فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان
دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  23,289
لایک لایک:  12,728
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 627 از 693 نخستنخست ... 127 527 577 617625626627628629 637 677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 6,261 به 6,270 از 6930
    کاربر عالی

تخصص
    ازاد
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    میانگین پست در روز
    0.63
    تعداد ارسال ها
    579
    غذای menu مخصوص کاسکو و طوطی
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    سلام.تغذیه کاسکو ام رو درست کردم و حالا برای تخمه دستم رو دنبال میده و میاد دنبالش و کاملا راحت تخمه رو از دستم میگیره میشکونه و میخوره ولی بعد که دست دیگرو بین دست غذا دهنده و کاسکو قرار دادم میسنجه اگر میتونست با کش اومدن تخمه رو بدست بیاره کش میاد ولی اگه بفهمه که نمیرسه میره عقب و اگه داخل قفس باهاش تمرین کنم از دیواره های قفس میره بالا اگر هم روی قفس باشه از کناره های قفس میره پایین و اویزون میشه .میگین باید باهاش کار بشه تا بیاد روی دست ولی این شرایطش طوری نیست که اصن فکر کنم هیچ پیشرفتی عایدم بشه چون اصن با دستم در تماس نیست تا ترسش بریزه. و اینکه من در چه صورتی باید بهش جایزه بدم؟؟ اخه هیچ کار مثبتی نمیکنه که بخوام جایزه بدم (در ضمن کاسکوی من خیلی راحت به من کله میده حتی بعضی اوقات وسط تمرین کلش رو میاره پایین و سر میده )

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    سلام شما همش یک دو روزه تمرین رو شروع کردید انتظار دارید نترسه و خیلی راحت بیاد رو دست ؟ اگه به این راحتی بود که خیلی خوب میشد من یکماه هر روز دارم تمرین میکنم باهاش تازه یکبار جرات کرد جفت پاهاشو بزاره رو دست که همون یکبارم ترسید پرید از دستم و الان جرات نمیکنه حتی یک پاشو بزاره رو دستم من تو پست ها قبلی گفتم این رویه دست اوردن کار یک دو روز نیس کار یکماه چند ماهه با صبر کاسکو شما تو قفس میترسه احساس راحتی نمیکنه بالا قفس باهاش تمرین کن تو قفس نتیجه نمیگیری چون میره رو سقف قفس اگه ادامه بدی روقت بری سمتش میره سمت قفس پس بیرون قفس باهاش تمرین کن حتما روز ها اول دقیقا همینطوریه که شما گفتید تا جایی که بتونن و جرات کنن کش میان و تخمه رو میگیرن یکم تخمه رو فاصله بدی عقب نشینی میکنه پس باید تا چند روز جاییزه رو زیاد دور نکن ازش همین که کش میاد عالیه بعد کم کم هر روز یکخورده اندازه ای که خودش اصلا متوجه نشه تخمه رو فاصله بده تا این کش اومدنش بیشتر بشه اخر میبینه با کش اومدن به تخمه و جاییزه نمیرسه یک قدم جلو تر میاد شاید پاشو رو دست شما نزاره ولی یکخورده جلو تر از قبل میاد یا خیلی بیشتر سعی میکنه خودشو کش بده(این خودش یک پیشرفته)همینجوری هر روز یکخورده فاصله بدید البته خیلی کم یکهوو فاصله رو زیاد نکن کاسکو شما هم کم کم نزدیکتر میاد و یک پاشو رو دستتون میزاره تو این فاصله سعی کن چند روز تو همین مرحله توقف کنی تا بفهمه پا رو دست گذاشتن بد نیس و خطری نداره تا پاشو رو دست نزاشته جاییزه بهش نده بعد دوباره کم کم بیشتر فاصله بده تا مجبور بشه اون یکی پا رو هم رو دست بزاره منم مث شما خیلی دوس دارم کاسکوم کاملا دستی بشه ولی نمیشه بهش اجبار کرد باید خودش بیاد سمت ادم

اگه توضیحاتم اشتباه بود دوستان اصلاح کنن اخه انقد با دو کاسکو تو رابطه رو دست اوردن درگیر بودم که حتی تونستم کبوتر بالغ رو دستی کنم

