صفحه 63 از 1238 نخستنخست ... 134445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081821131635631063 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 621 به 630 از 12376
    همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    دوست عزیز مرسی از توجه شما من پیش دکتر پدرام میرم من قبولش دارم تا الانم مشکلی پیش نیومده واکسن انگلو به صورت قطره خودش درست کرد با سرنگ ریخت تو گلوش یه ماهم گذشته و مشکلی هم پیش نیومده به نظر من راجع به کاسکو معلوماتش خوب بود و من نتیجه گرفتم با داروها و راهنماییهاشم به مشکل بر نخوردم به عقلمم رجوع کردم نمیشه گفت تو ایران نیست یا کمه شاید شناخته شده نباشن به هر حال سالیان سال دارن درس میخونن تحقیق میکنن وقت و علاقه به خرج میدن و جدید ترین روش و درمانو انجام میدن نباید اونا رو زیر سوال ببریم از خودشون که چیزی در نمیارن یا بگن از همون کتابو تحقیقات دکترای جهان هست

به هر حال این چیزی هست که من می دونم که قطره نیوکاسل لاسوتا مرغی رو برای طوطی مصرف نمی کنن من بارها پرورش دهندگانی رو دیدم که پرنده های زیادی رو به خاطر این کارشون از دست دادن.
    در مورد قطره ضد انگلی که گفتید اطلاعاتی ندارم ولی برای طوطی سانان بیماری های انگلی کرمی زیاد مطرح نیست چون با میزبان های واسط در تماس نیستند ، البته مشکلات پوستی ناشی از مایت ها هست ولی اون هم احتیاجی به قطره مخصوص خوراکی نیست و با اولین درمان با Ivermectin مشکل رفع می شه و متاسفانه همکارا برای صرفه اقتصادی برای مشتری این کارو می کنن.

به هر حال این حقیقته

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دم قرمز گرفتم انقدر چونه زدم 410 گرفتم از قبلی جوجه تر ولی دو برابر قبلی پس می گید دورش پارچه نزارم راستی واکسن از کجا بگیرم جایی سراغ دارید
    سلام مبارك باشه
    ميشه بگيد از كجا خريديد؟
    جوجه تيمنه هم داشت؟
    اگه ميتونيد عكسشو بذاريد؟
    ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    امروز براي اولين بار طلا با اسباب بازيش بازي كرد و نهايتش اين شد كه اسباب بازي رو نابود كرد.(پاره وخرابش كرد.)
    حالا اشكال نداره خودم براش كنف بخرم و درستش كنم؟
    ویرایش توسط F&P77 : 3rd July 2010 در ساعت 09:31 PM

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    188
    سلام دوستان
    کاسکوی من 2-3 روزه وقتی سوتهای بلند میزنه یه کم صداش میگیره
    میخواستم ببینم کسی تجربه چنین مشکلی رو داره؟و باید درمان بشه یا خودش حل میشه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    سلام

دوباره من ی خاکستری خریدم اسمش گزاشتم (عبد) چون خیلی ترسو از همه من بیشتر بهش محبت میکنم از همه بیشتر از من میترسه با انکه تجربه بدی داشتم از خاکستری چشم دودی دوباره ی چشم دودی خریدم فقط یه سوال دارم می خوام دقیق بهم بگید لطفا مدفوع میگن سبز.سفید باید باشد این سفیدی بایید چقدر باشد در ضم خیلی درشت بودن ی جوجه میتونه تاثیری رو هوش اون داشته باشد و اخرین سوال چون سنشن 2.3 ماه هست قفس پشت به دیوار گزاشتم دو طرف قفس وبالا پارچه فقط از جلو ما رو میبنه بر اینکه باد نخوره عصبی نشه کار درسته که فقط جلوش باز باشد

بخشید سوال زیاد کردم ایا جایی سراغ دارید واکسن قطره ای بخرم ایا قطره ای تاثیر دارد
    سلام دوست عزیز
    بهتون تبریک می گم
    مطفوع حاوی ادرار و مطفوع پرندست و برای همین دو رنگه شما در حدی که شل نباشه رضایت بده و اگر هم باشه طبیعیه بخاطر استرس محل جدید
    حتما نیاز های رفا هی رو تامین کن و در صفحات اول یه چرخی بزن از ارتفاع قفس و ... باید درست باشه
    به نظر بنده طوری بزارید که دو طرف دیوار و از روبرو شمارو ببینه و پارچه پیچش نکنید! چه بادی باد مستقیم کولر؟
    آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

دوست گلم اسهال بیماریه و اگه به دادش نرسیم در بعضی موارد کشندست و اصلا چیزی نیست که بی توجهی کنیم بهش چون شروع مریضیه اگه درمان نشه ..... در ضمن اگه ممکنه یکم تو تایپت دقت کن فکر کنم خیلی تند مینویسی اشتباه زیاد داری بعضی از جمله ها و کلماتت نا مفهومه
    خیابون آزادی بعد از میدان انقلاب داروخانه دانشگاه دامپزشکی
    سلاو دوست گلم
    از تایپ سریع نیست مشکلی هست که متاسفانه گهگاه پیش میاد که مفصله من عذر می خوام و اما
    این عرض نظر شخصی بنده بود اما در هر نوع جانور اسها ل نشانه (symptom ) به حساب میاد و تا حالا نشنیدم به اسهال عنوان بیماری داده بشه!!
    برای همین اگر پرنده همه حالاتش طبیعی باشه اسهال رو بی خطر می دونن
    به هر صورت من فکر می کنم اسهال نوعی هشدار یا تهدید میتونه باشه اما خودش بیماری نیست!!

نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام
    امروز براي اولين بار طلا با اسباب بازيش بازي كرد و نهايتش اين شد كه اسباب بازي رو نابود كرد.(پاره وخرابش كرد.)
    بله دوست عزیز معلومه به تاپیک اسباب بازی ها برو تا با اصول و چیز های خطرناک آشنا شی اونوقت با توجه به علایق طوطیت براش بساز طوطی بنده هم شدیدا کنف دوست داره
    طلارو ببوس :D

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا فرد نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نگران نباش عزیز می تونی یکم نبات داغ بدی گلوش وا شه :D( جدی نگیری!!)
    اما دوست عزیز راجع به صداش اصلا نگران نباش برای بنده هم ازین داستان ها زیاد داره
    موفق باشی

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز
    فقط نخ پلاستیکی نباشه الیاف طبیعی نخ کنفی طبیعی خوبه تو قسمت اثباب بازی توضیح داده شده
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا فرد نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست عزیز بیشتر توضیح بدید یعنی چی صداش میگیره بعضی صداهای اونا مثل گرفتن صداست خر خر غر غر یه صدا های ربات مانند فکر کنم شما به همون صداهای عجیب غریب که هر روز جدید تر و عجیب تر میشه میگید یا چیز دیگه ای هست چون اگه مریض باشه که سوت نمیزنه هنجره اینا هم با یه سوت نمیگیره خیلی قویه مگر سرما خورده باشه که عطسه آب ریزش بینی اسهال و ... نشونشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    زمانی که با طوطیمون تمرین سخن گویی بکنیم و اون هی چرت بزنه ایا این تمرین مفیده؟؟؟؟؟؟؟؟ نگین وقتی سرحاله باهاش تمرین کن که بازم یا شروع می کنه به چرت زدن یا این که الکی سرشو به یه چیزی بند می کنه.....یعنی با میله های قفس ور می ره یا غذا می خوره.. یا........

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    زمانی که با طوطیمون تمرین سخن گویی بکنیم و اون هی چرت بزنه ایا این تمرین مفیده؟؟؟؟؟؟؟؟ نگین وقتی سرحاله باهاش تمرین کن که بازم یا شروع می کنه به چرت زدن یا این که الکی سرشو به یه چیزی بند می کنه.....یعنی با میله های قفس ور می ره یا غذا می خوره.. یا........
    سلام دوست عزیز
    اینا مثل یه بچه بازی گوشو لج بازن ما باید رامشون کنیم که مطیع ما بشن شما کاره خودتو بکن اون خودشو به بازیگوشی میزنه ولی تمام فکرو حواسش به شماست اون این کارو میکنه که شما ولش کنید یعنی بی محلی میکنه شما تمرین کن تا از رو بره و شما پیروز بشی در همه ساعات و همه شرایطی باهاش تمرین کن چه گوش بده چه نده صدای شما تو گوشش میره حتما که نباید بشینه گوش بده

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    سلام
    يه روشي ميگم كه دوستم ازش خوب نتيجه گرفت و كاسكوي وحشي چشم طوسيش 3ماهه حرف افتاد.
    شبا وقتي روي طوطيشو ميكشيد يك ساعت براش نوار ميگذاشت و صبحا هم قبل از اين كه روشو برداره يك ساعت در سكوت نوار ميگذاشت.
    منم اين كارو ميكنم و خودمم باهاش تمرين ميكنم و خوبم جواب گرفتم.سر و صداش بيشتر شده و وقتي نوار ميذارم كلي با نوار ميخونه و جديدا صداهاي تو گلويي زياد در مياره.الان طوطي دوستم بعد از 6 ماه كاملا جمله سازي ميكنه و هر 2روز يك كلمه جديد ياد ميگيره ولي طوطيش با اينكه خوب حرف ميزنه رام نيست.غار نميزنه ولي رام نيست .چون ميترسه باهاش تمرين نميكنه.

کاربر ساده

شماره عضویت
    472
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    يه روشي ميگم كه دوستم ازش خوب نتيجه گرفت و كاسكوي وحشي چشم طوسيش 3ماهه حرف افتاد.
    شبا وقتي روي طوطيشو ميكشيد يك ساعت براش نوار ميگذاشت و صبحا هم قبل از اين كه روشو برداره يك ساعت در سكوت نوار ميگذاشت.
    منم اين كارو ميكنم و خودمم باهاش تمرين ميكنم و خوبم جواب گرفتم.سر و صداش بيشتر شده و وقتي نوار ميذارم كلي با نوار ميخونه و جديدا صداهاي تو گلويي زياد در مياره.الان طوطي دوستم بعد از 6 ماه كاملا جمله سازي ميكنه و هر 2روز يك كلمه جديد ياد ميگيره ولي طوطيش با اينكه خوب حرف ميزنه رام نيست.غار نميزنه ولي رام نيست .چون ميترسه باهاش تمرين نميكنه.
    سلام ميشه يه دونه از اون نوارهايي رو كه واسه طوطيتون ميزاريد براي من بفرستيد تا من كوش بكنم ببينم جي ظبط ميكنين منم همون كارو بكنم....منظورم صدايي كه براش ميزارين تا حرف بزنه.......جون من نميدونم نيم ساعت جي بكم و واسش ظبط كنم....
    ممنون ميشم

صفحه 63 از 1238 نخستنخست ... 134445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081821131635631063 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)