کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و کاسکو
    شماره عضویت
    4793
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    متاسفانه یکی از بزرگترین ایرادهایی که به کاسکو وارده همین گرده های ریزیه که پخش میکنه،بنده روزی 3-4 بار کلا قفس رو تمیز میکردم اما باز هم فایده نداشت و گردش تو خونه پخش میشد،استفاده از دستگاه تصفیه هوا خیلی موثره اما تنها درصدی از گرده رو کاهش میده و همش رو از بین نمیبره
    اگر شخصی تو خونه آسم داره یا به گرده آلرژی داره پیشنهاد میکنم روی سلامتیش ریسک نکنید و کاسکو رو ازش دور کنید
    سلام بهزاد جان
    از قرار معمول باید از خیرش بگذرم
    و سپاسگذارم که شما هم بنده را مانند دیگر دوستان راهنمایی فرمودین
    موید باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام دوستان من الان یک هفته میشه که یک کاسکو وحشی خریدم اول اینکه خوشحالم شما رو پیدا کردم چون با این سایت خیلی اطلاعات بدست آوردم
    دوم این کاسکوی من الان دیگه راحت از قفس میاد بیرون و میره بالای قفسش با دستم غذا میگیره خیلی به ندرت هم غار میکشه میخواستم بدونم مرحله بعدی واسه رام کردنش چیه چیکار کنم بیشتر بهم اعتماد کنه آخه وقتی میخواهد غذا بگیره میاد جلو و بعد دوباره میره عقب امروزم خیلی ساکت شده
    ممنون میشم کمکم کنید

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان یک هفته میشه که یک کاسکو وحشی خریدم اول اینکه خوشحالم شما رو پیدا کردم چون با این سایت خیلی اطلاعات بدست آوردم
    دوم این کاسکوی من الان دیگه راحت از قفس میاد بیرون و میره بالای قفسش با دستم غذا میگیره خیلی به ندرت هم غار میکشه میخواستم بدونم مرحله بعدی واسه رام کردنش چیه چیکار کنم بیشتر بهم اعتماد کنه آخه وقتی میخواهد غذا بگیره میاد جلو و بعد دوباره میره عقب امروزم خیلی ساکت شده
    ممنون میشم کمکم کنید
    سلام
    روند رام کردن باید پله به پله انجام بشه و عجله در اهلی کردن باعث کد شدن تمرین میشه و طوطی درست و حسابی رام نمیشه،شما باید ابتدا 2-3 هفته به طوطی اجازه میدادید تا به محیط عادت کنه و به عبارتی خودش رو پیدا کنه بعد شروع به تمرین اهلی کردن میکردید.
    حالا تا اینجا اگر عجله ای هم بوده که با توضیحات شما انگار به خیر گذشته و جواب گرفتید که خیلی خوبه،از الان شما کم کم باید شروع کنید با دست سر طوطی رو نوازش کنید،شما یک تخمه یا غذایی که دوست داره رو با دو تا انگشت بگیرید و ببرید جلوی منقارش ولی کمی سفت بچسبید که نتونه راحت از دستتون بگیره و بخواد تلاش کنه و با انگشت دیگتون کم کم و بدون عجله به سمت پرهای دور منقار یا گوش برید و در جهت خلاف خواب پرها سعی نکید اونها رو نوازش کنید
    توجه داشته باشید که طوطی ابتدا شاید اصلا اجازه نده ولی بعد از چند مدت و چند روز که لذت این کار رو چشید کم کم نرم میشه و اجازه نوازش میده،باز هم میگم سعی کنید عجله تو کارتون نباشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام دوستان من یه مساله رو فهمیدم که دیدم وقتی یه کاسکو مریض میشه ممکنه مهلت زیادی نده یعنی معمو لا مهلت نمیده و یکی دو روز بعد از مریض شدن میمیره اگه اینجوری باشه ما باید با دیدن کوچکترین تغییر سریع بریم دامپزشکی و مثل اینکه کاسکو ا پرنده های مقاومی نیستن هم راجب این میخواستم یه راهنمایی منید هم اینکه اگه دامپزشک خوبی تو شیراز میشناسید ممنون میشم معرفی کنید یا حتی پت ستو چون من ندیدم از این مغازه محلی ا هست که معمولا هم چیزی نمیدونن و وسایل مناسبی هم برا خرید ندارن