کاربر عالی

تخصص
    طراح وب
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    میانگین پست در روز
    0.59
    تعداد ارسال ها
    522
    سلام دوستان.
    اون كاسكو رو كه هس هس ميكرد پس دادم و همونجا برديمش دامپزشك گفت شديدا عفونت ريه داره و دارو داد. انشاالله خوب بشه. من هم از يك مغازه ديگه جوجه كاسكو چشم طوسى پيدا كردم و يكيشون رو برديم به دامپزشك نشون داديم ولى گفت عوضش كنم به خاطر مدفوعش. آخه اسهال بود و به گفته فروشنده تازه يك ساعت بود رسيده بوده و ميگفت به خاطر راهه و گرما و دو روز ديگه سفت ميشه. منم نگرفتم گفتم نكنه درست نشه. به نظر شما مدفوعش يكى دوروز بگذره درست ميشه؟ حالا يك كاسكو چشم سفيد هم داشت كه اونم به دامپزشك نشون دادم و تاييدش كرد ولى امروز كه دقت كردم تو بينيش ترشحات داره و قار كه ميزنه انگار خلت داره. به نظرتون اين قابل ى درمانه؟ تو خونه بخور بذارم؟ ارزش داره نگهش دارم؟ تخمه هاش هم خورده بود صبح كه ديدم ولى از ديشب تا الان ته قفس گوشه نشسته نزديكش ميشيم قار ميزنه. اين ته قفس نشستنش مال جابجاييه؟ البته صبح ديدم تخمه هارو خورده بود. ممنون ميشم نظرتون رو بفرماييد. يا علي...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    معرفی جفت عروس من

معرفی مرغ عشق های من

موسیقی ، زبانی است که همه آن را ​می فهمند.

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اون كاسكو رو كه هس هس ميكرد پس دادم و همونجا برديمش دامپزشك گفت شديدا عفونت ريه داره و دارو داد. انشاالله خوب بشه. من هم از يك مغازه ديگه جوجه كاسكو چشم طوسى پيدا كردم و يكيشون رو برديم به دامپزشك نشون داديم ولى گفت عوضش كنم به خاطر مدفوعش. آخه اسهال بود و به گفته فروشنده تازه يك ساعت بود رسيده بوده و ميگفت به خاطر راهه و گرما و دو روز ديگه سفت ميشه. منم نگرفتم گفتم نكنه درست نشه. به نظر شما مدفوعش يكى دوروز بگذره درست ميشه؟ حالا يك كاسكو چشم سفيد هم داشت كه اونم به دامپزشك نشون دادم و تاييدش كرد ولى امروز كه دقت كردم تو بينيش ترشحات داره و قار كه ميزنه انگار خلت داره. به نظرتون اين قابل ى درمانه؟ تو خونه بخور بذارم؟ ارزش داره نگهش دارم؟ تخمه هاش هم خورده بود صبح كه ديدم ولى از ديشب تا الان ته قفس گوشه نشسته نزديكش ميشيم قار ميزنه. اين ته قفس نشستنش مال جابجاييه؟ البته صبح ديدم تخمه هارو خورده بود. ممنون ميشم نظرتون رو بفرماييد. يا علي...

سلام. در مورد اون کاسکوی اولی که مدفوعش اسهال بود . امکان داره به خاطر تازه وارد بودنش باشه .. به هر حال باید صبر کنید تا چند روز که مطمئن بشید

