فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,285
لایک لایک:  12,724
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 628 از 693 نخستنخست ... 128528578618626627628629630638678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,271 به 6,280 از 6928
    مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    ممنونم سپیده خانم.
    والا ترشح اینطوری نیست که از دماغش آب بیاد ولی صبح دیدم که نفس که میکشید یک مایعی جلو عقب میشد ولی مثلا حالتی که بریزه بیرون رو نداشت. در ضمن نفس کشیدن اینطوری نیست که زیر منقارش باد بشه وعادی نفس میکشه. امروز دوباره بردمش دامپزشک آزادگان ایشون گفتن که سالمه و هیچ مشکلی نداره و امیدوارم اینطوری هم باشه.
    ممنونم...
    ترشح بینی مدام هست یا فقط برای چند دقیقه بینیش خیس میشه ؟
    سلام.
    تخمه اي كه من به كاسكوم ميدم اين شكليه. خواستم بدونم اين بهتره يا همون تخمه سياها كه روش خط داره؟
    ممنون...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    از همین تخمه میتونید استفاده کنید مشکلی نداره . من خودم از این استفاده می کنم

بهتر بودنش رو نمیدونم ولی از هر تخمه ها و دونه ها به اندازه استفاده کنید سعی کنید بیشتر از میوه و سبزیحات و حبوبات استفاده کنید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,486
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    سلام.منظورتون از دنبال دادن دست چیه؟؟ باید چند روز باهاش این تمرین رو بکنم؟؟ تمرینش چجوری؟؟ کاسکو چه حالتی از خودش تو این تمرین نشون داد میتونم دست دوم رو وارد تمرین کنم؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    دوست من شما پست های منو خوب می خونید ؟

شما یه تخمه میگیرید تو دستتون ، یکم دور تر از طوطی نگه میدارید ، طوطی میاد سمت دست و تخمه رو میگیره . این میشه دنبال کردن دست .

وقتی تخمه رو گرفت دوباره دست رو یه سمت دیگه با فاصله نگه میدارید ، طوطی میاد سمت دست ، تخمه رو میگیره ..

این کار در جهات مختلف انجام میدین وقتی طوطی میاد سمت دست و جایزه رو میگیره یعنی داره دست رو دنبال میکنه ..

وقتی طوطی کاملا قهمید که دنبال کردن دست خطری براش نداره و هرجا که دست رو نگه داشتید بیاد و غذا رو بگیره یعنی آماده هست که دست دوم رو وارد تمرین کنید ..

اگه همین الان هم دنبال دست میاد ، بهتره 3 تا 4 روز بدون دست دوم تمرین کنید ، بهتره عجله نکنید

این کلیپ دنبال کردن دست داخل قفس ( شما نیازی نیست داخل قفس تمرین کنید فقط این کلیپ رو میذارم که بدونید دنبال کردن دست یعنی چی )

Rocky Targeting(@) دانلود ● آپلود عکس و فایل های حیوانات خانگی و ماهی های آکواریومی در آپلود سنتر
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    طراح وب
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    میانگین پست در روز
    0.59
    تعداد ارسال ها
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    ترشح بینی مدام هست یا فقط برای چند دقیقه بینیش خیس میشه ؟
    فكر نكنم دائمي باشه من يه چيز سفيد رنگ تو بينيش ميبينم نميدونم طبيعيه يا نه. مثلا وقتى قار ميزنه و قارش كه تموم ميشه و ميخواد نفس بكشه يه صداي خلت مانند مياد كه من به اين شك كردم. اگر بتونم يك فيلم ميگيرم كه مشاهده بفرماييد. تشكر...

معرفی جفت عروس من

معرفی مرغ عشق های من

موسیقی ، زبانی است که همه آن را ​می فهمند.

کاربر تازه وارد

تخصص
    محصل-رایانه
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17681
    میانگین پست در روز
    0.00
    تعداد ارسال ها
    1
    سلام دوستان یک سوالی داشتم
    من تقریبا 6 روز پیش یه کاسکو چشم طوسی روشن گرفتم
    دیشب تو پذیراییمون یه حشره شبیه شپش دیدم ولی قفس کاسکو تو اتاق خودمه و تو اتاقم چیزی ندیدم
    امروزم برای اولین بار کاسکوم خودشو خاروند به اندازه ی 5 ثانیه بنظر شما این مسئله رو جدی بگیرم یا نه؟

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    نقل قول نوشته اصلی توسط xXErfanXx نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوالی داشتم
    من تقریبا 6 روز پیش یه کاسکو چشم طوسی روشن گرفتم
    دیشب تو پذیراییمون یه حشره شبیه شپش دیدم ولی قفس کاسکو تو اتاق خودمه و تو اتاقم چیزی ندیدم
    امروزم برای اولین بار کاسکوم خودشو خاروند به اندازه ی 5 ثانیه بنظر شما این مسئله رو جدی بگیرم یا نه؟
    سلام
    خاروندن و تمییز کردن پرها در طوطی ها میتونه زمان زیادی در روز اتفاق بیوفته و چیز عجیبی نیست

