بیاره به هر نحوی که شده بعد حوله روش بندازه من بیام همینکارو کردن اومدم و چک کردم این ریشه که داخلش بود کندش به قدری سخت بود که حتی یکمی اون قسمت خون اومد جایه خوبش اینجاس وقتی منتقل شد به قفس با وجود اینکه خیلی ترسیده بود ولی از من تخمه گرفت و خورد انگار نه انگار اتفاقی افتاده باشه قار هم نمیزنه وقتی طرفش میره و مث همیشه وقتی از اتاق میرم بیرون سوت میزنه واسم از وقتی اون پر رو کندم دو دفعه اون قسمت رفته ولی گیر نداده و پری نکنده حتی پرهایه قاصدکی رو که قبلا سعی داشت بکنه رو کاری نداشت خدا کنه واقعا مشکلش فقط همین بوده

اون قسمتی که من این ریشه رو کندم تقریبا خالی بود و پری اطرافش نبود بجز یک پر بزرگ که مزاحم بود من کندمش بقیه پرها که قیچی کرده پیش ریشه شون کجا خودش ریشه اون پر هارو دراورده؟
    ویرایش توسط منصور : 12th July 2015 در ساعت 04:10 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)