فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 632 از 693 نخستنخست ... 132 532 582 622630631632633634 642 682 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,311 به 6,320 از 6930
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم کاسکوی من یکی دو روزی هست یک پاش رو با اطمینان کامل و راحت برای گرفتن تخمه هندونه رو دستم میگذاره ولی اون یکی پارو اصلا نمیگذاره هرچی هم تخمه رو دور تر میبرم بازم نمیزاره پای دوم رو
    چکار باید بکنم که پای دوم رو هم به همون راحتی بزاره؟؟
    و یه سوال دیگه اینکه پایش رو رو دستم میزاره تخمه رو گرفت اروم اروم میره از روی دستم و چیکار کنم که بمونه و نره؟؟ تمرینات بنده هم همگی روی قفس انجام میشه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    سلام . برای شروع عالیه .. این تمرین حداقل 4 هفته ممکنه طول بکشه ... حداکثرش به طوطی بستگی داره ..

شما فعلا فاصله رو ثابت نگه دارید و اینقدر دور نبرید .. اجازه بدین یه مدت فقط یه پا رو روی دست بذاره و به جایزه برسه .. 4 5 روز دیگه یکم فاصله رو بیشتر کنید و تخمه رو دورتر نگه دارید

عجله نکنید به اون مرحله هم میرسید که طوطی هر دو پا رو روی دست میذاره .. بذارید با سرعت خودش پیش بره .. اعتمادش رو کم کم بدست بیارید

مشکلی نداره که از روی دست میره .. حساس نشید به این کارش و براتون مهم نباشه .... ممکنه بعد از یه مدت یه پا رو روی دست ثابت بذاره و عقب نره .. فعلا به دست شما اونقدر اعتماد نداره ..
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربرفعال

تخصص
    -
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    میانگین پست در روز
    0.06
    تعداد ارسال ها
    84
    سلام سپیده خانوم
    خوبین ؟
    این چند روز منتظر بودم تا کولر گازی رو بیان نصب کنن . خود نفس اوضاعش خوب نبود توی گرما . جفت هم میگرفتم توی یه اتاق در بسته عذاب میکشید . امروز دیگه همه چی انجام شد . فقط و فقط ماموریت الانم آوردن یه جفت خوب واسه نفس هست .
    پرنده فروش هم بیعانه دادم که برام پیدا کنه . فقط راجب سن پرنده سوال دارم . یه کم مردد هستم . به نظرتون چشم طوسی باشه یا سفید یا کرم ؟
    اهلی هم داشت . اگه راجب چشمش و سنش راهنماییم کنین ممنون میشم. مورد نهایی که برام پیدا کرد رو هم باهاتون در میون میذارم . پرنده فروش داره به شرط بهم میده که جفت بشن اگه نشد بتونم عوض کنم .

یه سوال دیگه هم دارم ببخشید . نفس سه روزه که پرریزی داره . الان وقت پرریزی هست یا بهم ریخته وقتش؟ روزی چند تا پر بزرگ و متوسط ازش موقع پرواز ازش میافته یا موقع پرآرایی آروم در میاره.

خیلی خیلی ممنون سپیده خانوم .
    ویرایش توسط m.m2020 : 6th July 2015 در ساعت 12:06 AM دلیل: اضافه کردن به متن

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام سپیده خانوم
    خوبین ؟
    این چند روز منتظر بودم تا کولر گازی رو بیان نصب کنن . خود نفس اوضاعش خوب نبود توی گرما . جفت هم میگرفتم توی یه اتاق در بسته عذاب میکشید . امروز دیگه همه چی انجام شد . فقط و فقط ماموریت الانم آوردن یه جفت خوب واسه نفس هست .
    پرنده فروش هم بیعانه دادم که برام پیدا کنه . فقط راجب سن پرنده سوال دارم . یه کم مردد هستم . به نظرتون چشم طوسی باشه یا سفید یا کرم ؟
    اهلی هم داشت . اگه راجب چشمش و سنش راهنماییم کنین ممنون میشم. مورد نهایی که برام پیدا کرد رو هم باهاتون در میون میذارم . پرنده فروش داره به شرط بهم میده که جفت بشن اگه نشد بتونم عوض کنم .