مدیر ارشد انجمن طوطی سانان

تخصص
    دانشجو
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    میانگین پست در روز
    1.85
    تعداد ارسال ها
    3,040
    فكر نكنم دائمي باشه من يه چيز سفيد رنگ تو بينيش ميبينم نميدونم طبيعيه يا نه. مثلا وقتى قار ميزنه و قارش كه تموم ميشه و ميخواد نفس بكشه يه صداي خلت مانند مياد كه من به اين شك كردم. اگر بتونم يك فيلم ميگيرم كه مشاهده بفرماييد. تشكر...

فکر کنم زیادی حساس هستید به این مورد اول که میخواد جیغ بزنه اروم تر شروع میکنه و اخرشم که از قفس دور میشید صداشو یهو قطع نمیکنه و با تن پایین تر صدا در میاره
    چیز سفید در بینی روخبر ندارم

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579

یک چیزی بگم ادم زیاد بخواد حساسیت نشون بده یا زیاد دنبال عیب ایراد بگرده یک عیب پیدا میکنه که حتی شاید عیب نباشه و همون عیب دل ادمو میزنه مثال میزنم من وقتی کاسکومو خریدم تو مغازه چیز بخصوصی متوجه نشدم ازش ولی وقتی اوردمش خونه دیدم ساکته پف کرده بی تحرکه زوم کردم به بیبنش چیزی نبود ولی من فکر میکردم اب میده و یک بینیش بزرگتره(در صورتی که اینجوری نبود) میرفتم نزدیکش خرخر میکرد گفتم دگ صدرصد مریضه ولی من نمیخواستم پسش بدم چون میخواستم ازش مراقبت کنم خلاصه این کاسکو چند روز بعد سرشو برگردوند و خیلی ریلکس میخوابید تحرکش هم صفر بود تو یک روز 20 ساعتش خواب بود پرهاش مشکل داشت فکر میکردم پرجویی میکنه و خلاصه صدها عیب و نقص ازش دراوردم حتی اب بالا میاورد ولی خداروشکر هیچ مشکلی نداشت با همه اینا با سپیده خانوم مشورت کردم و خیلی کمکم کرد شما بیشتر دقت کن بیبن واقعا بینیش اب میده اگه اب میده به نظرم عوض کن ولی اگ احساس میکنی اب میده و مطمین نیستید بیشتر دقت کن

کاربر ساده

تخصص
    کنکوری
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17193
    میانگین پست در روز
    0.02
    تعداد ارسال ها
    16
    درود دوستان
    میشه راجع به کوتاه کردن ناخن کاسکو توضیح بدید؟
    خودم یه سری ناخناشو کوتاه کردم ولی از وقتی خوندم ممکنه خونریزی داشته باشه، میترسم دوباره انجامش بدم