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مساله رو فهمیدم که دیدم وقتی یه کاسکو مریض میشه ممکنه مهلت زیادی نده یعنی معمو لا مهلت نمیده و یکی دو روز بعد از مریض شدن میمیره اگه اینجوری باشه ما باید با دیدن کوچکترین تغییر سریع بریم دامپزشکی و مثل اینکه کاسکو ا پرنده های مقاومی نیستن هم راجب این میخواستم یه راهنمایی منید هم اینکه اگه دامپزشک خوبی تو شیراز میشناسید ممنون میشم معرفی کنید یا حتی پت ستو چون من ندیدم از این مغازه محلی ا هست که معمولا هم چیزی نمیدونن و وسایل مناسبی هم برا خرید ندارن
    سلام
    دوست عزیز معمولا طوطی ها و مخصوصا نوع کاسکو بیماری رو بروز نمیده و وقتی بیمار میشن علائمی نشون نمیدن تا این که بیماری تشدید بشه،به همین دلیل زمانی که ما علائم بیماری رو میبینیم ممکنه مدتزمان زیادی باشه که طوطی بیمار شده و باید سریعا اقدامات لازم رو انچام بدیم
    از طرفی هم اگر نکات اساسی رو رعایت کنید کم پیش میاد که طوطی بیمار بشه،

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام کاسکو من 7 8 ماهشه و الان 3 روزه که صداهای خیلی بلند در میاره قبلا صداش بلند نبود و خیلی کم صدا در میاورد الا تنوع داره صداهای که در میاره صداش بلند تره و مصلا در بار در روز هر بار 30 مینی صدا در میره وقتی هم که صدا در میاره دیگه از دست غذا نمیگیره
    کسی تجربه همچین چیزی داشته و میدونه غضیه چیه ؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    سلام کاسکو من 7 8 ماهشه و الان 3 روزه که صداهای خیلی بلند در میاره قبلا صداش بلند نبود و خیلی کم صدا در میاورد الا تنوع داره صداهای که در میاره صداش بلند تره و مصلا در بار در روز هر بار 30 مینی صدا در میره وقتی هم که صدا در میاره دیگه از دست غذا نمیگیره
    کسی تجربه همچین چیزی داشته و میدونه غضیه چیه ؟
    سلام
    صداهای طبیعیه کاسکو است که تقلید میکنه و هیچ ایرادی نداره,وقتی داره تقلید صدا میکنه بهتره باهاش کاری نداشته باشید تا انرژیشو تخلیه کنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    اما اخه چرا قبلا این کارو نمیکرد ؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    اما اخه چرا قبلا این کارو نمیکرد ؟
    طوطی وقتی وارد خونه میشه به دلیل استرس زیادی که دره ساکت میشه و هر چه بیشتر زمان بگذره و به محیط آشناتر بشه و اعتمادش بیشتر جلب بشه میزان سروصدا و تقلید صداش هم بیشتر میشه
    شروع سوت زدنهای طوطی شما به این معنیه که داره کم کم به محیط جدید عادت میکنه و از استرسش کاسته شده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    سلام دوستان پمپر من چند روزه داره خشن میشه و رو به پیشرفت هر روز خشنتر از دیروز باهام خیلی خوب بود اصلا نوک نمیزد اما شروع کرده به نوک زدن وقتی که با دست بهش غذا میدم هر از گاهی نوک هم میزنه از روی خشانت نه شیطنت

صفحه 631 از 1238 نخستنخست ... 1315315816126136146156166176186196206216226236246256266276286296306316326336346356366376386396406416426436446456466476486496506817311131 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)