یه سوال دیگه هم دارم ببخشید . نفس سه روزه که پرریزی داره . الان وقت پرریزی هست یا بهم ریخته وقتش؟ روزی چند تا پر بزرگ و متوسط ازش موقع پرواز ازش میافته یا موقع پرآرایی آروم در میاره.

خیلی خیلی ممنون سپیده خانوم .
    سلام . ممنون

در مورد سن طوطی که برای جفت شدن میخواید ، قبلا گفتم چشم دودی نگیرید اگه برای جفت شدن با طوطی میخواید . حداقل 3 تا 5 سال باید داشته باشه . سفید و کرم خوبه

الان هم هوا گرمه و موقع پرریزی،کاملا طبیعیه
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    سلام دوستان من یک سوال اخر راجب همین رویه دست اوردن طوطی دارم من دو روز اخر طوطی رو بیرون قفس اوردم وقتی رو دستم اومد دفعه اول وقتی بیرونش اوردم با قفس زیاد فاصلش ندادم تا اومد بیرون پشتش به من کرد و رفت بالا قفس دفعه دوم که امروز بود اوردمش بیرون از قفس فاصلش دادم خودش هیجان زده بود و با تعجب اطرافو نگا میکرد بعد پشتش به من کرد کاملا و تا نزدیک شونه من اومدم میخواست بره سمت قفس ولی یکم دور بود از قفس منم نمیتونستم اینجوری تمرین نردبون باهاش کار کنم یا تخمه بهش بدم بخاطر همین نزدیکش کردم به قفس بدو بدو رفت بالا قفس کارم خب بوده؟کاسکو من الان کاملا امادس به بازی نردبون باهاش کار کنم و دیگه بیرون قفس بیارمش یا بازم وقت هس بعد اینکه رفت بالا قفس به زور و تخمه که تو قفس گذاشتم رفت تو قفس ولی اون لحظه دیگه رو دستم نیومد

دلیل این همه سوالم اینه میترسم کاری کنم بترسه یا امادگیشو نداشته باشه و همه چی خراب بشه یا برگردم عقب چون کاسکو فوق العاده لجبازی هستش از کلمه دستوری مثل بیا یا بیا بالا تاحالا استفاده نکردم استفاده کردنش زیاد تاثیر داره و اینکه الان استفاده کنم یکم دیر نیس؟
    ویرایش توسط منصور : 6th July 2015 در ساعت 11:34 PM

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال اخر راجب همین رویه دست اوردن طوطی دارم من دو روز اخر طوطی رو بیرون قفس اوردم وقتی رو دستم اومد دفعه اول وقتی بیرونش اوردم با قفس زیاد فاصلش ندادم تا اومد بیرون پشتش به من کرد و رفت بالا قفس دفعه دوم که امروز بود اوردمش بیرون از قفس فاصلش دادم خودش هیجان زده بود و با تعجب اطرافو نگا میکرد بعد پشتش به من کرد کاملا و تا نزدیک شونه من اومدم میخواست بره سمت قفس ولی یکم دور بود از قفس منم نمیتونستم اینجوری تمرین نردبون باهاش کار کنم یا تخمه بهش بدم بخاطر همین نزدیکش کردم به قفس بدو بدو رفت بالا قفس کارم خب بوده؟کاسکو من الان کاملا امادس به بازی نردبون باهاش کار کنم و دیگه بیرون قفس بیارمش یا بازم وقت هس بعد اینکه رفت بالا قفس به زور و تخمه که تو قفس گذاشتم رفت تو قفس ولی اون لحظه دیگه رو دستم نیومد

دلیل این همه سوالم اینه میترسم کاری کنم بترسه یا امادگیشو نداشته باشه و همه چی خراب بشه یا برگردم عقب چون کاسکو فوق العاده لجبازی هستش از کلمه دستوری مثل بیا یا بیا بالا تاحالا استفاده نکردم استفاده کردنش زیاد تاثیر داره و اینکه الان استفاده کنم یکم دیر نیس؟
    سلام . شما هر سوالی داشتید بپرسید ..