در مورد کاسکوی دوم ، نشستن کف قفس نشونه ی خوبی نیست .. اگه ترشح بینی فقط برای یه مدت کوتاه هست مشکلی نداره اما اگه مدام ترشح بینی داره ببرید پس بدید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    سلام.تغذیه کاسکو ام رو درست کردم و حالا برای تخمه دستم رو دنبال میده و میاد دنبالش و کاملا راحت تخمه رو از دستم میگیره میشکونه و میخوره ولی بعد که دست دیگرو بین دست غذا دهنده و کاسکو قرار دادم میسنجه اگر میتونست با کش اومدن تخمه رو بدست بیاره کش میاد ولی اگه بفهمه که نمیرسه میره عقب و اگه داخل قفس باهاش تمرین کنم از دیواره های قفس میره بالا اگر هم روی قفس باشه از کناره های قفس میره پایین و اویزون میشه .میگین باید باهاش کار بشه تا بیاد روی دست ولی این شرایطش طوری نیست که اصن فکر کنم هیچ پیشرفتی عایدم بشه چون اصن با دستم در تماس نیست تا ترسش بریزه. و اینکه من در چه صورتی باید بهش جایزه بدم؟؟ اخه هیچ کار مثبتی نمیکنه که بخوام جایزه بدم (در ضمن کاسکوی من خیلی راحت به من کله میده حتی بعضی اوقات وسط تمرین کلش رو میاره پایین و سر میده )

سلام . آقا منصور توضیحاتی که نیاز بود رو گفتن ، فقط قبل از اینکه به روشی که پیشنهاد دادن برسید چند روز فقط با یه دست بهش غذا بدین .. و دست دیگه رو وارد تمرین نکنید . بعد از چند روز دست رو تو فاصله های مختلف نگه دارید که مجبور شه برای گرفتن غذا دنبال دست بیاد بازم میگم دست دوم رو الان وارد تمرین نکنید . بذارید فکر کنه این بازیه دنبال کردن دست هست .. هر وقت دست شما رو دنبال کرد به جایزه میرسه ، هر وقت دنبال نکرد جایزه نمیگیره .. البته اوایلش فاصله ها باید کم باشه .. ( بیرون قفس تمرین کنید حتما )

نا امید هم نشید .. امیدوار باشید که میاد روی دست .. وقتی از الان به نتیجه ش فکر میکنید و میگید که با این تمرین ها به جایی نمیرسه ، واقعا به جایی نمیرسید . باور داشته باشید که طوطی شما به زودی میاد روی دست .. اینکه سر میده هم خیلی خوبه ، خیلی ها هنوز به این مرحله که شما رسیدین هم نرسیدن ، پس با فکر مثبت تمرین رو شروع کنید
    " از پاسخگویی به سوالات عمومی در پیام خصوصی معذوریم . لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید "

به منظور حفظ شخصيت و آبروي خود و وب سايتتان بدون ذکر منبع و لينک مستقيم اقدام به کپي برداري نکنید

کاربر عالی

تخصص
    طراح وب
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    میانگین پست در روز
    0.59
    تعداد ارسال ها
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام. در مورد اون کاسکوی اولی که مدفوعش اسهال بود . امکان داره به خاطر تازه وارد بودنش باشه .. به هر حال باید صبر کنید تا چند روز که مطمئن بشید

در مورد کاسکوی دوم ، نشستن کف قفس نشونه ی خوبی نیست .. اگه ترشح بینی فقط برای یه مدت کوتاه هست مشکلی نداره اما اگه مدام ترشح بینی داره ببرید پس بدید
    ممنونم سپيده خانم.
    والا الان اومده رو چوب داره تخمه ميخوره فكر كنم از ترسشه ميره كف قفس. در ضمن قرار شد من تا جمعه صبر كنم اگر درست نشد با اون كاسكو هاي ٦-٧ ماهه كه داشت تعويض كنم. ديروز اونا اسهال بودن و دامپزشك هم تاييد نكردشون اميدوارم تا جمعه خوب بشن اونارو بگيرم. جالبه دامپزشك اين رو تاييد كرد.
    ممنونم.

معرفی جفت عروس من

معرفی مرغ عشق های من

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    سپیده خانوم من دست دوم رو وارد تمرین کردم... میاد تخمه رو میگیره بعد انگشتش رو میزاره رو دستم بعد یهو میترسه گاز میگره...یعنی الانم که میاد رو دست دوم، دست دوم رو حذف کنم؟؟

مدیــر کـــل سایت

تخصص
    ...
    جنسیت کاربر
    زن
    نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    میانگین پست در روز
    1.84
    تعداد ارسال ها
    4,495
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    ممنونم سپيده خانم.
    والا الان اومده رو چوب داره تخمه ميخوره فكر كنم از ترسشه ميره كف قفس. در ضمن قرار شد من تا جمعه صبر كنم اگر درست نشد با اون كاسكو هاي ٦-٧ ماهه كه داشت تعويض كنم. ديروز اونا اسهال بودن و دامپزشك هم تاييد نكردشون اميدوارم تا جمعه خوب بشن اونارو بگيرم. جالبه دامپزشك اين رو تاييد كرد.
    ممنونم.