کاربر عالی

تخصص
    طراح وب
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    میانگین پست در روز
    0.59
    تعداد ارسال ها
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    فکر کنم زیادی حساس هستید به این مورد اول که میخواد جیغ بزنه اروم تر شروع میکنه و اخرشم که از قفس دور میشید صداشو یهو قطع نمیکنه و با تن پایین تر صدا در میاره
    چیز سفید در بینی روخبر ندارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    یک چیزی بگم ادم زیاد بخواد حساسیت نشون بده یا زیاد دنبال عیب ایراد بگرده یک عیب پیدا میکنه که حتی شاید عیب نباشه و همون عیب دل ادمو میزنه مثال میزنم من وقتی کاسکومو خریدم تو مغازه چیز بخصوصی متوجه نشدم ازش ولی وقتی اوردمش خونه دیدم ساکته پف کرده بی تحرکه زوم کردم به بیبنش چیزی نبود ولی من فکر میکردم اب میده و یک بینیش بزرگتره(در صورتی که اینجوری نبود) میرفتم نزدیکش خرخر میکرد گفتم دگ صدرصد مریضه ولی من نمیخواستم پسش بدم چون میخواستم ازش مراقبت کنم خلاصه این کاسکو چند روز بعد سرشو برگردوند و خیلی ریلکس میخوابید تحرکش هم صفر بود تو یک روز 20 ساعتش خواب بود پرهاش مشکل داشت فکر میکردم پرجویی میکنه و خلاصه صدها عیب و نقص ازش دراوردم حتی اب بالا میاورد ولی خداروشکر هیچ مشکلی نداشت با همه اینا با سپیده خانوم مشورت کردم و خیلی کمکم کرد شما بیشتر دقت کن بیبن واقعا بینیش اب میده اگه اب میده به نظرم عوض کن ولی اگ احساس میکنی اب میده و مطمین نیستید بیشتر دقت کن
    ممنونم از هر دو عزیز.
    شایدم من زیادی حساس شدم آخه تا حالا کاسکو قار زن نداشتم. اون روز اول که آوردم خونه شب کف قفس خوابید این خیلی نگرانم کرد ولی به مرور داره بهتر میشه. ماشاالله تغذیش خوبه ولی هنوز میریم سمتش از رو چوب میره کف قفس یا میره رو دیواره قفس که فکر کنم طبیعیه. تخمه خیلی میخوره و از صبح تا الان 3 بار براش تخمه ریختم. الانم بهش لوبیا چشم بلبلی دادم پخته اونم خوب خورد خداروشکر. برای اینکه اگر میکروبی هم تو بدنش باشه و از بین بره میتونم تو آبش عسل و آبلیمو قاطی کنم بریزم؟ به من گفتن یک قاشق چای خوری عسل و نصف قاشق چای خوری آب لیمو تو آبش بریزم میکروب کشه و براش مفیده. آیا این درسته؟ اگر میتونم بدم چند روز باید بدم؟
    در ضمن برای رام کردن میشه سر انگشت رو عسلی کنیم و نزدیک قفس ببریم نوک بزنه و بخوره؟ روش خوبی برای رام کردن هست؟ اصلا عسل براش بد نیست؟
    ببخشید سوالاتم زیاد شد. ممنون...
    معرفی جفت عروس من

معرفی مرغ عشق های من

موسیقی ، زبانی است که همه آن را ​می فهمند.

کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    ممنونم از هر دو عزیز.
    شایدم من زیادی حساس شدم آخه تا حالا کاسکو قار زن نداشتم. اون روز اول که آوردم خونه شب کف قفس خوابید این خیلی نگرانم کرد ولی به مرور داره بهتر میشه. ماشاالله تغذیش خوبه ولی هنوز میریم سمتش از رو چوب میره کف قفس یا میره رو دیواره قفس که فکر کنم طبیعیه. تخمه خیلی میخوره و از صبح تا الان 3 بار براش تخمه ریختم. الانم بهش لوبیا چشم بلبلی دادم پخته اونم خوب خورد خداروشکر. برای اینکه اگر میکروبی هم تو بدنش باشه و از بین بره میتونم تو آبش عسل و آبلیمو قاطی کنم بریزم؟ به من گفتن یک قاشق چای خوری عسل و نصف قاشق چای خوری آب لیمو تو آبش بریزم میکروب کشه و براش مفیده. آیا این درسته؟ اگر میتونم بدم چند روز باید بدم؟
    در ضمن برای رام کردن میشه سر انگشت رو عسلی کنیم و نزدیک قفس ببریم نوک بزنه و بخوره؟ روش خوبی برای رام کردن هست؟ اصلا عسل براش بد نیست؟
    ببخشید سوالاتم زیاد شد. ممنون...
    عسل به شرط اینکه کاملا طبیعی باشه خوبه من خودم عسل طبیعی مصرف میکنم و وقتی کاسکو خریدم بخاطر اینکه تقویت بشه هفته دو بار تو ابش عسل قاطی میکردم ولی کم یک قاشق چایی خوری فکر کنم زیاد باشه ابلیمو هم فکر کنم خوب باشه ولی اونم کم و قاطی با عسل نباشه اینکه میخوره خیلی خوبه خودش نشونه خیلی خوبیه والا من هرکاسکویی که دیدم و داشتم از کف قفس بودن به شدت میترسیدن جوری که وقتی کف قفس بودن و داشتم شیطونی میکردن هروقت بلند میشدم خیلی سریع رو چوب میومدن ولی بالا قفس رفتن رو دیدم تو همین انجمن دوستان کاسکو داشتن که واسه خوابیدن کف قفس میرفتن دلیلشو نمیدونم واسه رام کردنش فعلن زوده که بخوایی کاری انجام بدی دو هفته به زمان نیاز داره بجایه اینکه عسل به انگشت بزنی نزدیک کنی تخمه بگیری دستت و نزدیک کنی بهتره چون اگه گرفتن خوراکی از دست عادت کن خودتت وقتی دستتون نزدیکش کنی زبون میزنه بهش نیازی به دادن عسل با دست نیس

اگه از طبیعی بودن عسل مطمین هستی نصف قاشق چایی خوردی عسل با ابش حل کن هفته ای یکبار یا دو بار کفایت میکنه خودم همین کارو کردم از چنتا جا هم شنیدم باعث کم کردن استرس میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)