از قفس بیشتر فاصله بدین .و منتظر نمونید که طوطی تصمیم بگیره بمونه یا بره ... تمرین نردبون رو بلافاصله بعد از بیرون آوردنش از قفس 2 3 بار انجام بدین کنید و بذاریدش روی قفس . اگه موقع تمرین نردبون جایزه نمیگیره ، عیب نداره ، 3 بار تمرین کنید و بعد وقتی رو قفس میذاریدش بهش تخمه بدین و کلی تشویقش کنید

جدا از تمرین بالا اینو هم امتحان کنید ببنید واکنشش چیه :

خیلی مصمم و جدی و به حالتی که واقعا مطمئن هستید میاد روی دست ، برای بیرون آوردنش از قفس دست رو (بدون جایزه) ببرید زیر شکم و نزدیک پا ، که بیاد روی دست . بعد بذاریدش روی قفس . برای گذاشتنش داخل قفس فعلا اینکار رو نکنید بذارید فکر کنه روی دست اومدن همیشه چیزای خوب به همراه داره ، مثل جایزه ، بیرون اومدن از قفس ( آزادی بیشتر )

چرا میگم خودتون باید مطمئن باشید که میاد روی دست ، واسه اینکه طوطی اگه تردید شما رو متوجه بشه نمیاد .. امتحان کنید ببینید نتیجش چی میشه ..

پس یه بار تمرین با جایزه ، یه بار بدون جایزه .. خبرشو هم بدین

موفق باشید

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . شما هر سوالی داشتید بپرسید ..

از قفس بیشتر فاصله بدین .و منتظر نمونید که طوطی تصمیم بگیره بمونه یا بره ... تمرین نردبون رو بلافاصله بعد از بیرون آوردنش از قفس 2 3 بار انجام بدین کنید و بذاریدش روی قفس . اگه موقع تمرین نردبون جایزه نمیگیره ، عیب نداره ، 3 بار تمرین کنید و بعد وقتی رو قفس میذاریدش بهش تخمه بدین و کلی تشویقش کنید

جدا از تمرین بالا اینو هم امتحان کنید ببنید واکنشش چیه :

خیلی مصمم و جدی و به حالتی که واقعا مطمئن هستید میاد روی دست ، برای بیرون آوردنش از قفس دست رو (بدون جایزه) ببرید زیر شکم و نزدیک پا ، که بیاد روی دست . بعد بذاریدش روی قفس . برای گذاشتنش داخل قفس فعلا اینکار رو نکنید بذارید فکر کنه روی دست اومدن همیشه چیزای خوب به همراه داره ، مثل جایزه ، بیرون اومدن از قفس ( آزادی بیشتر )

چرا میگم خودتون باید مطمئن باشید که میاد روی دست ، واسه اینکه طوطی اگه تردید شما رو متوجه بشه نمیاد .. امتحان کنید ببینید نتیجش چی میشه ..

پس یه بار تمرین با جایزه ، یه بار بدون جایزه .. خبرشو هم بدین

موفق باشید
    مشکل اینجاس یکبار که بره رو قفس دگه رو دست نمیاد فقط وقتی تو قفس باشه میاد رو دست اگه بیرون بیارمش و بره رو قفس یعنی تمرین این روز تمومه چون من دقت کردم فقط و فقط ظهر حدود ساعت یک و دو ظهر همکاری میکنه بجز این موقع هیچوقت همکاری نمیکنه تو تمرین حتی اگه دو سه ساعت چیزی نخورده باشه ولی ظهر اگه خورده باشه و ظرف غذاش پر باشه همکاری میکنه که خودش جالبه دست خالی سمتش بره سرشو پایین میاره و ذول میزنه به دست و نگاش میکنه تا جاییزه نبینه همینجوری نگاش میکنه وقتی یک پاشو رو دست بزاره جایزه میده و دفعه دوم دوتا پا رو میزاره ولی وقتی فقط یک پا رو دسته و نتونه جایزه بگیره عقب میره و واسه دفعه دوم باز فقط یک پا میزاره تا جایزه ندم دوتا پا نمیزاره من تاحالا بازی نردبون باهاش کار نکردم ولی بعید میدونم بیرون قفس اونم بدون دیدن جاییزه حاضر شه رو اون یک دست بیاد کلا طوطی جالبه خصوصیات خیلی جالبی داره