خوب اینجوری باشه خوبه .. قفس رو تو ارتفاع مناسب بذارید .تو این چند روز از دور زیر نظر داشته باشید طوطی رو اگه ترشح بینی ادامه نداره مشکلی نیست .

سپیده خانوم من دست دوم رو وارد تمرین کردم... میاد تخمه رو میگیره بعد انگشتش رو میزاره رو دستم بعد یهو میترسه گاز میگره...یعنی الانم که میاد رو دست دوم، دست دوم رو حذف کنم؟؟

عحله نکنید ... طوطی شما خیلی خوب داره راه میاد باهاتون اما موقع تمرین اینو یادتون باشه نذارید اینجوری فکر کنه که دارید از اعتمادش سو استفاده می کنید

آروم آروم پیش برید .. قعلا با یه دست، وقتی براش عادی شد و این تمرین رو یه بازی بدونه، میتونید دست دوم رو وارد بازی کنید ..

وقتی دست دوم رو وارد تمرین کردید دو نکته رو حواستون باشه

1. اگه گاز گرفت واکنشی نشون ندین و اصلا هم بهش تخمه ندید ، چون تخمه دادن یعنی جایزه ، اگه تخمه بدین بهش فکر میکنه برای گاز گرفتنش تخمه دادین
    2. نذارید دست رو گاز بگیره . اگه حالتی به خودش گرفت که مطمئنید میخواد گاز بگیره دست رو آروم ببرید پشت خودتون یه دقیقه نگه دارید و بعد تمرین رو شروع کنید دوباره

این تاپیک رو ببنید ، توضیحاتش رو بخونید ، کلیپ رو هم ببینید متوجه میشید که دقیقا منظورم چیه

http://www.parsipet.ir/thread22853.html

کاربر عالی

تخصص
    طراح وب
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    میانگین پست در روز
    0.59
    تعداد ارسال ها
    522
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خوب اینجوری باشه خوبه .. قفس رو تو ارتفاع مناسب بذارید .تو این چند روز از دور زیر نظر داشته باشید طوطی رو اگه ترشح بینی ادامه نداره مشکلی نیست .

ممنونم سپیده خانم.
    والا ترشح اینطوری نیست که از دماغش آب بیاد ولی صبح دیدم که نفس که میکشید یک مایعی جلو عقب میشد ولی مثلا حالتی که بریزه بیرون رو نداشت. در ضمن نفس کشیدن اینطوری نیست که زیر منقارش باد بشه وعادی نفس میکشه. امروز دوباره بردمش دامپزشک آزادگان ایشون گفتن که سالمه و هیچ مشکلی نداره و امیدوارم اینطوری هم باشه.
    ممنونم...
    معرفی جفت عروس من

معرفی مرغ عشق های من

کاربر ساده

تخصص
    ???? ??
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    میانگین پست در روز
    0.07
    تعداد ارسال ها
    40
    سلام.منظورتون از دنبال دادن دست چیه؟؟ باید چند روز باهاش این تمرین رو بکنم؟؟ تمرینش چجوری؟؟ کاسکو چه حالتی از خودش تو این تمرین نشون داد میتونم دست دوم رو وارد تمرین کنم؟؟

کاربر عالی

تخصص
    طراح وب
    جنسیت کاربر
    مرد
    نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    میانگین پست در روز
    0.59
    تعداد ارسال ها
    522

سلام.
    تخمه اي كه من به كاسكوم ميدم اين شكليه. خواستم بدونم اين بهتره يا همون تخمه سياها كه روش خط داره؟
    ممنون...

معرفی جفت عروس من

معرفی مرغ عشق های من

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)