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    مشکل اینجاس یکبار که بره رو قفس دگه رو دست نمیاد فقط وقتی تو قفس باشه میاد رو دست، اگه بیرون بیارمش و بره رو قفس یعنی تمرین این روز تمومه چون من دقت کردم فقط و فقط ظهر حدود ساعت یک و دو ظهر همکاری میکنه بجز این موقع هیچوقت همکاری نمیکنه تو تمرین ،حتی اگه دو سه ساعت چیزی نخورده باشه ولی ظهر اگه خورده باشه و ظرف غذاش پر باشه همکاری میکنه که خودش جالبه دست خالی سمتش بره سرشو پایین میاره و ذول میزنه به دست و نگاش میکنه تا جاییزه نبینه همینجوری نگاش میکنه وقتی یک پاشو رو دست بزاره جایزه میده و دفعه دوم دوتا پا رو میزاره ولی وقتی فقط یک پا رو دسته و نتونه جایزه بگیره عقب میره و واسه دفعه دوم باز فقط یک پا میزاره تا جایزه ندم دوتا پا نمیزاره من تاحالا بازی نردبون باهاش کار نکردم ولی بعید میدونم بیرون قفس اونم بدون دیدن جاییزه حاضر شه رو اون یک دست بیاد کلا طوطی جالبه خصوصیات خیلی جالبی داره
    سلام . . شما طوطی خودتون رو بهتر میشناسید اگه فکر میکنید آمادگی نداره پس تمرین بدون جایزه رو فعلا انجام ندین

اما تمرین با جایزه که همون بازی نردبون هست .. شما دستی که میخواید کنار پا نگه دارید رو نباید جوری نگه دارید که انگار دارید بهش قدرت تصمیم گیری میدید که "آیا برم روی دستش یا نرم "

دست رو ببرید زیر شکم و نزدیک پا ، با یه فشار آروم به شکمش ، مجبور میشه بیاد روی دست دوم ..

کاربر موثر

تخصص
    دانشجوی ارشد
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    میانگین پست در روز
    0.38
    تعداد ارسال ها
    312
    سلام دوستان
    این کاسکو چند وقت سن داره؟
    با وجود صد کلام و جمله و اینکه روی دست نمیاد اما ترسی نداره و اجازه میده سرشو بخارونی چقد ارزش داره از نظر قیمت؟

از نظر قیمت چقد ارزش داره؟

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این کاسکو چند وقت سن داره؟
    با وجود صد کلام و جمله و اینکه روی دست نمیاد اما ترسی نداره و اجازه میده سرشو بخارونی چقد ارزش داره از نظر قیمت؟

از نظر قیمت چقد ارزش داره؟
    سلام
    به نظر بالغه
    پرهای سینش یکم به هم ریخته هست انگار اگه اینطور باشه پرجوی کرده و از قیمت اصلیش پایین تر خریداری میشه
    فکر کنم3و4 تومن بیارزه البته من قیمت ندارم همیجوری گفتم

کاربر عالی

تخصص
    طراح وب
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    میانگین پست در روز
    0.59
    تعداد ارسال ها
    522
    سلام دوستان. اين عكس كاسكو منه. بنظرتون سنش چقدره؟ در ضمن كلا كاسكوي خوبي هست يا خير؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    معرفی جفت عروس من

معرفی مرغ عشق های من

موسیقی ، زبانی است که همه آن را ​می فهمند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)